Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6201) VásRló válasza VásRló (#6200) üzenetére


VásRló
tag

NA rájöttem! Hitman: Contracts volt. És jó játék!

[ Szerkesztve ]

(#6202) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Ha a Humble Bundle-be közbe raknak bele még egy-két játékot akkor azt az is megkapja aki 1 dollár fizetett vagy csak az aki többet,mint az átlag?

(#6203) Z()L3


Z()L3
tag

Sziasztok !
Haverommal szeretnénk megvenni a FIFA13-t, csak éppen nem tudom hogy Xp-n fut-e (nincs szívem az ő gépére win7-t tenni :D)...egyik rendelős oldalon az szerepel hogy igen, a másikon meg hogy nem...
Köszi a választ előre is ! :R

(#6204) AkosAkos válasza Z()L3 (#6203) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

A gépigény szerint igen,szóval igen. :)

(#6205) Z()L3 válasza AkosAkos (#6204) üzenetére


Z()L3
tag

Köszönöm :)
Habár a grafika ugyanaz, nincs új motor szóval nem is tudom mi indokolná az XP kiesését :D

(#6206) napoleon2323 válasza Z()L3 (#6205) üzenetére


napoleon2323
tag

Én úgy tudom, hogy nem fut. :S

With every conflict I grow stronger!

(#6207) AkosAkos válasza napoleon2323 (#6206) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

A gépigény szerint igen.

(#6208) opr


opr
veterán

Helló!

Tudtok ajánlani valami jófajta startégiai játékot? Egyszerűen a SupCom után nem találok egyet sem, ami képes lenne lekötni, a supCom-ot meg
a) unom
b) nincs kivel játszani, mert vagy szintén unja, vagy nincs hozzá elég erős gépe
c) single player mission-öket meg egyszer ha az ember elkezdi, akkor 4 órájának lőttek, előtte úgyse tud felkelni a gép elől :DDD

Szóval kéne valami jó startégiai játék, ami élvezhetően elfut a gépemen.
A gép:
athlon 2 x2 250 (@ 3,5ghz ha nagyon muszáj, de inkább nem erőltetném régen volt takarítva :DDD)
2gb ram
radeon hd 4870 1g

rendszer: win7 64bit

Amiket eddig szerettem/szeretek (kis támpont):
imperium galacitca 1-2, haegemonia, sc, c&c-ből elég sok (bár újabban ezek dög unalmasak lettek szvsz), régi westwood game-ek minden mennyiségben, empire earth, total annihilation, supcom + fa, aoe, stb.

Szóval, valami ilyesmit keresek, lehetőleg olyat, amiben:
a) van érdemleges single player, amit nem un meg az ember
és/vagy
b) nem kell hozzá erős gép (haverok 5-6 éves laptoppal nyomják, sokban integrált intel szutyok adja a képet, ez limitálja a dolgokat keményen :B)

Előre is köszönöm! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6209) napoleon2323 válasza opr (#6208) üzenetére


napoleon2323
tag

Szia!

Age of Empires 2, Cossacks, Caesar 4. :)

With every conflict I grow stronger!

(#6210) opr válasza napoleon2323 (#6209) üzenetére


opr
veterán

Mind unásig játszva :(
De köszi! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6211) ollie válasza opr (#6208) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Star Wars Empire at War
Universe at War Earth Assault
Company of Heroes
R.U.S.E.

***

(#6212) opr válasza ollie (#6211) üzenetére


opr
veterán

Tökéletes, köszönöm! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6213) capulet75


capulet75
addikt

Üdv.

5 év után felraktam nosztagiázni a Lord of the rings: Battle for Middle Earth-öt. Menni megy, de van vele egy kis gond. A felbontást nem tudom 1024 x 768 fölé állítani,csak ezt adja ki lehetőségnek,meg a 800 x 600-at.
Ráadásul a képarány 4:3.

Egy kis help jól jönne,mert így elég szar. :B

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6214) sanyek2


sanyek2
senior tag

Sziasztok!

Split Second Velocity játékban hogyan tudom a helikopteres pályákat a leghatásosabban végigvinni? Gondolok arra a módra, mikor vissza lehet csípni a dongót...
Elolvastam ezt, de nem írják azt a bizonyos trükköt.... "Ennek speciális válfajában már ki is kell iktatnunk a helikoptert a bombák visszahajításával (kicsit nehéz, de megvan a trükkje)."
Még nem jöttem rá...
Ez érdekelne...

(#6215) Z()L3 válasza Z()L3 (#6203) üzenetére


Z()L3
tag

Köszönöm erre a kérdésre a válaszokat ! :R

Lenne még egy kérdésem : 2 Mbit-es nettel az online mennyire felejtős ? Haveromnak az van, és hát multizni szeretnénk - de ha a 2 Mbit nagyon kevés, akkor felejtős :S

(#6216) opr válasza Z()L3 (#6215) üzenetére


opr
veterán

Elvileg 2mbit minden játékhoz bőven elég (talán még lineage/wow/stb mmorpg-hez is), ha minden mást, ami a háttérben eszi a netet lelő a haverod.
Inkább a ping lesz a kérdéses, de az meg leginkább attól függ, hogy milyen messze van a központtól, rá kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6217) Gomez86 válasza capulet75 (#6213) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia,

Próbáld ezt:
[link]

Bár azt írja hogy 16:9, vagy 16:10 nem lesz, csak nyújtott textúrákkal.

De azért nézz rá.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6218) bager13


bager13
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem mondani olyan együttműködő kampánnyal rendelkező játékokat, mint például a Red Alert 3, a Men of War, vagy az Alien Swarm és stb...? Igazából bármilyen műfaj érdekelne, csak coop kampány legyen.
De ne együttműködő túlélő és stb... ,mint a pl. a Red Faction: Armageddon-ban!
Ezen az oldalon szoktam nézelődni ,hogy melyik játék is felel meg ennek, de nem mindig mérvadó ,ami oda van írva. Volt olyan ,amit az oldal szerint lehetett ilyen módban játszani, de közben nem. És volt , amit az oldal szerint nem lehetett ,de közben meg mégis.
A steam-el is ez a baj, példának okáért a Red Alert 3-nál még az együttműködő tag nincs ott(sem a leírásban) közben meg ugye tartalmazza, és a fordítottja is számtalanszor megfigyelhető ennek.
Szóval ,aki ismer ilyen játékokat vagy esetleg egy pontosabb listát, az legyen kedves megosztani velem.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#6219) Gomez86 válasza bager13 (#6218) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia,

Hát nem tudom hogy mire kell, és hogy pontosan mit jelent a túlélő, de FPS-ből ajánlanám a Borderland-st (1-et vagy 2-t), vagy pl a viszonylag új Far Cry 3-at.

Nem FPS-ből pl nemtudom mennyire elvetemült ilyet írni de a Diablóban végig lehet ki be lépkedni és együtt, egyedül akárhogy játszani.

De ha kevésbé darálós dolgokra gondolsz, (mondjuk gyerekeknek) akkor szívesen ajánlom a Lego sorozatot (Batman, Indiana Jones, Harry Potter) mert ezek is roppant élvezetesek.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6220) bager13 válasza Gomez86 (#6219) üzenetére


bager13
aktív tag

Szia!

A túlélő mód alatt, hullámokba rádtörő ellenségekre gondoltam, amit kooperatív módban is lehet játszani. Mint pl. a Black Ops Zombie és így tovább... A lényeg, hogy ezek pont nem érdekelnek.

A Borderlands-ot már próbáltuk ,de nem igazán nyerte el a tetszésünket, a Far Cry 3-ban úgy tudom nincsen kooperatív kampány.
Igazából elsősorban RTS és Alien Swarm stílusú játék érdekelne minket(mert ugye itt több játéknál is jelen van ez a lehetőség), de ha van más stílusban is ilyen kampány ,akkor attól sem zárkózunk el.
A Diablo sajnos nem a mi világunk, és a gyerekes gondokért sem vagyunk oda. :B

Köszönöm válaszod!

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#6221) Z()L3 válasza opr (#6216) üzenetére


Z()L3
tag

Köszönöm ! :R
Mintha rémlene hogy anno én is ilyesmi nettel toltam a WoW-ot :D :Y

(#6222) Gomez86 válasza bager13 (#6220) üzenetére


Gomez86
őstag

Far Cry-ban biztosan van (hétvégén toltuk végig egy haverommal), viszont az történetes, haladós kampány, nem ilyen hullámokban terjedős. Arról nem is beszélve hogy ott azért hamar meg lehet unni.

Viszont Warcraft3-ban volt ilyen tower deffence-hez hasonló mód, ami ugyancsak eléggé szórakoztató volt, de ott szenvedni kell a szélesvásznú felbontásokkal.
Sajnos más nem jut eszembe a témában :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6223) FehérHolló válasza bager13 (#6220) üzenetére


FehérHolló
veterán

Fear 3?

Skynet is real. It's called Google.

(#6224) bager13 válasza FehérHolló (#6223) üzenetére


bager13
aktív tag

Szemezünk vele, de az RTS vonal jobban vonz minket. :)
Esetleg van valami tapasztalatod is a Fear 3-al kapcsolatban? Milyen hosszú, milyen igényes és stb... (a coop kampány)

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#6225) sanyek2


sanyek2
senior tag

Erre valaki?

(#6226) Coccolino_O válasza sanyek2 (#6225) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Rémlik valami helikopteres pálya, habár kicsit régen játszottam már az említett játékkal. Rákerestem tecsőn, a lényege az lenne, hogy miután kikerülöd a rakétákat és driftelsz, gyűlik az "erő" szinted, és ha betelt egy csík, akkor kitudod választani, hogy honnan verje vissza a rakétát.

(#6227) Z()L3


Z()L3
tag

Sziasztok! Másik topikban is feltettem a kérdést, de ott nincs túl nagy mozgás, szóval itt próbálkoznék :)

Originben van lehetőség arra, hogy egy digitálisan vásárolt játékot az Origines letöltésen kívül máshogy telepítsem ?

Az úgy például lehetséges, hogy én megveszem a játékot és haverom is, ő viszont a borzasztó lassú internetével nem szeretné letölteni (nem szeretne 10 órát várni). Szóval én letöltöm Originen keresztül és a Telepítőfájlok megtartása a játékok telepítése után opciót bepipálva megtartom a telepítőfájlokat, és ezek segítségével telepítem nála a játékot ? Járható út ez ? Esetleg valami egyéb megoldás ?

Remélem érthető voltam, válaszotokat előre is köszönöm !

(#6228) bager13 válasza Z()L3 (#6227) üzenetére


bager13
aktív tag

Elvileg működik az a megoldás ,hogy átmásolod.Ezután az origin ellenőrzi és maximum egy-két fájt hozzátölt és kész is.
De próba szerencse! Veszíteni nem veszítesz vele semmit, ha kipróbálod.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#6229) FF23


FF23
senior tag

Üdv!

Teljesen járatlan vagyok a dologban: 9 éves gyereknek kellenének elsősorban ügyességi, logikai játékok, kirakós, keresős....

Lennének ötletek?

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#6230) elithun


elithun
őstag

Üdv!
Tegnap vettem meg a mostani THQ-s Humble Bundle-t, amiből a Saints Row the Thirdöt, és a Red Faction Armageddont próbáltam játszani Steam-en.
Mind a két játéknál ugyanabba a problémába futottam mégpedig, hogy a játékok olyanok mintha le lennének korlátozva FPS-ileg.
Mikor elindul már a logóvideók is 10FPS-el mennek, a menü is, és a kampány is. Úgy néz ki, mint a Vsync mikor képrfrissítéshez igazítja az FPS számot, csak itt nem 60FPS-re törekszik, hanem 10-re. :(
Fogalmam sincs ez mitől lehet, de csak ennél a két játéknál van. És utánanézve úgy láttam, hogy senkinek nincs ilyen baja.
Próbáltam a grafikai beállításokat játékon belül ki-be kapcsolni, de semmi sem segített.
Valakinek ötlete? :F

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6231) ollie válasza FF23 (#6229) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Left 4 Dead
Dead Island
...

:DDD

Na jó, komolyra fordítva a szót:

World of Goo
The Incredible Machine (Steam-en is van)
Greed Corp (egyszerű stratégia robotokkal)

***

(#6232) sanyek2 válasza Coccolino_O (#6226) üzenetére


sanyek2
senior tag

Ez fura... Azt figyeltem meg a videón, hogy mindig akkor fordította vissza, mikor már az első rakétát kilőtte. Node 5. helyezést ért el... Nekem az első helyezés kell... A második vagyok ezeken a pályákon, és első helyezést akarok elérni.
"...kitudod választani, hogy honnan verje vissza a rakétát." Ezt nem értem

(#6233) FF23 válasza ollie (#6231) üzenetére


FF23
senior tag

Köszi :R
Keresztlányomnak kell és sógorék még szeretnének pár reggelt megélni, mielőtt lemészárolja őket :D

Szóval lány, és magyrítás sem ártana.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#6234) Coccolino_O válasza sanyek2 (#6232) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mint a linkelt videó is mutatja, ha gyűjtőd a kék csíkot, akkor időközönként kitudsz választani egy bizonyos pontot a pályán, ahonnan visszaverődik a rakéta és így csökken az életereje a helikopternek. Megoldható, csak elsőre tűnik bonyolultnak.

[ Szerkesztve ]

(#6235) Gomez86 válasza FF23 (#6233) üzenetére


Gomez86
őstag

Sims, és Sim City? Az be szokott vágodni ebben a korosztályban...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6236) elithun válasza elithun (#6230) üzenetére


elithun
őstag

Megoldódott.
Az alábbi sort kell beírni az indítási opciók közé: -str

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6237) sanyek2 válasza Coccolino_O (#6234) üzenetére


sanyek2
senior tag

Ezt én értem, sőt, jópárszor odacsaptam a valaga alá, csak nem tudtam, mi a mérvadó, hogy helyezést érjen el az ember.... Közben jópár videót megnéztem, és egyszerű az egész. Mihamarabb ki kell lőni a rohadékot. Először azt hittem, minél tisztábban végig kell menni, és csak arra szolgál a visszafordítás hogy időt nyerjek.. Ez nem jött be, kövi tipp, hogy minél többször odapörköljek a helinek, de nem.. bukta. Kövi tipp hogy bármikor ha kilövöm, első leszek... ez is bukta... :) De már vágom.. elvileg

(#6238) dragonfx


dragonfx
veterán

valaki megtudja mondnai az nfs run telepitve mennyit foglal?
2 dvd.s?
:U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6239) mclaren777


mclaren777
senior tag

Tudtok olyan napjainkban játszódó gazdasági, katonai - stratégiát/szimulátort ajánlani, melyben sokféle választható nemzet oldalán próbára tehetjük magunkat?

(pl. mint a Hearts of Iron vagy a Making History, csak NE ii.vh-ban vagy a hidegháborúban, (mert azokkal teli a padlás...) hanem napjainkban/közeljövőben játszódjon! :R

(#6240) napoleon2323 válasza mclaren777 (#6239) üzenetére


napoleon2323
tag

Szia!

Próbáld ki a Tom Clancy's End War című játékot! :) Bár ez katonai valós idejű stratégia játék (nincs benne gazdasági rész), de a többi elvárásodnak megfelel. :)

[ Szerkesztve ]

With every conflict I grow stronger!

(#6241) SQX_Barto válasza dragonfx (#6238) üzenetére


SQX_Barto
addikt

2 DVD-s, emlékeim szerint 18GB körül terpeszkedik.
Hátoldalán ez áll: at least 18 GB of free space

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#6242) Aske


Aske
aktív tag

Sziasztok

Kedvem támad autóverseny szimulátorral játszani neten, ill. kipróbálni ezt a dolgot mert még sosem csináltam.

Mit tudtok ajánlani?

Lehetőleg minél olcsóbb legyen.
Minél élethűbb fizikával.
Szép grafikával.
Kezdők is eligazodjanak benne.

(#6243) Migul válasza Aske (#6242) üzenetére


Migul
csendes tag

Üdv szerintem egy kezdésnek egy régebbi játék is megteszi én elöször a Race Driver: GRID-et ajánlanám nagyon jó kis játék

(#6244) dragonfx válasza SQX_Barto (#6241) üzenetére


dragonfx
veterán

uhhhh az kemény...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6245) Gomez86 válasza Aske (#6242) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia,

Ha tényleg szimulátorozni szeretnél akkor két fele tudsz indulni:

1. Rally:

A, Richard Burns Rally, van hozzá ezer darab kieg, meg mod amivel fel tudod javítani az ezér éves klasszikust, hogy még ma is játszható legyen. [link]
B, WRC 3 meg az élethű mod, erről nem tudok olyan sokat, de így már hasonlít egy igazi autóra azt hallottam. (google)

2. Pálya verseny:

A, GTR, Race ON, és a hozzá való modok. Itt is szerveznek versenyeket elég szép számban, sőt van magyar bajnokság is itt meg ott...
B, rFactor és a hozzá tartozó 1000+ mod ezeket is google-n találsz, itt is szoktak lenni bajnokságok is.

Ha pedig konzolon vagy akkor a két leginkább közelítő cím az a PS3 esetében a Grand Turismo sorozat, XBoxon pedig a Forza (kivéve a horizon-t).

Nem írtam külön de a PC-s játékokhoz kormány szinte kötelező, anélkül ne is állj ezekenek neki.

Üdv

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6246) ügyetlen001


ügyetlen001
csendes tag

Sziasztok!
A COD4 MW-t futtatnám a köv. konfigon, de nem megy, akad: Pentium Dul Core E5200, 400Gb HDD, 2Gb Ram, Gainward HD4850 512Mb Golden Sample. Kevés lenne? Az MW2 hibátlanul fut.

köszönettel: Zoli

[ Szerkesztve ]

(#6247) Gomez86 válasza ügyetlen001 (#6246) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia Zoli,

Az lenne a kérdésem hogy milyen grafikai beállítások vannak az MW-nek beállítva. Lehet hogy az lenne a legjobb ha csinálnál róla a Screenshot-ot... A felbontásos részről is meg a részletességes részről is. (vagy talán ez ott még egyben van)

Lehet hogy ott van valami nemkívánatos turpisság beállítva. pl v-sync.

Amúgy valszeg a proci lesz a harmat, meg a 2 giga ram attól függően hogy mi fut még mellette, és hogy milyen oprendszeren vagy.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6248) zolilondi válasza Gomez86 (#6247) üzenetére


zolilondi
csendes tag

Szia!
később tudom megnézni, de nincsenek maxra állítva a beállítások. XP alatt fut. A gepigeny.hu szerint mennie kéne.

zoli

(#6249) ügyetlen001 válasza Gomez86 (#6247) üzenetére


ügyetlen001
csendes tag

Szia!

Tehát: XP alatt fut, nincsenex maximumon a beállítások. Most nem tudom megnézni azt a gépet.

köszi

(#6250) Gomez86 válasza ügyetlen001 (#6249) üzenetére


Gomez86
őstag

ok, semmi gond, nekem ráér :) kb 5-ig leszek itt elérhető

Igen, valamennyire mennie kellene, az biztos. de szerintem lesz ott valami beállítás ami nem okés úgy...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.