Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5801) ollie válasza #56230144 (#5800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezen nem kéne, valami gond van a konfigoddal (mondjuk ezt már a WoT topikban is írtad).

Bár, milyen VGA-d van, és mennyi a RAM a gépedben?

***

(#5802) #56230144 válasza ollie (#5801) üzenetére


#56230144
törölt tag

4GB ram van a gépben (3GB-t lát az xp) Nvidia9600gt videókártyám van.

(#5803) #56230144 válasza #56230144 (#5802) üzenetére


#56230144
törölt tag

Elinditottam TF2-t,lassan tölt be,de legyen ez a legkisseb gond,de ami már nagyobb gond,hogy nem tölti be a mappokat,ezért ez a játék is kilőve,esetleg valami más játék?Quake-ből nem készült free to play változat,esetleg valami CS-hez hasonló?

(#5804) #65675776 válasza #56230144 (#5802) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azon a TF2-nek röhögve kellene mennie.

(#5805) #56230144 válasza #65675776 (#5804) üzenetére


#56230144
törölt tag

Sajnos be se jutok a játékba..Nem tudom mi lehet a baj,de eladom a p*csbe a gépet+psp-t,és veszek egy normálisat.Csak nem tudom,hogy kinek kell majd egy ilyen sz*r...

(#5806) Kassadin válasza #56230144 (#5798) üzenetére


Kassadin
addikt

Alliance of Valiant Arms
FEAR Online

[ Szerkesztve ]

(#5807) #56230144 válasza Kassadin (#5806) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi,majd megnézem :)

(#5808) amatőr001


amatőr001
csendes tag

Sziasztok, kis segítség kellene.

A régi P4-es gépemen egy ideje nem indulnak el azok a játékok, amelyek eddig futottak. ( COD 1, COD 2, DOOM, Mafia ) Nem egy brutál gép.
A Telepítés megy, de indításnál vagy hibaüzenet jön, valamelyik el sem indul, valamelyik telepítés közben megakad.
Cseréltem winyót, mert döglődött. Op. rendszer: XP.
A játékokat leszámítva a gép tökéletesen működik.
A segítséget előre is köszönöm

gép: ósdi P4, 1.7 Ghz, 80 Gb HDD, Radeon9800 256Mb
régebben működtek ezek a primitív játékok ezen a gépen

még egyszer köszi

(#5809) sunnymarcell válasza amatőr001 (#5808) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

XP alatt nem kéne lennie semmi gondnak vele. elég valószínűleg hardver hiba lesz, és arra más helyen fogsz választ kapni

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#5810) #65675776 válasza amatőr001 (#5808) üzenetére


#65675776
törölt tag

És mégis mi az a hibaüzenet?

(#5811) amatőr001 válasza #65675776 (#5810) üzenetére


amatőr001
csendes tag

ezt írja ez az ostoba gép:it appears that COD did not quiet properly the last time it ran.
Do you want to run the game is safe mode?
This is recommended for most people. It will change your system settings but not your controls.
Ezután akármit nyomok, nem indul.

hálás köszönet, annak aki szájba rágja nekem a megoldást

(#5812) Brian_GT válasza amatőr001 (#5811) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ezt akkor szokta írni ha valami miatt kifagy játék közben a program. Itt mindig nemet kell nyomni, hogy ne állítsa vissza a beállításokat.
Nos, ha neked mindig kilép ezzel a hibaüzenettel akkor lehet sok a beállított grafika a gépednek, vegyél vissza belőle és úgy próbálj meg játszani kicsit. Ha nem fagy ki, dob ki akkor jó lesz az a szint.
ha kidob vagy baj van akkor ott vagy szoftveresen van baj, vagy túlmelegszik esetleg a géped. Proci vagy vga. Érdemes megnézni nem e kell neki egy alapos takarítás.

Első körben én ezt mondanám.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5813) amatőr001 válasza Brian_GT (#5812) üzenetére


amatőr001
csendes tag

köszönöm, végignézem

(#5814) matrix23


matrix23
tag

Sziasztok
valaki meg tudná mondani hogy a cod5-be hogyan lehet elindítani a zombi-s pályát?
a game options -be konzol engedélyezve, beírom a /map nazi_zombie_prototype, de semmi :F
kösz

(#5815) amatőr001


amatőr001
csendes tag

Ati Radeon 9800Pro 128Mb. Gondolom ez elég gyenge. Mit rakjak be helyette?
A gép sem túl erős.

köszönettel

(#5816) #65675776 válasza amatőr001 (#5815) üzenetére


#65675776
törölt tag

A felsorolt játékokat röhögve kellene vinnie.

(#5817) babferi


babferi
tag

Most talalkoztam a neten a Terra Militaris nevu jatekkal. Valaki aki probalta v. most is tolja velemenyet tapasztalatait leirna a jatekkal kapcsolatban ?

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#5818) Sósperec


Sósperec
tag

Sziasztok!

Ma vettem meg a Battlefield Bad Company 2-t és amikor Originben próbálom aktiválni akkor azt írja hogy nem lehet beváltani a kódot. Meg ad egy linket ahol beválthatom de az is csak linkeket ad. :F
Egyszóval nem tudom sehol sem beváltani a kódomat.

Valaki tudna nekem segíteni??

Előre is köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5819) Sósperec válasza Sósperec (#5818) üzenetére


Sósperec
tag

Na játékon belül betudtam regisztrálni. Akkor az Origin nem észleli valamiért.
Működik és már tudtam vele játszani :)

(#5820) Gaben1


Gaben1
tag

Üdv!
Test drive unlimited -ben nem tudok belépni a játékba, mert elfelejtettem az email fiók nevét és kódját,.. :)
hol lehet létrehozni újat h elinduljon a game?

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#5821) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani pár RPG-t vagy hasonlót, amiben vannak sárkányok?
Olyan hasonlók érdekelnének, mint a Dragon Age, Drakan... stb.

(#5822) Sósperec válasza AthlonXP (#5821) üzenetére


Sósperec
tag

esetleg Skyrim? :) (mást hirtelen nem tudok)

(#5823) AthlonXP válasza Sósperec (#5822) üzenetére


AthlonXP
őstag

Erre az újra gondolsz, ugye?

(#5824) Sósperec válasza AthlonXP (#5823) üzenetére


Sósperec
tag

Igen :K
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5825) FehérHolló válasza AthlonXP (#5821) üzenetére


FehérHolló
veterán

Minden mostani (2010 és utáni) RPG-ben vannak sárkányok. Ha nem több, egy biztos.
Mostanában valahogy kihagyhatatlan elem. :(

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5826) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy tudna e valaki olyan FPS,TPS-t említeni amivel még bőven játszanak multiban de nem BF vagy COD?

(#5827) AthlonXP válasza Sósperec (#5824) üzenetére


AthlonXP
őstag

Oké, köszi szépen! :)

(#5825) FehérHolló: Köszi neked is, majd megnézem, akkor mik jelentek meg az elmúlt 2-3 évben...
Amúgy mi a baj a sárkányokkal, látom nem vagy oda értük?...
Én imádom őket, jöhetnek filmen, játékban, akárhol. Főleg a mi "nyugati" tipusú sárkányainkra gondolok itt, nem az ázsiai "kígyó" testűekre, azok valahogy annyira nem tetszenek. :F

Amúgy arról tudtok vmit, hogy a Drakan nevű bő 10 éves játékot el lehet valahogy indítani Win 7-8 alatt? Nekem meg van a teljes játék, de sajnos már nem tudom használni, mert nem megy ezeken a rendszereken, hiába a kompatibilitási mód és társai. Pedig olyan jó kis játék lenne. :(

(#5828) Sósperec válasza AthlonXP (#5827) üzenetére


Sósperec
tag

Az utolsó kérdésedre:
Windows Virtual CD-t kell letölteni Win XP moddal. Azután kell a játékot telepíteni majd futtatni ezzel.
Ezt találtam most. :)

(#5829) Gaben1


Gaben1
tag

Valaki tudna segiteni? arról már lemondtam h online játszom test drive unlimited 1 ben mert nem csatlakozik egyik fiókkal sem,, :( de most offline ban vagyok, és autó modokat próbálgatok.. egyrészt honnan lehet letölteni még kocsikat?, másrészt amelyik telepitős, azt hogy kell feltenni? mert nem fogadja el az elérési utat..

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#5830) Sósperec válasza Baga1983 (#5826) üzenetére


Sósperec
tag

Team Fortress 2 vagy esetleg Tribes Ascend?? Én ezeket ismerem, játszottam.

(#5831) Sósperec válasza Sósperec (#5828) üzenetére


Sósperec
tag

MOD: Windows Virtual PC :)

[ Szerkesztve ]

(#5832) AthlonXP válasza Sósperec (#5831) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ezt nem próbáltam még, de helyette nem jó a Vmware 8.xx, nekem ez van meg, mint virtualizációs cucc...?

(#5829) Gaben1 A TDU-hoz van egy 166 megás car pack, azt próbáltad már? Sima exe telepítős, ha jól tudom és van benne sok jármű.

[ Szerkesztve ]

(#5833) Sósperec válasza AthlonXP (#5832) üzenetére


Sósperec
tag

Hát nem tudom :) én még nem használtam egyiket se. Ezt is csak neten találtam. De ha azzal is lehet oprendszert emulálni akkor biztos jó.

(#5834) FehérHolló válasza Sósperec (#5833) üzenetére


FehérHolló
veterán

Amennyiben van eredeti telepítője az embernek, igen. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5835) Gaben1 válasza AthlonXP (#5832) üzenetére


Gaben1
tag

tudom :) az meg is van feltelepitve,csak néhány kocsit le akarok cserélni benne pl ascari KZ1 et - mazda 6 ra.. :) sok ilyen van hozzá csak nem tudom honnan lehet letölteni

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#5836) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

moin,

kellene egy olyan progi, amivel game alatt tudunk dumálni mikrofonon, és lehetőség szerint rögzíteni is a forgalmazást mp3-ba mondjuk (64k elég)

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5837) FehérHolló válasza Mr.Csizmás (#5836) üzenetére


FehérHolló
veterán

TeamSpeak és Ventrilo.
Előbbihez kicsit több a publikus szerver, saját szerverkeresője is van. Utóbbit könnyebb hostolni otthonról.

Skynet is real. It's called Google.

(#5838) Mr.Csizmás válasza FehérHolló (#5837) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és a rögzítés?

szerver mindegy, 1 emberrel csacsognék, csak record legyen.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5839) FehérHolló válasza Mr.Csizmás (#5838) üzenetére


FehérHolló
veterán

Self (vagy Actions) menü => Record. :)

Szerver nem mindegy, mert valamire csatlakoznotok kell. Nem megy direkt csatlakozással egyik sem, csak szerver-kliens módon.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5840) sunnymarcell válasza Mr.Csizmás (#5836) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

már rengetegen használnak skype-ot gamelésre is, pontosan ezért, mert nem kell szerver hozzá

azt nem tudom hogy rögzíteni lehet-e, de mivel nagyon népszerű, szerintem lehet valahogy.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#5841) FehérHolló válasza sunnymarcell (#5840) üzenetére


FehérHolló
veterán

Skype-tól rettenetesen lagos lesz az online játék, konferenciabeszélgetést nehéz összehozni vele, elég pazarló codec-et használ, és külső/beépülő program nélkül nem lehet rögzíteni a beszélgetést. Egyéb gond nincs vele.

Skynet is real. It's called Google.

(#5842) Mr.Csizmás válasza sunnymarcell (#5840) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ahogy Holló írta, skype banplz. :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5843) sunnymarcell válasza FehérHolló (#5841) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ezt én nem tudtam, csak annyit, hogy rengeteg profi e-sport csapat használ skype-t, azért írtam.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#5844) FehérHolló válasza sunnymarcell (#5843) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ja, meccsszervezésre. ;]

Skynet is real. It's called Google.

(#5845) Brian_GT válasza sunnymarcell (#5843) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nekem 80as netem van de hiába, még ezzel a nettel is érezhető laggolás történik játék alatt, Team Speak-et érdemes használni...ott egy rendes nettel semmit nem veszel észre és a TS3 óta ami jobban finomhangolható, jelentéktelen a késés 2 fél között.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5846) CsCsigusz


CsCsigusz
tag

Sziasztok! Kicsit lemaradtam az utóbbi 3-4 évvel hogy milyen játékok vannak most a piacon, és érdekelne, milyeneket tudnátok nekem mondani, amik úgy mostanában vagy ez alatt az idő alatt jöttek ki és lehet velük 2-en játszani, lehetőleg co-op módban. :)

Minecraft, TF2, S4 league ezekkel játszottunk eddig, de nem kell hogy FPS meg lövölde legyen :U Előre köszi a segítséget! :R

(#5847) FehérHolló válasza CsCsigusz (#5846) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tessék: [link]
Lehet release date szerint is rendezni.

Skynet is real. It's called Google.

(#5848) DeFranco válasza CsCsigusz (#5846) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Portal2
Borderlands
Trine-Trine2
Lara Croft and the Guardial of Light

(#5849) Brian_GT válasza CsCsigusz (#5846) üzenetére


Brian_GT
őstag

Borderlands-t én is ajánlom. Aránylag hosszú játék...akár 4en is lehet menni egyszerre. Ez belső nézetes szóval FPS lövölde. Nagyon szórakoztató szerintem. Rengeteg fegyverváltozat és lehetőség a harcmodorra.
Kezdésnek szerintem ennél jobb jelenleg nincs.
Esetleg a Gears of War 1 ami nagyon jó, bár azt nem tudom 3-4 éven kivül van e már...de nagyon jó volt azt is co-opban játszani.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5850) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Kicsit fura lesz a kérdésem, de hátha valaki tud segíteni.
Driver-hez hasonló (de mondhatnám a gta-t, midtown maddness-t,stb.) játékot keresek, de olyat amiben a közlekedés a bal oldalon történik (mint pl. Angliában). Van ilyen egyáltalán? :F

BANZAII

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.