Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6351) dragonfx


dragonfx
veterán

a governor poker 2 hol tárolja a mentéseit? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6352) thomeef


thomeef
őstag

Hali, tanácsot kérnék:)

6 év után végleg abbahagytam a wowot, mert már rohadt unalmas. Mindegy is. A lényeg hogy előtte több évet toltam cs1.6-al amit imádtam.
Nézegettem azóta rengeteg online multis fps jelent meg a piacon. Az érdekelne hogy melyek azok amik ha nem is hozzák a régi CS letisztultságát és tökéletes játékmechanizmusát, de megközelítik? A grafika nem túlságosan érdekel, a játékélmény lenne fontosabb és hogy lekössön 1 hétnél tovább is akár :P

Esetleg létezik e olyan játék ami ügyességi mint az fps-ek, de egy kis mmo-val ötvözve, fejlődési lehetőséggel, ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#6353) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Ha Amerikából vásárolok egy Steam-es játékot, akkor azt idehaza is be tudom üzemelni(regisztrálni)?

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6354) genndy válasza wolfman (#6353) üzenetére


genndy
addikt

Játéka válogatja. Általában inkább igen, de vannak régiózárasak.
Érdemes a konkrét játékról feltenni a kérdést mondjuk az Eredeti játékok vagy a Steam topikban, csaba951 nagy szakértője a Steam adatbázisnak, meg tudja mondani, melyiket lehet, melyiket nem.

(#6352) thomeef : hirtelenjében: Call of Duty-k, Team Fortress 2, Counter-Strike: Global Offensive

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6355) ollie válasza thomeef (#6352) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha számít a fun factor, akkor Team Fortress 2.

***

(#6356) Xantor


Xantor
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni PC-s játékok terén.

Tudtok olyan játék címeket írni, amelyeket lehet gamepad-dal játszani? Illetve ha van olyan, akkor multizni(ez volna a fontosabb) is lehessen pl. 2 gamepad-dal, vagy 1 gamepad 1 billentyűvel.

Előre is köszönöm a válaszokat!

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#6357) ollie válasza Xantor (#6356) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lara Croft and the Guardian of Light (van benne co-op)

***

(#6358) thomeef válasza ollie (#6355) üzenetére


thomeef
őstag

Köszi srácok, meglesem őket :R A global offensive-ről csak most szereztem tudomást, kellemes meglepetés :))

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#6359) genndy válasza Xantor (#6356) üzenetére


genndy
addikt

Talán itt tudod legegyszerűbben megnézni:
Steam Játékok : PC : Teljes játékvezérlő-támogatás (a multira már nem tudtam külön szűrni)

Borderlands, Borderlands 2, Left 4 Dead, Portal 2, Dead Island, Magicka, Trine, LEGO-játékok

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6360) betyarr


betyarr
veterán

a crysis 2 csak nekem fura?olyan mintha a fényerő túl lenne vezérelve.az 1 és a warhead sztem nem volt ilyen.

(#6361) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Nem tudtok valami megoldást arra hogyan angolosíthatnám a Street Fighter IV-emet? Gamemania-s verzióban vettem meg, de csak orosz és lengyel nyelv van benne, így a neten lévő regedites praktikák sem működnek. Már régóta meg akartam venni, már nagyon akartam játszani vele de a CNG két és fél hét elteltével sem tesz semmi. :W

(#6362) Gomez86 válasza Xantor (#6356) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia,

Pont most néztem a hétvégén a Dungeon Defenders-t és találtam benne ezt az opciót hogy a különböző játékosok külön kontrollerekkel nyomulhatnak...

" Dynamically combine local (splitscreen)..."

Szerintem nézz rá, jópofa lehet.....

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6363) AkosAkos válasza Xantor (#6356) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Trine sorozat! Megéri a pénzét, remek játék!

(#6364) Gomez86 válasza AkosAkos (#6361) üzenetére


Gomez86
őstag

Tölts le egy Eng warez tipust és írd bele a kódodat.

Ha ilyet illegális ide írni akkor kérem az adminokat hogy töröljék a hozzászolásomat.
Az a gondolatmenet mentém mertem leírni hogy úgy sem a lemezt vette meg, hanem a használat jogát, azt pedig az eng verzióval is meg tudja tenni.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6365) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

De a telepítéskor már kérte a kódot, így lehet, hogy már nem lesz jó. Meg amúgy sem szeretem az ilyen megoldásokat.

(#6366) Xantor válasza AkosAkos (#6363) üzenetére


Xantor
tag

Kicsit módosítom a kérdésem, mert igazából nem voltam elég részletes:

Olyan játékokat keresek, melyeket 2 kontroller-rel tudom játszani 1 számítógépen és offline.

Eddig amiket tudok:
- Shank (ebből kiindulva gondolom a Shank2 is)
- Lara Croft and the Guardian of Light (ebbe még nem vagyok biztos, hogy offline is lehet)
- Trine sorozat (videók alapján nem hiszem, hogy 1 gépen 2-en lehet rajta játszani)

Esetleg valaki tud még ilyen játékot? Illetve meg tud erősíteni a fentebb említett játékokban, hogy lehet-e offline 1 gépen 2-en játszani?

Köszönöm az eddigi segítséget és természetesen a továbbiakat is! :R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#6367) Ilsyde válasza Xantor (#6366) üzenetére


Ilsyde
őstag

Lara Croftot meg Trine-t is lehet offline egy gepen ket kontrollerrel.

Meg szoktam emliteni a Shadowground ket reszet, a LEGO sorozatot es a Dead Blockot is.

(#6368) Mr.White válasza Xantor (#6366) üzenetére


Mr.White
senior tag

fifa, pes

(#6369) dragonfx


dragonfx
veterán

bornout paradise.ba a cobntrolt hogy lehet állitani?
van egy tool amit elinditok de ott csak a grafikát állitja játékban meg smemi sincs.
hmm??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6370) total90


total90
veterán

Hali!

NFS U2-t próbálta már valaki Win7-en? Működik? Van nagyon jó akcióban a régi klasszikus és megvenném ha működik...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6371) hunboy1974


hunboy1974
tag

Sziasztok!

tudnátok ajánlani valami téli sport játékot,aminek normális grafja van :F

AFFA

(#6372) dragonfx válasza total90 (#6370) üzenetére


dragonfx
veterán

win7usp1en nekem ment
;)

milyen dx11es játékot ajánlotok amiben leghamarabb kiderül hogy hibázik az overclockolt vga vagyis ami odapörköl rendes a gpu.nak a és vga ramnak? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6373) genndy válasza dragonfx (#6372) üzenetére


genndy
addikt

Metro 2033 (mondjuk talán a nyílt területek leginkább)
Aliens vs Predator 2010
Just Cause 2 beépített benchmarkja
Crysis 2 ?

Valami kimondott benchamrk progi (Futuremark / 3DMark?)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6374) dragonfx válasza genndy (#6373) üzenetére


dragonfx
veterán

3D mark megvan a vantage és a 11 de az nem "gyakorlati" teszt.szintetiku és mennyi? 5 perc alatt lemegy

na az alient akkor beszerezzük.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6375) Gomez86 válasza dragonfx (#6374) üzenetére


Gomez86
őstag

Heaven Banch-et tudod végteleníteni ;)

[link]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6376) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok!
Van nekem egy steam-es Darksiders játékom, és az a problémám, hogy játék közben nincsenek átvezető videók... Így kb. értelmét veszti a sztori mert nem magyaráz el semmi csak bedob állandóan a játékba...
Találkozott már valaki ilyennel?

Mod: Rákerestem most mégegyszer és találtam ezt:
SOLVED!

Upgrading from Windows Media Player 9 to 11 did do the trick, all videos are played now.

How am I supposed to know this? Version 9 played the videos just fine in Windows and there is not one single word about the Media Player in the specs or the Readme. :o

[ Szerkesztve ]

(#6377) eddie17 válasza eddie17 (#6376) üzenetére


eddie17
addikt

Ez volt a probléma, most már teljes értékű a játék!

(#6378) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Nemrég szereztem be a Star Wars Republic Commando nevű játékot steamen, tudom nem egy mai darab de nekem anno nagyon tetszett, és még most is szívesen előveszem.

A gond a grafikával van azonban, ha a bump mappinget low-nál feljebb állítom, a játék hibával kilép. Olvastam máshol hogy a motorja alapból nem támogatja a bump mappinget, ezért újabb kártyákon nem megy (nekem egy AMD APU dolgozik a gépben), nélküle viszont elég csúnyácska a játék (mondjuk a mai mezőnyben ezzel sem lesz sokkal szebb, de azért mégis).

Valakinek van esetleg ötletem mit lehet vele kezdeni?

Let the Zone take me if I am.

(#6379) Winne


Winne
nagyúr

Üdv!

A Saints Raw 3-ban anno beállítottam a zombi hangot a karakteremhez, mert mókásnak tűnt, de így nem értem mit mond, szal hol lehet visszaállítani a nyelvet? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#6380) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv,

Segítségre lenne szükségem. Adott egy Witcher 2, steames, az OS Win7 32bit. Adott a konfig:

Alaplap: Asrcok B75M-DGS
Proci: Intel Celeron G540
RAM: Corsair XMS3 4GB
VGA: Sapphire 4830
HDD: Hitachi 500GB 7K1000.C

A vinyó osztott, egy 150 gigás OS partíció, külön játék mappával, és egy 350 gigás raktár. A bajom az, hogy a Witcher lassan használhatatlanná válik, rengeteg időt vesz igénybe a játék indítása(perceket), illetve az intro videó rendszerint kifagy(ez is percekre), és a mentések betöltése is rengeteg idő, ráadásul a tulaj elmondása szerint egyre rosszabb. Mi lehet ennek az oka?

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6381) ollie válasza hoffman_ (#6380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vírus, spyware? Lehet, hogy újra kéne húzni az egész rendszert.

***

(#6382) genndy válasza hoffman_ (#6380) üzenetére


genndy
addikt

Winyó rendben van felületileg, fájlrendszerileg? Kábelek megmozgatása?
Szerintem ez nem kimondottan a játék hibája, általános hibára tippelek inkább.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6383) #65675776 válasza hoffman_ (#6380) üzenetére


#65675776
törölt tag

Esetleg a Steam-en belül egy integritásellenőrzés és töredezettségmentesítés nem lehet hátrány a játékra.

(#6384) hoffman_


hoffman_
nagyúr

ollie: Friss a rendszer, karácsonyra építettem a gépet öcsémnek. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy se spyware, se vírus, de azért megnézem.

genndy: Persze, rendben van, kábelre se gyanakodnék, mással nem csinál ilyet. Szerintem sem a játék hibája, csak nincs ötletem.

daa-raa: Integritásellenőrzést megnézem, bár fogalmam sincs mi az, viszont a vinyóra nem gyanakodnék, vadi új, két hónapja bontottam ki a zacsiból.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6385) #65675776 válasza hoffman_ (#6384) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szóval nem mondtam, hogy a vinyóval van a baj.

(#6386) hoffman_ válasza #65675776 (#6385) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jogos, háromra válaszoltam egyszerre, kicsit összemosódott, srry.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6387) alratar válasza hoffman_ (#6386) üzenetére


alratar
addikt

Sziasztok

Van különbség a DMC és a POP sorozat között?
Vagyis, ha én szeretem a POP-ot, tetszeni fog a DMC is?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6388) Balázs9503


Balázs9503
tag

Szisztok!

Milyen stratégiai játékot tudnátok ajánlani, amit főleg egérrel kell irányítani?

Köszi a segítséget! :R :R :R

(#6389) ollie válasza Balázs9503 (#6388) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem ismerek olyat, amit ne egérrel kellene irányítani PC-n.

***

(#6390) Gomez86 válasza alratar (#6387) üzenetére


Gomez86
őstag

Véleményem szerint van különbség bőven. A DMC inkább ilyen keleti stílusú csilli-villi látványokkal operál, a POP-nak meg saját színvilága van.

Játszottam mindkettővel és végül is szerettem is őket, de nem ugyan az a két játék.

A POP -ra amúgy szerintem jobban hasonlít a Dante's Inferno.... (ami ugyan csak egy nagyon jó játék szerintem)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6391) kutga válasza Balázs9503 (#6388) üzenetére


kutga
nagyúr

Van olyan amit nem azzal kell?

Let the Zone take me if I am.

(#6392) Balázs9503 válasza kutga (#6391) üzenetére


Balázs9503
tag

Akkor milyen stratégiai játékot érdemes megvenni/kiprobálni? :D

(#6393) kutga válasza Balázs9503 (#6392) üzenetére


kutga
nagyúr

A mostaniak közül szinte csak az SC2-t ismerem.

Mivel nincs túl erős gépem, leginkább régebbieket tolok, Tiberian Sun, Red Alert 2, Generals.

Let the Zone take me if I am.

(#6394) Polllen


Polllen
nagyúr

Udv,

kellene egy kis segitseg a Mortal Kombat Arcade Collectionhoz.

Lehet ezt valahogy 2 offline jatekossal jatszani?

Bill+kontroller komboval sehogy se sikerul, mindkettovel ugyanazt a jatekost lehet iranyitani.

Eleg fura, mert nem tudok olyan mortalrol amit ne lehetett volna billel is akar ketten jatszani. (amugy billt se lehet ket jatekosnak beallitani:/)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6395) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

Ez nem gyenge gyerekek; extrém gamer kecó:

[link]

:Y

(#6396) Corleone33 válasza Lapajbacsi (#6395) üzenetére


Corleone33
aktív tag

omg,nekem is kell ilyen szoba X)

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#6397) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Ezen a fórumon tényleg nincs ilyen "játék off", vagyis ilyen játékos csevegő topik? :F
Mert ott megosztanám azt, hogy állítólag idén jön ki az új Arkham játék(HÓNAP HÍRE! :Y ),de talán nem a Rocksteady fejleszti.....szerintem ez egy értelmetlen, hülye döntés...
Ti várjátok? :) [link]

(#6398) Brian_GT


Brian_GT
őstag

A Codemasters különbséget tesz Dirt 3 esetében a PC-s és a PS3as szervezek között? Vagy mindenki lát mindenkit crossként?? Megvan pcre a játék de szeretném ps3on is játszani, mert van hozzá kormányom és ezerszer jobban szeretem ha a kormány is ps3ról üzemel.
Csak ha nem találja meg a pcs embereket akkor kicsit gáz, úgy érzem pcs tábor több benne. Köszönöm!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6399) Gomez86 válasza Brian_GT (#6398) üzenetére


Gomez86
őstag

Heló,

Találtam egy ilyet: [link]

És egyet kell hogy értsek a válasz adójával. Nagyon-nagyon ritka hogy egy játéknak multi platform a multi-ja.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6400) Brian_GT válasza Gomez86 (#6399) üzenetére


Brian_GT
őstag

Akkor elmennek a *****. Azért azt még megérteném, ha PS3 meg pc nem stimm. Mert egyik PSN másik Live.

De hogy az XBOX Live meg a GFWL más legyen és különbséget tegyenek platform verzió és verzió között. Ekkora szemétséget.

Most azért tegyek kockára ennyi pént, hogy megnézzem, hogy multiznak-e még a Dirt 3-mal PS3-on vagy már mindenki tojik rá. Mert ha nem akkor tök jó van 2 Dirt 3am, mert csak azért szeretném mert kényelmesebb PS3on...single okés pcn is.

Tudjátok ez a pénz és kizsákmányolás már kezd az agyamra menni...régen játékokat csináltak, ma meg már csak terméket amit el lehet adni....meg is látszik a színvonalakon.... régen úgy szólt.... van sok jó játék de akad köztük szar is.... ma meg... akad még jó játék. Szégyen!!!! Én mondom visszakéne menni valami csapattréning gyanánt oda minden cégnek ahol PS1 létezett és fénykorát élte. Megmutathatnák nekik akkor hogyan kellett játékot készíteni.

Nah mindegy, köszi a segítséget kapcsandika!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.