Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Hajjajj, de szeretnék már játszani. Ma összeraktam az új vasat, főleg a BC2 miatt.

türelem :B

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#2602) boogie84 válasza Sonja (#2599) üzenetére


boogie84
veterán

Milyen felbontáson és részleteséggel játszottál? Én 1680ban fullon, kivéve az AA-t és az AF-et. HBAO kikapcs.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2603) Sonja válasza boogie84 (#2602) üzenetére


Sonja
veterán

1360x768, minden max, 16xAF, AA és a HBAO kikapcsolva.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2604) boogie84 válasza Sonja (#2603) üzenetére


boogie84
veterán

Ez sztem az optimalizálatlan motornak köszönhető.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2605) Sonja válasza boogie84 (#2604) üzenetére


Sonja
veterán

Az lehet. :)

Egyébként tudja valaki, hogy a patch mit javít? :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2606) boogie84 válasza Sonja (#2605) üzenetére


boogie84
veterán

Patch?? :Y

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2607) Sonja válasza boogie84 (#2606) üzenetére


Sonja
veterán

Nem is tudtad, hogy van?! :F :D Indítsd el a telepített játék mappájában található BFBC2Updater.exe-t és már írja is ki, hogy van. ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2608) boogie84 válasza Sonja (#2607) üzenetére


boogie84
veterán

:R :R :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2609) Zin


Zin
senior tag

Capture mentesek mikor lesznek?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#2610) aero. válasza boogie84 (#2604) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Annyira nem vészes ... nekem 4xAA és 16xAF mellett 25-50fps közötti értékeket produkált, 25 csak akkor ha a városra vagy nagy területre néztem, meg ilyesmik, de nem akadt be egyszer sem. Igaz csak 1024-ben játszottam.

(#2611) boogie84 válasza aero. (#2610) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam 35 40-re ment le mikor a tankot kellett becélozni távcsővel mortar támadáshoz. Az volt talán a leg kritikusabb rész. Egyébként 50 60 70 fps volt. Játszható volt.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2613) bivalyolo válasza aero. (#2610) üzenetére


bivalyolo
őstag

és médiumon vagy highon? :U

"Let's agree to disagree!"

(#2614) boogie84 válasza Sonja (#2607) üzenetére


boogie84
veterán

Jó lenne tudni h a patch után jobban fog e futni, illetve h a multira milyen hatással van,mert a játék vásárlásán gondolkodom. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2615) aero. válasza bivalyolo (#2613) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

minden high

(#2616) boogie84 válasza boogie84 (#2614) üzenetére


boogie84
veterán

Felhívtam a győri 576-ot, azt mondták ha marad pluszpéldány, akkor átvehetem, de haver mondta h neki mégsem kell uh van limited editionom :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2617) PaJa1


PaJa1
őstag

Leadtam a foglalási igényemet cdgalaxisnál. Holnap ha minden kóser akkor át is vehetem.
Ma már adták kifele a sima verziót. Én úgy voltam vele, hogy ha leghamarabb úgy is csak holnap venném át és az ára sem több akkor legyen a limitált kiadás.

Vannak már szerverek amin lehet játszani.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#2618) WhiteWalker válasza Jhonny06 (#2593) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen,mivel így gondolom! ;]

(#2619) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Csörögtek az 576-tól, hogy holnap mehetek a lemezemért :)
Össze kéne szedni egy PH-s csapatot. Mégis jobb hazánk fiaival egy oldalon harcolni.
Amúgy nézegetem a fórumokat, elég sok ember meg fogja venni. Kicsit meg is lepődtem a dolgon.

(#2620) Marked


Marked
tag

Biztos, hogy a héten vagy a jövőhéten megveszem a játékot csak még nem tudom milyen platformra. Helyesbítek: játszanék már, de tanácstalan vagyok a döntésben, és 10-12 ezres játéknár nem akarom utólag megbánni. PC és PS3 van itthon.
PC pro: haverokkal is multiplayer (PS-ük nincs), talán szebb grafika
PS3 pro: Multiplayer DEMO nagyon tetszett,

Szerintetek az én gépemen szebb grafikát érhetnék el, mint a PS3-on?

Konfig:
Intel C2D E6600 (túlhajtva 3.0 Ghz-re); Radeon 4870 X2; 2x1 GB DDR2; Windows 7 32bit

[ Szerkesztve ]

(#2621) BeLucZ válasza Marked (#2620) üzenetére


BeLucZ
addikt

proci elégg lehuzza

(#2622) Habib[HUN] válasza Marked (#2620) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Szerintem szebb lesz pc-n. (bár a ramot talán keveslem) Viszont a ps3 ha nem jön be azt pillanatok alatt el tudod majd passzolni. Gyanítom lenne rá kereslet.

(#2623) fireproof


fireproof
őstag

Na hát ahogy egyre többet játszok vele egyre jobban unom. :DDD Vagy nem is tudom nekem nagyon fura az irányítása így több év cod után. De egyszer végigtolom az biztos.

(#2624) aero. válasza Marked (#2620) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szerintem elég lesz, milyen felbontás?

(#2625) Marked válasza Habib[HUN] (#2622) üzenetére


Marked
tag

PS3-at nemrég vettem. Mégpedig azért, mert meguntam a gépre költést. Igen a procim lehúzza az összképet. De most egy jó 4 magos megint majdnem annyi mint egy konzol. Azért is vettem konzolt, mert aránylag jó TV megvolt hozzá így gazdaságosabb azon játszani.

(#2626) Marked válasza aero. (#2624) üzenetére


Marked
tag

1680*1050

(#2627) Zolás válasza Habib[HUN] (#2619) üzenetére


Zolás
addikt

Mit kell ezen meglepödni?
Adtak ki bétát elég sok embernek(általában megy a hype minden játéknál de egy demóra nincs idő/pénz ezt meg ki lehetett próbálni pláne multizás közben rögtön!!!)
Szerintem eléggé igényes játék lett amit szintén régóta várnak a játékosok. Pusztitható környezet orrba-szájba jó grafikával.
Nem azt mondom hogy minden igényt kielégit mert van akinek még több kell de azért az átlag fps gémer egy ilyen játékra vágyik és most hirtelen hozzávágják. Majd hülye lesz kihagyni :DDD
itt nem kempel be a sarokba a sniper mert tankkal kirángatom a helyéről. Nem tud a fal mögé bujni mert nem lesz fal :DDD Itt harc lesz és ez ez ez....... :DDD
Na abbahagyom mielőtt valaki fizetett hirdetőnek néz :D

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2628) BeLucZ válasza Marked (#2625) üzenetére


BeLucZ
addikt

teljesen igazad van, pénzkidobás, csak sok a fanatikus

(#2629) redXIII


redXIII
senior tag

Az online móka nem megy még? :)

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#2630) LLKobe


LLKobe
veterán

DX9-ben nektek is csak 1x-es AA-t enged? :F
DX10-ben engedi 8x-osig...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2631) Habib[HUN] válasza Zolás (#2627) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Azon lepődök meg hogy kis hazánkban ennyien megveszik :) Mert ugyebár nálunk még mindíg a warez a király. De úgy tűnik az irány jó, vegyük csak meg. Megérdemli

(#2632) Zolás válasza Habib[HUN] (#2631) üzenetére


Zolás
addikt

Ja hogy a warez.
Hát multis játék amihez lesz rendes szerver amire nehezebb törtekkel felmenni. És aki kipróbálta akármilyen módon és tetszett neki azok értékelni fogják annyira hogy megvegyék. Valszeg csak a jövö hétre jön össze de én is megveszem majd mert érdekel és neten akarok alázni :DDD Csak rettegjetek :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2633) MS74hu válasza Sonja (#2539) üzenetére


MS74hu
tag

Danke. :R Akkor marad a próba cseresznye.Kipróbálom mind kettöt oszt meglátjuk hogy marad vagy megy a gama.Bár a BF2142-ben tökéletesen mükszik a Rumblepad2 remélem itt is fog. :U Mégegyszer köszi a segitséget. :R

Lenovo Y700

(#2634) elbandy2 válasza gabipaci (#2545) üzenetére


elbandy2
csendes tag

MI szivesen beszálnánk mind a három helyet kifizetnénk.[link]Ha gondolod gyere fel a ts-re:teamspeakszerver.hu:8833 és megbeszéljük.

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#2635) r-chee válasza Habib[HUN] (#2631) üzenetére


r-chee
őstag

Naná, hogy megérdemli :) . Csak verne oda eladásban az MW2-nek :U.

elbandy2: Aranyos a klánnevetek utolsó szava :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2636) Marked


Marked
tag

Na döntöttem: inkább PS3-ra veszem meg PC helyett! Kössz a segítséget! :))

(#2637) r-chee válasza Marked (#2636) üzenetére


r-chee
őstag

Jó döntés. Pécédhez erősebb proci, több ram kellene, hogy normálisan fusson a game. Ilyenkor jó, ha van otthon elfekvőben egy konzol :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2638) Hunter2


Hunter2
addikt

nincs valakinek egy olyan BC2 beta kulcsa ami nincs aktíválva?
Tudom hogy már vége a BETA tesztnek. :U

[ Szerkesztve ]

(#2639) SzlobiG válasza r-chee (#2637) üzenetére


SzlobiG
félisten

Egyáltalán nem, 1giga rammal 1280X1024-be mediumon kétmagos procival 4870-el simán játszottam vele alig evett ramot amin csodálkoztam is, szal a 2gigával simán menne neki főleg 4870X2-vel.:U

(#2640) elbandy2 válasza r-chee (#2635) üzenetére


elbandy2
csendes tag

Köszi :C :R

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#2641) Fortissimus válasza r-chee (#2637) üzenetére


Fortissimus
őstag

csak hat fps-t jatszani kontrolleren :F
en akkor is a pc-t valasztanam ha lenne konzolom, legfeljebb lebutitva

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#2642) LLKobe


LLKobe
veterán

Áh rohadtul felidegelt ez a játék :(((
A társaim olyan buták mint a f*sz, 3an nem tudnak 2 embert lelőni.
Engem persze a pálya túlvégétől egyből fejbelőnek shotgunnal, úgy hogy csak egy pillanatra dugom ki a fejem a fedezékből.
A helikopterlelövős részek meg szintén rohadt idegesítőek, a társaim állnak, és nézik hogy csak engem lő az a redvás helikopter....

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2643) zH. válasza LLKobe (#2642) üzenetére


zH.
senior tag

:D :D
Én a többi játékkal vagyok így ,szerintem ez nagyon könnyű lett. :B (csak közepesen toltam.)

just be

(#2644) LLKobe válasza zH. (#2643) üzenetére


LLKobe
veterán

Én is közepesen tolom. Én sem azt mondom hogy nehéz, mert nem az, de rohadtul unfair egy-két dologban.
Az is érdekes hogy a fickót megsorozom melltől-homlokig 10m-ről, elesik majd felkel. Na ne má...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2645) Zolás válasza LLKobe (#2644) üzenetére


Zolás
addikt

Na találtál csitert a single-be?? :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2646) G4NXST4 válasza Zolás (#2645) üzenetére


G4NXST4
tag

a szemét bannt neki :DDD

nagyonromlik

(#2647) Marked válasza Fortissimus (#2641) üzenetére


Marked
tag

Játszottam a Multiplayer Demo-val PS3-on. Csak megszokás kérdése. 1 nap után már boldogulsz. 1 hét után ugyanolyan könnyedén játszottam mint gépen egérrel.

(#2648) Visormail válasza Marked (#2647) üzenetére


Visormail
addikt

Már akinek. Én mikor új egeret vettem, 1 hónapig nem lőttem le senkit a counterstrike-ba, joypadet megszokni ahhoz nekem egy élet kellene.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#2649) fireproof válasza LLKobe (#2644) üzenetére


fireproof
őstag

Ez tényleg így van szerintem is. :)

(#2650) siriq válasza LLKobe (#2644) üzenetére


siriq
őstag

En mar csak fejre celzok minden jatekban ha lehet.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.