Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Robi BALBOA válasza Jhonny06 (#2154) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszönöm megtaláltam! :R

Nekem kib.szottul tetszik a game, szép is jól is megy, a hangulata is jó, amúgy a fizikát itt a proci támogatja, a fizikát milyen motor hajtja?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2252) siriq válasza Robi BALBOA (#2251) üzenetére


siriq
őstag

Havok. Ki van irva amikor latod a katonat a beta elejen.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#2253) Screamer84 válasza Habib[HUN] (#2244) üzenetére


Screamer84
tag

Azért én kíváncsi leszek menyiben lesz jobb mint a Cod 6 , alig várom a keddet hogy meghozza a futár, ezt csak multi miatt veszem szintúgy mint a MW 2-t, ott már 250-300 multis játékóra körül járok és vannak pro és ellenvélemények is. Hamarosan elválik ,hogy méltó ellenfél e BF vagy mégsem. :DDD :DDD

(#2254) feka007 válasza BalaNce87 (#2245) üzenetére


feka007
nagyúr

Kockaság a köbön.. :DDD Én azt rühellem leginkább, amikor vki arra veri, hogy ő már kitolta 3 nappal a megjelenés előtt hajnalban..

[ Szerkesztve ]

(#2255) LackoMester


LackoMester
addikt

Az még a jobbik eset, h. Mi páran megvesszük, de hányan nem veszik meg. Sajnos. :(

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2256) Robi BALBOA válasza siriq (#2252) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Baszus nem is vettem észre! :F :DDD
Még szerencse, hogy ide nem tudott befurakodni az Nv a PhysX-el.
Amúgy csak azért kérdeztem mert tetszik benne a fizika nagyon, elég jól optimalizált a game és retenetes szép is, komolyan mondom le a kalappal.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2257) #10949376 válasza GuB3Ra (#2242) üzenetére


#10949376
törölt tag

ha nem dx11 kártyád van hiába álitod arra,én is probáltam és fraps mindig dx10ír.

(#2258) Zolás válasza #10949376 (#2257) üzenetére


Zolás
addikt

Azért jó dx11ben inditani mert magától visszaáll dx10re viszont dx9ből nem megy fel dx10.1re. És elvileg jobban kell neki futni dx10.1ben mint dx9en. Ennyi.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2259) #10949376 válasza Zolás (#2258) üzenetére


#10949376
törölt tag

persze, ha xp van.

(#2260) gege71.hu


gege71.hu
addikt

PC-n irányításnál előjött valakinek, hogy az egeret illetve az "WS-AD" kombinációt használva csak felfele és jobbra megy a nézés illetve csak előre a mozgás?. Mindegy neki hogy a W-t vagy az S-t nyomom, csak előre megy és mindegy ha A vagy D akkor is csak jobbra fordul és az egérnézés csak felfelé megy vissza(lefelé) nem.
Most így a játék elején addig juthatok így hogy pár mozdulat után csakis felfele nézek a zenit felé és a kést látom a kezemben.
Mar ujrainditttam, próbálgattam a kontrolbeállításokat de semmi :(
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#2261) Zolás válasza #10949376 (#2259) üzenetére


Zolás
addikt

Aztán honnan szopjam hogy XPd van? Azon csak a dx9 megy és slussz. Vidkaritól függetlenül.

gege71.hu huzz ki mindenféle kontrollert-kormányt-istennyilát.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2262) Neoteric


Neoteric
addikt

Szerintem nem gáz, hogy csak 5-6 óra a single rész, mert ez a cucc a multija miatt JÁTÉK. Single-re úgy tekintek mint egy extrára.. anno BF2-vel nem is toltam egyjátékost.. volt egyáltalán neki story modeja?
Mellesleg játékidő függ nagyba a nehézségi szinttől is sztem. Am mondjuk nem nyomtam végig singlet, 2órát játszottam vele tegnap kb, ami elég volt arra, hogy biztosra vegyem, hogy megéri az árát. Úgyhogy a jövő7en sztem erre váltom be a karácsonyi saturn kártyámat :))
BETA-val direkt nem szórakoztam, mert tudtam, hogy nem minden lesz úgy mint ahogy a véglegesbe lesz (optimalizálás, grafika, stb).

PSN: ne0teric_sAN

(#2263) Prosector


Prosector
addikt

A beállításoknál a HBAO mit takar?

(#2264) patakidr


patakidr
aktív tag

Tudom, biztosan írta már valaki, de azért félve megkérdem, hogy 1920x1080-ban, minden fullon, AA:min, AF:min Vsync:off 45-65 FPS.
Ha AA:max és AF: max + Vsync:on, akkor 35-40 FPS.

HW: 4GB Ram, E8400, ATI 5850, Win7

Ez most jónak számít? Kicsit lassúnak találom.

Köszi!

(#2265) Zolás válasza Neoteric (#2262) üzenetére


Zolás
addikt

Sajnálhatod a bétát. Nagyon jó volt és már az a szint is elvarázsolt nemhogy a teljes :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2266) Prosector válasza patakidr (#2264) üzenetére


Prosector
addikt

Ha meghúznád a procit több fps-t kapnál.

(#2267) gamerkiller válasza patakidr (#2264) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Így CPU limites a cucc. Próbáld meg felhúzni a Prockót ~4Ghz-re és meglátod a fényt.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2268) Prosector válasza gamerkiller (#2267) üzenetére


Prosector
addikt

:K

(#2269) SzlobiG válasza keIdor (#2246) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azon van és továbbra se megy.:D Azt nem értem hogy tegnap amikor legelőször elindítottam akkor miért volt jó. :F

(#2270) BalaNce87 válasza gege71.hu (#2260) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát talán az is lehet hogy valamit átllítasz más gombra, pl guggolást, akkor ha közbe elmozdítod az egeret akkor guggolásra az egérmozgást rakja be.

(#2271) feka007


feka007
nagyúr

Tényleg komoly lett a single. :C Eleje nagyon jól ki van találva, sokkal jobb mint a CoD: WaW-ban. :K Egész jól fut maxon AA-val is, főleg a bétához képest, remélem a multval is ez lesz.
A 6 óra single meg teljesen elfogadható ma, eddigi BF-ekben single se volt (csak a BC1-nek konzolon, de ebben százszor komolyabb).

[ Szerkesztve ]

(#2272) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Váááá, már megvakulok basszus... :D
Kinéztem a szememet, homoktól nem látok hol van az ellen, lövök a nagy semmibe, a terepjárót is a nagy semmibe vezetem, 6szor meghalok, de a homoktól továbbra sem látok. :DDD
Nem lehet csökkenteni valahogy a homokfúvást? :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2273) gamerkiller válasza _Voyage_ (#2272) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Itt én így voltam.. Menj valamerre, nekem harmadszorra bejött.. :D Lőj mindenre, hátha eltalálsz valamit.. :) De szerintem az ilyenektől is jó game a game. :) Nem rush végig.. :) MW2-őt úgy végigvittem hogy egyszer sem haltam meg, itt normalon játszok de vagy 1000* megdeglettem már. :K

Multy-t várom mááár.. :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2274) _Voyage_ válasza gamerkiller (#2273) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

MW2 valóban könnyű volt, itt szenvedek, talán ebben a játékban haltam meg legtöbbször a Stalker-en kívül... :DDD
Jó játék, szó se róla, de jövő héten AC2, ősszel új MoH, kíváncsi leszek a CoD7-re is, de azt hiszem egy ideig ez mindent űberel, fantasztikus lesz. :)
Csütörtökön hozza a postás. :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2275) kisJack


kisJack
aktív tag

Szevasztok!

Tudom hogy gépigényes a játék, de azt mondja meg nekem vki, hogy miért van az, hogy BÁRMILYEN beállítást használok, 25-30 fps-t kapok?
Már az elején feltűnt hogy nem nagyon akar változni, de most már felqrt, ezért kipróbáltam hogy mit csinál teljesen lebutított grafikával 1024x768-ban, és hogy alakul 1920x1080-ban, minden high-on, és semmi különbség nem jött ki! :F Wtf?? Ez hogy lehet?
Thx, ha valaki tud megoldást!

(#2276) patakidr válasza gamerkiller (#2267) üzenetére


patakidr
aktív tag

Nem szeretem húzkodni a cuccost...Amire ki van találva, arra használom. Ha nagyobb kell, veszek nagyobbat, ha tudok. (gyári hűtővel amúgy sem ugrálok)
De senki sem írta, hogy akkor ez most reális, vagy sem?

(#2277) gamerkiller válasza patakidr (#2276) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen, így alap órajelen reális.. :R (akkora cpu limited van hogy sikííít.) xD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2278) _Voyage_ válasza patakidr (#2276) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Reális. :K
Bár 5850-el az FPS-ek száma meg másfélszereződhetne, ha a procit húznád. A játék szereti a 4 magos procikat, úgyhogy előny. :K

Amúgy kipróbáltam az adatlapon található laptoppal is, hát 800x600 minden minimumon megvolt a kemény 5-6fps... :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2279) patakidr válasza gamerkiller (#2277) üzenetére


patakidr
aktív tag

Köszi!

Csak, hogy kisJack-et támogassam, én sem látok nagy különbséget a gyorsulásban a grafika butításával.
Ez gondolom amiatt lehet, hogy ebben a játékban a procim a gyenge pont és nem az 5850.
Mekkora teljesítmény növekedést eredményez, ha meghúzom a procit? Soft FSB ben pontosan mit állítsak? (konfigom az adataimban)

(#2280) Lauda


Lauda
félisten

Hello gamerek!

Jovo heten meglesz a jatek, win7+dx 10 alatt nyomjatok? Fut rendesen, minden ok? :DD

(#2281) _Voyage_ válasza patakidr (#2279) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Pontosan nem tudom, mit állíts, de az FSB-t nyugodtan emeld legalább 80MHz-el.
Amiatt nem veszel észre különbséget, mert procilimited van, és sehogy nem hajtja ki az 5850-et, csak maximum eszeveszett, QuadHD felbontásban... :)

Lauda: Mindhárom kérdésedre igen a válasz! :D

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2282) kmarton


kmarton
tag

hol lehet beállítani a dx verziót? A kátékon belül az optionsban nincs benne

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#2283) _Voyage_ válasza kmarton (#2282) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

A users\neved\documents\BFBC2 mappában a settings.ini fájlban átírod a dxversiont(alulról a 3. sor)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2284) odipapa válasza gege71.hu (#2260) üzenetére


odipapa
senior tag

#2210

(#2285) Jhonny06 válasza kmarton (#2282) üzenetére


Jhonny06
veterán

(#2286) r-chee válasza _Voyage_ (#2272) üzenetére


r-chee
őstag

Járművet (nevezzük homokjárónak) vezettem már le a mélységbe mert nem láttam a homoktól, azt nem is nagyon csíptem, viszont gyalogszerrel a terepen élvezetes volt úgy lőni az ellenre, hogy alig lehetett látni a homoktól és füsttől. Élveztem sniperrel leszedni a homályos alakokat.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2287) Lauda válasza _Voyage_ (#2281) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! :R

Amugy az hogy lehet, h nem a jatekban allithato a dx verzio, hanem fajlokban kell kokanyolni? Gyanus ez. ;]

(#2288) _Voyage_ válasza r-chee (#2286) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jah, főleg akkor volt élvezetes lőni az ellent, mikor a házból lőtt rám rakétavetővel, én meg a homoktól nem láttam ki az-mi az... :DDD

Sniper jó féle, felmentem minden toronyba, aztán onnan lőttem kifele a torony felé az alakokat... :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2289) _Voyage_ válasza Lauda (#2287) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Alapból auto-ra van téve, hogy aki nem ért hozzá, ne nyomogassa el, így pedig kedved szerint be tudod állítani. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2290) patakidr válasza _Voyage_ (#2281) üzenetére


patakidr
aktív tag

Tehát, ha mellé teszek egy quad-ot, akkor meglódul?

(#2291) athomi


athomi
veterán

de fel basztam magam a single játékban, a gép átlát a falakon és a tank egyfolytában engem lő :W

(#2292) patakidr válasza _Voyage_ (#2289) üzenetére


patakidr
aktív tag

Honnan derül ki, hogy milyen felbontásban indul?
Mert az 5850 ugye alapból dx 11, ha jól tudom.

(#2293) r-chee válasza athomi (#2291) üzenetére


r-chee
őstag

Arra még nem gondoltál, hogy az ellen látta, hogy bemész egy adott helyre, megkapja az infót a tank, és oda fog tüzelni, ergó nem hülye az AI? :U

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2294) Lauda válasza _Voyage_ (#2289) üzenetére


Lauda
félisten

Vettem! :K :D

(#2295) _Voyage_ válasza patakidr (#2290) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hát attól függ, milyen Quad-ot. :)
A Q8200-től biztos nem, de egy Q9550 már hatásos lehet, azzal szépen fog menni. :K

Alapból nem lehet tudni milyen DX-ben megy, DX11 csak Win7 alatt van, Vista alatt 10 van, XP alatt csak 9.
Minden esetre, a rendszerednek megfelelőt állítsd be úgy, ahogy írva van előző postomban, és akkor biztos abban megy, amiben a jó. :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2296) _Voyage_ válasza Lauda (#2294) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én is, de csak csütörtökön hozza a postás. :DDD

Tudom, hogy nem erre gondoltál, de így is jó... :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2297) gamerkiller válasza patakidr (#2290) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem feltétlen kell alá Quad.. Nekem is két magos E8500 van alatta 4050Mhz-en, és vígan elszaladgál rajta a Game.. Bár a véglegesre kíváncsi leszek, várom már milyen változások lesznek a BETA-hoz képest.. :K

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2298) v!ct0y válasza gamerkiller (#2297) üzenetére


v!ct0y
veterán

Már! nem kell alá a quad:)

(#2299) patakidr válasza gamerkiller (#2297) üzenetére


patakidr
aktív tag

Az rendben is van, de arról beszéltünk, hogy én nem szeretem húzni a cuccot.
Nem arra találták ki.

(#2300) madgie válasza _Voyage_ (#2295) üzenetére


madgie
titán

Vista tudtommal upgradelhető DX11-re, egyébként ezért is csípem az ATT-t a gyári Catalyst helyett, ott minden okosság kitehető valamelyik sarokba, oszt nem kő tippelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.