Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35851) madgie válasza pohár (#35850) üzenetére


madgie
titán

Azért a Metro-ban illő lenne annak a pár irattartó szekrénynek megmozdulnia, mikor RPG-vel lövik :D

(#35852) LifeSpirit válasza Źşë' (#35847) üzenetére


LifeSpirit
tag

Jó de ha belegondols za bfbc2ven is volt anno sok gond de 70% részét javították patchekkel.
Az viszont jogos hogy miért bugosan adnak ki egy játékot, amit majd 3 hónapra rá kijavítanak???

(#35853) Źşë' válasza pohár (#35848) üzenetére


Źşë'
addikt

nah itt is van egy foggal körömmel azt a trágyadombot védő alany :C minek nézel ide be ha azzal tolod :F bc2t meg elfelejtetted, nem hiányzik itt is ez a duma! tartsd magadban, kérdezték mi a bajom vele, hát leírtam... nem kell itt az oltás... (elmondom azért.. bf3 topikban is ugyan ez ment... nekem megy, semmi bajom vele, csak te fújod fel ennyire...érdekes, akkor én tuti egy másik játékot vettem meg eatól :W facepallmm)
ha tudnám eladnám, de még azt sem lehet, most már minden szir/szarhoz ezt dobálják, csak fogyjon a sok előre legyártott bovli korong... a VGA összesítés is kb csak annyira mutatja díjnyertes játéknak amennyire az :U semmilyen díjat nem kapott... :C no comment... még az ultragagyi MW3 is beelőzte... talán van valami valóságalapja ezek után...

itt a Karkand, csak eddig volt visszafogva a rombolás, sőt szerintem az uccsó patch-ben engedélyezték a több rombolhatóságot

ezt most komolyan írtad?! enyhén elröhögtem magam... :DDD k.o.

(#35851) madgie ez az, ez nem valós fizikai modell... mikor oda van ragasztva a kibeb***ott jármű a homokhoz... és még csak át sem tudsz menni rajta tankkal... f*s konzolport az egész játék egy az egyben - aki akar játsszon vele, én abbahagytam, és pont az ilyen hszek miatt jöttem vissza ide... sok a fanatikus akik átsiklanak az ilyen "pici" problémák felett... nem azért veszem meg a játékot h szopjak vele... élvezhetetlen szar az egész... és ezt 1,8 as k/d mellett mondom! mielőtt az lenne a következő hsz h nem tudok vele játszani

(#35852) LifeSpirit volt igen, de ott nem anyáztam ennyit, bf3ba meg ennyivel több fajta bug belekerült... és bc2nél csak lag miatt átkoztam a csapatot h ennyire bénán csinálták meg az egész szerverhostingos rendszert... egy biztos következő játékukat nem veszem meg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35854) pohár válasza Źşë' (#35853) üzenetére


pohár
félisten

látom az értelmi szint megvan, több szót nem fecsérlek rád, nem érdemled meg

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35855) Źşë' válasza pohár (#35854) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem inkább menj vissza bf3 topikba trollkodni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35856) aram01 válasza Źşë' (#35847) üzenetére


aram01
nagyúr

kemény ez a video :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35857) Źşë' válasza aram01 (#35856) üzenetére


Źşë'
addikt

megmondom őszintén én nagyon vártam, mint bc2 leváltóját, de még csak kicsit sem tudta valóra váltani a hozzá fűzött reményeket az említettek miatt, de lehet látni h a VGA-n sem szerepelt fényesen.. így jár egy játék ha bugosan kerül ki a boltok polcaira, nem is beszélve a buta scriptelt singleplayerről, nekem is volt hasonló: nagyon előre futottam és a 2 társam a földből futott fel hozzám, balkonból néztem h hol vannak már, erre látom átfutnak a falakon, és még az 1. emelet padlóján keresztül érnek fel az ajtó elé amit be kellene törni.. az is elkeserített h a singlit kb 1 hónapra rá sikerült végigjátszanom, a billentyűkiosztás végett - betát megnéztem, a metro annyira nem tetszett, de mondom adok egy esélyt caspian után, hát mivel az ökrök csak limitált időre tudták valamiért beadni azt a pályát így játszottam rajta kb kemény 2 kört, de lényegében az tetszett... ennyiből leszűrni az általam leírtakat nem lehet, na meg egy betából :U mind1, sztem év bukása lett, legalábbis számomra... nem így kellene kiadni egy játékot én azt gondolom!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35858) rankesz válasza Źşë' (#35857) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem a Single-t felfoghatjuk úgy is mint grátisz, a Battlefield mindig is a multiról szólt.

(#35859) aram01 válasza Źşë' (#35857) üzenetére


aram01
nagyúr

teljesen igazad van ebben

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35860) Źşë' válasza rankesz (#35858) üzenetére


Źşë'
addikt

jó de ha azt nézed, már nem 2005-öt írunk, ha versenyképesek akarnak lenni alkalmazkodniuk kell, ez nem úgy működik h na örüjjetek mert még single kampányt is kaptok, sztem ez manapság elvárás egy játékkal szemben, ha csak multira jönne, ki mutatna érdeklődést iránta, mert sztem simán tekinthető fél terméknek, a multiban a 9 mapot is keveslem... ahhoz hogy el lehessen adni egy játékot és meg lehessen tartani a franchisét kell érte tenni, régen ezért voltak szvsz ingyen a hozzá megjelenő + tartalmak, most meg már azért is fizetni kell, nekem ez nem gyere be - utóbbi szavakból csak azt próbálom kihozni h a 4 + mapért amit karkand nyújt, annak nem kell fizetni aki időben megvette a limitedet, de annak aki nem vette meg 3990- huf lesz, és akkor 13map 14k ért, nem szép dolog - mondjuk azt ígérték h lesz k*rvasok tartalom, hát arra kiv leszek, mert ismerem a bandát (remélem nem arra terveztek hogy mire mindenki végigjátssza a szinteket - mert ugye azt legtöbben tudják h itt el lehet vele pöcsölni mire mindent kimaxol az ember...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35861) rankesz válasza Źşë' (#35860) üzenetére


rankesz
veterán

Ha jól emlékszem, akkor Ipon-on a fémdobozos Limited, amihez most a +4 map ingyen jött valami 8.5-9k körül volt rendelhető

Úgy viszont már nem olyan rossz...

Amúgy én nem állok egyik verzió pártján sem, B3-ban mindössze 9 órám van, mert nincs időm játszani, amikor meg odajutnék, addigra meg olyan fáradt vagyok hogy csak esnék kelnék a sok kis Monstert nyakaló tini ellen, akik este 11 után vannak a toppon... :D

(#35862) LifeSpirit válasza Źşë' (#35857) üzenetére


LifeSpirit
tag

Az biztos hogy az MW3 csak azért lett jobb mert az MW3nak sokkal nagyobb rajiongói közössége van. És ugye a VGA-n ha jól tudom bárki tudott szavazni.
Mivel a MW3 egy pörgős hetelős nem reális játék azért jobban fogod élvezni a konzolon mint egy lassabb játékmódú játékot(BF3) azért nagyon sokan veszik.
Szerintem az MW3 eládások 35% része terjedhet ki PC-re.
Csak azért nem a BF3 nem nyert mert kevesebben játszik.De attól még az hogy egy játékot többen játszanak az nem jelenti feltétlenül azt hogy az a játék jobb is mint amit kevesebben játszanak.
A VGA amolyan népszerűséget mér fel szerintem inkább

(#35863) aram01 válasza LifeSpirit (#35862) üzenetére


aram01
nagyúr

az mw mindig is jobb lesz mert amiatt a hulladék motor miatt nem kell gépet fejleszteni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35864) LifeSpirit válasza aram01 (#35863) üzenetére


LifeSpirit
tag

Ja ez amit elfelejtettem írni,hogy jóval többen játszanának a BF3al a lenne hozzá elég erős gépük.
De ameddig az MW3 ilyen alacsonyan tartja a grafikát addig nem kell fejleszteniük

(#35865) aram01 válasza LifeSpirit (#35864) üzenetére


aram01
nagyúr

egyről beszélünk :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35866) Bati0501


Bati0501
őstag

Most,helyesebben megint kib@szottúl ki vagyok ettől a játéktól.Hogy mitől?Ezektől a .......... bugokról,amik vannak a játékban.Pl.:Egy új szerón voltam,még sose voltam rajta-nem is leszek-,mert egyszerűen nem fogott a golyó!!!! Tudom,h hülyeségnek hangzik,de így van.Mert mostanában a Hevy Metalon játszok,"párszor" már letoltam rajta 2000 ticketes köröket,úgyhogy már tudom,h hol-s mint.Ugyan úgy célzok-nem mozgott el közben a célpont-és egyszerűen azt se mutatta,h megsebesítette.Jó,erre még lehet azt mondani,h én laggoltam.DE amikor egy pisztollyal,amiben 12 golyó van,bocs,h most nem tudom a nevét,vagy 3 magnumból puskából kilőtt magnumos(?),az "erősített", golyó eltalálja kb 10!! m-ről és semmi(mutatja a találatot),csak fut tovább,akkor erre már nem lehet azt mondani,h lagg.És a hülye még csak nem is forgott,úgy tudtam csak megölni,h lekéseltem.
Ilyenkor gondolkozok el,h lehet,h amikor régebben sokszor gondoltam,h cheater vki..azt jól gondoltam.
A másik:minden szerón,mind az amerikai,mind az orosz támadó heli pilótájaként rálövök egy gubbasztó csipára-egy szaladó vkire- egy álló vkire stbstb...a rakétákat,mutatja,h talál is,és még se hal meg,van,amikor a második sorozatra sem. :W Közbe meg persze a gépágyút,vagy mit a heli orrában,kezelő társ leszedi-persze amíg rá nem lőttem ő észre se vette,csak lőtt össze vissza-én meg kapom a 10 pontot,vagy +-ba még a 20 pontot a megjelölésért.Kössssssssz.DE persze engem vagy a 3.-ik rakéta megöl... :W
És természetesen rengeteg van még,de nem akarok többet írni,és szerencsére sokat már el is felejtettem,de ezek nagyon el veszik az ember kedvét a játéktól.Sajna!

(#35867) F_Zolee válasza Bati0501 (#35866) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szervertől is függ a dolog. Én is tapasztaltam ilyen vaktöltényes dolgot, de ilyenkor nem is játszom tovább, mert értelmetlen. Ha nem hc szerveren vagy akkor rendesen meg kell tunkolni az ellent golyóval, még akkor is ha találatot jelez. Én ezért már nem is járok normál szerverre. Nincs kedvem fél tárat ellőni egy emberre, hogy tuti kinyúljon, medik kaszton kívül nem is lehet darálni, mert a többi fegyverből a 30 golyó egyből elfogy..

(#35868) Źşë' válasza LifeSpirit (#35864) üzenetére


Źşë'
addikt

Itt nem csak arról van szó h ez az mw3 is csak cod... hanem egyszerűen sokak állítása szerint ilyennek kellett volna lenni a 2. modern warfare-nek, magyarul eltalálták a srácok a játékot. Gondolom jobban megvannak benne azok az elemek amik a 4. részben megvoltak... én nem csodálkozom rajta, nem játszottam vele, de nem is nagyon érdekel, bf3 komolyabb hangvételű cucc, de el**szták mint ahogy gyurcsány is mondta - a listát meg kiegészítenélm azzal még hogy a hangok is gagyik lettek, helinek a rakéta kilövései, nem is beszélve a tank nehéz gépágyújának a hangjáról...

ha jól tudom akkor fémtok csak cdg nél volt, én is onnan rendeltem elő "extra" dlc-kel - iponban meg csak a sima limited volt, hasonló exták nélkül - xbull megtudná mondani h mik voltak ott hozzá mivel ő onnan rendelte elő

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35869) LifeSpirit válasza Źşë' (#35868) üzenetére


LifeSpirit
tag

A hangok? :DD
Pedig ha megnézel 1-3 magyar vagy külföldi BF3 tesztet a grafika után a hangokat istenítik a legjobban! És tényleg nem csak fps műfajban,hanem úgy a játék iparra nézve követendő példák a hangok terén.

(#35870) aram01


aram01
nagyúr

tudjátok most meg mi van? vagy 2 napja ingázik a pingem mindegy milyen szerón vagyok felmegy 300-ig néha,akkor persze kib@sznak,valaki találkozott ilyennel mostanában?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35871) rankesz válasza aram01 (#35870) üzenetére


rankesz
veterán

Lehet hogy a BF3-as szerók elviszik az erőforrást a Hosting cégeknél?

(#35872) aram01 válasza rankesz (#35871) üzenetére


aram01
nagyúr

ennyire? lehet hogy kezd leáldozni a bc2 csillaga? bérelnem kell magamnak egy szerót hogy tudjak gémelni :W

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35873) AxBattler válasza aram01 (#35872) üzenetére


AxBattler
félisten

Biztos nem. Nekem a német, orosz szerók jól mennek, meg van ott pár angol meg francia is...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35874) Źşë' válasza LifeSpirit (#35869) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom de nekem bc2 hangjai sokkal jobban bejönnek, pl mikor melletted robban valami és picit megsüketülsz - mikor meghallottam a helit meg a tank gépágyút háát a csalódtam
akkor ez a megsüketülés dolog is eléggé le lett redukálva, én nem hallottam benne nagyon ilyet

amit karkand gameplay videóban is látunk, az sem tetszik nekem, berepülnek a helik, és a tankok egyszerre lőnek, akkora káoszt csinálva mint még soha/sehol - és ez engemet a metro "kempeljünk le a lépcső mellett aztán meg gyilkoljunk mindennel ami csak a kezünk ügyébe akad" jelenet, totál káosz... majd tuti kipróbálom ha számomra is játszható lesz

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35875) aram01 válasza AxBattler (#35873) üzenetére


aram01
nagyúr

német,orosz? na majd este rájuk szűrök :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35876) madgie válasza Źşë' (#35874) üzenetére


madgie
titán

A BTK videóban össze van zanzásítva az akció, messze nem olyan hent egyik régi-új pálya sem. Egyébként tök jók ezek a pályák, az épületekben kommandózni/másra rábontani a falat tiszta BC2 fíling :D (nekem ,aki nem játszott ugye a BF2-vel)

(#35877) balcsy


balcsy
aktív tag

Hello.
Montanába elégé egyedül nyomulok bc-ben.Nincs kivel toljam :P Akinek van kedve vegyem már fel barátnak, csapatba játszani azért még is csak könnyebb. nick:BALCSYY

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#35878) aram01 válasza madgie (#35876) üzenetére


aram01
nagyúr

jó volt a bf2 is de a bc2 a király

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35879) balcsy válasza balcsy (#35877) üzenetére


balcsy
aktív tag

Hoppá most vettem észre hogy a szmájli kicsit elcseszte a nevem :D szóval az BALCSYY lenne.:) Mind1 hogy ne legyen teljesen felesleges ez a komment kérdeznék valamit. + Fegyverekre csak veterán rangal lehet szert tenni?

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#35880) L-e-f-i-e válasza Źşë' (#35874) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

"majd tuti kipróbálom ha számomra is játszható lesz" :D

Rossz lehet neked, mert olyan sosem lesz :B

=^-^=

(#35881) aram01


aram01
nagyúr

beírom ide is járt már igy valaki?
ma kaptam egy szerón temp bannt,ülök a helibe a csávó vezet löjük az a pontot,gyerek begerjed irány az ellen bázisa.azt rakétáz mint a disznó,na mondom ebből baj lesz,azt már dobott ki a szeró hogy baserape miatt temp bannt kaptam fasza mi?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35882) Źşë' válasza L-e-f-i-e (#35880) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, persze, te már megint csak jobban tudod itt mindenkinél.... :U

említett bf3 hanghuszár #2 :W

// miért van az h engem mindig csak ezek az emberek találnak meg :F de még itt a nem bf3 topikban is...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35883) F_Zolee válasza Źşë' (#35882) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mert csak te adsz hangot túlzottan a játék hibáiról. Emellett meg biztos el lehet mentve kedvencként a topik és gyorsan reagálhatnak. ;]

(#35884) aram01


aram01
nagyúr

mostanában egyre sűrűbben kapcsol szét a játék közben nektek?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35885) F_Zolee válasza aram01 (#35884) üzenetére


F_Zolee
veterán

Keveset játszok mondjuk de akkor nem igazán fordul elő.

(#35886) AxBattler válasza aram01 (#35884) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem jellemző. :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35887) aram01


aram01
nagyúr

hát engem 5ből 2szer kirak hogy szét kapcsolodott a szerver :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35888) Bati0501 válasza aram01 (#35884) üzenetére


Bati0501
őstag

Most nekem is volt,h szte nem volt net.Kiléptem és volt.Aztán visszamentem és utána már nem rakott ki.
Persze akkor rakott ki,amikor 21/6 vagy 7 volt a statom. :(((

(#35889) Źşë' válasza F_Zolee (#35883) üzenetére


Źşë'
addikt

én amúgy nem tudom elképzelni h akkor mi lehet a küszöb ami egyeseknek még elmegy?! nem vagyok divat-fikázó (messze is áll tőlem), csak a konkrét tényeket vázoltam... rühellem ha valaki megmagyarázza azt ami nekem tapasztalat és valóság... de a grafikán kívül nagyon nem is emlegették a játékot rendezvényeken sem, szóval csak van valami valóság alapja annak amit írok.. :U rengeteg játékkal játszom nem csak a battlefield pár epizódjával.. szóval, még csak nem is lehet mezei geeknek nevezni - és még azt nem tudom megérteni az miért fáj egyeseknek ha lehúzom azt a sz*rt a poros földig, mert másra nem jó (attól még uúgy tudnak vele játszani, csak az a hupilila lelki világukon esik sérelem, és úgy érzik ami nekik tetszik és rajonganak érte, akár bugos akár nem, azt meg kell védeni akármilyen szócsata árán - facepalm)...

nem tudnék elképzelni komoly versenyeket belőle, mert mocskos lagos és bugos.. és egy versenyhez ez a két dolog enyhén szólva elképzelhetetlen, mert akkor az már nem is verseny!! mint ahogy azt régen említettem, a forma1 nél... század-ezred másodperceken múlnak dolgok... és ha már játszom akkor azt komolyan és nem bohockodva, pláne nem egy versenyen... valahogy k*rvára utálok fedezékben "Wanted filmben látott golyóktól" meghalni!! ésatöbbi

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35890) F_Zolee válasza Źşë' (#35889) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha már a fikázásnál tartunk. A BF3 nem az első játékuk amit megcsináltak. A BF2től is elüt. Kommander mód sincs. Nagyon leegyszerűsítették a játékot. Na meg hozzá ez a laggtenger. BC2 tapasztalatai alapján is simán összedobhattak volna valami tutifrankó játékot. De ehelyett mindig mindent elölről kezdenek és nagyobbnál nagyobb hibákat vétenek amik leginkább amatőr hibák. Bétában a squad rendszer nem is volt és a többi. Teljes nyilván már más de ott se beszélhetünk 100%-os termékről. Én még nem vettem meg amúgy. Majd jövőre talán ha lesz még hol lakni. :D

(#35891) aram01 válasza Bati0501 (#35888) üzenetére


aram01
nagyúr

engem is akkor kúr ki mikor legjobb a statom.hova jársz? és milyen módban?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35892) Bati0501 válasza aram01 (#35891) üzenetére


Bati0501
őstag

Mostanában rászoktam a heavy metalra,mert most csipázni van kedvem. :B ;]
És általában,ha van hely,egy machine nevezetű szeróra megyek.
De most le kéne vele állnom,mert,h már jó pár napja csak magnummal tolom,drasztikusan megnőtt az öléseim száma vele,már olyan 940 van. :DD De az asssault m416-sal akarom elérni először az 1000-t,mert azzal toltam legelőször sokat,amikor még az elején voltam .És azzal 907 ölésem van...szóval kell még vele majd dolgoznom. :)

(#35893) aram01 válasza Bati0501 (#35892) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem az összes csipám platinán van,most m14-et tolom 5. csillag van meg rá

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35894) Bati0501 válasza aram01 (#35893) üzenetére


Bati0501
őstag

az király :Y :C
Én úgy voltam ezzel,h mindig mással mentem lövöldözni,nem csak eggyel,h kapjak plecsniket,mert akkor eszembe se jutott ez.
Csak most,h meg van a BF3 és a gépem már meg van pár éves,és nem megy rajta olyan jól a játék,h rendesen lehessen is vele játszani,így gondoltam vissza jövök a BC2-höz.És ekkor kezdtem a recon kaszttal játszani.Meg kb ekkortól akartam elérni a platinákat.
Mesterlövész előtt meg rengeteget toltam a mérnökkel,szóval az utolsó időkben mindig csak eggyel játszom,nem tudom miért. :)

(#35895) aram01 válasza Bati0501 (#35894) üzenetére


aram01
nagyúr

mérnökben is megvan a fele platina,összes rakétavetőre,késre granyóra,tankra helire sok mindenre assautot kéne erősítenem az elég lájtos

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35896) F_Zolee válasza aram01 (#35895) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mentem utánad nemrég de leléptél. Rossz oldalon voltál, gondolom meguntad a szívást. :) Párszor kilőttelek azért.

(#35897) aram01 válasza F_Zolee (#35896) üzenetére


aram01
nagyúr

leléptem mert kész lett a pizza :D
a lelövésért elveszem maj a dögcédulád ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35898) F_Zolee válasza aram01 (#35897) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lehet próbálkozni de ha egy oldalon vagyunk tekints el tőle. ;]

(#35899) aram01 válasza F_Zolee (#35898) üzenetére


aram01
nagyúr

tegnap vagy nagyon ment vagy sehogy sem.m14 meg c4 párosítással aprítottam a népet,elég nehéz feladat volt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35900) F_Zolee válasza aram01 (#35899) üzenetére


F_Zolee
veterán

Elég sok a gyenge képességű ember BF3 óta, szóval nekem azóta átlag 3 feletti k/d összejön. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.