Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35301) rankesz válasza eugabesz (#35300) üzenetére


rankesz
veterán

Hajjaj, iszok hát, de leginkább a spanyó megy amit a hadd seregtől nyúltam... 2darazsak szálltak az agyambaaa" na mára off, báj

(#35302) Źşë'


Źşë'
addikt

tegnap játszottam pár kört, és megfagyott a levegőben egy ejtőernyős atakamán, gondolom conn interruptja volt :D heliből menekülve, társa földet ért, én meg a megfagyott alanyt tank gépágyújából szedtem ki :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35303) F_Zolee válasza Źşë' (#35302) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem meg összejött egy at-s kill ejtőernyős ellen. ;] Helit akartam kilőni de közben kiugrott és még pont rá tudtam húzni. XD

(#35304) matyi94


matyi94
senior tag

Én ma jöttem rá, hogy a saiga igen is egy jó fegyver!

Legyen szép napod!

(#35305) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Nekem ez kedvenc képernyőm.. Teszem azt érdemes megfigyelni h 18.000 Pont és 9 /12 csak .. Jah és az a 9 mind kés volt..:D

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35306) Illusion1010 válasza BigBlue69 (#35305) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Fura így magyarul :N
Mi az GY/H arány?

Gyilok/Halál :F

[ Szerkesztve ]

(#35307) ///Krisz\\\ válasza Illusion1010 (#35306) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

:D :D
De tényleg, akkor miért nem Ö/H? Ölés van fölé is írva. :U

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#35308) Motaba78


Motaba78
őstag

estefelé ha szeretnék csatlakozni egy kis gyilokra, merre talállak titeket?

(#35309) medvezsolt válasza BigBlue69 (#35305) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Utász:) Áh de fura magyarul:) Én biztos nem raknám rá a magyart:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#35310) haly


haly
őstag

Már bocs, de elég gáz szerintem, ha valaki magyarít fps játékot. :D Ha kampány módban nem értesz pár poént amit ellőnek, arra még azt mondom, hogy szótárazz, de hogy multira feltedd a magyarosítást. :W

[ Szerkesztve ]

(#35311) oxox válasza haly (#35310) üzenetére


oxox
addikt

szerintem "gaz" a turoscsuszat megsozni...en cukorral szeretem. :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#35312) haly válasza oxox (#35311) üzenetére


haly
őstag

Igazad van. Ízlések és pofonok.... de akkor is :DDD
Am ez a paul film nagyon nagy :D picit még várok, mert megy egy letöltés, de utána megnézem :K

(#35313) oxox válasza haly (#35312) üzenetére


oxox
addikt

nekem is elkerekedett a szemem...aztan arra gondoltam, hogy a telepites heveben siman ranyomtam volna a magyar nyelvre (marha feltesz ilyen kerdest :N )

:) jaja jopofa volt...egyik kollegam beteg, es pont javasoltam neki...neki is tetszett
-spoiler-
vegre egy film (nem sok ilyen van), amiben nem verengzo mindent leigazni akaro idegenek vannak.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#35314) Pierre75 válasza BigBlue69 (#35305) üzenetére


Pierre75
senior tag

Az se volt katona, de olvasni se szeret, aki ezt "fordította": főtiszthelyettes?!

(#35315) pohár válasza Pierre75 (#35314) üzenetére


pohár
félisten

az sg-n lehet reklamálni a kollégánál :U
amúgy egy pár helyen akkora marhaságok vannak írva hogy az fáj :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35316) rankesz válasza oxox (#35313) üzenetére


rankesz
veterán

Kit kell meg"fézerpisztolyozni"? ;] :D

(#35317) oxox válasza rankesz (#35316) üzenetére


oxox
addikt

"neked olyan is van?"
"most megfogsz szondazni?" :P

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#35318) Pierre75 válasza pohár (#35315) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ha használnám, lehet foglalkoznék vele. De csak az olvtárs képén láttam és nem kicsit igénytelen.
Az addig rendben van, hogy valaki a szabadidejében barkácsol valamit, hogy segítsen azoknak akik nem értik a történetet. De ha nem tudok igényes munkát végezni, de legalább egy tisztes iparost, akkor jobb ha hozzá se kezdek.

[ Szerkesztve ]

(#35319) hibavissza


hibavissza
veterán

Hi!
A Battlefield.hu szerveren miért dobják ki a usert, ha kicsit jobban megy neki, mert épp nincs tele csíterrel? Ez véletlen vagy valami csökevény admint fogok ki mindig? Mindenféle zagyva bunkbaster meg baserape faxxággal okoskodnak....

(#35320) szabi62


szabi62
csendes tag

Ha a PB (punkbuster) dob ki, rendszerint 9005-ös hibakóddal arról egyik admin se tehet, mert olyankor a központi PB szerver elveszti a kapcsolatot a Te gépeden lévő PB programmal (adatvesztés), és biztonsági okból 2 percre bannol.

Ha baserape miatt kicket kapsz, azt az autóadmin adja legtöbbször ( x számú ölés után autómatikusan), kivéve, ha épp egy admint ölsz meg a saját bázisán, mert olyankor egyből mehet egy kick.

Ha baserape miatt bannoltak ( pl. 1 vagy több órára ) akkor fennt volt a szerveren az adminok vezetője és a sorozatos baserepe miatt mindenkit aki "répázott" időszakos bannal "jutalmazott".

Csítereket pedig NEM találsz egyik magyar szerveren sem, mert akik néha feltévednek azok gyorsan lebuknak és véglegesen bannolásra kerülnek, valamint a magyar szerverek adminjai meg szoktak írni egymásnak a lebukott csíterek adatait, így az összes magyar szerverről ki vannak tiltva.

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#35321) szabi62 válasza hibavissza (#35319) üzenetére


szabi62
csendes tag

Amúgy milyen névvel voltál fenn a Battlefield.hu szerveren, mert "hibavissza" néven senki nem szokott fennt lenni ?

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#35322) Def26 válasza szabi62 (#35321) üzenetére


Def26
félisten

Gyusza :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35323) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Ezt a C4 es hibát mikor szeretné már a kedves EA javitani ,kicsit sem idegesitő mikor megszorom velle a quadot és baxik felrobbani a tank mellett :D

0631 7710098

(#35324) madgie válasza grrpowa (#35323) üzenetére


madgie
titán

Sose. Ha vársz egy kicsit, mielőtt felpattansz a "demolition" quad-ra ,akkor jól fog működni. A dolog pikantériája, hogy azalatt az 1-2 másodperc várakozás alatt tuti elviszi valaki előled, hiába szobrozol mellette :D

(#35325) grrpowa válasza madgie (#35324) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Igen azt tudom hogy kell várni szoktam is de tök mind 1 mert nem csak a quad nál csinálja van hogy eldobok 3 C4 et robbantanám erre szorja tovább a C4-eseket holot nincs is több csak 3 :DDD

0631 7710098

(#35326) hibavissza válasza szabi62 (#35320) üzenetére


hibavissza
veterán

aham...nincs csíter :))
mi számít baserape-nek? az ha kétszer kap fejest az admin? na mind1, kerülni fogom a jövőben, mert unalmas, hogy az adminok nem képesek veszteni és rögtön kidobnak. A legjobb a VIP slot-os szöveg. :DDD

(#35322) Def26: még nem találkoztam innen csak a Pohárral. A hsz-ekből ítélve ez a Gyusza valami jó kis fizetős csítet nyom. Itt olvastam, hogy volt valami nagyeszű és elment vele "szobára" face to face és csodálkozott, hogy a pálya másik végéből fejest kapott pisztollyal... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35327) madgie válasza grrpowa (#35325) üzenetére


madgie
titán

Ott is várni kell kicsit. Tudom, fura, tolat rád a tank oszt várj, de amúgy is odébb kell slisszolnod, nehogy te is meghalj a robbanásban, az meg pont elég idő.

(#35328) pohár válasza hibavissza (#35326) üzenetére


pohár
félisten

igen? jó tudni hogy találkoztunk :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35329) gergo0328 válasza hibavissza (#35326) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ő ez nem igaz. Gyusza egy elég erős játékos és én toltam vala 1vs1-et és maga a srác elég jó fej elbeszélgettem vele az hogy lelőtt 22x én meg csak 6X az várható volt. Nagyon ügyesen mozog és elég dinamikus a játékstílusa.

(#35330) lala42 válasza gergo0328 (#35329) üzenetére


lala42
őstag

Gyusza egy elég erős játékos
És tud teleportálni is, valamint ő a hegylakó. :DDD
Én is toltam vele. :))
Lehet hogy jó fej, de egy kis csaló, akinek ennyi sikere van az életben. :DDD
Tegnap a Bf3-ban egy gyerek, valami Maximanius, vagy ehhez hasonló 58/0-át csinált. Egy fél menetben, aztán vagy kirugták, vagy lelépett. Hárman lőttük, nem ártott neki. ( egyszerre.) Ő meg minket egyenként szedett le. Na itt is elkezdődött. Nem tudom érdemes-e beruházni, ha már a bétában is ez megy? :U

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#35331) Neoteric válasza lala42 (#35330) üzenetére


Neoteric
addikt

Azér megy ez a betaban, mert a szerverek jórészén nincs pb.

PSN: ne0teric_sAN

(#35332) hibavissza válasza gergo0328 (#35329) üzenetére


hibavissza
veterán

gyusza? te vagy? :DDD a moha1óta tolom a multi fps-t, - mondjuk volt egy kicsi szünet -, ha azt mondom csal, akkor az csal. kis rutinnal és pályaismerettel nem nehéz kiszúrni a csalót. lehet jó napod és neked van a legjobb pinged a pályán és ráérzel a ritmusra.... a COD2 multiban lehetett aratni vagy az Operation Flashpoint-ban....a BFBC2 nem ez a pálya.

[ Szerkesztve ]

(#35333) hibavissza


hibavissza
veterán

Nah, tettem még egy próbát ezzel a magyar butafield.hu szerverrel. természetesen megint kidobott, mert sokat ültem a bázison.
A következő volt a történet: megszórtam aknával a pályát aztán mentem iszap birkózni, lelőttek így vissza a bázisra, de ekkor szaladtak az aknámra. ez volt 2x, egyszer pedig lelőttem egy baserapelőt...persze kidobtak. Szar ez úgy ahogy van. Nem tudom ki volt az az észkombájn aki ezt így kitalálta. Pedig kár, mert érezhetőbben gyorsabb és pontosabb a hitbox mint akár egy német szerveren.

(#35334) gergo0328 válasza hibavissza (#35332) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát én már a fejemet fogom b@ssza meg. Nem én vagyuk Gyusza ahogy az aláírásomban van én Tóbi vagyok. BECUP-on kint volt és a nagyobb magyar BFBC2-es klánok előtt tolta. Team Rock Asus coRDHA előtt... és te egyedül akarod itt bizonygatni h csaló. FEL VAN VÉVE!!! Nem kell elhinni majd a videó elhiteti veled...vagy az is meg van vágva :W :W

(#35335) gabipaci válasza hibavissza (#35333) üzenetére


gabipaci
addikt

kár, hogy az a szerver is németben van...

Logitech hardware tester

(#35336) hibavissza válasza gergo0328 (#35334) üzenetére


hibavissza
veterán

mit szívod fel magad? ez csak egy hülye játék, ahol sok a csaló. :) fogd fel, ha normál hosszúságú pályán játszik 64 user, akik között azért van pár rutinosabb is, akkor fizikai képtelenség egy bizonyos k/d fölé menni. minden pályán van egy-két user aki 30-40 kill fölé megy állandóan, persze 10 alatti halállal....na ők a csalók. diszkréten nyomják a csítet, de nyomják. mondjuk chuck. norris vagy snickers 00 simán csinál 100/3-as k/d-t.....na ők a pro-k...pro csalók azaz nincs a pofáján bőr és még hülye is, mert nem tudja igazán élvezni így a játékot. :)

gabipaci: mind1, jó gyors ez a lényeg :) csak hülyék szerintem nem jók a szabályok. 1 vélemény a sok közül.

[ Szerkesztve ]

(#35337) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Igen ez a baj hogy sokk a csaló csak azt nem értem mi értelme van ugy játszani hiszen mindenki tudja hogy csal és nem azért öll meg 100 embert 0 halálal mert profi idioták az ijenek ugy megtudnám verni öket hogy a büdős életbe még csak fps játék közelébe sem menne ;]

0631 7710098

(#35338) SimonYana válasza grrpowa (#35337) üzenetére


SimonYana
addikt

Én csak a kezeit vágnám le , hogy ne tudjon többet egeret fogni! Mint régen a tolvajoknak! Valahol ezek is azok!

® SimonYana ®

(#35339) eugabesz válasza SimonYana (#35338) üzenetére


eugabesz
őstag

Igen.A mi játék-élményünket lopják el,s a tisztességes játékhoz való jogunkat.De én nem őket büntetném -életfogytiggal- hanem azt aki megcsinálja és terjeszti. :(((

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#35340) SimonYana válasza eugabesz (#35339) üzenetére


SimonYana
addikt

Pár levágott kéz után eljutsz azokhoz is!

® SimonYana ®

(#35341) Bati0501


Bati0501
őstag

Hány C4 kell egy ép tank felrobbantásához?Mind a 3?
Egy csak akkor elég,ha már a minimumon van az épsége?

(#35342) madgie válasza Bati0501 (#35341) üzenetére


madgie
titán

Kettő kell neki.

(#35343) Bati0501 válasza madgie (#35342) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi. :R

(#35344) pohár válasza Bati0501 (#35341) üzenetére


pohár
félisten

ha a motorjára dobod, lehet elég neki egy is, egy rakéta is elég szokott lenni ha seggbedurrantasz egy tankot :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35345) Bati0501 válasza pohár (#35344) üzenetére


Bati0501
őstag

De csak olyan rakétával,amit abból a távirányítós heliből lősz ki. :DDD

(#35346) pohár válasza Bati0501 (#35345) üzenetére


pohár
félisten

áá, én nem tudom hányszor picsáncsergettem sima RPG-vel is a kis Bakcha-t vagy mi a tökömet, aztán nyekk volt neki egyből :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35347) Bati0501 válasza pohár (#35346) üzenetére


Bati0501
őstag

Tényleg? :Y :)
Nekem még nem jött össze,csak úgy,hogyha már majdnem felrobbant.De azért azt tudom,h ott a legsérülékenyebb,meg a tetején. :DDD :D

(#35348) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Toltam kicsit Multigamingen. Meglátszik, hogy sokan BF3aznak, kicsit felhígult a mezőny. ;]

Ja és a legszebb, hogy nem csítereztek le. :Y

[ Szerkesztve ]

(#35349) gergo0328 válasza F_Zolee (#35348) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nem is látok ismerős arcot :Y :F

(#35350) hibavissza válasza F_Zolee (#35348) üzenetére


hibavissza
veterán

ez valami 1000 ticketes pálya lehetett :)) vagy mindenki egy helyben állt. na ilyet csinálnál kettőt és én az EA helyében még az emlékét is kitörölném a játékod kulcsának. aztán nyomhatnád a cheat on-t single playerben. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.