Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) feka007 válasza JamesHun (#2807) üzenetére


feka007
nagyúr

Rohadt egyszerűen meg lehet ezt oldani, megkr3kkeled az erdetit, és máris nem kéri a lemezt a férgese.. :D

Én arra lennék kíváncsi, hogy mikor lesz végre mindenkinek működőképes a multi. :U

[ Szerkesztve ]

(#2852) Neoteric válasza antikomcsi (#2848) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja bérelve van.

Sztem nem hülyeség, én benne vagyok a ph-s utónévben.

Holnap megyek saturnba érte, mert ma még nem kapható ott, aztán jövök fightolni énis. (saturn kártyát sajna 576-ba nem fogadják el.. ;] )

PSN: ne0teric_sAN

(#2853) NiTRoV6 válasza gabipaci (#2845) üzenetére


NiTRoV6
tag

Szia Gabi!

Próbáltam felmenni a szeródra de sajna nem találtam!!!

(#2854) gabipaci válasza antikomcsi (#2848) üzenetére


gabipaci
addikt

oksa.
A prefixbe mindenki beírhatja hogy ph.
Azt meg lehet változtatni bármikor.
Megnyugodtam, ismerősék sem tudnak aktiválni. Ma éjfél lesz az....

Logitech hardware tester

(#2855) ToxLee válasza SzlobiG (#2839) üzenetére


ToxLee
őstag

Az a pálya frissítés, első indításnál megvolt. :)

(#2856) ToxLee válasza JamesHun (#2840) üzenetére


ToxLee
őstag

PB frissítés is megvolt, nem az én készülékemben van a hiba.

(#2857) onereborn


onereborn
tag

+jött a cucc egy órája, este kipróbálom a multit írok majd véleményt is.
Single már kipipálva, uncsi is.. :DD

(#2858) elbandy2 válasza gabipaci (#2845) üzenetére


elbandy2
csendes tag

:DD

[ Szerkesztve ]

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#2859) SzlobiG válasza feka007 (#2847) üzenetére


SzlobiG
félisten

Dehogyisnem megy, most játszottam vele majd egy órát és kibaszott jó. :C

A pályák nagyon tetszenek a grafika is nagyon ütős fps-el sincs gond szal megérte az árát. :K

[ Szerkesztve ]

(#2860) tgulyas


tgulyas
senior tag

Vaze én még nem kaptam meg a LE változatot de rendeltem melé egy Creative SB X-Fi Titanium carit is :B

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#2861) antikomcsi válasza keIdor (#2850) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem rossz ötlet ez sem, de sajnos nem ismerem mind az x ezer ph felhasználó nick nevét.

Pedig kis örömmel töltene el ha látnám, hogy van valaki aki magyar, és ráadásul ph-s.

Mert jól tudnék végre káromkodni. :DDD A többieket hiába ócsároltam, mert akárhogy írtam, hogy "faggot", meg "asshole" mindíg moderált. ;] Hiába írtam 3-4 g vel, vagy tettem pontokat a betük közé, egyszerűen nem enged csúnyán beszélni. :DDD Magyarul meg lehet, de azt nem értik. :B

(#2862) keIdor válasza antikomcsi (#2861) üzenetére


keIdor
titán

OK, kitettem a PH!-t a klánnévbe.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2863) antikomcsi válasza Neoteric (#2852) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ahogy nézem 32 fős szerveretek van. Hányan vagytok rá? Arra felé laktok, vagy ez csak átmeneti, és ha lesz közelebb szerver, akkor váltás lesz?

Nem gondolkoztatok azon, hogy ne csak Rush legyen, hanem néha egy kis zászlós móka is?

Az én kedvencem a SoF2 óta a jó öreg CTF mód. :B

(#2862) Keldor papa

Na jó Neked nem kell, a Te nicked már ismerem. ;] :DDD

Amúgy ha barátot akarok hozzáadni, keresni a klán nevet is be kell írni? beta-ban nem használtam, de a jövőben biztos fogom.

[ Szerkesztve ]

(#2864) Neoteric válasza antikomcsi (#2863) üzenetére


Neoteric
addikt

5-6an adunk majd bele a szerverbe, én spec győri vagyok, de BF2-vel is angol szervereken toltam, szal sztem pinggel nem lesz gond.

Én is azta conquestet preferálom (tudtommal az a zászló foglalós, a CTF az amikor az elenfél zászlaját kell elcsórni és bevinni saját bázisra), de még nemigazán van meg hogy milyen modeal milyen pályán fog menni.

Elején sztem lesz minden map aztán a legjobbakat meghagyjuk, játékmóddal gondolom hasonlóképpen lesz, de még ez sem tisztázott. Hétvégére sztem már meg lesz mi hogy lesz.

PSN: ne0teric_sAN

(#2865) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Na délelőtt megkaptam én is a lemezt.

Estére felteszem aztán indulhat a móka... :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#2866) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Vicc ez a pb ennél még a VAC is jobb.

(#2867) ToxLee


ToxLee
őstag

Nem sok szerver van. :U Ha beállítom ,hogy punkbuster on,ranked, not full és not empty(azt hiszem ez alap) és csak rush módot jelölök ki, alig talál 10 szervert. Remélem azért jövő hétre már lesz miből válogatni.

[ Szerkesztve ]

(#2868) LackoMester


LackoMester
addikt

Nagyon kiváncsi leszek a szerókra. X-Firen keresztül megy?

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2869) G4NXST4


G4NXST4
tag

na megvan a kicsikém, már megy rendesen ;)

nagyonromlik

(#2870) Sonja válasza v!ct0y (#2866) üzenetére


Sonja
veterán

Nem véletlenül hanyagolták a CoD:MW2-ben. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2871) G4NXST4 válasza v!ct0y (#2866) üzenetére


G4NXST4
tag

Én mindig is mondtam :K

nagyonromlik

(#2872) feka007


feka007
nagyúr

MEGY_A_MULTI :C :C :C :C :C

(#2873) keIdor


keIdor
titán

Na toltam egy fél órát egy svájci szerveren.
Eddig tetszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2874) v!ct0y válasza Sonja (#2870) üzenetére


v!ct0y
veterán

Állandóan kicked....
Frissítetem is valahogyan azt a sz@rt. Vagy be se enged vagy egy kis idő után kicked.

(#2875) LackoMester válasza G4NXST4 (#2871) üzenetére


LackoMester
addikt

Végül is hol vetted meg a gamet?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2876) SzlobiG válasza keIdor (#2873) üzenetére


SzlobiG
félisten

Vsync megy?:D

(#2877) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

No, tegnap este játszottam egy jót, igaz, nem sokat, mert időm az nem sok, lvl 1-es vagyok. :)
Sajnos nem a LE van meg, hanem a sima(pedig előbbit rendeltem, vissza meg nem veszik, miután kijöttem a boltból), szóval jópár dologtól elestem, de így is fantasztikus játék. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2878) feka007


feka007
nagyúr

Rohadt jó lett szvsz. :C A béta nem jött be, de a full nagyon ott van!

(#2879) keIdor válasza SzlobiG (#2876) üzenetére


keIdor
titán

:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2880) ToxLee


ToxLee
őstag

Játkon belül lehet pinget nézni?

(#2881) szn0rbi válasza _Voyage_ (#2877) üzenetére


szn0rbi
csendes tag

hogyérted hogy jópár dologtól elestél? mindent meglehet szerezni a sima verzióban is ami a LE-ben van.

(#2882) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Azért megkérdezném hogy miért érdekli az embereket ennyire a vsync, talán még single játékba beteszem, de ebbe a játékba bekapcsoltam és az egér durván késett, tudomásom szerint a legtöbb játékban elő jön ez a jelenség, de inkább fps-eknél.

(#2883) Marked


Marked
tag

Na én is megrendeltem a Limited Editiont PS3-ra. CDGalaxis "PickPackPont"...
Szombaton jön meg, még nem játszottam vele még havernál se.
Játékos által vezetett repülők nem lesznek a játékban mint a BF2-ben volt? Az volt a kedvencem és az ment a legjobban. Van itt még valaki aki rajtam kívül PS3-ra vette/veszi meg a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#2884) feka007 válasza SzlobiG (#2876) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem megy szvsz. :K

(#2885) _Voyage_ válasza szn0rbi (#2881) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

A két +pályára gondolok, illetve a kezdetben több cuccra. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2886) fireproof


fireproof
őstag

Elnézést szeretnék kérni mindenkitől. :DDD Eddig nem tetszett a játék de most már nagyon is tetszik ahogy többet játszottam vele. Most még virágbolti verzió de nemsokára megveszem :D Hol lehet megnézni hogy hány %-nál tartok? (most ott vagyok hogy az első szatelitet megsemmisítettem és egy kocsival kellet lemenni egy ilyen hegyről vagy miről.havas pálya) :R

[ Szerkesztve ]

(#2887) _Voyage_ válasza fireproof (#2886) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Elég messzi vagy még, durván kb 30-40% között lehetsz... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2888) Fortissimus


Fortissimus
őstag

joystick-el van vkinek tapasztalata?
mukodnek gond nelkul?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2889) fireproof válasza _Voyage_ (#2887) üzenetére


fireproof
őstag

Na akkor jó. :) :R Ne mis játszottam vele sokat. 1-1,5 órát kb

[ Szerkesztve ]

(#2890) r-chee


r-chee
őstag

Szerencsére nekem is megjött ma a Limited Edition. Feltelepítettem, frissítettem PB-t és a játékot is ápdéjteltem. Már egy órája próbálkozom játszani, de még nem sikerült. Sokszor nem tud bejelentkezni a játék az EA accountomba, valamikor azt írja, hogy ellenőrizzem a hálózati beállításaimat, valamikor nem talál egy szervert sem, valamikor pedig egy szeróra belépve azonnal kicked-et ír ki.
Lehet, hogy még játszanak a beállításokkal az EA-nal, vagy mi lehet a gond?
Routerben portok engedélyezve, tűzfalban szintén engedélyezve van a game és a PB is, PB és játék frissítve, mégsem megy.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2891) atish15


atish15
aktív tag

Sziasztok.A következő lenne a problémám.Leszedtem a játékot.Kitömörítettem.Daemon toolsal és Alcohollal is próbáltam telepíteni de egy telepítés közben kidobta a virtuális meghajtóból a képfájlt és megáll a telepítés.Hasonló problémám volt a Bioshock2- vel is.Más játék NFS vagy Wolfeinstein tökéletesen települ és fut.Valaki tudna segíteni?Nagyon szeretném kipróbálni.

(#2892) Jarlaxle válasza r-chee (#2890) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Nalam is pont ugyanez. 1 honapos beta utan ideje lenne mar rendberakni ezt a szart hogy jatszhato legyen.

[ Szerkesztve ]

(#2893) r-chee válasza atish15 (#2891) üzenetére


r-chee
őstag

Az ilyen hozzászólásokat mellőzd, mert kivágnak a moderátorok ;) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2894) G4NXST4 válasza LackoMester (#2875) üzenetére


G4NXST4
tag

576-nak hívtam, valami apeter vette fel (egyébként a 576 oldalán ott van az egész neve) nagyon jó fej és segítőkész ;) Mondtam neki hogy JAN 30-án rendeltem elő és még nem kaptam e-mail-t, hogy mikor kapom meg, vagy hogy mi van és még megkérdeztem azt is, hogy ha Szlovákiából vagyok az nem-e gond. Ő erre azt felelte, hogy az gond mert nem szállítsák ki Szlovákiába meg blablabla. Erre mondtam, hogy van egy haverom egomba és oda nem e lehetne elküldeni. Erre azt felelte, hogy oks adjam meg az adatait és elküldik holnapra azaz csütörtökre.
Szerencsére így is lett :D

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#2895) keIdor válasza atish15 (#2891) üzenetére


keIdor
titán

:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2896) atish15 válasza r-chee (#2893) üzenetére


atish15
aktív tag

Elnézéseteket kérem. :R

[ Szerkesztve ]

(#2897) keIdor válasza atish15 (#2896) üzenetére


keIdor
titán

"Battlefield: Bad Company 2 [PC, PS3, Xbox360] | nincs warez"

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2898) r-chee válasza atish15 (#2896) üzenetére


r-chee
őstag

A segítségkérésre, hogy tudj játszani virágbolti verzióval. Mert eredetit nem kell kicsomagolni, nem kell hozzá semmi virtuális meghajtó, érted... :) .
Tapasztalatokat lehet írni a játékról, akár milyen verzió, de warezben segítségkérés/nyújtás tilos.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2899) HS 2142 válasza HS 2142 (#2849) üzenetére


HS 2142
őstag

Sziasztok!
Tudtok erről a VIP dologról mondani valamit, vagy aki megvette, annak is ugyanezek vannak?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2900) r-chee


r-chee
őstag

Van valaki, akinek frankón müxik a multi jelenleg?
Rámentem Play now-ra, kiválasztottam Rush játékmódot és a minden pálya lehetőséget, és némi keresés után azt írja mindig, hogy "We couldn't find any games, please try again."

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.