Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10001) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!
Az időjárásra való tekintettel melyek azok a játékok, amikben átélhetem az igazi csúszkálást jeges utakon?
Lehet modolt vagy alapból erre tervezett, gagyi, régi játék, akár még androidos is, csak csússzon és lehessen vele szórakozni :D

(#10002) Chamea2 válasza AeSDé Team (#10001) üzenetére


Chamea2
tag

Például a Windows 3.1 alatt ment még a ski, síelős játék.

(#10003) bendi806


bendi806
aktív tag

elöször elnezest, hogy ekezet nelkul irkok:-) a probelmam az L.A Noire magyaritasaval van.tudom, hogy szoke vagyok hozza, egyszeruen keptelen vagyok, mukodesre birni...valahogy, ne is kerdezzetek, mit "operaltam" ossze, de magyar lett, egeszen a konzul autoja kuldetesig, mert ott sajnos nemet lett, na leszedtem az egesz játékot, majd vissza es ujra magyarosit...de most mar csak a menu magyar :-)

ha megkerlek benneteket, valaki privatba leirna, hogy kell csinalni, mert en mar annyi fele modon probaltam es sehogy se jo...

köszönöm szepen, es bocs ha ez "off"-nak minosult:-$

(#10004) bendi806 válasza Chamea2 (#10002) üzenetére


bendi806
aktív tag

abban volt a jeti, ami megevett? :-D

(#10005) genndy válasza bendi806 (#10003) üzenetére


genndy
addikt

Az egy DLC-s küldetés, és azok magyarítása nehezebb. Viszont a magyarításban pontosan le van írva mit kell tenned (röviden: eredeti verzióra nem megy föl egyszerűen, mókolni kell). Ha ezt nem akarod vagy nem tudod akkor a DLC-s küldik nem lesznek magyarok.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10006) AeSDé Team válasza Chamea2 (#10002) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszönöm, bár ez inkább valami horror, az a rohadt jeti mindig elkap és félnem kell tőle hogy mikor bukkan fel :D

Egyébként én valamiféle autós játékra gondoltam amiben elérhetőek ilyen jeges körülmények :)

[ Szerkesztve ]

(#10007) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Segítségeteket szeretném kérni. A Far Cry 4-ben nem tudok kötél mászni. A gond az, hogy nem reagál az egérre! Lőni stb tudok egérrel, de mászni nem hajlandó! Próbáltam más USB portban, sőt másik egérrel is de ugyan az a helyzet! Egyértelműen valami játék hiba. Sajnos nem beszélek angolul, magyarul kerestem megoldást de nem találtam. Szeretnélek megkérni titeket is, hogy nézzetek ti is utána, hátha találtok valami megoldást nekem.

Asrock z77 extreme 4 lap/ i5 3570k cpu/R9 290 VGA/Logitech mx310 egér/ Win7 x64 os

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10008) #65675776 válasza AeSDé Team (#10006) üzenetére


#65675776
törölt tag

RACRally

(#10009) janos1988


janos1988
addikt

Van olyan adatbázis ahol évek/kategóriák szerint is lehet keresni az eddig megjelent játékok között?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#10010) mad1 válasza mad1 (#10000) üzenetére


mad1
veterán

Erre valaki?

Ne szemetelj ! = Steam

(#10011) vorosmarti válasza mad1 (#10000) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Demon's Souls volt az első rész, állítólag a legnehezebb is. Mondjuk csak playstation-re jelent meg...

(#10012) dokee78


dokee78
félisten

Valami Free online űrhajós játékról tudtok?
Valami élvezhető?

(#10013) CJ4567 válasza AeSDé Team (#10006) üzenetére


CJ4567
veterán

Dirt Rally?

No Sana No Life

(#10014) Predator2 válasza Predator2 (#10007) üzenetére


Predator2
addikt

Erre valaki?

Az a fura még, hogy amikor megfogom az kötelet, és elkezdenék mászni, akkor az egér nem csinál semmit, viszont ha kontrollerrel mászok tovább akkor meg működik.

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10015) szami777 válasza Predator2 (#10007) üzenetére


szami777
addikt

Nem a gépeddel van baj, elterjedt hiba.
Eredeti a játék? Csak mert ezt a bugot (elvileg) javították már, és ugye steam/uplay esetében auto update van.

2. sor:
"Far Cry 4 PC version 1.10.0 patch notes:April 15 2015

- Multi-GPU performance improvements
- Fixed bug with grapple lose functionality on keyboard and mouse
- SMAA option is disabled for Multi-GPU
- Fixed bug with water has now fog occlusion
- Fixed crash in credits
- Added full Overrun game mode support to session browser
- Various UI fixes"

bár ubisoftot ismerve ez semmire sem garancia. :U

Elvileg, ha alapbeállításokon van a billentyűkiosztásod, akkor működik. (Ha nem rakd vissza esetleg-> reset default setting)

Support szerint a megoldás(én ezzel kezdeném)
"delete a file named "GamerProfile.xml." It's located in Computer>Libraries>My Games> Far Cry 4>6fa2c96b-31ab-446b-960d-f14cbb3a9ae8. " A GamerProfile.xml-t töröld ki.
(Csinálj róla mentést előtte, ha nem ez a megoldás.)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.”

(#10016) Predator2 válasza szami777 (#10015) üzenetére


Predator2
addikt

Őszintén szólva, virágbolti verzió. Tesztelés céljából raktam fel, kíváncsi voltam mennyire hibás még, illetve mennyire hasonlít a Far Cry 3-ra ami már megvan eredetiben. Ad e annyi pluszt.
Sajnos eddig elég sok negatív tapasztalatom van vele kapcsolatban.

1.9-es javítás van a játékon. Szóval ha megveszem, a játékot, akkor már javítva van, mert abban integrálva lesz az 1.10.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10017) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Sziasztok!

Nemrég cseréltem kártyát a gépben, és próbálgattam vele a régi kedvencem a Wolfenstein Enemy Territory-t. Valamiért FPS drop-ok vannak benne, leesik 125-ről 60-ra. Nem tudtam rájönni, hogy pontosan miért, de így nem adja az igazi játék élményt. Arra gondoltam biztos túl öreg már ez a játék az új kártyákhoz. Tudtok ajánlani valami hasonló first person shooter-t, amiben van strafe jump, a capture the flag-nél meg a maponként egy dyna robbantásnál komolyabb teamplay, respawn, és viszonylag nagy játékos közösség használható public szerverekkel? Ami még fontos lenne, hogy be tudjak állítani egy pöttyöt célkeresztnek, aminek állandó a mérete, és nem változik a szórás növekedésével. Lehet, hogy egy kicsit sok a kritérium, de hátha. :-)

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#10019) jonnyjoker01 válasza #54715584 (#9979) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Deus Ex sorozat nagyon jóó!!

Üdv. Johnny

(#10020) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Game booster appokkal kinek mi a tapasztalata? Érnek valamit?
1-2 alkalommal a razer cortez-t próbáltam, de egyrészt nem láttam az fps-el tekintetében észrevehető különbséget, másfelől ha futott a program akkor nem tudtam vmiért "@"-ot írni, úgyhogy ment a levesbe.
Ezt találtam még

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10021) VoidXs válasza TheProb (#10020) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Minél jobb géped van, annál jobban konvergál a nullához az ilyenek haszna. Egy P4-es XP-n még érezhetően hoz 5-10 FPS-t, de mivel egy mai közepes gépen már 0% a rendszer CPU-használata, abból már nincs hova visszavenni. Egyedül a grafikát automatikusan beállító dolgoknak lenne létjogosultságuk, de mivel ezek képtelenek helyesen végezni a dolgukat (30-40 FPS szerintük jó), azok sem érnek semmit.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10022) TheProb válasza VoidXs (#10021) üzenetére


TheProb
veterán

Én is erre gondoltam. :K

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10023) szami777 válasza TheProb (#10020) üzenetére


szami777
addikt

Én az iobit-tól egyedül az uninstallert használom, ezt a game booster-t egyszer kipróbáltam, semmit sem ért, azzal a lendülettel töröltem is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.”

(#10024) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Hello! Assassin's Creed IV-ben van valami jobb secret, amit megéri felkutatni a sztori után?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10025) athomi


athomi
veterán

Nem tudja valaki mi volt annak a régi motoros játéknak a neve, amiben tulajdonképp versenyezni kellett, de lerúghattad, leüthetted baseball ütővel vagy lánccal az ellenfeleket a motorról?

(#10026) athomi válasza athomi (#10025) üzenetére


athomi
veterán

Közbe megtaláltam, Road Rush. :)

(#10027) genndy válasza athomi (#10025) üzenetére


genndy
addikt

Road Redemption

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10028) energy4ever


energy4ever
addikt

Van valahol olyan lista amin szerepelnek azok a jatekok amikbe van beepitett benchmark?

Tesztekhez kellene. Tudok joparat enis, de kivancsi lennek a tobbire is. :)

(#10029) VoidXs válasza energy4ever (#10028) üzenetére


VoidXs
nagyúr

[link]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10030) energy4ever válasza VoidXs (#10029) üzenetére


energy4ever
addikt

Ezt enis megtalaltam... De ertelme nincs ennek. Egy forumot linkeltel be, ahol megkerdezte valaki, hogy melyik jatekban van benchmark a felsoroltak kozul...

(#10031) MaciG


MaciG
addikt

A traffic giant nevű játékhoz hasonlóról (csak újabb) tud valaki valamit? Létezik ilyen?

BANZAII

(#10032) laceszgamer válasza MaciG (#10031) üzenetére


laceszgamer
addikt

[link]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10033) VoidXs válasza energy4ever (#10030) üzenetére


VoidXs
nagyúr

És a kommentek alapján összerakott egy elég teljes listát.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10034) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sziasztok, tudtok olyan játékot ajánlani, ami hasonló mint a Vanishing of Ethan Carter, vagy a Homesick? Mászkálós, rejtélyes, puzzle-s, ilyen jellegű, remek hangulattal.

(#10035) laceszgamer válasza whitezo88 (#10034) üzenetére


laceszgamer
addikt

Újabbak közül: Dear Esther, Kholat amik tetszettek.
Az örök klasszikus viszont a Syberia 1 és 2, bár kétlem, hogy ezeket nem ismernéd. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10036) demmer123


demmer123
őstag

[link]

A 3DM felfüggesztette a játékok crackelését

(#10037) VoidXs válasza demmer123 (#10036) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Csinálhatná utánuk a többi is, akkor talán újra lesznek normális PC portok 8000-es első napi áron.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10038) jonnyjoker01 válasza demmer123 (#10036) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na kíváncsi vagyok mi lesz ebből (az eladáshoz kapcsolódó részhez fűzve)

Üdv. Johnny

(#10039) laceszgamer válasza jonnyjoker01 (#10038) üzenetére


laceszgamer
addikt

Olcsóbb játék tuti nem. :D Legalábbis én egyik kiadóból sem nézném ki, hogy csökkenti az árakat még akkor sem ha nincs warez...

Ott van a PS3-PS4 verzió. 3-on sem igazán volt warez, mégis drágultak a játékok a 4-re... akkor mire fel? Egyszerűen nekik mindenképp jobb ha többért adhatják el, max ha nem lesz warez akkor kicsit többet adnak el.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10040) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

ha valami meg van nekem, Steamen, de a haveromnak Uplayen, akkor tudunk egymással játszani valahogy, vagy már az felejtős?

[ Szerkesztve ]

(#10041) VoidXs válasza Dave567 (#10040) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Van a Ubisoft akkora szemét, hogy a Steames címekhez is kell a Uplay, szóval lehet így egymással játszani.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10042) Dave567 válasza VoidXs (#10041) üzenetére


Dave567
addikt

Kell hozzá igen. Hát ez van.. :R

(#10043) tonero


tonero
csendes tag

Sziasztok!
Van valami megoldás, hogy a The Evil Within játék teljes képernyön legyen PC? Ne legyen alul meg felül fekete sáv.

(#10044) VoidXs válasza tonero (#10043) üzenetére


VoidXs
nagyúr

1. Steamen indítási parancsnak add meg ezt: +com_allowconsole 1
2. Indítsd el, nyomd meg az Insert gombot.
3. Írd be ezt: r_forceaspectratio 0
4. Enter.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10045) wolfman


wolfman
veterán

tudnátok mondani olyan PC játékot, amit 5-6-7 éves gyerekek játszhatják?
Sims3 már beszerezve, meg még Lego Marve, Lego Star Wars, Rayman, Angry Birds. Mindegy csak ne kelljen benne ölni ha lehet. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10046) laceszgamer válasza wolfman (#10045) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lego sorozatnak van még rengeteg darabja, Harry Potter, Lord of the Ring, Batman, Hobbit, SW-ből is több van, Indiana Jones. Aztán lehet még kihagytam valamit. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10047) dragonfx


dragonfx
veterán

sziasztok!

az fc4.be pc.n hogy lehet sima és explosive/fire arrow között váltani?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10048) laceszgamer válasza dragonfx (#10047) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nyomod a Q-t hogy előjöjjön a menü aztán E vagy R.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10049) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Szokott játszani valaki mostanában az alábbi játékokkal?
Subnautica
Stranded Deep
Érdekelne,hogy jelenleg menyi tartalommal bír a 2 játék. Jelenleg a Forestel játszom ami hasonló kategória. Viszont kiváncsi lennék ezekre is.

(#10050) wolfman válasza laceszgamer (#10046) üzenetére


wolfman
veterán

Nem kifejezetten Lego játékok kellenek, mert sok lesz már, hanem valami más. Találtam valami logikai játékot, aztán én se tudtam megoldani, így hagyom. :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.