Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3001) Psychonaut válasza dobi (#2998) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#3002) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!
Bocsi, hogy itt teszem, fel a kérdést, de máshol már kérdeztem, és nem kaptam választ. :(

Tehát, van nekem egy Boeder ffb kormányom, ami 98-alatt oda vissza működik, egy álom vele játszani, XP-n és attól fölfele nem egyszerűen nem lehet feltelepíteni, mert nincs hozzá driver, még a Vista, meg Win7 is kiírja boeder telepítése, tehát még müxik meg ok, de nem tudja telepíteni. A neten van hozzá két drivernek mondott valami, de nem csinálnak semmit. Már több éve minden évben előveszem 2 hétre és nekiülök keresni drivert hozzá, de sosem találok működőt.
Vaterán 1x láttam ugyan ezt a kormányt, meg is kérdeztem a fickót xp alatt megy-e, azt mondta igen, akkor felfordítottam a lapjaimat, és kérdeztem, honnan szerzett hozzá drivert, mert nekem is kéne, mert nekem nem megy :DDD , hát több se kellett neki, hebegett, habogott, majd eltűnt a hirdetés.

(a gyártó oldalán nem találtam rá a kormányra sem, nem hogy drivert...)

A válaszokat előre is köszönöm. Sziasztok.

Eladó cuccaim: -

(#3003) ollie válasza Kvazár (#3002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem véletlen, hogy a gyártó nem készített több drivert a kormányhoz, hiszen neki az az érdeke, hogy vegyél egy újabb modelt. Vagy ha készített is, már rég leszedte a letöltések közül.

Ilyen esetben csak akkor találsz drivert, ha valami rajongó programozó önszorgalomból készít egy saját drivert, melyet közzé is tesz (mint pl. Vista driverek régi SB Live! hangkarikhoz). De ennek szerintem elenyésző az esélye, vagyis ha eddig nem találtál, 99%, hogy nem is fogsz.

[ Szerkesztve ]

***

(#3004) Kvazár válasza ollie (#3003) üzenetére


Kvazár
őstag

Puff neki. :O
Kár, mert tényleg jó kormány, volt.
És sajnos te most kimondtad a végső szavakat amiket én, nem mertem.

Pedig tényleg sokmindennel próbálkoztam, csak gondoltam hátha tud valaki valami olyan rejtett beállítást amivel a régi kormány valahogy feltelíthető

Azért köszönök mindent. Üdv.

Ui.:
Van egy eladó megkímélt minden tartozékával, és eredeti dobozában eladó kormányom. Ajánlom minden win98-at használó embernek, az autós játékok játék élményét megsokszorozza. :DD :DD
Jelentkezni priviben, jelige: Kormányt akarok!!! :D :D

Eladó cuccaim: -

(#3005) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!
Lenne még 1 kérdésem. Nemrég feltettem az nfs undercovert, és szépen ment is, csak csináltam egy nagy tisztogatást a gépemen, és azóta elindulni elindul, csak fél perc után kiírja "az nfs... működése leállt" és kilép. Letöröltem, megint felraktam, de még mindig ugyan az. :(((
Valakinek, valami 5lete??
Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#3006) ynsane


ynsane
csendes tag

Hello

a Star Wars Force Unleashed Sith Edition (PC) végén a sötét oldalt választottam Vader megölésével (nem tudatosan :D )

meg szeretném csinálni a rendes befejezést is de nincs mentés, a mentési rendszer ebben a játékban elég rossz :(((

segítséget előre is kösz

(#3007) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

vágja vki hogy a medieval total war 2 ben a shield wal miért nem ad semmi bónuszt?

futtattam teszteket és akárhányszor akármilyen shield + fejsze egységnél bekapcsoltam sokkal nagyobb veszteségeket szenvedett el. akkor mi a francra való? íjászok ellen nem teszteltem még.

(#3008) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

PC-re szeretnék venni olyan játékot amiben nagyon jó a multi. tudnátok ilyeneket mondani. lehetőleg co-op -os, fps vagy valami hasonló, amiben 2-en vagy még páran tudunk együtt nyomulni.

köszi.

Aurea mediocritas

(#3009) mad1 válasza AXisBOLD (#3008) üzenetére


mad1
veterán

A legjobb a borderlands!Az ev jateka szerintem.l4d 1-2,killing floor pl meg jok.

Ne szemetelj ! = Steam

(#3010) ollie válasza AXisBOLD (#3008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Team Fortress 2

***

(#3012) AXisBOLD válasza mad1 (#3009) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi. l4d-re gondoltam én is. 2-t szívesen kitolnám, még single-be is, de nagyon drága még.

na megnézem hogy ez a borderlands mennyibe kerül.

ollie: neked is köszi. TF2 megvan, de valahogy nem jött át. futkározok mindig az ellenség és a frendlik között és általában elég hamar lekapnak. mondjuk a nevében is benne van hogy ez a csapatmunkán alapszik, de olyan servert még nem találtam, ahol működött volna, még teamspeak-et se bírják használni.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#3013) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

azt még had kérdezzem meg, hogy L4D-nél rákereshetek barátokra, vagy csak úgy random dobálja össze az embereket a szerver? mert akkor haverokkal nem lenne esélyes játszani.

Aurea mediocritas

(#3014) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Hali!
Osztálykarácsonyon kaptam haveromtól egy eredeti Soldier of Fortune 2 Gold játékot. Itthon telepítettem, de nem indul (Windows hibát észlelt...). Állítgattam a kompatibilitást, hátha jó lesz, de ugyanaz. Telepítettem hozzá a legfrissebb patch-t, de szintén ugyanaz. Újraindítottam a rendszert, hátha jó lesz, de megint ugyanaz. Operációs rendszerem Windows XP. :F
Megpróbálok még hozzáférni öcsém gépéhez, kíváncsi vagyok ott mi lesz.
Rögtön megesz a méreg. :W

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3015) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Kéne nekem egy játék ami:
- Diablo, vagy Neverwinter stílusú
- Online is játszató úgy, hogy én csinálok egy játékot és oda belép mondjuk haverom és ketten játsszuk az eredeti játékmenetet - diablo2 battle.net stílusban
- Ne legyen drága 5k max.
- Elfusson egy: E5200, 2GB, 7600GT gépen
- Sok óra játékidő

Esetleg FPS kategóriában is jöhet ugyanilyen, de csak olyan aminek elég hosszú a játékmenete.

Más... neverwinter-t lehet battle.net stílusban tolni neten? Neverwinter1 diamond pack és a 2 alapjáték megvan, de még nem próbáltam ki.

[ Szerkesztve ]

(#3016) JetiRulez válasza JetiRulez (#3014) üzenetére


JetiRulez
őstag

Hozzáfértem öcsém gépéhez, gyorsan telepítettem a játékot, indítottam és nem fagyott le. Tehát nem a szoftver rossz, hanem minden bizonnyal a két magos processzor nem fekszik neki. Így viszont bekorlátozódik a játszási idő. :(((

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3017) ollie válasza JetiRulez (#3016) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor állítsd a processzor affinity-t, hogy csak egy magon fusson.

(#3015) diegho: Titan Quest, Dungeon Siege 1-2

[ Szerkesztve ]

***

(#3018) diegho válasza ollie (#3017) üzenetére


diegho
nagyúr

Köszi!

Dungeon Siege-t nem tudok szerezni, de Titan Quest 10euro Steam-en, megnézem milyen a demoja. Torchlight is csak 8euro a hétvégén, igaz az single, de lesz belőle multi is úgy tudom. Bevásárlok hétvégén lehet :)

(#3019) diegho válasza diegho (#3018) üzenetére


diegho
nagyúr

Titan Quest demo nem fut Win7 alatt így nem tudom kipróbálni :(

(#3020) hBR


hBR
tag

Dirt 2

Sziasztok, lenne egy olyan problémám, hogy a játék teljesen kifullozva fut, minden nagyon szép, kivéve egyetlen egy dolgot. A kocsik textúrája. Már kerestem a hardware_settings_config.xml-ban megoldást erre, de nem találtam. mindenféle screenshoton látom h tűéles a kocsik festése meg minden, nekem meg mintha valami félkezű sánta influenzás pék festette volna.
Válaszokat előre is köcce.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs hogy valami nem sörnyitó!

(#3021) ollie válasza diegho (#3019) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Compatibility mód?

***

(#3022) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!
Tudom, hogy jó gép kell a GTA4-hez, de mennyire?
Nekem C2D E6400, 2giga ram, és NV 9800GT 512 DDR3-as rammal felszerelt gépem van, de akad mint a fene, pedig iszonyat lehúztam mindent.
Van valakinek valami 5lete?
A gépem kicsi hozzá, vagy a beállításokkal van a gond?
Thx.Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#3023) JetiRulez válasza ollie (#3017) üzenetére


JetiRulez
őstag

Az affinitás beállítása nem megoldható. Rögtön indításkor, az első képkockánál bejön a hibaüzenet és akkor már hiába állítgatom az affinitást.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3024) diegho válasza ollie (#3021) üzenetére


diegho
nagyúr

úgy se, XP-t írnak hozzá csak :( valamelyik havernak megvan, majd elkérem tőle a teljeset, hátha az megy, ha megy akkor meg is veszem még ma. Köszi a tippet, jó játéknak néz ki. Ebben is van netes mód ahol végig tudjuk vinni a single játékmenetet?

(#3025) ollie válasza Kvazár (#3022) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

több ram kéne

(#3024) diegho: keress rá google-n, vannak progik, melyekkel előre beállíthatod (set affinity)

[ Szerkesztve ]

***

(#3026) diegho válasza ollie (#3025) üzenetére


diegho
nagyúr

úgy nézem fel se települt rendesen a demo... pl ikonja se lett az asztalon normális. Estére kapok egy teljeset, megnézem azt is.

(#3027) Kvazár válasza ollie (#3025) üzenetére


Kvazár
őstag

Thx. a választ. Sajna már több ízben is megbántam az öszvér asrock lap megvételét, de ez rátett még 1 lapáttal, ugyanis ez neki a max. :((( :(((
Ha, ReadyBoost-ba beteszek memóriát az segítene a dolgon?? :F
Thx. Üdv. :R

Eladó cuccaim: -

(#3028) ollie válasza Kvazár (#3027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kéne tudnom mi az a ReadyBoost?

***

(#3029) JetiRulez válasza ollie (#3025) üzenetére


JetiRulez
őstag

Rákerestem, három félét fel is raktam, de egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Újratelepítettem a játékot, hátha rosszul települt, akkor végig próbáltam megint a három programot, de semmi változás. Utólag megnéztem, a lemez nem koszos vagy karcos.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3030) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

erre tudna valaki válaszolni?

Aurea mediocritas

(#3031) Kvazár válasza ollie (#3028) üzenetére


Kvazár
őstag

Nem feltétlen. Ilyenkor pendrive-ot lehet virtuális memóriának betenni, és azt nem tudom, hogy azokat a műveleteket, amiket a gta4 igényel azokat ott is eltudja-e végezni, vagy csak a rendesben, mert ha nem akkor nincs értelme, és nem fog gyorsítani rajta semmit. Ezt a funkciót támogatja a Vista és a Win7.
Thx. Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#3032) Psychonaut válasza Kvazár (#3022) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ugye a legújabb patch fennvan?

(#3033) ollie válasza AXisBOLD (#3013) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rákereshetsz a Steam friends részében, és meg is hívhatod őket játékba.

***

(#3034) ollie válasza Kvazár (#3031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jaa, ezért volt ismerős. Ez nem fog gyorsítani, sőt talán még lassít is, hiszen a pendrive-ok nagyon lassúak a DDR ramokhoz képest.

***

(#3035) AXisBOLD válasza ollie (#3033) üzenetére


AXisBOLD
addikt

oks, köszi.

Aurea mediocritas

(#3036) Kvazár válasza Psychonaut (#3032) üzenetére


Kvazár
őstag

Igen fent van.

Ollie: :( kár.
Én is ettől tartok.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#3037) Psychonaut válasza Kvazár (#3036) üzenetére


Psychonaut
addikt

Valami más nem zabál el előle? Minden felesleges processt kilőttél?

(#3038) Kvazár válasza Psychonaut (#3037) üzenetére


Kvazár
őstag

Csak az everest, meg a hd sentinel szokott menni :B :B .
De, azért azoknak annyit nem kéne enni, mert pl. a shift ( tudom sokkal kevesebb kell neki) Gond nélkül oda meg vissza megy.
De, ettől függetlenül kifogom próbálni
Thx. Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#3039) Silenzio


Silenzio
addikt

Feltettem az Operation Flashpoint Dragon Rising-ot. Úgy látom, nincsen saját topikja, bár lehet, csak elkerülte a figyelmem. A játék már az első küldetés első percében felbuzdít a ládákban való turkálásra. Namármost, én a ládába belenézek, de az istennek nem tudok kijönni onnan. Egész egyszerűen nincs olyan gomb amivel otthagyná azt a tetves ládát. Ráadásul még ki is fagy ha lerakom a tálcára. Mocskosul haragszom rá, meg azokra, akik leprogramozták. Szal a kérdés: hoyg a viharba van az hogy én nem tudok kikecmeregni a láda menüjéből és folytatni a játékot? Ezt így adták ki?

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#3040) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv!

Eddig még nem volt szerencsém dx10 és 10.1-es játékkal játszani, így nem nagyon vágom a témát, de most, hogy nemrég új vga került a gépbe, már tudok, és most próbálok is dx10.1-ben játszani.
Namost adott az adatlapomon lévő konfig, amin a S.T.A.L.K.E.R Clear Sky-t próbáltam ki, de full beállítások mellett(1920x1080ban) dx10.1-ben 10-12 fps-t produkál :Y
Dx9-re állítva is csak 20fps körül van. Ennyit tudna a gépem? Meg normális dolog az, hogy dx10.1-ben fele teljesítményt produkál?

Everybody lies.

(#3041) nanus válasza Kvazár (#3027) üzenetére


nanus
senior tag

Xp alatt elég a 2GB rendszermemória GTA IV -hez .
Én is annyival játszom és nem szaggat.

(#3042) Kvazár válasza nanus (#3041) üzenetére


Kvazár
őstag

A rendszer leírás szerint is elégne kéne lennie, de mégsem az.
Igaz lehet valami gond van nálam, mert egy rendszertisztogatás óta nem megy az udercover. De tuti nem a gép gyenge, mert mind ezek mellett mindent maxra tolva tolom a shiftet 1680*1050-ben.
Tehát már én sem értem :F
De, thx. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#3043) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

helló !

Adott egy eredeti játék Fallout 3 magyar feliratos.

Néha fogja magát és leáll.
Amit talaltam magyar javítást azt feltettem de nem változik.
Van valakinek ötlete ?

Üdv : :R

(#3044) diegho


diegho
nagyúr

Steam-en nagyon durva leárazások vannak :Y Stalker 500ft :C GTA 4 2000ft :)) és lesznek napi akciók is. Bankkártyákat lehet izzítani, 10k-ból egy egész éves játékidőnyi játékot meg lehet venni :)

(#3045) Black-core


Black-core
aktív tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni,hogy hogyan kell használni az Universal Widescreen Petchert-t?Mert én már elég régóta próbálkozok vele sikertelenül :O az NFS Underground 1-hez és a 2-höz szeretném használni.Kérlek segítsetek! :R

(#3046) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sürgős!

Szerintetek a TF2 megér 3,3k-t? Volt már ennél olcsóbb? Vagy lesz?

(#3047) RMZ250


RMZ250
senior tag

Sziasztok. Valaki tudna dobni egy linket ahonnan letudnám tölteni a dvm.dll nevü fájlt.
Egy játék hiányolja, de sehol nem találom. Előre is köszönöm.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3048) KING1000 válasza RMZ250 (#3047) üzenetére


KING1000
tag

http://www.4shared.com/get/144412774/f20079cc/dvm.html

Használd egészséggel! :)

(Lassú lesz a letöltés, de máshonnan nemigen szerzed meg...)

[ Szerkesztve ]

(#3049) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hy All!

Milyen progival kell írni az XBOX játékokat amiket iso-ból szeretnék kiírni, h jó is legyen és menjen? Aki tud dobjon egy linket!

(#3050) JetiRulez


JetiRulez
őstag

(#3044) diegho
Most elfutok a bankba (körülbelül délig nyitva lehet az Árkádban) utalni és már veszem is meg a GTA4-et. Ez hihetetlen akció. Szemeztem a S.T.A.L.K.E.R-ral is, de bizonyos okok miatt ki kell hagynom.

(#3046) Vasinger!
Ha van rá annyi kottád, igen. Más esetben várd meg a legközelebbi Steam-es leárazást.

(#3049) SzalaiG
XBOX-ra én eddig CloneCD-vel írtam, de csak kétszer és működött utána a játék. Kétszer írtam játékot PS2-re is, de ott a másik játék már valamiért nem indult.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.