Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) fireproof


fireproof
őstag

Szerintetek meddig lesznek LE kiadások mert most egy fityingem sincs perpillanat ?

(#2902) HS 2142 válasza fireproof (#2901) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem hiszem hogy egy 1-2 hétnél tovább kitartatnak a készletek, rengeteg embert láttam bc2-vel kijönni az 576ból. (najó kereken 5öt dehát akkor is)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2903) onereborn válasza r-chee (#2900) üzenetére


onereborn
tag

Szia! Engem sehova nem enged fel. PB-t frissítettem!
32/5 en vannak a szeron és azt írja ki h tele! öcséééém 11ezer HU és ilyen gagyi!

Amúgy onereborn néven vagyok fent HUN PH klan....... :DDD

(#2904) fireproof


fireproof
őstag

Egyébként ahol egy havas pályán megyünk és megsemmisítjük az első szatellitet utána egy kocsival jövünk le a hegyről, ott nektek is brutális hóátfúvások voltak? Én alig láttam valamit a kocsiból.

(#2905) _Voyage_ válasza fireproof (#2904) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jah, alig lehet látni.

Amúgy a jó ......... .....jukat mind a PB-seknek, mind az EA-nak, hogy 4. napja lehet kapni a játékot, és szar a multi.
Vagy PB hibával dob ki, vagy csak úgy, vagy pedig fel se enged. :F :(((

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2906) madgie válasza fireproof (#2904) üzenetére


madgie
titán

Pici spoiler: A sivatagban még ennyit sem fogsz :DDD

_Voyage_ : előre is elnézést, gonosz leszek, de amíg nem jön meg nekem, ne tudjatok multizni ti sem :DD

[ Szerkesztve ]

(#2907) _Voyage_ válasza madgie (#2906) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:DDD
Tegnap előtt tudtam játszani, tegnap egész délután szenvedés volt, aztán este ment, ma megint nem megy.
Direkt hazajövök délután 3 fele, hogy este 10-ig játsszak, errefel már 6 óra, és még mindig nem megy a játék... :((( :O

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2908) onereborn válasza madgie (#2906) üzenetére


onereborn
tag

azzé ne legyél....... valakinek megy!

(#2909) Motaba78


Motaba78
őstag

Motaba078 a nickem vegyetek fel lécci, hogy magyar emberkékkel is tudjak lenni.

(#2910) ForRedGlory válasza _Voyage_ (#2905) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én ma vettem meg, fogalamam sincs mi bajotok a multival, olyan stabilan működik nekem, mint állat. Én a játékból indítom a multit, nem PB-ből. Több órát toltam ma, jól be is gyalultak a földbe. Szoknom kell még ezt a játékot, de bitang jóóó :)

(#2911) _Voyage_ válasza ForRedGlory (#2910) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Játékból indítanám én is, tegnapelőtt, meg tegnap is jó volt, este 7 után, addig csak szoptam vele.
Eddig a play now-on legalább ment, mostmár ott sem megy. :(((

Most fél órája ezt a hibaüzenetet tolta, azelőtt azt tolta, hogy a kapcsolat megszakadt, ellenőrizzem a netemet, előtte azt, hogy a szerver tele van, akkor is, ha full üres volt, előtte csak úgy poénból kickelt... :(

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2912) Gergolabs


Gergolabs
csendes tag

Nekem se megy jelenleg a multi. Pb friss. F.ck it!

(#2913) madgie válasza ForRedGlory (#2910) üzenetére


madgie
titán

Sebaj, engem a Beta-ban is begyalultak a földbe... pont ezért kell a PH!-s társaságot összehozni, hogy legalább ismerősök lőjenek halomra :D

(#2914) ForRedGlory válasza _Voyage_ (#2911) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Érdekes hibaüzenet. Én mondjuk PB-hez alapból nem értek, annyi volt, hogy feltettem, azt csá. PB-t el sem indítottam :)

madgie: hát ja, inkább ismerős lőjön halomra, mint egy cseh gyerek :D
Amúgy phForRed néven szerepelek. Nem nagyon toltam még online ilyen játékkal szóval alapból hülye vagyok hozzá, de ha lesz jó társaság akkor szívesen beneveznék rá, akár szerverbe is adnék lóvét. Viszont akkor ki kéne valakinek okosítani hogy megy ez :D
Minden esetre hétvégén orrvérzésig......... :P Sokat agyaltam hogy ez vagy a MW2, de a hangzás miatt választottam ezt. Egyszerűen BRUTÁLIS egy 5.1-es hangrendszeren :K

Nálam így néznek ki a dolgok, a pingekkel meg vagyok elégedve :C

[ Szerkesztve ]

(#2915) _Voyage_ válasza _Voyage_ (#2911) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Most megint ez.... :U :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2916) BalaNce87 válasza _Voyage_ (#2911) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah megint kezdi a pb a faszságait, nem hiába szar egy szürő.
A másik problémád meg kezd ilyen mw2 gyanús lenni hogy elveszett a kapcsolat, igaz még csak most jött ki a játék bár ha már kijön akkor elkéne futnia és nem kéne problémákba ütközni egyből, ha már fizet érte az ember nem is keveset, akkor alap dolog lenne hogy amint kijön minden menjen zökkenőmentesen, elviekben ezért vár évekig egy játékot az ember, nem hülyeségből tűznek ki megjelenési dátumot, szóval kicsit felháborító hogy nem tudják megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#2917) ForRedGlory válasza _Voyage_ (#2915) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem vagyok benne biztos hogy a hiba nem házon belül van. A legújabb PB van fent? Nekem ebben a pillanatban is tökéletesen működik, márpedig akkor elviekben Neked is mennie kellene :(

Hm... most nekem sem jó a multi... :U

[ Szerkesztve ]

(#2918) G4NXST4 válasza _Voyage_ (#2915) üzenetére


G4NXST4
tag

az ping végett. vagy mikrohullámú a neted vagy csak hirtelen felment a pinged és kidobott. vagy valami ping probléma tuti. de szerintem ez magától oldódik csak meg szerintem.

nagyonromlik

(#2919) Gergolabs válasza BalaNce87 (#2916) üzenetére


Gergolabs
csendes tag

Tökéletesen egyetértek! Megint elqrtak vmit és nem lehet sehova se csatlakozni. A BF2vel is volt nem kevés gond, szóval nem is lett volna ez úgy jó, ha minden gond nélkül alakul.
Még az a szerencse, hogy nincs időm játszani, mert akkor már szétb.....ott volna az ideg.

(#2920) _Voyage_ válasza ForRedGlory (#2917) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Mondom, tegnapelőtt, tegnap este ment tökéletesen, ugyanezen a gépen. :)

Ping probléma biztos nincs, 8/2-es netem van, torrent nuku, 14ms a pingem a bixre. :K

Mostanában eléggé kezd idegesíteni, hogy amilyen játékot megveszek(tavaly 12 játékot vettem, 120.000ft.... :U ), egyik se jó rögtön, kell várni napokat-heteket egy rohadt patchre, és minden játékot hónapokkal tolnak el kivétel nélkül. :( :(((

CoD2 és CoD4 is emiatt volt utálva, a rohadt PB miatt. Pedig mind a kettő nagyon jó játék, csak ez a szar ne lenne... :(((
CoD6-ban szar a multi, de legalább nincs Punkbuster. :U

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2921) G4NXST4


G4NXST4
tag

én mindig is mondtam, hogy a pb alapból xar

nagyonromlik

(#2922) Gergolabs válasza G4NXST4 (#2921) üzenetére


Gergolabs
csendes tag

Csak tudnám, hogy az alsó "üzenősávban" miért nem tudnak annyit közölni, hogy átmeneti üzemzavar, szíves türelmük...blablabla
A bizonytalanságnál még ez is jobb.

(#2923) _Voyage_ válasza Gergolabs (#2922) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Oda van írva, ha baj van, szedjük le a legfrisebb PB-t. Ennyi, slussz... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2924) L4D1K


L4D1K
őstag

Este kéne csinálni valami össznépi játékot, persze ha a PB is úgy gondolja hogy engedi :))

Sztem 20.30-21.00 között gyülekezzünk, aki esetleg tud szervert szóljon !

Jaigen, medic nél gadget nél mért nem látszik a medkit, ha már unlockolva van?

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#2925) Gergolabs válasza _Voyage_ (#2923) üzenetére


Gergolabs
csendes tag

Neked is megoldotta? :)

(#2926) _Voyage_ válasza Gergolabs (#2925) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem, egyáltalán nem... :)

De kb most jutottam el arra a pontra, hogyha holnapig nem oldják meg, hogy menjen ez a szar, visszaviszem CDGalaxisba, küldjék vissza az EA-nak, azok meg dugják fel maguknak a spórolásukkal együtt, hogy nem tudtak volna még 1 embert felvenni, csakhogy rendesen megcsinálják, időre.... :(((

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2927) Gergolabs válasza _Voyage_ (#2926) üzenetére


Gergolabs
csendes tag

Ne idegeskedj! :)
Nézz 1 filmet vagy a Cobra 11et, hajnalra lehet, hogy jó lesz.

(#2928) MS74hu válasza Fortissimus (#2888) üzenetére


MS74hu
tag

Szia.Nekem a Rumblepad2-re sikerült beállitani az irányitást.(mindig azzal tolom)Van xboxos is,de arra nem sikerült beállitani. A Rumblepad2 jól müködik csak a fordulás az kicsit gyors nekem pedig lenulláztam az érzékenységet a beállitásoknál.

Lenovo Y700

(#2929) gabipaci válasza _Voyage_ (#2926) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem 7-én lesz a szülinapom, és úgy emlékszem, annó úgy hirdették, hogy 6-án jön ki.
Ezért kértem ezt szülinapi ajándéknak.
Szerintem hivatalosan ma éjféltől lesz aktív.
Ha nem, akkor én is visszaküldöm az összes bite-ot...

Logitech hardware tester

(#2930) _Voyage_ válasza gabipaci (#2929) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Amerikában 3.-án jött ki, de amcsi, chicagoi szerverre se megy fel ez a szar.
Tegnap előtt brit szerveren, német szerveren, ugyanúgy, mint tegnap, vígan játszottam. :U :(

Happy Birthday! ;)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2931) Fortissimus válasza MS74hu (#2928) üzenetére


Fortissimus
őstag

thx, de en kimondottam joy-ra vagyok kivancsi nem kontrollerre.
akarok venni egy joy-t es tudni szeretnem milyet erdemes :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2932) Terentius


Terentius
őstag

Az elképzelhető,hogy FRAPS-al lassab a játék mint nélküle?Nekem olyan érzésem van,hogy folyékonyabb,ha nem megy a FRAPS.

Poco F5 12/256 Gb

(#2933) ForRedGlory válasza _Voyage_ (#2923) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oda van írva az is, hogy átmeneti csatlakozási gondokat jelentettek a játékosok és már keresik az okát :K

(#2934) ToxLee válasza Terentius (#2932) üzenetére


ToxLee
őstag

Nekem is gyanús ez a FRAPS-os belassulás. ;]

(#2935) Neoteric válasza Fortissimus (#2931) üzenetére


Neoteric
addikt

Holnap ha ki tudom próbálni a játékot, akkor megpróbálom vele a Logitech Extreme 3D Pro-mat. Majd jelzek, hogy muzsikál.

BF2-ben fasza volt nagyon, 100x jobb mint egérrel v billel.

PSN: ne0teric_sAN

(#2936) _Voyage_ válasza ForRedGlory (#2933) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ahha, 2 napja... :DDD
Hamarabb megtalálom az okát innen, mint ők 2 nap alatt.
Az ok két betű: PB.
Takarítsák el a halál .....ra, aztán annyi. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2937) Fortissimus válasza Neoteric (#2935) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez jol hangzik koszi! ezert szeretnem en is, egerrel csak benaztam :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2938) onereborn


onereborn
tag

Aki Prohardveres az vegye fel a HUN PH vagy a PH klan előtag nevet és regezzen be a xfire-re majd csatlkaozzon a Battlefield Bad Company 2 - HUN communityhez!

Illetve felvehetjük egymást barinak is! a felhasználó nevem ugyanez!

Xfire: http://www.xfire.com/
Regisztráció és telepítés: http://www.xfire.com/download/
Community: http://www.xfire.com/communities/bfbadcomp2hun/

Továbbá megoldódott a szerver csatlakozási problémám!
Pbsetup lemásol majd kitömörít, nem a zipből indítom el!!!! - FONTOS! és ott beállítom a gémet majd LUNCH! :DDD

(#2939) frame>24 válasza Yany (#753) üzenetére


frame>24
addikt

JA. Betölt a pálya, ki kéne választani fegyót és csá. Multiplayer. Bolti LE verzió

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2940) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Valami történik, ilyen hibaüzi eddig nem volt:

:Y

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2941) Gergolabs válasza _Voyage_ (#2940) üzenetére


Gergolabs
csendes tag

Egyenlőre csak 1re rosszabb lesz, ahogy estefelé mindenki nekiáll.

[ Szerkesztve ]

(#2942) frame>24 válasza _Voyage_ (#2940) üzenetére


frame>24
addikt

Asszem kicsit sokan moccantunk most rá... ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#2943) _Voyage_ válasza Gergolabs (#2941) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Látszik, hogy dolgoznak, a listában a két első szerver:
DICE R3 PB On Test
DICE R3 PB Off Test
:DDD

Természetesen most megint más hibaüzi, minden szervernél azt írja, nem sikerült a kapcsolat, ellenőrizzem a netemet... :DDD
Ennél jobb sose lesz:

:)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2944) antikomcsi válasza _Voyage_ (#2940) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

De, nekem már 10 perce ilyeneket dobál, meg a szokásos "megszakadt a kapcsolat a szerverrel", amire fel se tudtam menni persze.

(#2945) ForRedGlory válasza _Voyage_ (#2943) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Dolgozzanak csak, én ráérek. Csak legyen kész hamarosan, mondjuk 5 percet még tudok várni ;]

(#2946) L4D1K


L4D1K
őstag

Nah, keressünk vmi üres eu szervert és lépkedjünk fel

# ANTAL Tuning #

(#2947) _Voyage_ válasza antikomcsi (#2944) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Na, azok nekem is folyamatosan vannak... :))
Viszont szintén, egy számomra új:

Kb 20szor próbáltam, minden pályán, most mindenre ezt dobja, a szerverre kapcsolásnál meg a megszakadt a kapcsolatot, nézzem meg a hálózatomat üzit dobja. :D

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2948) Gergolabs


Gergolabs
csendes tag

Mondjuk azon mindig jót röhögök, hogy ha vmi gond van, akkor az csak a mi kapcsolatunkkal lehet.
Mennyivel jobban nézne ki mondjuk az, hogy: There is a problem with our server.
:))

(#2949) _Voyage_ válasza Gergolabs (#2948) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Persze, ez manapság minden cég hozzáállása, a user béna, a user balf&sz, a user hülye, a user köcsög, a user kapja be, az ő szervereik tökéletesek, semmi baj nincs... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2950) v!ct0y válasza _Voyage_ (#2947) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezek az üzik voltak már nekem is és most meg jó:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.