Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6951) Amur válasza Amur (#6950) üzenetére


Amur
addikt

Egy teljes újratelepítés megoldotta! (az alaszka kieg.-et,a repcsi még mindig nem aktív..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#6952) daad79


daad79
csendes tag

Sziasztok!
Amnesia-the dark descent játékrol lenne egy kérdésem.Elindítom a játékot és bejön valami black box ablak és ezeket irja ki.
game crashed read this:
Something is wrooong!
If all fails go to http://support.frictionalmages.com/ for more info

aztán alatta egy kis bekerített mezőben ezt írja:
Exeption reason

amnesia exe caused an exception access violation in module <unknown> at 001B:000

Itt alatta meg egy gomb található, click here to open support website felirattal.
Mi lehet a hiba,hogy nem birom elinditani a játékot?

(#6953) Brian_GT válasza daad79 (#6952) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én nem játszottam vele, meg a hibaüzenet sem ír le 2 értelmes angol szót egymás mellé így abból is nehéz, de próbáld meg a szokásos wellness programot.
Driverek-diretcx-physx stb minden okés-e. Ha kell neki program külön...origin...uplay...steam akkor azokkal nincs-e bibi.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6954) maszekember


maszekember
aktív tag

Üdv!

Őszintén szólva nem nagyon vagyok nagy gamer,nem sok játékot ismerek. Viszont nemrég végigjátszottam a Batmaneket (Arkham Asylum és City) ,és nagyon megtetszett a hihetetlenül erős történet,a jó dialógusok,egyszóval a minőségi movie-feeling,ami köré a játék épült.

Esetleg ehhez hasonló,pörgős-lopakodós-kaszabolós,de legfőképpen erős történetre épülő játékot tudtok mondani? Ajánlották fórumon kívülről a Dishonoredet illetve a Mass Effectet (mind a 3-mat),de előbbinél a sztori kiszámítható,sablonos,míg utóbbit -Én- túl vontatottnak éreztem.

Más alternatíva esetleg?

Remélem jó topikba írtam.

:R

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#6955) Wizard of Oz válasza maszekember (#6954) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Assassin's Creedek (AC2, AC Brotherhood, AC Revelations). Az első rész nem annyira pörgős, és lehet, hogy elijeszt, de a többit vétek kihagyni.

Bioshock Infinite, az új Tomb Raider, Dead Space 1-2, L.A. Noire, még így ezek jutnak eszembe hirtelenjében.

Ja igen, Deus Ex HR szintén, ahogy (#6956) pylon is mondta. :K Hitman Absolutionnek szerintem nem annyira jó a története, ott a gameplay a tényező.

[ Szerkesztve ]

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#6956) pylon válasza maszekember (#6954) üzenetére


pylon
tag

Deus Ex: Human Revolution jó történettel rendelkezik, lehetőség van lopakodással végigvinni a játékot anélkül, hogy (a boss fightok kivételével) nem ölsz meg senkit, de akár végiglövöldözve is.

Hitman Absolutiont pár értékelésben a Batmanhez hasonlítják mert ott is el kell bújni a túlerő elől és lesből lecsapni, a főkarakter foglalkozása bérgyilkos ergo a megadott célpontot kell likvidálni de a játékoson múlik az áldozatok száma ;]

jó történettel ellátottnak mondanám még a StarCraft 2-t igaz ez stratégia

[ Szerkesztve ]

(#6957) #65675776 válasza pylon (#6956) üzenetére


#65675776
törölt tag

"lehetőség van lopakodással végigvinni a játékot anélkül, hogy (a boss fightok kivételével) nem ölsz meg senkit"

Ez kb azt jelenti, hogy mindenkit legyilkolsz, aki az utadba kerül.

(#6958) pylon válasza #65675776 (#6957) üzenetére


pylon
tag

igaz :D
kár volt átírni a szöveg felét

szóval lehetőség gyilkolás nélkül végigvinni a játékot, leszámítva a boss fightokat

[ Szerkesztve ]

(#6959) #65675776 válasza pylon (#6958) üzenetére


#65675776
törölt tag

Helyesen így lenne:

"lehetőség van lopakodással végigvinni a játékot anélkül, hogy (a bossok kivételével) bárkit is megölsz"

(#6960) ollie válasza maszekember (#6954) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is a Deus Ex Human Revolutiont ajánlom, nagyon jó!

***

(#6961) FehérHolló válasza maszekember (#6954) üzenetére


FehérHolló
veterán

Witcher 1-2

játékmenetben is közel áll a betmenhez.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6962) maszekember


maszekember
aktív tag

Uraim,köszönöm a tippeket,ennyi névvel elleszek egy darabig :R

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#6963) Brian_GT válasza maszekember (#6962) üzenetére


Brian_GT
őstag

Witcher 1-2t mondanám én is mindenképp, de én adatnék magamnak a te helyedben még esélyt a Mass effect trilógiának...én még annyira összetett és élvezetes játékot nem láttam. Ami tartalom abban van. Az a röhej még ma szemmel is iszonyat jó grafja van az 1nek is. Az mikor megjelent egy mérföldkő volt.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6964) genndy válasza Brian_GT (#6963) üzenetére


genndy
addikt

+1 a Mass Effectekre.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6965) DEV_NULL válasza genndy (#6964) üzenetére


DEV_NULL
őstag

csak az elsőre. a kettő és a három nem említhető vele egy lapon.

(#6966) Brian_GT válasza DEV_NULL (#6965) üzenetére


Brian_GT
őstag

hááát a divattal meg minden persze átalakult maga.... a 3 az több pontban is vérzett valóban, de az 1-2 az azért szerintem nagyon jó volt...1 nekem azért tetszett, mert nyilván más játék is alkalmazta valahogy, de a fegyver lőszermennyiség úgymond elhagyása és más módon történő megoldása zseniális volt.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6967) DEV_NULL válasza Brian_GT (#6966) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Nagyon jól megfogalmaztad, hogy az 1 mérföldkő volt. A 2, 3 már nem hozott igazából semmi újat, inkább csak romlott itt-ott...

(#6968) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Steam-es verziójú Max Payne 3 játékom van. A single működik is rendesen de a multi ezt írja ki:[link]

Mi lehet a gond? És mit lehet vele kezdeni?

Illetve magyarosításnál ha nem találja a mappát (én sem ) steam esetében merre kell keresni?

THX a választ.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6969) wikings2


wikings2
őstag

Sziasztok!
Castlevania guruk segítsetek :B

kb 3-4 hónapja láttam twitchen hogy valaki streamelt egy bossfightot, és a napokban rákaptam a szériára, de azt a részt az istenért sem találom sehol sem.
Sajnos nem sok pontos emlékem van belőle: 2d-s rész az biztos, besétál jobbról a karakter egy terembe melynek a közepén egy trón van benne ül a "boss". Egy dialógus folyik amelyik a játékablak felső részén jelenik meg ezek után a "boss" feláll és függőleges irányú fénycsóvákkal kezdi el bombázni a terepet ha jól emlékszem egyenlő safe-spot közökkel az egész pályát aztán csak nagyon néha engedi hogy megcsapkodjuk.
Hát így körülbelül ennyit tudok róla, nagyon érdekelne hogy melyik rész lehet ez, abár eléggé lehetetlennek tűnik így... remélem azért benéz ősfan :U
Nagyon köszi előre is :R

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6970) FZsolt15 válasza Predator2 (#6968) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Szia!
A játék helyével kapcsolatban keress rá ezekre a mappákra: Rockstar Games\Max Payne 3
Vagy lehet itt van: C:\Program Files\Steam\steamapps\common

(#6971) Predator2 válasza FZsolt15 (#6970) üzenetére


Predator2
addikt

Az első az steam hiba volt a második meg az általad leírt.
THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6972) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Tudnátok mondani PC-re az Unreal Tournamenthez hasonló játékot újabb kiadásban, szebb grafikával?

Live poor, die ritch.

(#6973) Ilsyde válasza gyáliSanyi (#6972) üzenetére


Ilsyde
őstag

Rise of the Triad. Holnap jon ki.

(#6974) gyáliSanyi válasza Ilsyde (#6973) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Hát ez valahogy nem, ez inkább olyan Serious Sam-es.

Live poor, die ritch.

(#6975) Ilsyde válasza gyáliSanyi (#6974) üzenetére


Ilsyde
őstag

A multija viszont olyan mint az UT. Ennél jobbat vagy populárisabbat nem fogsz találni.

(#6976) gyáliSanyi válasza Ilsyde (#6975) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

De találtam a Nexuiz-t!
Azért lehet kipórbálom amit mondtál.

Live poor, die ritch.

(#6977) Ilsyde válasza gyáliSanyi (#6976) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az sajnos gagyi és szinte senki nem játssza.

(#6978) Dinter


Dinter
addikt

Üdv!

Nem tudjátok melyik lehet az a játék, ami PS2-re volt, verekedős, olyasmi mint a Mortal Kombat, de ott nem csak szembe lehet menni egymással, hanem körbe és le lehet lökni a ringből? Van olyan módja is, hogy sorba kell befelé menni egy vár felé, bedönteni a tornyokat, és minden toronynál van egy(?) ellenség?

(#6979) Dinter válasza Dinter (#6978) üzenetére


Dinter
addikt

Megvan!

SoulCalibur III

(#6980) BomiBoogie válasza Dinter (#6979) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ennél gyorsabban mi sem tudtunk volna segíteni. :)

(#6981) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok!

A Flatout 3 ultimate carnage megy ezen a gépen?

Alaplap: Asrock G41C-GS

Processzor: Intel Pentium D 945 3655Mhz

Ram: 2Gb DDR2

Videokártya: Ati Radeon HD4650 715mhz

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#6982) FehérHolló válasza 800.henrik (#6981) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerintem nem, de fogadd meg a tanácsom, és kerüld el messze azt a játékot. Játssz inkább a második résszel, sokkal jobb, és még a gépeden is fut. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6983) genndy válasza FehérHolló (#6982) üzenetére


genndy
addikt

Flatout UC csont ugyanaz, mint a 2, csak a grafikán csiszoltak. Az UC nem a 3.

Szerintem is inkább a sima 2-vel próbálkozzon.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6984) 800.henrik válasza FehérHolló (#6982) üzenetére


800.henrik
senior tag

[link]

Minimális rendszerigény:

Processzor: Intel Processzor 2.2GHz vagy erősebb / AMD 2.2GHz vagy erősebb
Videókártya: DirectX 9.0c támogatású videókártya 256MB memóriával (Nvidia Geforce 7600 vagy erősebb / ATI Radeon X1800 vagy erősebb; integrált chipek és laptop verziók nem támogatottak)
Memória: 2 GB vagy több
Szabad lemezterület: 4,75 Gb

A 2. már volt, de ez nem jobb?

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#6985) Gomez86 válasza 800.henrik (#6984) üzenetére


Gomez86
őstag

Hát ha számít egy megerősítés, akkor itt van az enyém is: Felejtsd el a 3-at.

Olyan mint egy zabigyerek aki elkezdett drogozni, és bűnötő lett. aztán miután kitagadták a családból csak karácsonyonként az egyik kellemetlen nagynéni kérdezi meg hogy nem tudtok valamit a szegény kis Janikáról?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6986) FehérHolló válasza 800.henrik (#6984) üzenetére


FehérHolló
veterán

Benéztem, genndynek van igaza.

Skynet is real. It's called Google.

(#6987) Gomez86 válasza FehérHolló (#6986) üzenetére


Gomez86
őstag

Na akkor rakjunk itt rendet: Az 1-2 alap.

A FlatOut: Ultimate Carnage néhány helyen Flat Out 3 ként szerepel, holott csak egy grafikailag felújított változata a kettőnek.

A FlatOut 3 Chaos & Destruction pedig egy szar.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6988) L4CI2 válasza Gomez86 (#6987) üzenetére


L4CI2
aktív tag

hi

hogy tudnám rávenni a serious sam 3-mat opengl alatt 60 hz-es monitor frissítésre ?
eddig ezt próbáltam gfx_iRefreshRate = 60 hiba uzi (60 hz refresh rate is not supported)

(#6989) pure09


pure09
csendes tag

Sziasztok!

Crysis 2-vel van olyan grafikai gondom hogy egérmozgatás vagy haaldás(valamilyen kép változtatás) közben homályosul (vagy elmosódottá) válik a kép dx felrakva friss driver is. Gép elvileg elég hd6450 kari min grafon.
Mi lehet a gond?

Előre is kössz az ötleteket

(#6990) genndy válasza pure09 (#6989) üzenetére


genndy
addikt

Kapcsold ki a Blur-t a játékban.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6991) Belako


Belako
tag

Hola!

Valaki tudna adni egy linket ahonnan le tudom tölteni a Mortal Kombat 9 pc teljes mentését. Mert amit Én találtam az nem akar össze jönni.
Úgy fest gugli nem az én barátom.

B.

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#6992) Gomez86 válasza L4CI2 (#6988) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia, nem vagyok benne biztos hogy ez a helyes irány, de nézzük: ha van V-Sync bekapcsolva, akkor azt kapcsold ki. másik: a GPU drivernél nézd meg hogy 60-ra van-e állítva frissítés vagy 59-re...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6993) Gomez86 válasza Belako (#6991) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia, neked eredeti játékod van? (mert a leírásban amint linkelsz nem feltétlenül az szerepel)

Mi a hiba a linkelt megoldással kapcsolatban? Error message etc?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6994) L4CI2 válasza Gomez86 (#6992) üzenetére


L4CI2
aktív tag

hi

ja 60-ra van állítva amíg lenem indul a game
után játék átállítja 50 hz re és ha bezárom ismét 60 hz próbáltam letenni tálcára és állítani win-be 60 hz-re de gaméba 50 hz marad akkor is ha kivetem a vsync-et
csak ha kiveszem full screen akkor megy 60 hz-el (de ilyenkor ott a keret :W )
amint full screen az írja hogy nem támogatót hz
szóval most azt próbálom összehozni hogy ablak módba keret nélkül menjen

(#6995) Gomez86 válasza L4CI2 (#6994) üzenetére


Gomez86
őstag

Nos ez egy specifikus hiba. Egyáltalán van arról adatunk hogy ez megy 60hz-en?

Csak kíváncsiság: Amúgy erre miért van szükség?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6996) L4CI2 válasza Gomez86 (#6995) üzenetére


L4CI2
aktív tag

re

persze hogy van
jaték konzo le lehet kérni / monitor menü (írja mekkora felbontás hz megy)/ windows :) amint írtam meg ott is leveszi a Hz-et / ha benyomom a vsync-et fullon sreen-en 50 fps-ig megy el csak mivel monitor csak 50 Hz

:P ne kérdez ilyet mert rosszulesik
;] azért kell mert engem bosszant ( hogy nem úgy megy a hogy én akarom ) de persze igy is játszható

(#6997) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Keresek vmi jó stratégiát, ami elindul windows8-on. C&C Generals-al akartam játszani, mert az megvan, de nem akar elindulni, most sok a leárazás steamen, hátha van valami jó (:

Ajánljatok valamit! Utoljára 2007-ben játszottam ilyesmivel :D

(#6998) FZsolt15 válasza ng0ofy (#6997) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Company of Heroes (Opposing Fronts, Tales of Valor, 2), Civilization V (Brave New World).

(#6999) ollie válasza ng0ofy (#6997) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a Warhammer 40000 sorozatot ajánlom, nagyon jó.

***

(#7000) wikings2 válasza ng0ofy (#6997) üzenetére


wikings2
őstag

Worms Armageddon! :DD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.