Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8001) mad1 válasza genndy (#7999) üzenetére


mad1
veterán

Tud meglepetest okozni,nem vitas :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#8002) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy aki pc-n játsza a Resident Evil 6-ot, milyen a gamepad támogatása a játéknak? Nem xbox kontrollerrel játszanám, mert azt csak 1-2 hónap múlva tudok venni, addig egy kisebb márkájú gamepad lenne használva... nagyon nem volt gondom a különböző játékoknál vele, minden felismerte eddig, csak tudom, hogy az ilyen portok azért szeretik ha van egy xbox joy mert auto áttudja emelni kb az xbox360-as irányítást.

Másik kérdésem, hogy tudtok magyarításról? Értettem az összes Resi storyját angolul is csak azért kellemesebb kicsit szóról szóra érteni minden kis dumát is.

Köszi!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8003) mad1 válasza Brian_GT (#8002) üzenetére


mad1
veterán

Tokeletesen olyan mint a konzolokon,es nincs auto aim.Hidd el jobb egerrel tolni head shotok miatt :)

Ne szemetelj ! = Steam

(#8004) Brian_GT válasza mad1 (#8003) üzenetére


Brian_GT
őstag

Köszi a választ!

Igen azt nyilván egérrel kényelmesebb, de én kezdve az első résszel ugye csak konzolon játszottam és nekem nagyon kézre áll a ps joy... illetve a ps-en való Resi irányítás. Nem mondom, hogy akkor ps3 joy pc-re és úgy mert azért az nem ugyan az, mint a rendes konzolos verziót tolni.
Hmmmm lehet amíg ps3-ra betudom szerezni megpróbálkozom akkor egérrel és bill-el, csak itt a közelharc és a fekvés stb miatt már annyi kombináció van, hogy nekem jobb lett volna gamepadon....nah de majd meglesem hátha szereti a kis gamepadom.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8005) HollyBoni válasza mad1 (#8003) üzenetére


HollyBoni
veterán

Lehet jobban lehet egérrel tolni, de nekem pl még FPS is jobban tetszik kontrollerrel. Szóval ez nagyon ízlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#8006) wjbhbdux válasza HollyBoni (#8005) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Quake Live 1v1 te controllerrel én egérrel ma este?

/s

(#8007) HollyBoni válasza wjbhbdux (#8006) üzenetére


HollyBoni
veterán

:W :W

Mondtam hogy jobban lehet tolni egérrel, >>de nekem kontrollerrel jobban tetszik.<<

Remélem így már látod és tudod is értelmezni a mondat második felét.

[ Szerkesztve ]

(#8008) wjbhbdux válasza HollyBoni (#8007) üzenetére


wjbhbdux
veterán

mondom gyere egyvéegyezni aztán meglátjuk mennyire fog utána is tetszeni ;]

/s

(#8009) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok. GTA San Andreast szeretnék egy laposon futtatni. Ezzel nem is lenne baj de folyton hibát dob win8 64-bit alatt. Hogy tudnám elindítani? Kompatibilitás mód nem műxik.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8010) wjbhbdux válasza Rivaul (#8009) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Windows 8ra külön felújított változata van a GTA SA-nak az app Storeban 7 dollár asszem.

/s

(#8011) Brian_GT válasza HollyBoni (#8005) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ez ízlések és pofonok.... mert én joy-al egyedül az autós és a tps-t tolom ps3on is...ami meg GT szintű azt kormánnyal...de a fő vonalban, mint egy Resident az nekem nagyon joy-os...viszont az fps stb az nagyon bill+egér...nem tudok lőni joy-al.

Mindenki máshogy és másmin tanulta-tanulja :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8012) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Barátnőmnek keresnék játékot de nekem tippem sincs mivel én is hanyagolom jó ideje a dolgot. Sims 3 már kezd unalmas lenni miután megvettem neki az összes kiegészítőt. :D A lényeg tehát az lenne hogy olyan játékot keresnék amivel egy lány is el tudna lenni. Van valami tipp?

(#8013) gmx9 válasza Barell (#8012) üzenetére


gmx9
aktív tag

Csak attól függ mik érdeklik, a BF vagy Cod tábora sem csak fiúkból áll.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#8014) mad1 válasza Barell (#8012) üzenetére


mad1
veterán

Kezdesnek sztem jo a plants vs zombies...nem ismerek olyan lanyt aki kiprobalta,nem kattogott rajta...
Azonkivul mit szeret az eletben?Mert van mindenfele jatek ,ugy el tudod vinni bowling tol a tancos - zenes jatekvilagig vagy tovabb.ha hosszu idore le akarod kotni,akkor valami aranyos kaszabolos mmo t ajanlj neki mint pl dragon nest eu ,vagy valami olyasmi ami nem vallik rokton unalmassa 1 lany szamara.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8015) Brian_GT válasza Barell (#8012) üzenetére


Brian_GT
őstag

igen szóval, mint alattam is írták a Sims nagyon rétegjáték szóval az mellé nincs más alternatíva... meg kéne tudnunk mi az amit szívesen kipróbálna...autós...lövöldözős...ügyességi és akkor tudunk adni abból olyan tanácsot ami nem rögtön a legnehezebb típuson belül...

a Plants vs. zombies egyébként szerintem is jó ötlet... van hozzá magyarosítás is de ha kicsit tudtok angolul elmagyarázza nagyon szájbarágósan szóval nem lesz gond vele és szerintem is nagyon jó game...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8016) Gomez86 válasza Barell (#8012) üzenetére


Gomez86
őstag

Heló, Nekem a feleségem a LEGO universe játékokat szerette (HP, SW, Batman, etc) Azok nem durvák, és még te is be tudsz szállni hozzá 1-2 percre.

Viszont van a baráti társaságban lány aki diablózott velünk az elején elég rendesen :D

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8017) Hintalow


Hintalow
senior tag

A feleségem még mindig diablózik (főleg barbárral tolja) de ő egyedi eset, nincs is annál szebb, amikor arra megyek haza, hogy a csemetével az ölében tolja a heroes 3-at :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8018) Rivaul válasza Hintalow (#8017) üzenetére


Rivaul
addikt

Párom úgy tolja az új cod-ot mint az állat. A nagyobbik lányunk 10 éves :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8019) Gomez86 válasza Rivaul (#8018) üzenetére


Gomez86
őstag

Jó ilyen kommenteket látni :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8020) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!

Tudtok mondani olyan játékokat, amiknek szinte semmi gépigénye nincsen (896mb ram, 1.6ghz x2, geforce go 6100) és élvezetes 2 fővel LANon játszani velük? :)
(Nem olyanra gondolok, hogy 1v1 call of duty 1-ben vagy valami hasonló ökörség :D)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8021) VoidXs válasza nonsen5e (#8020) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha a Borderlands-et működésre tudod rajt bírni, akkor az élvezet adott. Régi NFS-ekben lehet még jót hülyülni LANon, de a Magicka sem egy utolsó cím.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8022) szami777 válasza nonsen5e (#8020) üzenetére


szami777
addikt

battlefield2 coop botok ellen jó móka, doom 3-nak is van coop modja ami szintén nagyon ütős :)
Heroes 3 nulla gépigény, 1 gépről lehet többen.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.”

(#8023) Rivaul válasza nonsen5e (#8020) üzenetére


Rivaul
addikt

Counter strike source is mehet rajta. Még botok is vannak ha kell.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8024) ollie válasza nonsen5e (#8020) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Starcraft 1

***

(#8025) nonsen5e válasza ollie (#8024) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én mindennel halálra játszottam magam ami Blizzard, de a másik fél nem annyira kedveli őket, azt elfelejtettem írni, viszont a többi címért köszönet. :) :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8026) looser


looser
addikt

Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan kalandjátékokat, amelyekben nem kell olvasni, csak a logikára van bízva minden? Az Amanita játékai megvannak, plusz nemrég játszottuk végig (én néztem, gyermek - 9 éves - játszott) a Gomo-t és a Hamlet-et. Szóval ilyesmiket keresünk :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#8027) ollie válasza looser (#8026) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tiny Thief

mod: hopp, ez nem androidos topik :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#8028) looser válasza ollie (#8027) üzenetére


looser
addikt

Jónak néz ki :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#8029) Koppy96


Koppy96
tag

Sziasztok.
Ha alacsonyabb felbontáson játszok mint a monitor natív felbontása akkor mit tehetek az ellen, hogy a kép pixeles vagy mosott legyen? Segít ezen valamelyik szűrő maxra tolása?

Acer CloudMobile | Telefonon gyorsabb: 06 30 892 9658

(#8030) VoidXs válasza Koppy96 (#8029) üzenetére


VoidXs
nagyúr

nVidiánál megteheted, hogy a GPU skálázzon, ne pedig a monitorod. Nagyon szép eredményeket értem el így 720p-ről Full HD-re konvertálva.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8031) genndy válasza Koppy96 (#8029) üzenetére


genndy
addikt

Anti-aliasing maxra.

szerk.: nem írta hogy miért tenne így, shol nincs hogy "a nagyobb felbontás nem megy". Miért ne menne akkor az AA?

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8032) VoidXs válasza genndy (#8031) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha a nagyobb felbontás nem megy, akkor az AA hogy menne? Maximum az FXAA.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8033) Koppy96


Koppy96
tag

Amd kártyám van :P
Ér valamit ha a felbontás alacsonyabb de az anti aliasing meg maxon van?
szerk.: igen, indokot nem írtam. Szóval ha nyerni szeretnék némi fps-t akkor lentebb veszem a felbontást viszont a kép olyankor csúnya. Ezért voltam kíváncsi arra hogy mit lehet tenni ellene.

[ Szerkesztve ]

Acer CloudMobile | Telefonon gyorsabb: 06 30 892 9658

(#8034) VoidXs válasza Koppy96 (#8033) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Elég sokat.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8035) ollie válasza Koppy96 (#8029) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmit nem tudsz tenni.

***

(#8036) genndy válasza Koppy96 (#8033) üzenetére


genndy
addikt

Valamit ér, azért írtam.
Meg az is segít, ha valamennyire azért igazodsz a monitor felbontásához (mondjuk a natív felbontás felére veszed vissza, mert akkor legalább egész pixelek lesznek), meg a képarányt megtartod.

Igen, a felbontás visszavételével többet nyersz mint amit utána az AA-val elvesztesz. Ezt mondjuk fullHD-ban teszteltem, azt nem tudom hogy kisebb felbontásoknál mennyire igaz.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8037) Gomez86 válasza VoidXs (#8032) üzenetére


Gomez86
őstag

Extrém nagy felbontásnál (eyefinity) ez a trükk segít.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8038) Koppy96 válasza genndy (#8036) üzenetére


Koppy96
tag

FullHD-s monitorom van és arra gondoltam hogy 1280x720-ban játszok max AA mellett. Eddig ha FullHD-ban játszottam a szűrőket mindig csak legfeljebb 4x-esre állítottam.

[ Szerkesztve ]

Acer CloudMobile | Telefonon gyorsabb: 06 30 892 9658

(#8039) genndy válasza Koppy96 (#8038) üzenetére


genndy
addikt

Több fps-ed lesz, de észrevehetően csúnyább is lesz a kép max. AA mellett is. 4x fölött már nem számít annyira, mint 0-4 között mondjuk. Ez van, neked kell eldöntened melyik jobb.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8040) Koppy96 válasza genndy (#8039) üzenetére


Koppy96
tag

Majd kitapasztalom :) Egyébként annyira nem fontos, mert a GTA IV-en kívül nincs fps problémám egy játékkal sem :DD

Acer CloudMobile | Telefonon gyorsabb: 06 30 892 9658

(#8041) BMS


BMS
őstag

hali

Tud valaki hasolnó játékot ajánlani mint a swat 2 vagy a cs...tehát amit lehet online tolni egymás ellen...lehetőleg olyan amit le tudok tölteni. grafika mind1 lehet a legjobb vagy gyengébb is.

illetve mi a neve annak a proginak amit le kell szedni,hogy be tudjak lépni pl annak a játéknak a szobájába? azt hiszem egy célkereszt a jele.?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#8042) szami777 válasza BMS (#8041) üzenetére


szami777
addikt

gameranger.
Cod 4-et szoktam ott tolni, egész jó kis meccsek/modok vannak.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.”

(#8043) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni?
Pocket Tanks-ban hogy lehet más élő játékosok ellen játszani? Vagy csak ismerősökkel lehet?

Köszi!

(#8044) KáZsé Mestör


KáZsé Mestör
tag

Helló Emberek!

A helyzet az,hogy elég rég játszottam utoljára (NFS Carbon,S.T.A.L.K.E.R.,Clive Baker's Jericho,stb) és most problémába ütköztem.
Ennyit változott volna a játékok fejlettsége?
Fujitsu E751-es notival próbálkozom (I5-2520M,8gb ram,HD3000,SSD),de az említett játékokon (amik egyébként még legmagasabb beállításokon is élvezhetők) kívül nem indul el se a NFS Shift,se MK9.
NFS Shift simán hibaüzenet nélkül elszáll,csak a win ablak jön,hogy leállt a működése,keressen-e megoldást.
MK9 D3D error 0x8007007E hibaüzenettel nem indul el.
Amiket próbáltam: 3 féle intel driver,a játékok saját directX-je és a microsoft legfrissebbje,VS C++ redist. 2005-2010-ig X86 és X64 is fent.
De semmi javulás.
Ezek szerint már nem lehet játszani a mai játékokkal inteles videóval?
Valakinek hasonló problem?
Esetleg ötlet,azon kívül,hogy vegyek gémer laptopot? (vagy vegyek videókártyát a PC-mbe)

Köszi előre is!

(#8045) Brian_GT válasza KáZsé Mestör (#8044) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szia!

Gyakorlatilag fél év alatt egy high-end pc már közepesnek számít.... ez szerintem lassan évek óta így megy, de amióta bejött a next-gen ez fokozottan igaz.
Az i5 proci névről jónak mondható csak az a baj, hogy közben kijött abból is már 3-4 generáció és most nem néztem rá a lapid adataira, de ha azt írod jó régen játszottál akkor biztos nem az újabbak közül való... és ugyan ezt mondom a ramra is, hogy gondolom az még nem is ddr3-as ram.
Viszont a legfőbb probléma, hogy a hd3000 intel integrált vga gyakorlatilag manapság office-on kívül semmire sem jó már... bocs de ez az igazság.

Amik megtalálhatóak manapság az amd és az intel kínálatában integrált vga-k azok egy teljesen más kategóriába tartoznak, mint amit anno integrált vga-nak neveztünk...össze sem mérhető a régi lásd mint neked a hd3000-el...gyakorlatban az amd integrált vga-cpu kombós típusainál simán futtathatóak elég komoly játékok is szép grafikával, mert ott az amd nagyon kihegyezte ezt arra...elég népszerű is lett vele főleg olyanak körében, mint te aki annyira nem nagy gémer csak néha szeretne játszani....vagy nem fért bele a budget-be rögtön egy nagy vga, de addig is játszana. Intel párton ugyan ez, kicsit gyengébb vga-juk van, mert ők inkább a cpu-ra összpontosítanak, mint mindig....viszont összehasonlításban reggelire megeszi az is a hd3000-t.

Sajnos nem a driverekkel..directx stb van a gond.... a vga nem tud már mit kezdeni ezekkel....manapság minden játék már alapból directx 10 követelményes és lassan eljutunk oda hogy már 11 köteles lesz + olyan technológiai követelménye lesz....shader stb... ami egy hd3000-ben sajna már fénykorában sem volt meg.

Laptop esetén cseréről nem tudunk beszélni szóval...új laptop vagy asztali ha játszani szeretnél!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8046) KáZsé Mestör válasza Brian_GT (#8045) üzenetére


KáZsé Mestör
tag

Helló!

Köszi a választ!
2011-es noti,tehát 3 éves,2. generációs I5,DDR3 1333-as ramokat futtat benne.
nfs shift on HD3000
MK9 on HD3000
Elvileg futniuk kéne,a kérdés,hogy mit kéne még beállítanom,telepítenem,hogy valóban menjen...
Sajna az asztali PC kb ugyanez,csak asztaliban,2. generációs I5,8 giga ram,intel HD.
Csak SATA csatlakozók vannak a tápon,vga táp nincs,így max egy 6670-es vagy 7750-es ATI fér belé,aminek nem kell plussz táp.
Lehet,inkább az lesz,ha ezeket nem tudom a notin összehozni.
Mondom,a fura az,hogy a Carbon pl minden nélkül elindul,semmit nem kell módosítani,a Shift meg szórakozik,pedig az sem mai játék,a noti később készült...

üdv: Kázsé

(#8047) ollie válasza KáZsé Mestör (#8046) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A játékok eredetiek? Mert az is lehet gond, ha nem.

***

(#8048) mad1 válasza KáZsé Mestör (#8046) üzenetére


mad1
veterán

Hd 3000 lesz ott a gond.De ha rajottel ird be,kivancsi vagyok.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8049) Milo629


Milo629
aktív tag

Üdv. be szeretném pótolni a The Legend of Zelda játékot és azt szeretném kérdezni, hogy melyik az "eredeti" verziója? (Úgy mint pl. Super Mario Bros-nak azt hiszem a SNES konzolos verziója volt az "eredeti")

Próbáltam utánanézni, de nem sokra jutottam, wikipedia szerint van belőle 17 verzió Gameboy-tól kezdve a Nintendo 64 és DS-en keresztül Wii U-ig.

[ Szerkesztve ]

(#8050) Cheesus válasza Milo629 (#8049) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én úgy tudom, hogy Zeldából a legelső rész NES-re jelent meg, utána jött az SNES majd a N64-es változat :)

https://www.twitch.tv/csehla

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.