Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) Gl4diator válasza JamesHun (#2800) üzenetére


Gl4diator
tag

Oké, próbálgatom a te javaslataid is, aztán majd jelentkezek, ha sikerült valami :DD

Amúgy szűz a DVD, semmi karc, vájat nincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2802) Chris78


Chris78
aktív tag

Nálam a bf2-ben bedöglött dvd és a warez simán ment az eredeti gyári kulcsával. :))

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#2803) LackoMester válasza Chris78 (#2802) üzenetére


LackoMester
addikt

Hát persze, a kulcs a lényeg. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2804) quasarus


quasarus
tag

Hi all!

A single módban a tankban lehetett egyet zummolni a jobb klikkel,
multiban viszont nem :-(

Tegnap este úgy két óra hosszát játszottam francia szeron, 30as pingel, és tökéletesen volt, pedig nincs 1megabites feltöltésem.

[ Szerkesztve ]

(#2805) Gl4diator


Gl4diator
tag

Nos, jelentem sikerült feltelepítenem : :)) Eredeti DVD tartalom vinyóra lemásolva, hibás c2.cab fájl átmásolva a werzióból felülírva az eredetit. :C

Eszméletlen, ennyit küzdeni :D Úgy néz ki, eddig enyém eddig a kétes dicsőség, hogy hibás az eredeti DVD-men egy cab fájl :O :)

(#2806) ikszdéé


ikszdéé
csendes tag

A 10 installos dologra egy kis infó:
http://www.bit-tech.net/news/gaming/2010/01/28/battlefield-bad-company-2-drm-explained/1

A lényeg az, ha a netes aktiválást választod 10x telepítheted újra, ha uninstalllt tolsz a játékra pl egy format előtt, nem veszik el a 10 instalból egy sem. Ha pedig a dvd-s ellenőrzést választod, nincs 10 installos korlát. Szóval mielőtt formáztok, töröljétek a játékot úgy, hogy online vagytok.

[ Szerkesztve ]

epic

(#2807) JamesHun válasza ikszdéé (#2806) üzenetére


JamesHun
addikt

de a DVD-s nél kell a DVD a játékhoz
A neteshez meg nem és nem kopik sérül a DVD-d
Én utálom ha egy játékhoz kell a DVD a futtatáshoz :S
Kérjen mindig netet
Ellenőrizzen de had ne kelljen már ott zúgnia a DVD nek állandóan :S

SeriesX: JamesSHun

(#2808) Sonja válasza Gl4diator (#2805) üzenetére


Sonja
veterán

Hivd a kiadót, mondd el a problémád és cserélni fogják! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2809) PhilBrick válasza quasarus (#2804) üzenetére


PhilBrick
őstag

Lesz majd olyan választható upgrade.

(#2810) ikszdéé válasza JamesHun (#2807) üzenetére


ikszdéé
csendes tag

Még egy kicsi infó, utána néztem a hivatalos blogon is:

[link]

Itt azt írják ha neten aktiválsz és változtatsz a gépeden, új hardverrel, a securom más gépnek fogja felismerni, szóval ilyenkor:

Online authentication, and modifying hardware

If you have authenticated the game, but then changed a lot of hardware in your machine, then SecuROM may deem that your current authentication will no longer do.

If that happens, do this:

1. Uninstall the game. That will return the old authentication to the “pool”.
2. Install the game again. The next time you start the game, you will get a new authentication.

You need to change a lot of hardware for this to happen. Just changing the processor or graphics card is not enough to make the authentication obsolete.

Elég sok hardvert kell kicserléni azt írják. Egy proci vagy egy vga csere miatt nem kell uninstall és utána install.
Ebben az esetben törölni a játékot, így visszakapunk 1 install lehetőséget, és felrakni újból. Kicsit körülményes, de legalább nem kopik a dvd.

Én sem szeretem ha megy a dvd- a meghajtóban folyamatosan, pl: szerencsétlen C&C First Decade eredeti dvd-, kezdi megadni magát... :S

[ Szerkesztve ]

epic

(#2811) mobal válasza Gl4diator (#2805) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

elvégre ha van eredeti telepitőmédiád a virágboltos verzió csak "biztonsági" másolat :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2812) JamesHun válasza ikszdéé (#2810) üzenetére


JamesHun
addikt

hát jelen gazdasági helyzetben sok csere nem lesz a gépemben :D
Ha lesz akkor úgy is windows reinstall is kell majd :D

SeriesX: JamesSHun

(#2813) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Eleg ha a werzio van feltelepitve es ott irom be az eredeti kulccsal regisztralt accot vagy pedig kulon telepitsem fel az eredeti dvdrol a jatekot?

(#2814) LackoMester


LackoMester
addikt

Végre megjött az enyém is, persze melózom, csak este tudom felrakni. AZ LE verziót rendeltem+ kaptam mellé olyan kulcsot (egy cetlin) ami a játékban kinyitja a AKS 74-et. Az LE nem tartalmazza ezt véletlenül. :U

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2815) antikomcsi válasza iZed (#2781) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én! ;]

Mert támadó kasztban az a legnormálisabb fegyver, ami mellé kapok c4-et. :B

(#2804) quasarus

Multiban is lehet, csak attól függ miben ülsz, és melyik lőállásban.

[ Szerkesztve ]

(#2816) quasarus válasza antikomcsi (#2815) üzenetére


quasarus
tag

M1A1 vezető/löveg.

(#2817) ToxLee


ToxLee
őstag

Hello!

Meghozta a GLS bácsi, fel is telepítettem de mindegyik szervernél azt írja ,hogy "Connection to the game server has been lost". Nem lehet még játszani ma? :F

(#2818) quasarus válasza ToxLee (#2817) üzenetére


quasarus
tag

PB mellé betetted az x-et?

[ Szerkesztve ]

(#2819) ikszdéé válasza ToxLee (#2817) üzenetére


ikszdéé
csendes tag

Talán egy pb frissités segíthet. [link]

Annó cod4-ben ezt úgy csináltam, hogy bemásoltam a pb mappába a pb setupot, lefuttattam, kiválasztottam a játékot, onnantol pedig már az ő dolga.

epic

(#2820) ToxLee válasza quasarus (#2818) üzenetére


ToxLee
őstag

Be, de amúg mindegyik szerver PB-s, mert ha nincs bepipálva akkor is ugyanazokat hozza ki. :)

(#2821) quasarus válasza ToxLee (#2820) üzenetére


quasarus
tag

Ma mondjuk még én sem játszottam, csak tegnap este.

(#2822) madgie


madgie
titán

Na hagyjatok, az enyém még sehol nincs. Mondjuk úgyse tudok vele hétfőig érdemben jáccani, így nem is baj :D

(#2823) _Voyage_ válasza ToxLee (#2817) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nekem is ezt csinálta, de van már pb frissítés. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2824) Yany válasza Chris78 (#2802) üzenetére


Yany
addikt

Aztán majd jön a nagy meglepi, amikor egyszercsak kisöpörnek minden warez másolatot és veheted meg újra a gémet. (ez lesz a jobbik eset, mert ha a teljes accountodat tiltani fogják, akkor minden mást is vehetsz újra, ami ahhoz van rendelve). Ne legyen igazam, de azért a bizti kedvéért én nem mixelném az EA accountomon a warez és nem warez cuccokat. Egyébként meg a tört játékok emlegetése itt a fórumon sem jár hosszú karrierrel...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#2825) ToxLee válasza _Voyage_ (#2823) üzenetére


ToxLee
őstag

OK, működik. :K

(#2826) D1Rect


D1Rect
félisten

Milyen pingek vannak a szerókon?

(#2827) Gl4diator válasza D1Rect (#2826) üzenetére


Gl4diator
tag

Ahogy néztem az előbb, a legjobbak 31-es pingesek, a legrosszabbak 359-esek :) Közte szórás.

(#2828) ToxLee válasza D1Rect (#2826) üzenetére


ToxLee
őstag

Pinget hol lehet megnézni játékon belül? Nekem szoktak lenni lagek pedig direkt olyan helyre csatlakoztam ahol a ping max 50-60... Meg ezt a tabbal előhozható statisztika táblát se nagyon értem mert egymásra csúsznak a betűk. :C (kills/death, score meg valami van amit nem tudok ,hogy micsoda)

(#2829) Motaba78


Motaba78
őstag

megjött a csomag (LE) most hozta a gls a cdgalaxistól, délután lesz valaki akivel mehetünk hentelni ? :C

(#2830) Sontir Fel válasza Motaba78 (#2829) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Játszanék.

Mr.Norissz nicken megtalálsz.

Valakinek sikerült már regisztrálnia a veterán oldalon? Bármilyen cd keyt, felhasználó nevet írok be... rotty az egész. Pedig mennék M1 Garanddal :K

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#2831) frame>24


frame>24
addikt

A GamersGate-en ma kb. 8800 HUF-ba kerül (29.95 GPB)

Szerintetek ez megéri ilyen letöltősbe'?

De nem birtokolja a Steam frissítéses kényelemeit, stb. itt ennyiért egy .img file-t tölthetek le.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2832) LackoMester


LackoMester
addikt

Hoztak egy notit, h. állíttólag nemnagyon megy a win, meg azt írja ki, :DDD h. trojan, :W mondtam a gyereknek (volt koléga) OK- meglesz, de csak hétfőre, mert ma-holnap-holnapután BC2-ni fogok. :))

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2833) Motaba78 válasza frame>24 (#2831) üzenetére


Motaba78
őstag

ha ennyibe kerül, nem éri meg az a + 1000-1500 FT hogy borítót, lemezt, kézikönyvet és tokot is kapsz hozzá és a polcon is jól mutat ? :F

és cserébe még a gépen sem foglalja a helyet.

[ Szerkesztve ]

(#2834) v!ct0y válasza frame>24 (#2831) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem vedd meg a helyi 576-ba:)

(#2835) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Most rakom fel én is, igaz már reggel 8-kor hozta a futár.:D

(#2836) Fortissimus válasza SzlobiG (#2835) üzenetére


Fortissimus
őstag

nekem sajna nem ert ide mara, na majd holnap!

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2837) ToxLee


ToxLee
őstag

EA szerencsétlenkedik... Nincs szerver és ha véletlenül talál egyet és be tudok lépni egyből kicked van. :C

(#2838) Screamer84


Screamer84
tag

Húú basszus ez irtó jóra sikeredett, most toltam 1.5 órát, de bazi nehéz vagy csak hozzá kell szoknom, fura hogy itt is több lövés kell még sniperral is, és így elég nehéz kilőni az embereket, jó lenne ha lenne Hardcore mod mint a MW1-2 ben. A grafika gyönyörű, élvezet ezzel a játékkal játszani. :DD :DD :DD
Bár most valamiért megkezdődött az EA rendszerhez hez nem tud csatlakozni gond, de reméljük hamarosan orvosolják.

[ Szerkesztve ]

(#2839) SzlobiG válasza ToxLee (#2837) üzenetére


SzlobiG
félisten

Frissítés megvolt?

Mer én most frissítem és jó nagy patchet szed le.:U

(#2840) JamesHun válasza ToxLee (#2837) üzenetére


JamesHun
addikt

punkbastert frissítsd fel :P

SeriesX: JamesSHun

(#2841) L4D1K


L4D1K
őstag

Nah 576 Duna Plaza , jóarc eladó és egy BC2 LE :))

[link]

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#2842) frame>24 válasza Motaba78 (#2833) üzenetére


frame>24
addikt

De, jelen esetben hajlanék a jóöreg dobozos verzióra, csak van egy sanda gyanúm, hogy a helyi 576-ban (Pécs) elkapkodják mind pénteken. :K (bár majd felhívom őket, lehet hogy már van készleten)

vagy maximum akkor később picit, mert rendelgetni nem akarok.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2843) Zsozsooooo válasza Screamer84 (#2838) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Van Hardcore szerver én azon játszottam tegnap és nagyon tetszett.

(#2844) G4NXST4 válasza Zsozsooooo (#2843) üzenetére


G4NXST4
tag

hát én pont fordítva vok ezzel, inkább a sima jön be, mint a HC ;)

nagyonromlik

(#2845) gabipaci


gabipaci
addikt

Senkinek nem ajánlom, hogy az ea store-on keresztül vegye meg a game-et.
Nem tudom aktiválni a játékot, pedig elméletileg tegnap éjféltől elérhető a játék. Bár fórumokon olvastam ma éjfélt is...
Telefonszámuk nincs, a support meg nem válaszol az email-emre. Pedig 3at is írtam.
Valami infót dobhatnának.
Ha holnap sem fogadja el, vehetek új játékot?
Nesze neked, egy hónapja kifizettem. Na, ki a lúzer?

Aki tud mulizni menjen már fel a szerverünkre, hogy működik-e, pls

Logitech hardware tester

(#2846) keIdor


keIdor
titán

Na nekem is megjött a Limited Edition Battlefield BC2-m.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2847) feka007


feka007
nagyúr

Hát ez beszarás, még mindig nem megy a multi :(((

(#2848) antikomcsi válasza gabipaci (#2845) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem is megjött ma a játék, ha hazamegyek megnézem a szervereteket.

Bérlitek egyébként?

Mielőtt még mindenki nagy rangot szerez, nem lehetne esetleg, hogy így páran péhások egységes jelölést használjunk? Teszemazt a vége lehetne [HUN][PH!] rendkívűl találékonyan. ;]

Vagy ezt hülyeségnek tartjátok?

[ Szerkesztve ]

(#2849) HS 2142


HS 2142
őstag

Sziasztok! Hozzájutottam én is a kiszemelt Gyűjtői Kiadáshoz.
A kérdésem annyi lenne olvastam valamikor, hogy lesz benn valami VIP kód, amivel a közeljövő DLC-jeit ingyen és bérmentve megkapom, ha a kódot beírom. Na mármost a dobozban van egy kézikönyv, egy reklám cetli ami a BF 1943-at promozza és ez unlock kód a gyűjtőihez. Most akkor ez lenne a VIP kód?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2850) keIdor válasza antikomcsi (#2848) üzenetére


keIdor
titán

Hülyeségnek tartom, mindenki játsszon a PH-s néven és kész. Én is "Keldor" néven tolom mindenhol.

HUN-t, de úgy alapból egy országot sem teszek/tennék a nevem mellé.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.