Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) athomi válasza _Voyage_ (#2339) üzenetére


athomi
veterán

minél magasabb a felbontás, annál kevésbé jelentkezik a procilimit

(#2352) _Voyage_ válasza LLKobe (#2348) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:R
Megy. :)
Szuper, köszi! ;)

Maga az ATT! :DDD

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2353) keIdor válasza priti (#2349) üzenetére


keIdor
titán

feka szereti az erszoftot úgy tudom. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2354) Zolás válasza priti (#2349) üzenetére


Zolás
addikt

Na itt hajolgathatsz ahova jólesik. Előre hátra jobbra balra. Sok sikert benne. Majd irj mennyi FPSel megy :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2355) LLKobe válasza _Voyage_ (#2352) üzenetére


LLKobe
veterán

A letöltés megy, vagy maga az ATT? :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2356) _Voyage_ válasza athomi (#2351) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Valóban. De neki 3szor erősebb vgaja van, mint neked. :)
És így sem hajtja ki, így is erősen procilimit van nála. QuadHD-ben talán kihajtaná. :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2357) PaJa1 válasza kamikaz333 (#2216) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen :)
Bár itt nem sok minden történik, szerintem a teljesben majd több mindennel lehet ökörködni :)

Olvastam pár száz HSZel hátrébb, hogy rendelne vki külföldről és ha valaki társul akkor csökkenne az 1 főre jutó postaktsg.
Nem keresem vissza kik voltak az illetők, de én benne lennék ilyesmiben. Mit, mikor, mikorra, hova, mennyiért... stb?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#2358) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Gond van nem ment a játék, tegnap játszottam egy kicsit vele(először) havas pályáig jutottam el, ma mondom játszok vele most egy kicsit, de a resume game-re nem reagál, csak előlről kezdhetem a gamét ha kilépek belőle.
Találtam is "megoldást"(de nem megy nekem, nincsen meg az a 3. file)

Ezt találtam:
ha nem megy a mentés: azért lehet mert a Windows-ban van a gigszer:
1. a profil mappádban: pl: C:/Users/XY/My documents/BFBC2 2 db file van 3 helyett vagy nincs is ilyen mappád mert más profil alá került--->ez azért lehet mert nem komálja az ékezetes profilnevet a játék tehát ha bejelentkezéskor Te pl: "Károly kölke" vagy az ugye ékezetes tehát újat kell készíteni mondjuk "Karcsi fia" névre amiben nincs ékezet!

innen már lesz neked is mentésed!

remélem így már jó

ja: új profil készítése winfos alatt!
1. control panel
2.parental controls (felhasználói fiókok)
3. új fiók készítése

Ha valaki eltudná küldeni(emailben) azt a 3. filet ami hiányzik azt megköszöném!(hátha működik)

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2359) _Voyage_ válasza Robi BALBOA (#2358) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Ment emailben az egész mappa. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#2360) p87


p87
senior tag

Sziasztok!
Szeretném előrendelni a játékot pc-re.
Namármost az EA oldala szerint 05. -én jelenik meg és az 576 Kbyte szerint is.
A cd galaxis-ban viszont azt írják, hogy 01. v. 02. -án küldik.
Szerintetek igaznak tűnik a cd galaxis szállítása? Most akkor mikortól lehetlesz kapni?
Mert ha csak pénteken adják fel ugye nekem Miskolcra kell akkor nem kapom meg csak 08. -án és akkor inkább megveszem a Media Marktba.

(#2361) Neoteric


Neoteric
addikt

gameservers.com-on elő lehet rendelni a BC2 servereket (valszeg nem ranked.), 32slotos durván 8ezer forintra jön ki.
Totalhosting meg még tárgyal az EA-vel, szal nem tudni lesz-e magyar hostoló, de holnap valszeg kiderül.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#2362) Zolás válasza Neoteric (#2361) üzenetére


Zolás
addikt

Igen kéne egy magyar szeró hogy király legyen a ping. Aztán alázááásss és nem hallgatom az idióta német kölköket :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2363) DerStauner


DerStauner
senior tag

megvan, hogy miért nem ment. nem szereti az ékezeteket tartalmazó felhasználói fiókokat. ezért létrehoztam egy BF felhasználót (admin user), és így már ment.

viszont kicseréltem a jelenlegi nevemben az ékezetet. azt várnám, hogy a c users alatt is ékezet nélküli mappa legyen. de nem. mi van akkor, ha onnét is kiveszem az ékezetet? fognak működni a többi, ezidáig feltett programjaim, amelyek az user profil-ból táplálkoznak?

(#2364) Sonja


Sonja
veterán

Megaupload
SendSpace

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2365) SzlobiG válasza Sonja (#2364) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ránézek. :R

(#2366) r-chee válasza Neoteric (#2361) üzenetére


r-chee
őstag

Mit takar az, hogy nem ranked szerver? Nem jelenik meg keresőben vagy mi?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2367) v!ct0y válasza Sonja (#2364) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez tuti működik?
A betanál még jó volt de nem igazán szuperál.

(#2368) kamikaz333 válasza r-chee (#2366) üzenetére


kamikaz333
tag

Maga az egész szintlépősdi nincs a szerveren. Nem kapsz XP-t ha megölsz valakit és így tovább.

(#2369) gabipaci válasza Neoteric (#2361) üzenetére


gabipaci
addikt

"Totalhosting meg még tárgyal az EA-vel" ja, jó internetes cég, még a honlajuk sem jön be :))
Maradok a multiplay-nál.

Logitech hardware tester

(#2370) gamerkiller válasza kamikaz333 (#2368) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az az Unranked nem?

Köszi, heló! XD

11:00-21:35.. :)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2371) dunc válasza DerStauner (#2326) üzenetére


dunc
nagyúr

Attól mert nállad müködik,attól még igaz,hogy nállam nem.

(#2372) Robi BALBOA válasza _Voyage_ (#2359) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszönöm a gyors közreműködést! :R

Sajnos valami miatt így sem megy, nem értem mi lehet a baj, na újra telepítem, hátha az segít.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2373) Sonja válasza v!ct0y (#2367) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, működik. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2374) feka007 válasza priti (#2349) üzenetére


feka007
nagyúr

Jaja, az tényleg jó játék. :C

r-chee: Egy kezdőnek benne van mondjuk a fegyver+ruha+alap felszerelések 60k-ba (persze ilyen, hogy rendes taktikai mellény, extra tárak stb. nélkül), egy közepes gép ennél jóval többe van, még konzol is épp hogy kijönne. Persze ahogy többet játszol, úgy elkezdesz beszerezni jobb cuccokat, cseréled a fegyveredet, aztán majd tuningolni is elkezded, meg minden játéknál 1-2k-s beugró, és ez így hangzásra drágának tűnhet, de valójában meg az airsoft cuccok sokkal értékállóbak, mint a számtech dolgok, egy 90 ezres fegyvert két év múlva is el tudsz adni 60-ért. Karbantartás meg nem igényel sok pénzt, félévente elég átnézni a belsejét meg kicserélni benne a hopup gumit (max 1k)

Bocs az offért :)

(#2375) kamikaz333 válasza gamerkiller (#2370) üzenetére


kamikaz333
tag

Igen azt kérdezte :DDD .

(#2376) gamerkiller válasza kamikaz333 (#2375) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ja, igazad van én olvastam félre.. :) || Sosem láttam még úgy leírva hogy nem ranked szerver.. :D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2377) PaJa1 válasza Sonja (#2364) üzenetére


PaJa1
őstag

Ez miért is jó?
Van a játéknak is grafika és hangbeállító része, nálam működött a bétában.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#2378) r-chee válasza gamerkiller (#2376) üzenetére


r-chee
őstag

Én mindig tudok újdonságot írni :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2379) Sonja válasza PaJa1 (#2377) üzenetére


Sonja
veterán

DirectX-et pl. nem kapcsolhatsz menűből...

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2380) Fortissimus válasza Sonja (#2364) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2381) fenergie84


fenergie84
addikt

Van egy problémám a game-el!
Játék közben az egér irányítás csak felfelé és jobbra működik...ha balra húzom akkor is jobbra megy, ha lefelé akkor meg felfelé...
A w-a-s-d-vel dettó...
Valaki segítsen, köszi :R

u.i.: A menüben rendesen működik...

(#2382) madgie válasza fenergie84 (#2381) üzenetére


madgie
titán

warez, warez, jó barátunk
a readme-ben mit találunk? :N

(#2383) LLKobe


LLKobe
veterán

Itt is érvényes hogy DX9-ben a leggyorsabb a játék? 11 nálam nincs, tehát vagy 9 vagy 10. mik a tapasztalatok?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2384) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Valaki, akinek megy a mentés küldje el nekem please a Dokumentumok\BFBC2 mappa tartalmát ide:

marton.szigeti.hu KUKAC gmail PONT com

Köszi.

(#2385) Robi BALBOA válasza Jhonny06 (#2384) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

nem hinném hogy menni fog, nekem sem működik sehogy sajnos! :O

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2386) Lauda válasza Robi BALBOA (#2385) üzenetére


Lauda
félisten

Ez nem valami vedelem lehet, hogy a warezolt gamerek beszoppancsak? :DDD

(#2387) Jhonny06 válasza Jhonny06 (#2384) üzenetére


Jhonny06
veterán

És ha elküldte valaki, írjon egy kommentet is ide, ha lehet, nem akarok másnap 20 különböző embertől mailt kapni, köszi. :)

Kedden hozzám is jön a játék, nem vagyok warez huszár amúgy. :DDD

(#2388) Jhonny06 válasza Robi BALBOA (#2385) üzenetére


Jhonny06
veterán

Fentebb már írták, hogy megy, elküldhetnéd, ha nem nagy gond. :) Újra kell telepíteni szerintem, csak úgy ok.

Lauda: 10/8 embernek megy..

[ Szerkesztve ]

(#2389) TTomax válasza Jhonny06 (#2388) üzenetére


TTomax
nagyúr

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2390) Jhonny06 válasza TTomax (#2389) üzenetére


Jhonny06
veterán

:R

(#2391) boogie84 válasza TTomax (#2389) üzenetére


boogie84
veterán

Mégis csak visszatértél a 280hoz? :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2392) Sonja


Sonja
veterán

Ha valakinek van X-Fi kártyája, akkor az próbálja már ki, hogy a GameSettings.ini file-ban a SoundSystemSize értéket átírja 3-ra. Állítólag gyorsulni fog egy kicsit a játék. Én mondjuk nem hiszek benne, de ki tudja.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2393) Robi BALBOA válasza Lauda (#2386) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Csak az sp-t akartam így végig tolni utánna a multi miatt úgyis muszáj megvenni, de annyira elment tőle a kedvem, nem igaz hogy nem tud menteni ez a sz.r, pedig nagyon jól is megy, meg gyönyörű szép is, csak mostmár félek, hogy mivan ha megveszem és ott se menti az állást. :(

Jhonny06: Már sokszor újra nyomtam kipróbáltam mindent, már lérehoztam egy másik felhasználó fiókot és onnét indítottam, de semmi nem használ! :O :W

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2394) Jhonny06 válasza Robi BALBOA (#2393) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem megy! Teljesen új felhasználó (win7 alatt vagyok) ékezetek és bármi más nélkül, az előző felhasználóról játék uninstall, majd átjelentkezés az újba és arról install, még a fájlok sem kellettek, amit korábban linkeltek, mert ha jó, neked is 3 fájlod lesz. Mennie kell!

Az új felhasználóba való bejelentkezés után telepítsd, különben nem ér semmit! :)

[ Szerkesztve ]

(#2395) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Rövid történetem itt olvasható. :DDD

(#2396) Robi BALBOA válasza Jhonny06 (#2394) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Mondjuk én nem az új felhasználó fiókban telepítettem, ne majd holnap akkor ezt is még kipróbálom és ha nem megy akkor ennyi örökre leszámoltam a gaméval akármilyen jó is.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2397) Jhonny06 válasza Robi BALBOA (#2396) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyugi, tuti, hogy menni fog. Arra még azért kíváncsi leszek, hogy az eredetivel is lesz-e ilyen probléma. Te akkor elő sem rendelted, ugye? Vagy igen, csak annyira felbaszott (egyébként engem is, de ezt hagyjuk), hogy mégse veszed meg? :)

[ Szerkesztve ]

(#2398) Robi BALBOA válasza Jhonny06 (#2397) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Na megy(nem bírtam holnapig várni! :DD ), tényleg csak úgy megy hogyha új fiókot csinálsz és ott is telepíted fel a gamét.
Nem rendeltem még elő, és jól fel is b.szott, de valamikor megveszem a multi miatt, csak ügye mostanában sok game jön/jött és hát lóvé megaz ablakba, de itt a tavasz így több csurran cseppen meglesz rá a keret ebőbb vagy utóbb.

Köszi a segítséget, ha te nem mondod, hogy még így is próbáljam meg, akkor tuti, hogy többet rá sem néztem volna erre a játékra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#2399) Prosector


Prosector
addikt

Találkozott vki olyan problémával,h 1x csak elment a hang...

(#2400) TTomax válasza boogie84 (#2391) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,és most jó ideig nem is lesz más... Lehet épitek egy SLI-t...ha igy mennek fel a VGA árak akkor jobban járok... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.