Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) antikomcsi válasza _Voyage_ (#2947) üzenetére


antikomcsi
veterán

;] Pont ezt csináltam én is, hogy nem kerestem szervert, hanem a sorsra bíztam volna mit dob, de pont ezt a hibaüzit kaptam.

Úgylátszik mindketten ugyanúgy csesztük el a gépünket, internetbeállításunkat. :DDD

(#2952) _Voyage_ válasza v!ct0y (#2950) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nekem is dobálja 3 napja, de kedden is, meg tegnap is jó volt, 7 után egy csapásra bárhova belépett, 10-ig játszottam is végig. Mindjárt 9, de még nem jó.... :U :(

antikomcsi: Hát jah, mi vagyunk a béna userek, ők meg a királyok. :(
2 nap után indítottak két teszt szervert, mindkettő sz#rásig tele van, azt hiszik minden jó, közbe sok ezer user fel se tud csatlakozni sehova. :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2953) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Valakinek sikerült már friendsben usereket találnia innen a phról? :F

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#2954) rankesz


rankesz
veterán

Nah, megvettem én is, a boltban azt mondta a srác hogy iszonyat sokat elvittek. (576 kecskemét). Bevallom őszintén, még az életben nem adtam ennyit játékért... (max az 2k volt újságostól, UT3)

Most akkor ha fent van a "másik" verzió akkor mi a teendő? Uninstall, ezt meg install? Meg tudom tartani valahogy a single eredményemet? Még nem vittem végig :B

(#2955) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem! Előrendeltem a játékot még novemberben az ea storeból. Rendben meg is kaptam beta kulcsot, miegyebet, már márc 1jén kaptam az-emailt hogy lelehet tölteni, és ma elis indult a játék, ám nem tudok online játszani, mivel kéri a serial code-ot, de azt nekem nem küldtek :F Valaki nem rendelt valamit innen? Esetleg tudja valaki mi a teendő? Előre is köszi! :R

(#2956) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Átállítottam a keresőt pb nélküli serverekre, és az elsőre felengedett. 100 ping, teljesen játszható.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#2957) siriq


siriq
őstag

Volt egy lehetoseg hogy 24 font helyett 25 fontert limitalt edition legyen. Nem haboztam. Rogton le is mondtam a masik rendelest. Ennyit meger. Ugy sem lesz idom jatszani a tanulas es melo mellett. Igy nem kell szenvedni a "felfejlesztessel".
Szoval ha meg van a kod akkor uj accot kell csinalni? A regit mar nem lehet hasznalni?

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#2958) hu öcsi


hu öcsi
tag

helló mindenkinek multizáshoz muszály megveni az eredetit ? :DDD :DD :C :R

[ Szerkesztve ]

a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD

(#2959) Neoteric válasza hu öcsi (#2958) üzenetére


Neoteric
addikt

muszáj

PSN: ne0teric_sAN

(#2960) Fortissimus válasza hu öcsi (#2958) üzenetére


Fortissimus
őstag

igen, szerencsere

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2961) r-chee


r-chee
őstag

Sikerült már másfél órát végigjátszanom :) . Most már nem sz*rakodnak a szerverek.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2962) _Voyage_ válasza r-chee (#2961) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Dehogynem... :DDD

Sőt, most a játékba, ha csatlakozni próbálok, hibaüzi nélkül kilépett 3szor egymásután az egész játékból. :))

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2963) ToxLee válasza _Voyage_ (#2962) üzenetére


ToxLee
őstag

Nekem is volt hibaüzenet nélküli asztalra kerülés. ;]

(#2964) _Voyage_ válasza ToxLee (#2963) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Holnap van elvileg a hivatalos megjelenés ideje, ha holnap nem oldják meg ezeket a gondokat, megy vissza CDGalaxisba....
Nem igaz, hogy 3 nap alatt nem képesek ennyit kijavítani... :(((

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2965) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Szerintetek melyiknek jobb a grafikája egy DX 10-es kártyán?:
- Crysis (1)
- Far Cry 2
- Modern Warfare 2
- Bad Company 2

Live poor, die ritch.

(#2966) LackoMester válasza gyáliSanyi (#2965) üzenetére


LackoMester
addikt

A MW2 nemigazán 1 kategória mert az DX9-es, a FC2 DX 10.1, Crysis DX 10 a BC pedig DX9-10-11. Ha engem kérdezel akkor Crysis.

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2967) Padam


Padam
aktív tag

Kíváncsi leszek, hogy a CDGALAXIS visszaveszi-e ezekkel a hibákkal vagy sem. :)

(#2968) LackoMester


LackoMester
addikt

Egyébként nekem is elég nehez indult el a dolog, PB frissités, utánna frissitettem a gamet BC Updatr-en keresztül is, lényeg már gameztam vagy 3 órát, kezdem megismerni a pályákat. Nemrossz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2969) ToxLee válasza Padam (#2967) üzenetére


ToxLee
őstag

Nem veszi vissza, miért venné? Viccnek is rossz. :)

(#2970) _Voyage_ válasza gyáliSanyi (#2965) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Crysis egyértelműen.

Padam: Biztosan nem lesz egyszerű menet, de szarért nem adok ki pénzt. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2971) G4NXST4 válasza gyáliSanyi (#2965) üzenetére


G4NXST4
tag

Szerintem melyiknek van a legszebb grafikája?
Hát én az MW2-re teszem a voksom, de nem azért, mert oly annyira bejön a MW2, de szerintem ez a legélethűbb. Ez persze csak az én véleményem.
De úgy is a Crysis-t mondaná a többség, mert annak van a legnagyobb gépigénye és a többség csak azt figyeli :(

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#2972) SzlobiG válasza Padam (#2967) üzenetére


SzlobiG
félisten

Miféle hibákkal?:U

Nemtudom abbahagyni a gémet én meg.:D

A grafika témára szerintem mw2-be csak a fegyverek vannak jobban kidolgozva a többi szebb BC2-be szvsz meg sokkal élethűbb.

[ Szerkesztve ]

(#2973) r-chee válasza G4NXST4 (#2971) üzenetére


r-chee
őstag

Grafikailag MW2 jobb valamivel, de BC2 meg ezerszer változatosabb és átélhetőbb, mint MW2.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2974) L4D1K


L4D1K
őstag

Valami nem stimmel nekem most a játékkal. A bétában 1920*1080, minden beállítás high on, HBAO bekapcsolva volt stabil 30-35 átlag fps em. Most minden low ra állítva alig érem el néha a 40 fps-t. Lehet hogy az új nv driver nem tetszik neki? Nem értem :(

Videó kártya MSI 9800gt 512
CPU: E8200@2,66
4 GB 1066 os DDR2
Alaplap: Gigabyte P35-DS3

Holnap este ha minden igaz Radeon 5850 tulaj leszek, na azzal remélem már JÓL fog menni. :)

# ANTAL Tuning #

(#2975) fireproof


fireproof
őstag

Az biztos, hogy a mostani helyzetben a BBC2-nél nemigazán van élethűbb háborús játék. :))

(#2976) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hm ez nálatok is ilyen ?

(#2977) RI/OS


RI/OS
őstag

Már elnézést, de veregessem bele a fa**om, hogy 10-ből egyszer tudok fellépni egy szerverre.

[ Szerkesztve ]

(#2978) Padam válasza L4D1K (#2974) üzenetére


Padam
aktív tag

Jo kerdes, en ugyan BETA-val nem jatszottam, de nalam is elvezhetetlen a grafika miatt barmilyen ballitason.
8800GT 512MB RAM
AMD X2 6400+ 3,2GHZ
2x2GB RAM

(#2979) Neoteric


Neoteric
addikt

nemtom mér kell parázni mikor euban hivatalosan még meg sem jelent a game..
igazából örülhetnétek a farkatoknak hogy 576 meg cd galaxis előbb kiszállította mint márc 5.

ha holnap is szar lesz minden akkor jogos a felháborodás.

PSN: ne0teric_sAN

(#2980) Padam válasza Neoteric (#2979) üzenetére


Padam
aktív tag

hat kivancsi leszek, neked legyen igazad, hogy holnaptol jo lesz. :)

(#2981) _Voyage_ válasza Neoteric (#2979) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Amcsiba már van, meg EU-ban máshol is volt már kedden délben is, és kedden még jó volt, de amcsi szervereken se jó, még most sem. :N

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2982) RI/OS


RI/OS
őstag

A sírás az megy, hogy sok a warez, meg nem éri meg játékot kiadni pc-re.
Nem azért sok a warez, mert képtelenek valamit úgy megcsinálni, hogy müködjön, hanem idefosnak egy ilyen szart, á dehogyis, véletlenül sem..

(#2983) r-chee


r-chee
őstag

Jelenleg 70/70 kill/death-nél vagyok, és mivel felírtam a körök után a számokat, s azok egyeznek a My stat-ban lévő 70/70-nel, kijelenthetem, hogy a Leaderboards összesítő táblázatban pontatlan adatok vannak. Ezt már a béta multiban is észrevettem. Hogy mire jók a fals adatok a toplistaként szolgáló táblázatban, nem vágom...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2984) JamesHun válasza RI/OS (#2982) üzenetére


JamesHun
addikt

várjatok már pár napot banyek
most kicsit többen csatlakoznak a játékba mint a bétába és így is már patchel jött ki a játék

SeriesX: JamesSHun

(#2985) JamesHun válasza JamesHun (#2984) üzenetére


JamesHun
addikt

most játszottam egyet
gond nélkül
keress korrekt szervert kicsi ping el

SeriesX: JamesSHun

(#2986) RI/OS válasza JamesHun (#2985) üzenetére


RI/OS
őstag

Most épp engem is beengedett.
Na mindegy, majd holnap megnézzük, mindenesetre maga a játék tényleg baszott jó.
Ezt a multis gondot meg majdcsak kijavítják.

(#2987) keIdor válasza SzlobiG (#2972) üzenetére


keIdor
titán

Jaja, nekem nagyon tetszik a rombolható környezet, meg ahogy rángatnak a fegyverek!:) Ha mellém lő egy tank, gránát robban mellettem stb. akkor semmit sem érek a célzással.:D
Ilyenek miatt tetszik... na meg a hangok miatt is

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2988) lala42


lala42
őstag

Azt nem tudom, hogy láttátok-e, a Bf 2 szerverei hogy kiürültek? Alig van játékos rajta. Tegnap benéztem, hát nem sok játékost találtam.Ellenben a Bad Company-val. Néhányan voltak a PoE-n.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2989) frame>24


frame>24
addikt

Na hekkeltem valamit a Punkbusteren, így már volt, ahova be tudtam csatlakozni.

Egy ilyen rommá lőtt, hajóroncsos pályán nyomtam jópár kört.
Nagyon nem találtam még a helyem, de azért valamit foglalgattam, kill is volt pár.
Szerintem a HDR (bloom?) effect kissé túl erős, ennyire azért nem süti ki a napfény az ember szemét, pláne napszemüvegben, amint az a karaktermodelleken látszik. Hangok nagyon durván jók, robbanások, elzúgó lövedékek, minden. Szerintem grafika is rendben, pedig csak mediumon hagytam.
Az alapban "unlockolt" Thompsontól nem estem hasra, vagy nagyon gyengén sebez, vagy pontatlan, de közelről pakolom vele az ellent és semmi. Ezzel szemben pl. az alap assault fegyó (AK valami?) gyorsan öl. Beállítottam a csítes tank-páncélt, azzal lehetett rombolni. Apropó, a szétlőhető környezet tetszik a legjobban!! Kellett ez már.
Jó lesz ez, csak ezeket a connection issue-kat hegesszék már meg + bele kell szoknom még.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2990) lala42 válasza frame>24 (#2989) üzenetére


lala42
őstag

Az volt a Panama csatorna :DDD :R
Beállítottam a csítes tank-páncélt Azt hogy?

rankesz
Nálam rendesen kiírja a pinget, a töltés, ill a keresés tart sokáig.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2991) rankesz


rankesz
veterán

Nem tudom nektek hogy írja ki, de nálam a szerverek pingjénél mindenhol "-" jel van és egy szerver refresh min 1 percig tart...

(#2992) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

A nevem mellé beraktam egy [PH] jelölést, így ha valaki látja az azt jelenti hogy erre fórumozik az illető :)

(#2993) frame>24 válasza lala42 (#2990) üzenetére


frame>24
addikt

Szeva! :DDD

Ha limited edition-t vettél, akkor a fegyver-kit választásnál fel lehet pattintani egy nagy ablakot (az ikonsor jobb felső sarkán asszem), ahol beállíthatod az "ajándék" bonusokat, pl. növelt tank páncél, tracer pisztoly, M1911, stb. Gondolom ugyanitt lehet a később elérhető fegyókat is választani...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2994) lala42 válasza frame>24 (#2993) üzenetére


lala42
őstag

Aha.
Azt még nem néztem.
Sajna jelenleg csak két gép van a házban, igy nem mindig jutok hozzá. :O A kölök AirforceWar-ozik, no meg AvP-zik. A csajos a laptopon ül, de ott úgy sem menne egyik sem, Így marad a mama játékszernek. :DDD ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2995) LLKobe


LLKobe
veterán

DX9-ben nektek is csak 1x AA-ot enged???

Amúgy feltoltam az első patch-et, és határozottan jobb/szebb lett. Újrakezdtem hard-on, harmadik pályán vagyok, és eddig nagyon ritkán esett 50fps alá.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2996) kamikaz333 válasza rankesz (#2991) üzenetére


kamikaz333
tag

Ha rendszergazdaként futtatod mutatni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#2997) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Én most nyomtam egy 3,5 órát, mindíg más pályán, felváltva volt egy-egy mecs mindkét oldalon, aztán váltás. Egész jók a pályák ismeretlenül is, pikk-pakk 2-es szintű lettem, pedig nem is ezért mentem fel, hanem csak, hogy ismerkedjek a map-okkal.

Vannak sniperhoz sokkal jobb térképek, mint a betas port valdez, csak azt most nem próbáltam ki, mert kizárolag assaultban nyomtam, majd holnap tötyögök is kicsit. PH-sokat egyet sem láttam. Hol voltatok? :DDD

(#2998) lala42 válasza antikomcsi (#2997) üzenetére


lala42
őstag

Egész délelőtt ott voltam. Valami Id3net-es szerón engedett, no meg utána máshol is (vagy kettőn) MesserHUN cimszó alatt futok. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2999) antikomcsi válasza lala42 (#2998) üzenetére


antikomcsi
veterán

Na, majd "rádkeresek". ;] Küldtem pár megerősítés kérést a barát listán, de nem jött válasz, így továbbra is 0/0 a lista. :)

(#3000) lala42 válasza antikomcsi (#2999) üzenetére


lala42
őstag

Te antikomcsi néven halsz ;] a játékban?

Na jó éjt, megyek melózni. :O :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.