Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Sikerült beszereznem a gamet 576-ból nagyon hangulatos lett ez a single része. Kép
Kép
Kép
Kép

(#2652) Kartács


Kartács
aktív tag

CDGalaxba holnap jön meg a LE aki esetleg olyat rendelt. ;)

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#2653) Punisher15


Punisher15
tag

sg találtam ezt a videót nézétek:[Vidi]

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#2654) Jhonny06 válasza SzlobiG (#2639) üzenetére


Jhonny06
veterán

2GB bőven elég neki még win7 alatt is, de még 1-el is eldöcög, ezt én is igazolhatom. :)

(#2655) LackoMester


LackoMester
addikt

Az enyém csak csütörtökön jön, ez van, addig csak kibirom valhogy. :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2656) siriq válasza LackoMester (#2655) üzenetére


siriq
őstag

Nekem pentek, vagy kesobb. Mivel ugy is melozom egesz hetvegen, igy annyira nem erint.
Majd megjon es lehet nyomni utanna igen hosszu ideig :D

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#2657) Tomate


Tomate
veterán

Csak nekem olyan a játék mintha be-be laggolna? Megyek a pályán és kicsiket be-be laggol... fix 40-50FPS-em van sehol semmi ingadozás. :( (singleplayer)

[ Szerkesztve ]

(#2658) PaJa1


PaJa1
őstag

Én is foglaltam egyet a CDG-ban.
De a biztonság kedvéért beszereztem tegnap a virágboltosnál is egy példányt, hogy kipróbáljam hogyan fog menni.
A bétával kezdetben szívtam, aztán javult. A teljes tűrhetően fut. A béta egyetlen pályájával és módjával kb 1 hétig elvoltam, ilyen alapon a teljesnek hónapokat jósolok így nekem megéri a bele fektetett tízezrem.
A single rész élvezetes és bosszantó is egyben. Az egész AI rendszer és fos scriptek mehetnek a kukába és elölről kezdeni az egészet. A hangulat, az viszont tetszik :) A hangok jók, de van még mit javítani a dolgon, a visszhangzáson remélem a folt fog segíteni.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#2659) Robi BALBOA válasza Sonja (#2599) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az elég sok főleg, hogy vga limited van inább mint proci, az én procimat(mind a 4 magot) 30-40%-ban terheli.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2660) Kucsek válasza LackoMester (#2655) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Wazzeg a CD Galaxis aztat írta ,hogy csak csütörtökön kapom meg.
LackoMester te is onnan rendelted?

Ja ha valakit érdekel lehet lesz egy eladó BF BC 2 eladó mert nyertem egyet a német egyesületnél ahol játszom :C + még elő is rendeltem. :DDD
Tehát az egyik fölös lesz.Csak azt nem tudom milyet nyertem Limited vagy sem ,de szerintem a lényegen nem változtat.
Amint tiszta lesz a kép alkudozhatunk az árról :U

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#2661) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

:DDD Kész. Brutális lett a játék, nekem nagyon tetszik, habár hiányolom belőle a cod6-ból megszokott nem lövöldözős küldetéseket. Gondolok itt most a hószánozásra, a rioi futkározásra, stb. Ezek ott nagyon megfogtak, mindenesetre 8/10 kap tőlem.

Amúgy a magyar színű zászlót csak én vettem észre a fatelepen? :D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2662) aero. válasza gamerkiller (#2661) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

az nem magyar te ;]

kicsit ködös a grafika pc-n és fehérnek látszik a sárga, én kicsit visszább vettem a brightness-ből és adtam rá contrastot, úgy kicsit jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#2663) LackoMester válasza Kucsek (#2660) üzenetére


LackoMester
addikt

Nem. Szlovákiában lakom, egy itteni internetes üzletből rendeltem. [link]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2664) Def26 válasza aero. (#2662) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

LackoMester: Jó drágán adják nálatok. Euro átka, mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2665) sutyi^


sutyi^
senior tag

Valami info arról hogy 576-ba LE példányok mikor érkeznek? Mert halálra unom magam esténként már. :DD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#2666) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na én meguntam. Ma már mehetek érte. :DDD

(#2667) L4D1K válasza sutyi^ (#2665) üzenetére


L4D1K
őstag

Pont most beszéltem a Duna Pláza 576 os bolttal. PS3 ill XBOX360 ra megérkezett mind2 verzió, de náluk PC re a limitált széria belátható időn belül nem kerül a boltba.

A West End es 576 meg bíztat hogy várjak nyugodtan, mert a gyűjtőinek is meg kell ma érkeznie a boltokba. Hát várok, mást ugyse tehetek :))

# ANTAL Tuning #

(#2668) gamerkiller válasza aero. (#2662) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja tényleg, igazad van.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2669) JamesHun válasza L4D1K (#2667) üzenetére


JamesHun
addikt

ugyan ez a szitu nálam is
Duna Plázás lerázott, hogy ki tudja mikor lesz :S

Mondom fasza, mert ennyi erővel CD Galaxistól is rendelhettem volna és ők ki is hozzák és nem kell bemásznom a Duna Plázába

Még a Pólust felhívom, mert az sem nagy kitérő nekem, ha ott van :P

SeriesX: JamesSHun

(#2670) kamikaz333


kamikaz333
tag

Na CD Galaxisban már van Limited. Ma érte is megyek, csak sajnos hétvégén tudok majd játszani :O .

(#2671) JamesHun


JamesHun
addikt

Délután 90% hogy lesz minden 576 ban
Most kaptak valami emailt, szóval érdemes várni még kicist

SeriesX: JamesSHun

(#2672) gabipaci


gabipaci
addikt

Hivatalos adatok szerint mikor indul az online game?
Nekem már fent van az eredeti játék, ugyanúgy kell aktiválnom mint a beta-t, de még nem fogadja el a kulcsot. Az ea azt írta, hgy 4-én lesz elérhető a játék.
És a szerverek? Mert még ahhoz sem kaptam meg az adatokat, clanforge elérést.

Logitech hardware tester

(#2673) Agrox


Agrox
tag

sziasztok! kérdésem az lenne, h lesz-e valami portál, ahol akár az ismeretlen játékosok is tudnak egymással kapcsolatot létesíteni, esetleges squadolásra? mert speciel én egyedül vágok neki a nagyvilágnak, de azért néha jó lenne magyarokkal játszani :)

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#2674) G4NXST4


G4NXST4
tag

Na én azt hiszem felhívom az 576-ot és megpróbálom sürgetni őket, hogy még ma jó volna ha házhoz jönne a játék, mert apuci kezd szomorú lenni :(
Tudom, hogy ez lehetetlen lesz, hogy még ma kihozzák, de negyedóráig fogok a telefonba értetlenkedni az tuti.
Ha mai nap folyamán nem lesz a kezembe, akkor holnap ülök az autóba és irány BP.

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#2675) Habib[HUN] válasza G4NXST4 (#2674) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Szedjük össze az emberekt. Világ PH-s kollégái egyesüljetek, vagy egybesüljetek.
Majd gyártok a blog-omon egy cikket, ahol összeszedem a jelentkezőket. Maximum fel lehet majd rakni az első oldalra a linket.

(#2676) v!ct0y válasza G4NXST4 (#2674) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem tudom mit vártok. Hivatalos megjelenés 5.-e. Ma ha jól tudom 3.-a van..
Lehet, hogy csak hétfőn kapod meg ;]

(#2677) feka007


feka007
nagyúr

Meghozták 576-tól, megy a setup. :C

A kulcsot ne keressétek, nincs rajta :P :D

[ Szerkesztve ]

(#2678) dokee78


dokee78
félisten

Nem tudom milyen tárazás közbeni fegyverhang BUG-ról beszéltek,de nekem nincs olyan.

Lövök folyamatosan,közben megnyomom a tárazást és kilövi a töltényeket majd táraz.
Tárazás közben semmi hang.

(#2679) antikomcsi válasza feka007 (#2677) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Úristen, kulcs nélküli másolt verziót küldtek az 576-ból???? ;]

(#2680) Gl4diator


Gl4diator
tag

Ááá, eddig én vagyok csak aki a PCDome-ből rendelt? :DDD Engem ma hívtak kb 2 órája, hogy holnap jön a futár a gyűjtőivel :))

(#2681) boogie84 válasza sutyi^ (#2665) üzenetére


boogie84
veterán

Győrit tegnap hívtam, ők azt mondták h ma délután érkeznek a példányok.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2682) peti4


peti4
tag

CDG-ból jön állítólag holnap. Miért nem tegnap? :(

(#2683) feka007 válasza antikomcsi (#2679) üzenetére


feka007
nagyúr

Beb*szna :DDD

(#2684) jegenye77


jegenye77
addikt

A sivatagos pályán ott ahol a hajó van egy pár konténer mellette hogy lehet átjutni a quaddal? Vagy csak a nélkül lehet?Én oda álltam a mocival és arról tudtam felugrani a konténerre és úgy át tudtam menni de utána piszok sokat gyalogoltam.Vagy van a másik oldalon is egy quad csak nem vettem észre?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#2685) dokee78 válasza jegenye77 (#2684) üzenetére


dokee78
félisten

Ha szemből nézve jobbról felnézel ott látsz robbanó hordókat(pirosak),lődd ki azokat.

(#2686) boogie84 válasza jegenye77 (#2684) üzenetére


boogie84
veterán

Én is úgy tudtam átjutni, de nem olyan nagyon vészes a gyaloglás. Én többre számítottam :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2687) JamesHun válasza feka007 (#2677) üzenetére


JamesHun
addikt

melyik 576?
a Duna Plázából még nem hívtak, hogy megjött a limited

SeriesX: JamesSHun

(#2688) Fortissimus válasza dokee78 (#2685) üzenetére


Fortissimus
őstag

ja csak vigyazz hol allsz meg a kvaddal, mert nekem szetlapitottak a kontenerek es igy is gyalogolhattam :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2689) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Holnap, ha minden igaz nekem is a kezemben lesz 1 gyűjtői kiadás! :C

(#2690) Fortissimus válasza Zoli1222 (#2689) üzenetére


Fortissimus
őstag

az enyemet ma adtak postara, sztem pentekre kapom meg :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2691) BeLucZ


BeLucZ
addikt

miért van az hogy 512 mb-s sapphire 4870el játszom és először meg tök jol a game 35 45 fpssel, majd ha meghalok ujratöltésnél lemegy 26ra ugyanannál a jelenetnél!cata 10.2 van fenn és win7, driver gond lehet?vagy az 512 vram miatt?1920x1200ba tolom max közelben

(#2692) kamikaz333


kamikaz333
tag

Végre nekem is megvan :DDD . Már csak péntekig kell kibírnom.

(#2693) danilla válasza BeLucZ (#2691) üzenetére


danilla
őstag

512-es kártyával tolod 1920x1200-ba és csodálkozol, hogy így fut? :Y nem vagy semmi :U

https://twitch.tv/ddplayzone

(#2694) v!ct0y válasza danilla (#2693) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát most nagy hülyeséget írtál mert nekem egy 4850el több fps em van. 1920*1080 ba minden high és dx9 be.
Ott valami más gond van.

(#2695) Tomate válasza BeLucZ (#2691) üzenetére


Tomate
veterán

Hasonló volt Far Cry2-nél is.

(#2696) danilla válasza v!ct0y (#2694) üzenetére


danilla
őstag

Na ne hogy ám már azt mondod, hogy ekkora felbontásban egy ilyen játékhoz elég az 512vram :F szvsz egyátalán nem írtam hülyeséget!

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#2697) GuB3Ra válasza BeLucZ (#2691) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

Nálam is ez van :K

Daark minimalism

(#2698) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

A CDGalaxisba megérkezett a várva-várt Limited Edition: [link] :C Magyarul holnap hozza a futár. :DDD

(#2699) v!ct0y válasza danilla (#2696) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nálam 40 fps a minimum tehát még elég

(#2700) jegenye77 válasza dokee78 (#2685) üzenetére


jegenye77
addikt

:R :R :R
Na most hard-on is végigviszem és úgy csinálom.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.