Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13001) KFORboy


KFORboy
senior tag

Sziasztok, újra ide kellett jönnöm, mert sehogy nem jut az eszembe egy játék címe, és játékmechanikai leáirása, mint kulcsszavak alapján se találok semmit google-ben.

Lényegében, ez egy majdnem tower defense jellegű játék... Csak nem az :DDD
Van egy map amin végig kell vergődnöd a kis robotjaidsal, tankjaiddal, vagy amit éppen gyártasz, a map ugyebár úgy fedeződik fel és látod hogy mi merre hány méter, ahogy haladsz/felfedezted arra is velük.
Tudsz tornyokat is lerakni...
Lenyegében jön az enemi szutyok, amik asszem óriás bogarak, de nem tuti... Te meg tolod ezeket a csili kék meg mindenféle futurisztikus lépegetőket és társai és próbálod nem csak megvédeni magad hanem kiirtani a másikat teljesen.

Valami DuplaDinamit (nagyon frappáns) sok az egyben játék lemezen volt anno kölök koromban, ilyen tipikus teszkós játéksoros EZT VEDD MEG kategóriás dolog volt.

Valakinek bevillan ebből valami ? :F
(Kb 2008-2009 körül játszhattam vele utoljára, de valószínűleg regebbi a játék, olyan 2005-re tippelném)

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#13002) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Bocsánat az amatőr kérdésért de gamepass végülis van pc-re vagy csak tervben van? Jelenleg boxon Ultimate előfizetéssel rendelkezem most kacsingatok újra a pc-s irányba is, nagyon le vagyok maradva. Köszönöm. :)

(#13003) Golden9 válasza Barell (#13002) üzenetére


Golden9
addikt

(#13004) morfondőr válasza Barell (#13002) üzenetére


morfondőr
őstag

Van PC-re is, de az külön van a Boxostól, viszont az Ultimate tartalmazza!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#13005) Barell válasza morfondőr (#13004) üzenetére


Barell
senior tag

Köszönöm! Tehát ha ultimate előfizum van boxon ugyan az használható pc-n is ha jól értem. :)

(#13006) morfondőr válasza Barell (#13005) üzenetére


morfondőr
őstag

Igen, az ultimate mindent visz! Viszont ha csak xbox game pass, vagy xbox gold van, akkor a pc-s játékokat nem kapod meg. Ha csak a pc érdekel, akkor game pass for pc lehetőség is van.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#13007) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Ez mi lehet? Nem enged a PB: ACI LiveSecure for ACI-PB-VIOLATION-84179-BF3.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#13008) Barell válasza morfondőr (#13006) üzenetére


Barell
senior tag

Nagyon köszönöm! :)

(#13009) ollie válasza szimi57 (#13007) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csalásért végleges bant kaptál.

***

(#13010) szimi57 válasza ollie (#13009) üzenetére


szimi57
őstag

Nem csaltam, nem is ismerek egyetlen egy módszert sem. Valamelyik nap multiztam, nem volt semmi gond, : ma meg ez fogadott: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'ChemotoXx' (for 2 minutes) ... Violation (GAMEHACK) #84179

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#13011) KFORboy válasza szimi57 (#13010) üzenetére


KFORboy
senior tag

A punkbuster nagyon régi anticheat, már azt is hacknek látja ha netlagg miatt a state/position adatok túl nagy értéket ugranak, mert a szerver szerint még x y z koordinátán vagy, te meg közben már 10-el odébb vagy és a kettő között elveszett 1 package...

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#13012) wrongduke válasza KFORboy (#13001) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Én ezt találtam esetleg az lehet, de időben későbbi:

AirMech
YouTube gameplay
Steam

Más ami hasonló azok már 97-es darabok és/vagy bogarak fegyverekkel :D

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#13013) szimi57 válasza KFORboy (#13011) üzenetére


szimi57
őstag

Ma is tilt a PB. Látszólag nálam semmi változás. Net ping 22, dl 30, ul 5,7. CPU terhelés 0-1 %. Mem késleltetés 52 ns. Játék szerver ping 55. Üres szerverre sem enged fel.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#13014) FehérHolló válasza szimi57 (#13013) üzenetére


FehérHolló
veterán

írj a supportnak.

Skynet is real. It's called Google.

(#13015) batman91 válasza FehérHolló (#13014) üzenetére


batman91
őstag

Szerintem semmi értelme, nem fognak vele foglalkozni. Ha benézel a játék fórumára egy rakás ember írja ezt a problémát.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13016) MageRG válasza KFORboy (#13001) üzenetére


MageRG
addikt

Ez akár valamelyik Battlezone játék is lehet, de az régebbi...vagy a Supreme Commander.
Egyáltalán milyen nézetű volt?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#13017) KFORboy válasza wrongduke (#13012) üzenetére


KFORboy
senior tag

Ez nem talált : /

MageRG: Döntött felül nézet, mint pl Age of Empires esetén vagy Stronghold Crusader estén.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#13018) wrongduke válasza KFORboy (#13017) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Hát ez így már érdekesebb. Akkor olyan RTS amiben van tank és lépegető, esetleg RPG ahol lehet tornyokat rakni...
Itt az újabb adag tippem:

RTS:
Empire Earth (ebből van több rész)
Command & Conquer 3: Tiberium Wars (és a C&C úgy általában)
Mechcommander 2
Metal Fatigue
Emperor: Battle for Dune
Earth 2140, 2150, 2160
Warhammer 40k Dawn of War

Valamint ahogy MageRG írta, a Supreme Commander.

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#13019) nem_tom


nem_tom
őstag

Sziasztok! Egy érdekes jelenséggel kapcsolatban érdekelne a véleményetek. Egy haverommal szeretnénk játszani. Hanghívást indítottunk Steamen. Én hallom őt, de ő nem hall engem. Pedig a gép is meg a steam is érzékeli. Átmentünk TS-re ahol pontosan ugyan ez van csak fordítva. Plusz egy idő után mindig elkezd szétesni a haverom hangja és nem értem mit beszél. Ez miféle probléma lehet? Köszi előre is!

(#13020) batman91 válasza nem_tom (#13019) üzenetére


batman91
őstag

Velünk is volt ez, mi kiléptünk és vissza. Ez nálunk megoldotta a problémát. Érdekes volt, mert én hallottam őt viszont ő engem nem, de a gépemen hallható zajok viszont átmentek. Nem is értettük, hogy ez hogyan lehetséges. Utána már nem volt probléma.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13021) nem_tom válasza batman91 (#13020) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor reméljük mára jó lesz vagy ha más nem kipróbáljuk a discord-ot. :)

(#13022) wrongduke válasza nem_tom (#13019) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Nekem az oldotta meg, hogy minden nem szükséges lejátszó/felvevő eszközt letiltottam a windows-ban. Ha jött hang a gépről és visszahallottam magam elkezdtem az egyéb progikat is indítani és beállítgatni őket. Azóta nincs gond.
Feltehetőleg a felvevő és a stream cuccokkal volt nekem gond, ott kavart be a hangba.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#13023) nem_tom válasza wrongduke (#13022) üzenetére


nem_tom
őstag

Igen úgy, hogy aznap letiltottam a webcamerát ami mikrofonként is üzemel már jó volt tegnapra. Viszont vagy a haverom hangja vagy az enyém elkezd szétesni Steamen. Discordon relatíve jól tudtunk csevegni. A TS-n továbbra sem hallom őt. Majd lassan kisimul ez valahogy azt hiszem. :D

(#13024) KFORboy válasza wrongduke (#13018) üzenetére


KFORboy
senior tag

Ebből egyik se talált be...

Lehet aztán tényleg valami zugjáték volt ami nem kapott komolyabb vízhangot, csak egy ilyen 1000+1 játék lemezen helyet kategória... :F

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#13025) wrongduke válasza nem_tom (#13023) üzenetére


wrongduke
aktív tag

A szétesés meg érdekes jelenség, nekem pl a gépem kábelen van kötve a router-re, de ha más eszközök, mint laptop, telefon van rajta olyan 2-3 és mondjuk fut egyszerre a gog és a steam, akkor nálam is eltűnnek a mondatok végei. Szóval van egy dedikált routerem... :DDD

Én rommá monitoroztam mi lehet a probléma. 300 Mbit nettel nehogy ne lehessen beszélni és arra a konklúzióra jutottam, hogy az IPV6 miatt van. Pont nem értek hozzá, hogy be tudjam bizonyítani, de telefonon mobilnetről és ugyan csak MIFI mobilnetről nincs ilyen gond, azok IPV4-esek.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#13026) nem_tom válasza wrongduke (#13025) üzenetére


nem_tom
őstag

Ennyire nem szeretnék belebabrálni a rendszerbe, épp elég néha LAN partikon, hogy működjön a hálózat. :D Viszont a problémánkat a Discord megoldotta, ezerszer jobb és kényelmesebb mint a TeamSpeak. :)

(#13027) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Játékot hol szoktatok vásárolni? G2A-nak van még olcsóbb alternatívája?

(#13028) laceszgamer válasza Brandynew (#13027) üzenetére


laceszgamer
addikt

allkeyshop.com

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13029) Golden9 válasza Brandynew (#13027) üzenetére


Golden9
addikt

IsThereAnyDeal

[ Szeretkezve ]

(#13030) Brandynew


Brandynew
őstag

Köszönöm!

(#13031) Golden9 válasza laceszgamer (#13028) üzenetére


Golden9
addikt

A allkeyshop.com-al az a baj, hogy a szürke boltok ajánlatait is listázza, a G2A is az.
Az ezeken az oldalakon lévő üzletek megbízhatóbbak:

IsThereAnyDeal
GG Deals
Approved digital distributors of Ubisoft games
SteamDB Sales

[ Szeretkezve ]

(#13032) oriic válasza Golden9 (#13031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

G2A-nal olcsobb alternativakat kert kollega, szoval nem hiszem h ez gond lenne. :DDD

szerk:

Amugy CDKeys.com

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13033) Csokishurka válasza laceszgamer (#13028) üzenetére


Csokishurka
őstag

+1 mindent innen szoktam nézni és legtöbbször kedvezményes kódot is kapsz.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#13034) janos666 válasza morfondőr (#12996) üzenetére


janos666
nagyúr

Én kvázi singleplayer módban játszottam végig a story-t (Privát mód, vagy leszartam a csapatot, mikor Freeplay-ben kötelező a matchmaking), de semmi más értelme nem volt, mint kvázi_Bioware_fan OCD-etetés. Nekem könnyű volt beletanulni (később láttam, hogy vannak, akik sokat bénáznak a tutorial alatt), és pár óráig izgalmas volt az újszerű irányítás a repkedéssel (csak a leggyorsabb Interceptor-t használtam, mert a többi mind túl lomhának érződött utána), de nem tartott túl sokáig a varázslat, és nagyon bugyuta és sovány volt a story (és ahogy már megszokhattuk a Bioware-től a DA:I óta, arányosan rengeteg játékőre van szétkenve a story, ami ez esetben még inkább repetitív).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#13035) beef


beef
őstag

Valaki futott már bele olyanba az Xbox (beta) appal, hogy elkezdtem letölteni a Metro exodust, kb. 20% után kiléptem windowsból, majd újraindítás után már nem lehet se folytatni, se törölni. Más játékot enged letölteni és fut is.

A Windowsapps mappában ott van a teljes lefoglalt 54GB cache file. Törölni nem lehet a jogosultságok hiánya miatt. Persze ez utóbbit meg tudom oldani, de ha van rá valami hivatalos megoldás inkább azt választanám.

(#13036) dawid92


dawid92
tag

Sziasztok! Óriási Heroes 3 fan vagyok. Eddig tudtam is használni simán a játékot a Windows 10 laptopomon, de ma egyszer csak kilépett és azóta nem indul. Indításkor jobb oldalról beúszik egy értesítés, hogy a Win+G billentyűkombinációval el tudom indítani a játék felvételét, de más nem történik.
Ezután letöltöttem a GOG-ról is a játékot, de az sem megy. Mi lehet a baj?

(#13037) janos666 válasza dawid92 (#13036) üzenetére


janos666
nagyúr

Nem frissített (automatikusan a háttérben) VGA driver-t a Win10?
Volt már Win újraindítás két játékindítás próba közt?
Esetleg próbáld még kikapcsolni a Game Bar-t (Win+I , Játék , első pöcök klikk).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#13038) dawid92 válasza janos666 (#13037) üzenetére


dawid92
tag

A windowst újraindítottam, nem segített. A gambart kikapcsoltam, nem segített.
Lehet, hogy frisst a driver. Akkor mit tehetek?

(#13039) #65675776 válasza dawid92 (#13038) üzenetére


#65675776
törölt tag

Maga a Heroes III elég régi játék. A GoG-os "frissítések" érzésre csak rontottak a stabilitásán, és a játékmechanikába is belenyúltak. Próbáld meg a Heroes III HD+ modot. Saját futtatókörnyezete van, elég sok minden állítható rajta. És eddigi tapasztalataim alapján messze stabilabb, mint a GoG-os verzió.

[ Szerkesztve ]

(#13040) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Sziasztok!

Tudtok olyan autós játékot mondani, amit lehet osztott képernyőn játszani egy billentyűzeten? Toca, Colin stílus érdekelne, sajnos ezek már nem futnak W10-en.
Köszönöm :R

Z Fold 4

(#13041) beef válasza T0rnad0 (#13040) üzenetére


beef
őstag

TEREP2.EXE
:D

[ Szerkesztve ]

(#13042) #65675776 válasza beef (#13041) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Lotus-t mondtam volna...

(#13043) Csokishurka válasza beef (#13041) üzenetére


Csokishurka
őstag

De jót mosolyogtam :D :D :D Mennyit toltuk, meg a lotussal is :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#13044) dawid92 válasza #65675776 (#13039) üzenetére


dawid92
tag

Ez megoldotta. Kösz a tippet :)

(#13045) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!
Van egy xbox kontrollerem. Nem eredeti. Olyan gondja van, hogy néha (pár játéknál meg kb 3-5 perc után) befagy. Elkezd folyamatosan rezegni, és beáll az utolsó érzékelt mozdulat. Néha csak a reset segit. Maga a kontroller lehet hibás, vagy valami softveres gond lehet. (friss win 10 home)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#13046) wrongduke válasza JoolsNOS (#13045) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Szia!

Mondanál légyszíves hozzá márkát, típust és a játékot ahol előfordul? PC-n használsz olyan programot amivel irányíthatod a kurzort, mintha egereznél?

Számomra alapvető javítási kísérlet, a driver újratelepítése szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#13047) Vertigo18 válasza JoolsNOS (#13045) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha folyamatosan rezeg, akkor másra még jó lehet! :) :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#13048) JoolsNOS válasza Vertigo18 (#13047) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Igen ilyenkor rá szoktam ülni :D

(#13046) wrongduke A pc játékok 90% működik vele. Autós játék tps ami élvezhető is.
De én most oculus dk2 mellé használnám, de sokszor lefagy. Ott meg nincs alternatíva sok programnál csak a kontroller.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#13049) wrongduke válasza JoolsNOS (#13048) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Reméltem írsz valami infót a kontorllerről és a játék nevét hátha dob rá a google valamit, így csak azt tudom javasolni amit eddig, kiegészítve, hogy kapcsold ki a rezgést ha lehetséges.
Esetleg ha az ismeretségedben van valakinek eredeti xbox kontroller azzal kipróbálni. Jobbat sajnos nem tudok.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#13050) JoolsNOS válasza wrongduke (#13049) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem hiszem, hogy a rezgésen van a hangsúly. Mert pl Stern pinball (oculus vr) ott nincs rezgés és ott mindig befgy kb a 2. golyónál. (rezgés nélkül) És ott nincs alternatíva. Csak kontrollerrel megy. De van pár játék ahol nem jön elő a dolog.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.