Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Allien válasza Devid_81 (#2143) üzenetére


Allien
veterán

Akkor Neked marad a single player. :C
Tiszta hülyeség azt hinni, hogy lesz olyan játék, amelyben nem csalnak! :K Annyira régi a csalás, mint amennyire a játékok, nincs min csodálkozni, ennyi! Aki nem bírja a stresszt, annak a multi nem való. Aki meg klán szinten nyomja, annak meg pláne! Warrokon csak a nagy önfegyelemmel bírójátékosok nyerhetnek. :D
BF2142-ben (szigorúan titán mód) nem egyszer az utolsó másodpercekben nyertük meg a csatát, mely vesztésre állt. Ezt csakis csapat munkával, és komoly önfegyelemmel lehet. Meg is volt az eredménye! 1-2. helyen voltunk. :K
Jó lenne, ha már ebben a multiban is lenne végre olyan pálya, vagy mittomén, ahol mondjuk nagy tankcsatákat lehetne vívni, vagy, heli/repcsi csatákat. Anno, a BF1942 DC módjában volt egy kifejezetten repcsis rész, azt vissza sírom soxor. :O

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2152) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Honnan lehet tudni, hogy DX11-ben fut e a játék?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2153) siriq válasza Newyorker (#2074) üzenetére


siriq
őstag

Persze hogy elkuldik. Csinalsz egy acc-t, majd kartyaval kifizeted. Mint allatalaban.
Jah, most ugrott be hogy otthon a futarnak is fizetnek az emberek(veteli arat), itt nem. Csak kifizeted es atveszed.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#2154) Jhonny06 válasza Robi BALBOA (#2152) üzenetére


Jhonny06
veterán

Dokumentumok\BFBC2

Megnyitod a settings fájlt és megkeresed a DxVersion sort, alulról a harmadik. Alapból auto-ra van állítva, így ha van DX11-es VGA-d és Win7-en fut, akkor DX11-ben fut, de értelemszerűen átállíthatod 10-re vagy 9-re is.

(#2155) Zin válasza keIdor (#2126) üzenetére


Zin
senior tag

mivan a MW2-vel az alairasodba?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#2156) siriq válasza Zin (#2155) üzenetére


siriq
őstag

Tomoren es roviden: mar nem az MW2 a "kiraly" nala.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#2157) Zin válasza siriq (#2156) üzenetére


Zin
senior tag

Vicc... :O

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#2159) onereborn válasza Def26 (#2129) üzenetére


onereborn
tag

"Emlékezz vissza, hogy mikor volt ilyen rajongásod egy játék iránt?"

öööööhhmmm! Crysis? :DDD :DDD :DDD

(#2160) Def26 válasza Zin (#2157) üzenetére


Def26
félisten

Megmondta a Fidesz is, 'új irány". :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2161) boogie84 válasza D1Rect (#2089) üzenetére


boogie84
veterán

Ezen úgy látom h max 50 60%-on mennek átlag a magok. Nem értem h miért írták 4re. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2162) Allien válasza boogie84 (#2161) üzenetére


Allien
veterán

Miért ne? ;] Azért, mert most itt (szinte) mindenki áradozik, meg elájul, még nem jelenti azt, hogy nem lehet ezt még jobban elszúrni! Aki játszott az előző verziókkal, ezt TUDJA! :K Attól, hogy jól megy asingle player, még koránt sem biztos, hogy a multi IS jól fog futni! :W
Ne feledkezzünk meg, hogy ez a DICE+ EA Games páros! Nekik "köszönhetjük" pl. BF2142 megjelenése után ki kellett adniuk egy pecst, mert már eleve rosszul csinálták meg. Egy hét múlva már ki is jött. Csak, éppen a titán módot elcseszték, nem lehetett játszani vele. Ismét jött egy pecs, kb 3 nap múlva. :K :B
Tehát, még koránt sem biztos, hogy az a négy mag elég lesz nekik! ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2163) Brian_RL válasza Fortissimus (#2133) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Bekapcsoltam, és a végét így játszottam. ÁLLAT :D Lehet délután hardon is elkezdem :D

(#2164) vlaho válasza Brian_RL (#2105) üzenetére


vlaho
aktív tag

Brian:neked nem is a postás viszi :P
Na,szerintem most az EA megmutatta,milyennek is kell lenni egy jó játéknak,mind single,mind multiplayer-ben.Köszönjük EA :R

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#2165) Brian_RL válasza vlaho (#2164) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Konkrétan nem a postás, de elfog jutni hozzám is :P

(#2166) Rav


Rav
csendes tag

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a single campagin mentéseket hol tárolja a játék? Backupolnom kellene win reinstall miatt...

(#2167) Brian_RL válasza Rav (#2166) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

C:\Documents and Settings\NEVED\Dokumentumok\BFBC2

Szeritnem ide, de nem 100%!

(#2168) Rav válasza Brian_RL (#2167) üzenetére


Rav
csendes tag

Valóban ez tűnik logikusnak, csak ide írt a kilépés időpontja körül.

thx

(#2169) D1Rect válasza boogie84 (#2161) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez még a beta volt.

(#2170) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Király a Single Player .Még az elején vagyok a japánok ellen ,eddig sok volt az átvezető videó de remélem ez majd a modernebb részeknél kevesebb lesz.Elég könnyen hal az ellenfél ami jó mert legalább nem kell annyit tunkolni.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#2171) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Lehet profilokat létrehozni? Mert én nem találtam és fontos lenne.

Ha nincs az ***** nagy égés 2010-be. Nem is tudom, hogy lehet ilyet csinálni, már több éve alap.

(#2172) Shalala


Shalala
senior tag

Hello!

Szerintetek az mitől lehet, hogy az átvezető animációk közben amikor mutatja azt aki beszél akkor csak nagyon halkan hallom a hangját, míg oldalról tökéletes.
Az avatar-nál is ugyanez volt csak ott rendesen játék közben is, ami szemből jött hang beszéd/lövés/robbanás az teljesen halk tompa, oldaról pedig tökéletes.
Olyan érzés mintha 5.1-be lenne álltítva csak nincs center.
2.1-es hangfalam van Audigy SE és Win 7, eddig minden játék tökéletes volt.
Valami ötlet?

(#2173) Crytek


Crytek
veterán

Amúgy single-be van a játék közben ilyen hülye hang.Kiderült a végén hogy azt mi adja ? Vagy csak figyelmetlen voltam? Valaki leírná mi volt ez?

Next PC Upgrade: 2022

(#2174) keIdor válasza Zin (#2155) üzenetére


keIdor
titán

Ha lennének dedikált szerverek elég fasza játék lenne az is.:)
De így utólag... nem érte meg a 10k-t.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2175) Brian_RL válasza Crytek (#2173) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Az a nagy darálós hang, ami olyan mint a viilágok harcában? Énse jöttem még rá :F

(#2176) Brian_RL válasza keIdor (#2174) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Én nem is a single miatt veszem meg :) ;)

(#2177) Crytek válasza Brian_RL (#2175) üzenetére


Crytek
veterán

Igen az lesz az.
De nem tudom mi az.Aki tudja leirhatná majd!

Next PC Upgrade: 2022

(#2178) _Voyage_ válasza Brian_RL (#2175) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:F
Én ilyen hangokat még nem hallottam... :DDD
Amúgy az a pálya, amikor tankokkal kell menni, kilövöm a két radart, utána meg a rakétavetőket, az kb hol tart a játékban?
30-40% körül? Szóval még mennyi van hátra? :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2179) Kecuhun válasza _Voyage_ (#2178) üzenetére


Kecuhun
senior tag

13 küldetés van összesen. A tankos rész kb. a single felénél van.

(#2180) Crytek válasza _Voyage_ (#2178) üzenetére


Crytek
veterán

Már a játék első pályáján is lehet hallani.Mondják is hogy mi a szar ez a hang!
Na ezt jó lenne tudni mi adja ki!

Next PC Upgrade: 2022

(#2181) Palesz191


Palesz191
aktív tag

Havernak fasza gépe van oszt csak ablakba indul el neki meg csak 40 fps... Ha fullba indítja.. csak fekete háttér oszt kilép, ennyi..

(win7, gtx280...)

Szal mit tehetne, hogy jo legyen??

(#2182) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Üdv, mértem egy Battlefield Bad Company 2-őt, 1440x900-on 64-es Win7-en, costum grafika, minden high, 8xaa és 16xaf, vsync off:

Első pálya:
2010-02-28 11:05:09 - BFBC2Game
Frames: 2754 - Time: 63418ms - Avg: 43.426 - Min: 34 - Max: 58

Hideg háború:
2010-02-28 11:16:08 - BFBC2Game
Frames: 11483 - Time: 217234ms - Avg: 52.860 - Min: 34 - Max: 79

Gép az adatlapomon.

Alister from Hell

(#2183) _Voyage_ válasza Kecuhun (#2179) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hmmm, kár, pedig reméltem, hogy hosszabb lesz.. :B

Crytek: Az a sziréna szerű bugó hang? :F
Passz.

Amúgy rengeteg elemet merítettek a Crysisból, a dzsungel kb 70-80% crysis, a fagyos rész, mikor kályhától-kályháig kell menni szintén, meg amúgyis elég sok minden épül rá. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2184) aero. válasza Crytek (#2180) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az majdnem minden pályán hallható szinte ... tényleg olyasmi, mint a világok harcába. Szerintem csak az élvezet/izgalom fokozására van, nem hiszem hogy lenne valami konkrétum ami kiadná.

Profilokat lehet létrehozni?

(#2185) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

[link]
Ez se piskóta. Amikor eltalálják a helit. Kis hangok!! :Y

(#2186) F_Zolee válasza Palesz191 (#2181) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vegye meg és akkor játsszon vele.

(#2187) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Egyenlőre csak ennyi: :Y :Y

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2188) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Frames: 31365
Time(ms): 622379
Min: 15
Max: 202
Avg: 50.395

X4 965BE, 4850 512, 4GB ram mellett, 1920x1080, minden mediumon, 4xAA 4xAF. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2189) gamerkiller válasza _Voyage_ (#2188) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Bench-et hol lehet nézni?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2190) Alastair' válasza gamerkiller (#2189) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Fraps-al.

Alister from Hell

(#2191) _Voyage_ válasza gamerkiller (#2189) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ez az a pálya volt, amikor Kiralenkot, vagy kit keresünk, és megyünk fel hozzá, közbe bombáznak, stb, nem bench volt, hanem játék közben fraps-el lőttem. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2192) SzlobiG válasza keIdor (#2174) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az MW2 egy arcade típusú gém kis pályákkal variálható fegyverekkel, perkekkel amik már néha a vicc kategóriába vannak, ezért nem is kell nagy ész az egész játékhoz csak rohansz és ölsz mindenkit akit látsz kb.:D Ettől független nem rossz elbaromkodni én szeretek vele ledarálni a másikat, de egy BC2-től messze van ez sokkal komolyabb, élethűbb.

Annó az első battlefieldel mennyit játszottam multiba nagyon jó volt főleg amikor kijött hozzá a modern mód na az bitang volt.:D

(#2193) Brian_RL válasza _Voyage_ (#2178) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Ennek a videónak a végén 9:28-nál lehet hallnani többször is.

(#2194) boogie84 válasza Allien (#2162) üzenetére


boogie84
veterán

Jáááááj ne ijesztegess :)

D1Rect: értem. A vége felé még volt egy un patch hozzá, attól jobban futott a játék 2magoson is. Ez a kép az után készült?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2195) gamerkiller válasza Brian_RL (#2193) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez annak a fegyvernek a hangja amelyik a végén felrobbantja a szigetet nem? Fekete fegyver talán?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2196) _Voyage_ válasza Brian_RL (#2193) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Akkor egyre gondoltunk. :)
Én csak itt hallottam, de szerintem valami légvédelmi sziréna. :D

Emlékszem, crysisban is volt ilyen hang, először azt hittem, az alienek adják ki, de itt ugyebár nincsenek... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2197) Brian_RL válasza _Voyage_ (#2196) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Igen valami fekete fegyvernek hívják. De nemtudom hogy a végén lévő fegyver az-e :D
Be is kakiltam volna, ha lettek volna ufok :D

[ Szerkesztve ]

(#2198) _Voyage_ válasza Brian_RL (#2197) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Végén lévő fekete fegyverről(hohohóóó baszki, milyen szuper egyedi neve van...:DDD) tudsz mutatni vidit? :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2199) gamerkiller válasza _Voyage_ (#2198) üzenetére


gamerkiller
senior tag

[link] Én sem találok róla videót..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2200) Brian_RL válasza _Voyage_ (#2198) üzenetére


Brian_RL
aktív tag

Úgynézem, még nem töltötték fel azt a részt. Majd még keresem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.