Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5651) Logen88 válasza m4rk_ (#5643) üzenetére


Logen88
aktív tag

Mennyi ram van a gépedben? Nekem is voltak ilyen problémáim az előző gépemmel. Csak 2GB ramom volt, később bővítettem 4GB-ra, és ez sokat dobott rajta.

The Last of Us is a masterpiece.

(#5652) Balázs9503


Balázs9503
tag

sziasztok!
a Race On az alapból steam-es játék?, ha igen akkor ha én megveszem boltban akkor utána steam-en tudok hozzá dlc vásárolni? :F

(#5653) nike_ válasza DeFranco (#5648) üzenetére


nike_
addikt

Nem is így van a történet, úgyhogy ez nem spoiler, de mindegy, most már maradjon így.

(#5654) Brian_GT válasza Balázs9503 (#5652) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én annyit tudok róla, mivel megvan a játék, hogy mikor felraktam stb. és gépújrarakás minden után újra feltettem, akkor láttam kérdezi offline vagy online telepítést akarok-e.
Ha ott online-ra mész akkor lemez nélkül letölti neked a játékot szóval olyan mintha digitális kópiád lenne. Én DLC-ről nem igazán tudok vele kapcsolatban, amit legutóbb kiadtak ez az új grafikai motorral tupírozott kis kieg, amiből aztán lett pár autó és jóccakát, új motor nuku....az én úgy emlékszem ingyenes volt vagy nem?
Akinek esetleg még megvan segítsen ki.

Amúgy én szerintem mindegy, hogy steames vétel vagy dobozos, mivel alapban steam kell a működéséhez, szerintem mindegy hogy pl egy dobozoshoz veszel steames kieget. Dee ezt én gondolom így, nem vagyok egy nagy steam vásárló.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5655) Balázs9503 válasza Brian_GT (#5654) üzenetére


Balázs9503
tag

köszönöm a segítséget :R
biztos lehet dlc venni hozzá mert van, ahogy én tudom legalább is steam-en azt írja ha ott venném meg kellene vennem a race07 és csak utána tudnám megvenni a race on-t mint + kieget és az stcc- the game 2-öt, de így egyszerübb ha megveszem a dobozost és + dlc-t mert ahogy néztem a dobozosban benne van a race07.
a kérdésemre a választ megkaptam ezért ezer köszönet :R
ha valamit nem jól írtam akkor javíts ki. :K

(#5656) Vartanus


Vartanus
őstag

Üdv!
Olyan problémám lenne a C&C Generalssal,hogy mióta új gépem van Win 7 64bittel a játék nem fut csak kiírja ezt a hibaüzenetet: "Sorry, a serious error occurred." -ez mitől lehet,másnál is előfordult aki esetleg szintén W 7 64biten próbálta,esetleg van valami ötlet a megoldásra?
A válaszokat és ötleteket örömmel veszem :R

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#5657) ollie válasza Vartanus (#5656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáltad kompatibilitás módban futtatni?

Vagy esetleg rendszergazdaként?

[ Szerkesztve ]

***

(#5658) Balázs9503 válasza Brian_GT (#5654) üzenetére


Balázs9503
tag

ja és 64 bites win7-en elfut?

Szerk.: megtaláltam a kérdésemre a választ

[ Szerkesztve ]

(#5659) #65675776 válasza Vartanus (#5656) üzenetére


#65675776
törölt tag

A The First Decade-en levő verzió (ami egyébként egy sima verzió, minden módosítás nélkül) probléma nélkül fut. Semmi kompatibilitási hókuszpókuszt sem kell alkalmaznom.

(#5660) Brian_GT válasza Balázs9503 (#5658) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jah így igen értem a kiegészítő dolgot. Azt nem tudtam, hogy így steamen belül elvan osztva, nekem dobozos a kiadás és nekem ott benne volt a Race 07...STCC07 stb...

És igen nagyon szépen elment win7 64biten, én is az alatt játszok vele. Semmi gondom nem volt.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5661) Balázs9503 válasza Brian_GT (#5660) üzenetére


Balázs9503
tag

még egyszer köszönöm a segítséget :R :R :R :R

(#5662) Brian_GT válasza Balázs9503 (#5661) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igazán nincs mit, legközelebb lehet te segítesz ki engem. Jó játékot!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5663) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok . Milyen FPS játékot ajánlanátok az adatlapomon szereplő netes konfigomra?

:R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#5664) DeFranco válasza akoska23 (#5663) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Half-Life2

(#5665) ollie válasza akoska23 (#5663) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

FEAR
Prey
Portal 1-2 (gyak bármi, ami Source motoros)

***

(#5666) akoska23 válasza ollie (#5665) üzenetére


akoska23
aktív tag

ollie: :R

DeFranco : :R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#5667) sanyek2


sanyek2
senior tag

Sziasztok!
Battlefield 3-ban a negyedik pálya második felében, mikor repülőről kell leszedni földi egységeket, sehogy nem semmisülnek meg, hiába trafálom telibe őket 15x
Először le kell szedni a leszállt helikoptert. kilövöm. megjelenik sok pici célpont, amik mozognak is. van mikor már azokat nem engedi kinyírni. de ha sikerül is, akkor a helikopter megsemmisülésekor kihelyezett célpont, egy mozgó jármű az amit képtelenség likvidálni. Néztem youtube videókat. "itt kell megjelölni és fel sem fog tűnni a jármű, mehetsz tovább"
"jelöld meg itt, jelöld meg ott" sehogy nem jó.
Tudtok ebben segíteni?
Van topik BF3-ból, de nyálazzam át mind a 2400 bejegyzést...? Inkább nem.

(#5668) #65675776 válasza sanyek2 (#5667) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ne olvasd végig a 2400 hsz-t. Egyrészt van kereső, másrészt ott kellett volna feltenni a kérdést.

(#5669) sanyek2 válasza #65675776 (#5668) üzenetére


sanyek2
senior tag

Ha az "Azonnali PDA-s kérdések órája" topikba írok érthető hogy oltasz, de így...
A kereső nem hozott használható eredményt.
Továbbá mivel csak hétvégén tudok kikapcsolódni, idő híján az "azonnali kérdések órája" jól hangzik.
Szerinted?
De hogy megnyugodj, oda is feltettem a kérdést.

(#5670) #65675776 válasza sanyek2 (#5669) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem oltás volt. Javaslat. Ott nyilván előbb kapsz választ.

(#5671) Zolcsy82


Zolcsy82
csendes tag

Sziasztok!

Mennyire aktív most a Shift 2 Unleashed Multis része? Úgy értem, hogy vannak -e fenn sokan? Azaz érdemes -e még megvenni?

[ Shift 2 Fórum inaktív! <-- Ez gyanús!!! ]

[ Szerkesztve ]

(#5672) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogyan lehet a return to castle wolfenstein képfelbontását 4:3ról átlőni 16:9re?
Köszi!

(#5673) ollie válasza dodopek (#5672) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#5674) dodopek válasza ollie (#5673) üzenetére


dodopek
addikt

Működik, köszönöm! :)

(#5675) ollie válasza dodopek (#5674) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt az oldalt meg jegyezd meg, mert ha van egy játékra widescreen megoldás, akkor ott megtalálod.

***

(#5676) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Hellosztok! Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valamilyen legális módszer a Sniper Elite v2 Xp-n való futtatásához ? Valamilyen XP fix vagy ilyesmi ?

Válaszokat előre is kösz!

Verba volant, scripta manent.

(#5677) Lmh


Lmh
őstag

Hi all!

Azt szeretném kérdezni, hogy az online mmorpg-k jellemzően proci vagy vga igényes játékok? Vagy esetleg totál balanced? (wow, guild wars, aion...)
Full hd-n érdekelne a guild wars 2 miatt :P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5678) persil válasza Lmh (#5677) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem egyrészt inkább proc, mert grafban mind le van maradva pár évet maga a műfaj miatt, de mondjuk városban meg, ahol 8 ezer ember leledzik egyszerre oda meg inkább vga.

Viszont a mostaniak már elég szépek, meg azért egy meg sem jelent játékról nem igen lehet tudni, hogy mennyire vagy, vagy épp nincs optimalizálva.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5679) HS 2142 válasza Lmh (#5677) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem megvan a Guild Wars 2, bár ugye még csak a béta zajlik (rendszertelen időközönként), úgyhogy az optimalizáció nem tökéletes, így csak jósolni lehet megjelenésre mi változik. A mostani konfigurációmmal mondjuk simán ment, már ha olyan területre értem, ahol nem ezren voltak.
Amúgy grafikát tekintve a GW és a WoW nem biztos, hogy az Aionnal egy kategóriába kellene kerülnie, lévén az első kettő már 7 éves múlt. :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5680) Lmh


Lmh
őstag

Köszönöm a válaszokat! :R

Nekem is megvan a gw2, részt is vettem eddig minden eseményen, de tudom, hogy ez totális lutri, mivel nincs optimalizálva. A wow, gw, aiont, csak mint játék-fajta írtam, pláne, hogy gw-t és aiont nem is játszottam soha :)
Mégis arra gondoltam, hogy azért itt aki sok játékot ismer, azért az csak tud saccolni, hogy ilyen típusú játékok, mit vesznek inkább igénybe.

Aztán az már a következő - talán még elég felesleges - kérdés, hiszen nincs optimalizálva se, semmi gépigény nincs róla ( jah de, minimumot már közölték :P ), hogy így ránézésre egy ilyen játék milyen gépet igényelhet. Nyilván nem lesz BF3 szintű játék, az látszik ránézésre.
Aiont nem játszottam, de ha azt mondod, hogy az nem olyan régi és sokkal szebb a grafikája, mint a többi mmo-nak, akkor talán ahhoz is lehet majd valamennyire viszonítani, hogy annál, - mit tudom én, mondok vmit - átlagban 30%-kal erősebb proci+vga kell a full hd-hoz.

Egyébként Persil írásából, végül kiderült számomra, hogy mind2 kell :) Hiszen a WvW-nél kell akkor majd a proci, azon kívül viszont az pihenhet kicsit és a VGA dolgozik talán jobban.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5681) FehérHolló válasza Lmh (#5680) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nagyon halkan megjegyezném, hogy nekem a GW1-nél a memória volt kevés. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5682) persil válasza FehérHolló (#5681) üzenetére


persil
nagyúr

Mondjuk nem mondasz hülyeséget, a kismillió népséghez, meg a hatalmas területekhez inkább a ram kell.

Bár, ha a 2 olyan lesz, mint a guild wars 1, akkor olyan bazi nagy területekről nem igen beszélhetünk... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5683) Balázs9503


Balázs9503
tag

Hello mindenki!

Az Assassins Creed win7 64biten működik rendesen?

(#5684) xKacsax válasza Balázs9503 (#5683) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Hello! Ha nem virágbolti verzió akkor szinte teljesen biztos!

Verba volant, scripta manent.

(#5685) persil válasza Balázs9503 (#5683) üzenetére


persil
nagyúr

Természetesen

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5686) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Hello!
van eg 1650 pro-s videokarim és az a gond vele hogy az Amnesia-t elindítom:1. Az a betöltő kép(vagy mi) 4 darabba rakja ki(4szer h loading,4olyan csillagos cuccot)
2.menübe gördülékeny minden de mikor start game-t nyomok a hangok beszéd megy minden de kép nincs és befagy. amikor van kép akkor is csak egy gyertya látszik homályosan de onnantol full lefagya gép.
Konfigom: Intel E3300 2.5Ghz==>3.37Ghz
4Gb DDR3 1333Mhz
1650pro 256Mb ddr3
320Gb WD
400W Codegen
Ashrock G41
Valaki esetleg?:)

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#5687) m4rk_ válasza xcel2000 (#5686) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Reinstall, majd patcheld a legújabbra, hátha! :)

(#5688) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Régen játszottam valami C&C/Red Alert tipusú játékkal, 8 évesen és nem emlékszem a nevére nem tudok semmi konkrétumot mondani, a játékról, csak annyit, hogy még Win98on futott. 199X-es években játszottam vele.

2 járgányra emlékszem, elég humoros de ezek voltak benne: Volt egy PÓK ami a seggéből lött valami zöld buborékokat, meg volt egy rák ami rakétákat lött. :))

Ennyire emlékszem a játékból, ha esetleg valaki ennyiből rátudna jönni, hogy mi volt ez a játék aannak nagyon megköszönném. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#5689) Balázs9503


Balázs9503
tag

Sziasztok!
A blur-hoz tudna valaki dobni egy linket ahonnan letölthetem a javításokat?

(#5690) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Elővettem egy régi játékot, nosztalgiázni, sőt tulajdonképpen jobban élvezem mint a mai játékokat, a neve Dungeon Siege az első része.
Ez egy 2002-es Microsoft játék, de gondolom sokan ismerik. Na most a probléma az lenne, hogy elég sz@rul fut. Az igaz, hogy nem egy erőművön játszok vele, de ehhez a játékhoz bőven jónak kéne lenni. A gép: Intel Dual core e2180 2,4gh-en, 4gb ddr 800 ram és egy geforce 7600gt 256mb ddr3. 30 fps átlag de van hogy 20-ra lemegy. Próbáltam egy 2007-es driverrel is de nem segített, valami ötlet? Windows xp-n és windows 7-en is ugyan ilyen lassú.

[ Szerkesztve ]

(#5691) Kassadin válasza Runner_fxr (#5690) üzenetére


Kassadin
addikt

Google első oldal, kilencedik találat. ;]

"1) Get the patch
http://www.dungeonsiege.com/beta_ds109b.shtml

2) After patching go into the Installed folder and look for.i.e C:/program files/Microsft Games/Dungeon Siege/DSVideoConfig.exe..once found run it and set

1)Video Driver to "Primary display adapter hardware"
2)Shadows set to "simple"
3)Resolution "1024 x 768"
4)Filtering is set to "Bilinear"
5)Hopefully you are running Cyborgs or ATIs Catalyst drivers, set your anistropic filtering to 8X in the D3D tab (looks much better than trilinear)
6) With those above settings I average 70-80 fps in the forests and dungeons and 35 to 50 in the cities."

Más oldalon meg azt írták, hogy ez egy ismert bug.

(#5692) Runner_fxr válasza Kassadin (#5691) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát ezeket a beállításokat már magam is próbáltam, nem sok sikerrel. Sajnos ez nem megoldás, továbbra is lassú a játék. Na mind1, kár.
Lehet megint üzembe helyezem a régi p4-es gépem geforce 2-vel. Annak idején ezen tökéletesen futott a játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#5693) ollie válasza Runner_fxr (#5692) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld 1 processzormagra korlátozni a futását.

***

(#5694) Runner_fxr válasza ollie (#5693) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

És azt, hogy lehet?

(#5695) HS 2142 válasza Runner_fxr (#5694) üzenetére


HS 2142
őstag

Windows-ban a feladatkezelőben megkeresed a folyamatok között és az affinitás beállítása lehetőségnél csak az egyik processzort pipálod ki.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5696) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!!

Szerintetek mi lehet a gond,ezzel a vinyóval?

Kép

Választ előre is köszönöm!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#5697) ollie válasza Rico45 (#5696) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy, hogy micsoda? Ott írja. Tönkrement vagy bármelyik pillanatban tönkremehet.

***

(#5698) Rico45 válasza ollie (#5697) üzenetére


Rico45
őstag

Uhh nem ide akartam írni!!

Szóval akkor kuka lesz :-(

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#5699) artiny


artiny
őstag

Meg van valakinek eredetiben a CALL OF JUAREZ:BOUND IN BLOOD (PC),megtudná mondani mennyien játsszák a multiját érdemes megvenni a játékot a multiért?

(#5700) NathanCullen


NathanCullen
senior tag

Tud valaki olyan autós játékot PC-re, amin osztott képernyőn tud játszani két játékos egymás ellen?

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.