Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5701) FehérHolló válasza NathanCullen (#5700) üzenetére


FehérHolló
veterán

Blur?

Skynet is real. It's called Google.

(#5702) Hintalow válasza Tauren45 (#5688) üzenetére


Hintalow
senior tag

Szerintem a KKND lesz az.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#5703) NathanCullen válasza FehérHolló (#5701) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Köszi szépen! Látom még 4-en is lehet...

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#5704) Kassadin válasza NathanCullen (#5700) üzenetére


Kassadin
addikt

Split/Second, ha jól rémlik.

(#5706) Tauren45 válasza Hintalow (#5702) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Igen ez az. :C

Honnan tudtad? :D

Köszi. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#5707) Hintalow válasza Tauren45 (#5706) üzenetére


Hintalow
senior tag

A rakétás-rák elég jellegzetes, abból ugrott be :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#5708) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Ezzel a DNF-fel kapcsolatos kérdéssel kapcsolatban tud valaki segíteni? [link]

(#5709) B1LLerbácsi!


B1LLerbácsi!
csendes tag

Üdv!

Akasztottam a Bioshock-ot amíg bele nem szaladtam egy szeretett bugba :(

Keresgettem az Interneten,de nem találtam rá megoldást,sem egy fájlt,sem egy komplett javítócsomagot pedig állítólag készítettek hozzá! :W

Ötletek és segítséget kérnék!

Köszönöm Szépen előre is!! :D

(#5710) DeFranco válasza B1LLerbácsi! (#5709) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Dobozos, vagy steames a játék?

(#5711) B1LLerbácsi! válasza DeFranco (#5710) üzenetére


B1LLerbácsi!
csendes tag

Utóbbi!

(#5712) DeFranco válasza B1LLerbácsi! (#5711) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor fel kell patchelve legyen rendesen. Egyáltalán mi a hiba? Azt nem írtad le.

(#5713) B1LLerbácsi! válasza DeFranco (#5712) üzenetére


B1LLerbácsi!
csendes tag

Az egyik pályán ki kell nyitni egy széfet és abban kellene lennie egy nyomnak amivel tovább lehet menni de nincs benne és így elakadok de nem csak én jártam így!!! :W

(#5714) DeFranco válasza B1LLerbácsi! (#5713) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Found the solution. Save the game before opening the safe. Directly quit to windows after pressing the esc button. Start the game again and select continue. You will see the contents of the safe. It is sure to work. If it doesn't try 2-3 times. Hope this helps!

Mentsd el a játékot a széf kinyitása előtt, ez után egyből lépj ki a windowsba, majd indítsd el újra a játékot, és válaszd a "contnue-t".

(#5715) B1LLerbácsi! válasza DeFranco (#5714) üzenetére


B1LLerbácsi!
csendes tag

Próbáltam nem is 1x nem is 2x!

Hallottam hogy van egy kifejezetten a Bioshock-nak kifejlesztett javító csomagról de sehol sem találom!!
Kacsa lenne???

(#5716) DeFranco válasza B1LLerbácsi! (#5715) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Passz. Írnak még valami teleportálásról is, de azt már nem találtam meg 100%-osan. Warez verzióval szoktak ilyen problémák lenni.

(#5717) #41635072


#41635072
törölt tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani pár olyan FPS játékot, ahol nem egyedül, hanem csapatban kell küzdeni?
Lehetőleg 5 évnél ne legyenek öregebbek, és a COD szériát hagyjuk.
Eddig csak a Bad Company 2-őt találtam ami tetszett.
:R

(#5718) B1LLerbácsi! válasza #41635072 (#5717) üzenetére


B1LLerbácsi!
csendes tag

Battlefield Bad Company 2
Homefront

(#5719) DeFranco válasza #41635072 (#5717) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Borderlands

(#5720) ollie válasza #41635072 (#5717) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Team Fortress 2
Red Orchestra 2
Left 4 Dead 1-2
Killing Floor
Counter Strike GO (hamarosan megjelenik)

[ Szerkesztve ]

***

(#5721) HS 2142 válasza B1LLerbácsi! (#5709) üzenetére


HS 2142
őstag

Rémlik ilyen hiba (nem csak warez, hanem eredeti esetében is), de nem tudok patchről, ami javította volna. A cheat az egyszerűbb út a másik pedig egy mentést keresni. (Esetleg valakivel megbeszélni, hogy elküldöd neki a mentésed, ő túljut ezen a részen és visszaküldi, de ez nem 100%, hogy működne is ennél a problémánál.)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5722) B1LLerbácsi! válasza HS 2142 (#5721) üzenetére


B1LLerbácsi!
csendes tag

Én is gondolkodtam a Ceat-en, de az a baj hogy olyan cheat nincs amivel bele tudok varázsolni egy tárgyat egy széfbe!! :((

A mentéses ötletet megfogadom!!
Köszönöm Szépen!!!!! :DD :D :)

(#5723) DeFranco válasza DeFranco (#5708) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szolid up

(#5724) HS 2142 válasza B1LLerbácsi! (#5722) üzenetére


HS 2142
őstag

Nyilván ez a rész kimaradna, és ghosttal átlibbennél a következő pályarészre.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5725) #41635072


#41635072
törölt tag

Áhh, gondoltam 2 év után játszom kicsit.
Kipróbáltam a Sniper Elite v2-t és a Homefrontot is, de mindkettő használhatatlan konzolport.
Miért nem lehet kikapcsolni az egér "utánhúzását"? Úgy nem lehet célozni, hogy a célkereszt az után is megy, hogy megállítottam az egeret. :W
Ugyan ez volt a Payday-el is, ott sem lehetett célozni egérrel.
Olyan nehéz megoldani, hogy a PC-sek is tudjanak játszani? :(
Azt hiszem végigviszem mégegyszer a BC2-t és a Mafia2-t, ezekkel legalább lehet játszani.

(#5726) mester zoli


mester zoli
csendes tag

Sziasztok megvettem a worldshift nevű játékot,és azt írja ki,hogy:" hiányos jogkör az első elindításhot rendszergazda jogkörrel kell rendelkenzi. Én itt már szídtam mindent át is irtam wordsh*t re de akkor sem megy átálítottam xpsp3-ra rendszergazdaként futtattam de semmi.
valaki aki tudja az szóljon már légyszíves.

Nekem csak a puffin ad erőt és mindent lebíró akaratot!!

(#5727) bimbilla09 válasza mester zoli (#5726) üzenetére


bimbilla09
tag

embeer. a heJesírás :)

(#5728) ollie válasza #41635072 (#5725) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A PayDay-nél nekem semmi bajom nem volt a célzással. Nem valami hardver hiba van nálad?

***

(#5729) FullGas


FullGas
aktív tag

Sziasztok van olyan motoros játék (moto gp / SBK ) amelynek valamelyik részében benne van a hungaroring :F

(#5730) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Volt Kongregate-n egy olyan játék, ami egy 'életszimulátor' volt, 2D-s volt, nem voltak achievementek. Egy lakásban kezdtél, lehetett menni dolgozni, illetve az egyik opció az étkezésre a bacon & eggs volt (ha jól emlékszem), azthiszem, befektetni is lehetett, és minden mozgás a "játéktáblán" levont az energiából. Egyszerű játék, nem mutatós. Valaki tud nekem segíteni?

(#5731) kovsol


kovsol
titán

dead space játékkal kezdtem el játszani és elakadtam egy helyen és ebben szeretnék segítséget kérni

játéknak még az elején járok, ott amikor egy kisebb hajó felrobbant miután felmentem rá és a két társamat elkapta a szörny amit a karperecemen át jövő adáson láttam.
adott ez az úttorlasz és azt jelzi arra kell mennem, de hogy tudom én ezeket átugrani ? végig nyomkodtam az összes gombot és nem lehetett, lőni se tudtam őket, szétütni se.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5732) kovsol válasza kovsol (#5731) üzenetére


kovsol
titán

probléma megoldva :B

May the Force be with you!

(#5733) HaaS


HaaS
addikt

Megy valakinél a Jagged Alliance Online?

Itt login után lehal...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#5734) Bodin


Bodin
aktív tag

Sziasztok, légyszi segítsetek, mert mindjárt kibobom a francba az egész játékot. (GTA4)
A következő problémáim vannak:
A gépem a következő: G31, Q6600, GTX460 OC 768MB, 4GB DDR2 800, eredeti játék.
Szűz win7 ultimate 64bit felrak, driverek felrak, játék D: -re felrak. Ilyenkor elindul, de minősíthetetlenül akad. Ha mindent húzok akkor is. Ennyire nem lehet fos, gondolom majd a patch segít. (amúgy is magyarul szeretném játszani) Ugye 1.0.6.0, vagy 1.0.7.0 dukál hozzá. Bármelyiket töltöm le és rakom fel, nem lehet elindítani a játékot. A play offline-ra kattintva, hozzányúl a DVD-hez, de utána semmi hibaüzenet, csak bámul rám bután a win.
Szűz XP 32bit: minden a fentiekkel egyezik, azzal a különbséggel, hogy a patch felrakása előtt az ajánlott beállításokkal nem akad.
Vista: próbáltam, de a VGA driver telepítése után mindig sötétség fogad, úgy hogy ott más bibi van.
Ez már azután történt, hogy eleinte mindig kékhalálozott a telepítés végén, és játék indításnál is, mert SATA-s winyóm volt. Ezt kiderítve beraktam egy 80-as PATA -t, de akkor a fenti hiba jelentkezett. Meg kell jegyeznem, hogy a BIOS-ban a SATA és PATA vezérlő különböző beállításai esetén még ilyen hibaüzenetet is kapok XP alatt, patch nélküli játék indításánál: failed to start application 2000. A 2005 C++ újratelepítése, vagy újabbra cserélése nem hozott eredményt. A HDD RACK-ben van, egy kábelen egy DVD-íróval.(mert nincs több) Kérlek segítsetek. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#5735) ollie válasza Bodin (#5734) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Más játékoknál nem áll fenn hasonló hiba? Pl. akadás.

***

(#5736) Bodin válasza ollie (#5735) üzenetére


Bodin
aktív tag

Komolyabb játékokkal nem játszom mostanában, max CS, War3, ilyenek. Ezek indulnak, nem akadnak, stb.

(#5737) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Üdv!
Nem tudja valaki miért van az, hogy push to talk-ra nem reagál a ts? Megnyomom a gombot és semmi.. Ez azután történt, hogy újratettem a ts-t, mert találtunk egy irc plugin-t, amit be akartunk építeni a játékba csak hát nem jött össze. Először frissítettük, aztán töröltük a legújabb verziót, felraktuk a 3.0.0rc1-et, amit aztán töröltem és megint a 3.0.7-et (ami a legújabb) de közben registry-ből is takarítottam és azóta nem jó.

Remélem érthető, valaki esetleg tudna segíteni? Google-n nem sok jót találtam..
Jah és mielőtt elkezdtem törölni, frissíteni, töltögetni még jó volt minden. Meg most is jó, ha a tesztet elindítom csak ha nyomom a gombot nem világít a led.
Ha jól emlékszem 1-2 éve is volt ilyen problémám, mintha valami pipálós cucc lenne a megoldás.
Annak érdekében, hogy ne rontsam el teljesen a ts-em valaki segíthetne :R

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#5738) Balázs9503


Balázs9503
tag

Sziasztok!

Megkérhetnék valakit aki benne van ebben a Project CARS-os dologban, dobjon már nekem PÜ-t a fontosabb tudnivalokról, mert igaz a megjelenés még messze van de szeretném kiprobálni a pre-alfa verziot. :K (tudom hogy támogatni kell a fejlesztöket csak nem igazán jó az angol tudásom és inkább megkérdezném hogyan müködik a dolog :B )

A segítséget előre is köszönöm!!!! :K :K

(#5739) helenne


helenne
tag

Hali! Mi lehet a gond, ha a My horse & me 2 - nél ezt a hibaüzenetet írja ki a gép és nem lehet tovább lépni másik játékfokozatra - levels\gfx_33\_textures\additive_trawa_j.tga: invalide file magic (0x2C6D6574) ( or end of stream)?
Előre is köszi a segítséget!!!!!

(#5740) pr1mzejEE válasza pr1mzejEE (#5737) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Megoldva :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#5741) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Sziasztok ezzel a játékkal mi a helyzet itthon?, mert én nagyon szeretném folytatni a karakteremet, és a frissítések híján nem tudom játszani Proxy nevű programmal sem.
Kilátásban van-e az, hogy itthon is elinduljon?

Ja bocsi.

(#5742) ollie válasza Heroes fan (#5741) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen játékkal?

***

(#5743) FehérHolló válasza ollie (#5742) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link] ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#5744) Heroes fan válasza ollie (#5742) üzenetére


Heroes fan
őstag

Megjelent egy online verziós játék a heroes-ből amit le kell tölteni a főoldalukról, és azt a játékot hogy lehet-e tudni róla, hogy mikor lesz elérhető itthon is.

(#5745) #56230144


#56230144
törölt tag

Valaki tud hearts of iron féle játékokat?

(#5746) petiwr


petiwr
senior tag

Emberek AMD Phenom II X4 945, Sapphire 5750 1GB GDDR5, Kingmax 4GB 1333, Asus M5A78L-M LX V2, WD Caviar Green 500 GB 32MB ez Max Payne 3 terén mire lenne elég?

1280x1024 ben?

(#5747) Heroes fan válasza petiwr (#5746) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nálam is ilyen van és alapbeállításokkal megy.

(#5748) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Dungeon Siege legends Of Aranna kiegészítőhöz létezik magyarosítás?

(#5749) petiwr válasza Heroes fan (#5747) üzenetére


petiwr
senior tag

Köszönöm szépen!

(#5750) Heroes fan válasza petiwr (#5749) üzenetére


Heroes fan
őstag

A heroes online-ra valami tipp?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.