Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6001) FehérHolló válasza Vasinger! (#6000) üzenetére


FehérHolló
veterán

Esetleg oprendszer szintű energiamenedzsment. Ha nem a performance-re van állítva a rendszer és a venti is, akkor okozhat meglepetéseket.
GW2-ben nálam ez átlag 20 FPS-t jelentett, ami elég váratlan volt. Játékspecifikus problémákkal pedig a CS topicba szíveskedjél már fáradni. :P

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6002) Vasinger! válasza FehérHolló (#6001) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Az fps-t lekorlátozza, tehát nem az van, hogy nem bír többet leadni.

A GPU dolgozik ,de csak 30%-on.

A CS topikba nem tudtak rá választ adni. Ezért írtam ide.

(#6003) Gomez86 válasza Vasinger! (#6000) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia ilyesmit próbáltál?

"change the fps limit type 'fps_max 300' in the console. 300 is the source engines limit. "

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6004) Vasinger! válasza Gomez86 (#6003) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, próbáltam, ezt írtam, hogy 999-re van belőve.

Amúgy rájöttem, hogy nem csak a CS:S-ben, hanem minden játékban lekorlátozódik 30 FPS-re. :F

(#6005) Runner_fxr válasza Vasinger! (#6004) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ez úgy tűnik mintha valami energia gazdálkodás opció lenne. A hálózatról is ugyan ezt csinálja? Vagy csak aksiról? A biosban nézted a beállításokat? Hátha ott is van valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#6006) Vasinger! válasza Runner_fxr (#6005) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Isten vagy.

Ez volt a baj. A Windowsban mind akksiról és mind töltőről energiatakarékos sémán dolgozott......

Ahogy kikapcsoltam felugrott 200 FPS felé :R

2 hete szoptam evvel és nem jöttem rá....

[ Szerkesztve ]

(#6007) Runner_fxr válasza Vasinger! (#6006) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Egyszer már én is jártam hasonlóképpen, nálam is ugyan ez volt a gond.

Viszont ezzel a max payne 3-al nem tudom mi legyen, úgy játszanék már vele, de egyszerűen nem értem miért nem működik rendesen az egér. Ha erre bárki tud magyarázatot, akkor szóljon! Az az érdekes, hogy még egyetlen ilyen esettel sem találkoztam a max payne 3 fórumokban.

[ Szerkesztve ]

(#6008) Doki16


Doki16
addikt

Vannak olyan játékok amik mennek 3D-be egy LG passzív 3D tévén Nvidia kiegészítő nélkül? Teszem azt rákötöm a jelenlegi gépem a HDMI-n keresztül a TV-re, felkapom a szemüveget, valamit átállítok és már 3D a játék :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6009) Winne


Winne
nagyúr

Anno valamelyik Commandos játékban volt egy küldetés, ahol az egyik társat fogva tartották és valamilyen kivégző osztag előtt állt egy nagy épület előtt. Valamiért a Commandos 2 rémlik, de lehet, hogy valamelyik másik részben volt. Az érdekelne, hogy melyikben és hányadik küldetés volt ez. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6010) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A második és ötödik részt leszámítva melyik COD résznek legjobb a multija?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6011) kutga válasza Bjørgersson (#6010) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz a CoD 4 - Modern Warfare multija volt a legjobb, mostanra viszont már nehéz olyan szerót találni ami ne lenne tele csalóval. :(

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#6012) Winne válasza kutga (#6011) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem meg az MW2, de hát ízlések és pofonok. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6013) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egy régi COD-os ismerősöm a MW3-at mondta. Nehéz lesz így dönteni. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6014) Winne válasza Bjørgersson (#6013) üzenetére


Winne
nagyúr

Én azzal is nyomtam, sokkal ratyibb, mint a 2 volt.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6015) macsika1462


macsika1462
csendes tag

Helo. A kerdes az lenne hogy szerintetek az AMD A10-5800k-s verzio eleg lenne a WoW mists of pandariahoz 1680x1050 medium-high beallitasok mellett?

(#6016) K.ichigo


K.ichigo
csendes tag

helló kaptam egy dota 2 steamen letöltöttem el indítom és anyit ír hogy csatlakozás a dota 2 szerverhez már vagy 20 perce mi lehet a gond

(#6017) Bjørgersson válasza Winne (#6014) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom mi legyen. Videók alapján nem lehet eldönteni, minden részt meg csak nem akarok megvenni.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6018) Winne válasza Bjørgersson (#6017) üzenetére


Winne
nagyúr

Nagyon egyszerű a választás. Egyedül az MW3 multija működőképes jelenleg, a Cod már nem tartja meg a játékosállományt.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6019) ollie válasza macsika1462 (#6015) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak a procitól függ, a VGA is számít. Amúgy meg hiába most jött ki a kiegészítő, azért maga a játáé már nagyon régi, így csodálkoznék, ha nem menne normálisan.

***

(#6020) stormy8906


stormy8906
tag

Sziasztok!
Hol tudom megvenni a GTA 4-et? köszi

(#6021) ldave válasza ldave (#5983) üzenetére


ldave
félisten

Erre tud valaki ajánlani valamit?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#6022) K.ichigo


K.ichigo
csendes tag

helló mi lehet a gond
An error was reported from EA Online
ezt a hibát kapom folyamatosan ?

(#6023) Ilsyde válasza ldave (#6021) üzenetére


Ilsyde
őstag

Detroitra a Car Tycoont adja ki a wiki, a Car Tycoonra meg az Automationt.

(#6024) FehérHolló válasza stormy8906 (#6020) üzenetére


FehérHolló
veterán

GTA 4-et a GTA 4 boltban.

ldave: Capitalism 2?

Skynet is real. It's called Google.

(#6025) stormy8906 válasza FehérHolló (#6024) üzenetére


stormy8906
tag

De nagyon vicces gyerek vagy...ha már muszáj volt valamit hozzászólnod, legalább azt írtad volna,hogy melyik boltban van készleten,mert nem találok sehol.

(#6026) FehérHolló válasza stormy8906 (#6025) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én bogarásszam helyetted a netet, vagy mit vársz?
Leszek a rabszolgád, jöhet a korbács.

Mellesleg az első google találat a Steam, ahol az esetek döntő többségében mindig van készleten. [link]
Ezen felül az összes nagyobb magyar játéküzletben van raktáron. Szóval ne mondd, hogy nem találtál sehol, mert nem hiszem el.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6027) kutga válasza stormy8906 (#6025) üzenetére


kutga
nagyúr

PC-re szerintem Steamen vedd meg:

Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto IV: Complete Edition

Dobozosból PC-re hirtelen én sem találtam.

Let the Zone take me if I am.

(#6028) stormy8906 válasza kutga (#6027) üzenetére


stormy8906
tag

Köszi, erről van szó,dobozosban én sem találtam,pedig úgy szeretném megvenni. 576, cdgalaxis... egyiknél sincs

(#6029) stormy8906 válasza FehérHolló (#6026) üzenetére


stormy8906
tag

Nem tagyi, nem kell bogarászni. Akkor kellett volna válaszolni,ha van valami értelmes ötleted,vagy tudod,hogy hol van készleten..így teljesen fölösleges volt!

(#6030) FehérHolló válasza stormy8906 (#6029) üzenetére


FehérHolló
veterán

Persze, persze.
Nincs 576-ban raktáron, véletlenül sem. [link]

Grand Theft Auto IV PC
Megjelenés: 2009.06.10.
Kategória: Akció
raktáron
Webshop ár:
5999Ft

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6031) stormy8906 válasza FehérHolló (#6030) üzenetére


stormy8906
tag

Láma voltam,nem találtam meg náluk tegnap. Köszi a segítséget!

(#6032) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Játéktesztet szeretnék csinálni. Az volna a kérdésem, h szerintetek mik a legnépszerűbb játékok?

Nvidia GT630 és Radeon HD7670 és hasonló notebook VGA-k lesznek összehasonlítva, de mivel én már régen nem játszok fogalmam sincs mik most a népszerűek.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#6033) Gomez86 válasza spyduck (#6032) üzenetére


Gomez86
őstag

Szerintem tehetsz bele Battlefield 3 -at, meg Metro 2033, Dirt 2 vagy showdown, Batman új része, esetleg skyrim.

Ezekre emlékszem mostanában amiket láttam és gépfogósabbak voltak.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6034) ollie válasza spyduck (#6032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Borderlands 2, Dirt 3/Showdown, Skyrim, Battlefield 3, stb.

Amúgy elég megnézned egy VGA tesztet a prohardveren az ötletekért.

***

(#6035) fityere


fityere
senior tag

Nem tudom jó helyre írok e de segítséget kérnék. Van eddig két játék ami 10 perc játék után elkezd akadni és a hang is akad. Sleeping Dogs és a Star Wars Old Republic.
Konfigom a következő

AMD FX-8120 3.4GHz
Ati 7850 2GB
Gygabite GA 970 alaplap
8GB Memória

Segítségeket előre is köszönöm.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#6036) Gomez86 válasza fityere (#6035) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia.

Elmelegedés lehet? Próbálj meg beszerezni valami CPU hőmérséklet figyelő alkalmazást. Meg VGA hőm figyelőt is. Lehetőleg olyat mi logot csinál, és nem csak a pillanatnyit írja.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6037) fityere válasza Gomez86 (#6036) üzenetére


fityere
senior tag

2 hónapos a gép vettem a procira egy cooler master hűtőt. Windows 8 alatt nem csinálta az swtor vagy 2 hétig. Előtte igen kétszer is. Most vissza raktam a win7 és megint csinálja, ha lebutítom a grafikát akkor is.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#6038) Gomez86 válasza fityere (#6037) üzenetére


Gomez86
őstag

Attól hogy két hónapos a gép még melegedhet...

Mindenképpen azt mondanám hogy tegyél fel egy hőméréklet figyelő programot, mert az hogy x idő játék után akadni kezd a gép az simán lehet melegedés.

A W7/8 témában meg annyi lehet még hogy más volt pl a VGA driver, és ott jobban hűtött, vagy máshogy használta az erőforrásokat, vagy akármi. de próbáljuk meg elindulni valami troubleshoot irányba szerintem.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6039) fityere válasza Gomez86 (#6038) üzenetére


fityere
senior tag

62-65 fok maximum a proci eddig ezt sikerürlt mérni jàték alatt

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#6040) spyduck válasza ollie (#6034) üzenetére


spyduck
nagyúr

köszi!

(#6041) Zedz


Zedz
addikt

Hali!

Dishonored telepítése után azt a hiba üzenetet kaptam, hogy binkw32.dll nem található. Utánanéztem, letöltöttem a fájlt, beraktam a sytsem illetve system32 mappába, indítanám a játékot, de ismét egy hibaüzenettel találom szemben magam. Most meg egy belépési pontot nem talál :S BinkSetVolume@12 nem található a DLL-ben.

Mi lehet a megoldás?

(#6042) #65675776 válasza Zedz (#6041) üzenetére


#65675776
törölt tag

Hello!

Talán a szokásos fejlesztői igénytelenség: [Re:] Dishonored: Problémák a PC verzióval

(#6043) huskydog17


huskydog17
addikt

Sziasztok!

Van egy nagyon bosszantó problémám az Earth 2160-nál. Az LC hadjárat 2. missziójánál (The Relict) egyszerűen elakadtam. A gond az, hogy miután mondta a csaj, hogy megjött az ED flotta és emiatt ugye már nem enged építkezni, jönnie kéne több hullámban ED csapatoknak. A gond, hogy nem jön senki. Nézegettem a külföldi fórumokban is, hogy talán más is járt így és igen, megoldás viszont nincs a fórumban leírva. Állítólag valami ED scout-ot kéne megtalálni, na de már bejártam az egész map-ot 5x és semmi. Építkezni, egységet gyártani sem tudok, nem tudok csinálni semmit, mert nem jönnek az ED egységek. A külföldi srác, aki írt a fórumra, több, mint 3 órát várakozott, hogy történjen valami, de semmi sem történt. Próbáltam, hogy újra betöltöttem a játékállást, de ez sem segített. Nem szívesen kezdeném elölről a pályát. Van valakinek bármi ötlete?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#6044) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Nem tudom, jó helyen kérdezem e, de elég rég óta keresek egy játékot, és nem emlékszem e nevére. 1998, vagy nem sokkal utána játszottam vele. Repülős lövöldözős játék (3d), ahol külső nézetben látom a gépem. Különböző küldetések vannak, lelőni ezt-azt, lebombázni ezt azt. A lényeg, hogy repülés közben lehet felvenni olyan bónuszt, hogy duplán lövök (mindkét oldalról) vagy robbanótöltetet , vagy gyorsabb géppuskám lesz stb... Nem ismeri valaki a játékot? Örülnék, ha felidézhetném a játékélményt... És amostmár a kisfiam is játszhatna vele :)

(#6045) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Megvásároltam a gog.com internetes oldalon a Far Cry 1-et, de nem indul el a gépemen. Windows 7 64 bites változatot használok. Elviekben a gogos játékoknak futnia kéne. Más régebbi játékot is vásároltam már innen és simán futottak. Ha valaki tud segíteni annak előre is köszi.

(#6046) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Egy elég furcsa kérdésem lenne. Nem vagyok túlzottan otthon a témában, ezért feltenném itt. Milyen játékot tudnátok ajánlani, ami eleget tesz a alábbi "elvárásoknak":
-online multi
-coop játékmód ismerősökkel
-fejlődés, fejlesztés
-lehetőleg ingyenes, ha nincs, akkor egyszeri díj (nem havidíjas)
-fusson el alacsonyabb beállításokkal egy mobil i5+HD3000-en is.
Előre is köszönöm a javaslatokat.

[ Szerkesztve ]

(#6047) ldave válasza BigBlackDog (#6046) üzenetére


ldave
félisten

Ha fps-re gondolsz, akkor bár nem az egyik legjobb játék, de a Syndicate 4 fős coop multija nekem nagyon bejött az idén, ráadásul egész olcsón be lehet szerezni manapság.

Esetleg a Torchlight 2-t nézd meg, ha más stílusra gondoltál, sokan játszanak vele innen a ph-ról is.

A Slime draws near! Command?

(#6048) Gomez86 válasza fityere (#6039) üzenetére


Gomez86
őstag

Ez még nem tűnik túl soknak. VGA? Alaplap?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6049) Gomez86 válasza Nagynozi (#6045) üzenetére


Gomez86
őstag

Van valami error message, vagy log vagy ilyesmi amit meg lehetne nézni?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6050) DeFranco válasza BigBlackDog (#6046) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Borderlands. Az 1 már nagyon olcsó, haverokkal ideális, a 2 most aktuális, de még persze drága.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.