Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5901) dokee78 válasza Blood Mage (#5900) üzenetére


dokee78
félisten

Ott volt csak kár hogy a topik nem a poén topik.
Nem baj,remélem jön értelmes tag is aki tud segíteni és érdemleges választ ad,na meg persze felnőtt ahhoz,hogy hozzászóljon.

(#5902) Blood Mage válasza dokee78 (#5901) üzenetére


Blood Mage
senior tag

látom fáj az élet, ha nem fapofával kell ücsörögni és egy kis mosoly csalódik az ember arcára.. :U

(#5903) Csepe válasza Blood Mage (#5902) üzenetére


Csepe
aktív tag

Nem árt éha egy kis mosoly. :)

A TD-re visszatérve,itt lehet válogati.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#5904) Blood Mage válasza Csepe (#5903) üzenetére


Blood Mage
senior tag

thx :R

(#5905) jim.clark


jim.clark
csendes tag

Magyarországon hol lehet videojátékos pólókat, pulcsit venni (pl. Rockstar- vagy Ubisoft-logós, GTA-s stb. )? Felsorolhattok több helyet is.
Illetve ha tudtok, szóba jöhetnek külföldiek is, ahonnan lehet rendelni.

(#5906) ollie válasza Blood Mage (#5900) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gemcraft Labyrinth

Magyar fejlesztés, és talán a legjobb!

***

(#5907) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

A következő a helyzet:
2db HDD-m volt(van). Ebből az egyik (250gb-os) a rendszer + ahhoz kapcsolódó pici programok hazája, a másik egy 1 terás merevlemez, játékok, filmek, zenék...hazája.
Most vettem egy SSD-t és az első (250gb-os) merevlemezt leváltandó feltettem rá a win7-et.
El akarom indítani a Sims3-mat az érintetlen 1terás merevlemezről, és azt írja, hogy telepítsem újra :S A 250gb-os merevlemezről lementettem az Electronic Arts mappát és átmásoltam az SSD Dokumentumok mappájába ( ha jól tudom ott a helye ), mégis maradt a hibajelenség. Van még vmi fájl amit lementsek az előző merevlemezről? Vagy egyéb ötlet?
Nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni! Nem szeretném, újrarakni, mert tuti elvesznek a mentések! Eléggé fontos lenne!!

Előre is nagyon köszönöm! :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5908) Blood Mage válasza ollie (#5906) üzenetére


Blood Mage
senior tag

mintha ennek egy jóval kezdetlegesebb verziójával játszottam volna régen.. már nem emlékszem, mindenesetre ez tetszik :D

(#5909) ollie válasza Lmh (#5907) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van olyan játék, amit újra kell telepíteni, mert hiányolja a registry bejegyzéseket.

***

(#5910) Lmh válasza ollie (#5909) üzenetére


Lmh
őstag

neeeee :Y És sehogy nem tudom megadni azt neki? Megvan az előző merevlemezem, bármikor, bármit le tudok róla másolni... Megoldhatatlan? :F

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5911) ollie válasza Lmh (#5910) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megoldható, ha megvan még az előző rendszer, amire telepítve van a játék. De ha már legyalultad, akkor annyi.

***

(#5912) Blood Mage válasza ollie (#5906) üzenetére


Blood Mage
senior tag

elveszett mentésem o.O vissza lehet hozni? mert előröl tuti nem fogom még1x kezdeni.. nem tudom mi történt, nézehettem azta get premium account-ot, meg a játék szélén van egy facebook jel rámentem bejelentkeztem, semmi nem történt és kb ennyi, amikor visszamentem a játékhoz "emty slots" szóval nincs mentésem pedig egy órája még megvolt a babrálás előtt.. :S

(#5913) dokee78


dokee78
félisten

UP!

Hadihajós játékot keresek,nem árt ha van hozzá magyarítás is.

Régebben láttam egyet,de nem ugrik be a neve.

(#5914) FehérHolló válasza dokee78 (#5913) üzenetére


FehérHolló
veterán

Naval Ops?
Gőzöm nincs.

torpedó. még mindig. ;]

Skynet is real. It's called Google.

(#5915) dokee78 válasza dokee78 (#5913) üzenetére


dokee78
félisten

(#5916) Blood Mage válasza Blood Mage (#5912) üzenetére


Blood Mage
senior tag

am megoldódott, más oldalról nyitottam meg a játékot meg más verzió is volt..

(#5917) Sósperec válasza dokee78 (#5913) üzenetére


Sósperec
tag

Esetleg ez jó?
Ezt találtam hirtelen :)

(#5918) Lmh válasza ollie (#5911) üzenetére


Lmh
őstag

Megvan az előző rendszer. Bármikor vissza tudom dugni azt a merevlemezt amin az előző rendszerem van.
Így volt: Egyik merevlemez: Seagate HDD - rajta win7 + progik. Másik: Samsung HDD - rajta Sims3
Most kihúztam a Seagate-et és beraktam helyette egy SSD-t és felhúztam rá egy új win7-et.
A régi Seagate HDD-t nem töröltem, csak szimplán kihúztam a gépből. A Samsung HDD amin a Sim3 van, az most is bent van, csak nem indul a Sims.
Akkor azt mondd, ha tudod, hogy mit mentsek le, honnan az előző rendszer-HDD-ről és hova rakjam ( feltételezem ugyanoda ahonnan leszedtem ), hogy elinduljon a game!
Előre is köszönöm! :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5919) dokee78 válasza Sósperec (#5917) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi jónak tűnik meglesem.

(#5920) dokee78 válasza Sósperec (#5917) üzenetére


dokee78
félisten

Segítségedből kiindulva inkább ezt,mert újabb.

:R :R

(#5921) Gomez86 válasza Lmh (#5918) üzenetére


Gomez86
őstag

Hát ez lehet hogy nem lesz ennyire egyszerű, mert ha kell neki a registry bejegyzés akkor nem fog menni. Én azt javaslom inkább hogy a régi (rendszer) HDD-ről mentsd le a mentett állásaidat (állás, fényképek, ilyenek) és ha ez 100%-ban megvan, akkor telepítsd újra a játékot, és másold be a mentéseket.

Ez csak az én szerény véleményem, lehet hogy valaki tud jobbat.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5922) ollie válasza Lmh (#5918) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor el bootolj a régi rendszerből, indítsd el regedit-et, keresd meg a játék bejegyzéseit és exportáld. Majd bootolj az új rendszerből és importáld az új rendszer registryjébe.

De ez is csak akkor fog működni, ha pont ugyanoda telepítetted a játékot az új rendszerben, mint a régiben.

Ha ezt nem érted keress rá guglival, hogy hogy kell csinálni.

***

(#5923) Lmh válasza ollie (#5922) üzenetére


Lmh
őstag

Nem telepítettem a játékot ujonnan sehova. Maradt a helyén a másik hdd-n.
Furákat írsz :P vagy nagyon sietsz vagy nem érted a felállást, amit már többször leírtam.
Mindenesetre köszönöm a tippet, utána nézek ennek a regeditnek :R
( bár akkor már lehet valóban egyszerűbb a feletted említett ujratelepít-bemásol kombó. nagyon koszonom azt a tippet is )

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5924) ollie válasza Lmh (#5923) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert hogy a mentéseket nem tetted vissza a régi helyére?

***

(#5925) Lmh válasza ollie (#5924) üzenetére


Lmh
őstag

De visszatettem, de igy is azt keri, h tegyem ujra az alapjatekot.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5926) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem ajánlani pár vonatos játékot?
Olyanra lenne szükségem ami nem szimulátoros hanem csak nyersanyagokat kell szállítani egyik városból a másikba pl.(Stratégiai)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#5927) FehérHolló válasza Directors (#5926) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egyértelműen Transport Tycoon. Nem csak vonatos, de a vonat jelenti benne a fő kihívást. :)
És semmilyen szinten nem vagy rákényszerítve egyéb szállítási módokra.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5928) Directors válasza FehérHolló (#5927) üzenetére


Directors
senior tag

Köszi szépen. Jónak tűnik. :)

Esetleg ha tudsz még ajánlani akkor elfogadom szívesen. :)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#5929) Baboon


Baboon
senior tag

Sziasztok!

Ha az alien vs predatort 1280x720-ra állítom a korrek 1600x900 helyett akkor összekicsinyíti a képet. Nem ablakba dobja ki szimplán mindenhova tesz fekete csíkot az oldalára.
Mi lehet a baja? egyik játék sem csinálta ezt, szépen teljes képernyőre dobták ki,
Köszönöm
Dani

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#5930) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani pár ingyenes online lövöldét, amit akár LAN-on is lehet tolni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5931) ollie válasza Bjørgersson (#5930) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

LAN támogatással már nem nagyon készülnek játékok egy ideje... a régebbiek meg nem ingyenesek.

***

(#5932) Bjørgersson válasza ollie (#5931) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor LAN támogatás nélküli ingyenes? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5933) ollie válasza Bjørgersson (#5932) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Team Fortress 2
Gotham City Imposters
Tribes Ascend
Blacklight Retribution
War Inc. Battlezone
Alliance of Valiant Arms

***

(#5934) black ops


black ops
csendes tag

Sziasztok valaki nem tudna abba segiteni hogy a brother in arms-ba nem tudok multy-zni mert azt irja hogy a 'kapcsolat létesítése sikertelen' de a játék eredeti és magyar de nem találta hozzá patch-et mit kéne most csinálnom mert nem tudom igazán :R

(#5935) black ops válasza Baboon (#5929) üzenetére


black ops
csendes tag

igazábol játéktól függő ez a dolog,én nekem is a battlefield bad company-ba is van ijen ha nem 1600*1200-ra állítom

(#5936) Bjørgersson válasza ollie (#5933) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5937) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Tudnátok valami jó autós játékot ajánlani?
Nyugodtan lehet szimulátor is.
Konkrétum nincs, csak annyi kikötésem lenne, hogy a "box" legyen tele élettel, illetve a pálya körül is legyen ún. élet. (pályabírók. stb.)

Szóval, legyen igazi hangulata.
Tudnátok ilyet ajánlani?
Az se baj, ha nem mai "darab".

Köszönöm előre is!

TL

(#5938) Gomez86 válasza TOTAL LOKI (#5937) üzenetére


Gomez86
őstag

Heló,

Legjobb esélyed az F1 játékokkal lehet. F1 2010, F1 2011, nem tudom hogy az idei megjelent-e már...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5939) FehérHolló válasza TOTAL LOKI (#5937) üzenetére


FehérHolló
veterán

Volt egy régi, de egész jó grafikájú, elég nehéz rally játék, aminek nem jut eszembe a neve.
3-4 csapat, csapatonként 4 különböző autóval (terepjáró, gyors óttó, jól gyorsuló kocsi és egy negyedik).
Annyit tudok még róla, hogy az egyik csapat a Wasp nevet viselte. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5940) Gomez86 válasza black ops (#5934) üzenetére


Gomez86
őstag

szia,

Tudnál csinálni egy screenshot-ot hogy lássuk miként is írja ki ezt az üzenetet?

A patch-et pedig szerintem a kiadó honlapján nézzél...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5941) TOTAL LOKI válasza Gomez86 (#5938) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Igen, azt várom.
Köszönöm.:)

TL

(#5942) TOTAL LOKI válasza FehérHolló (#5939) üzenetére


TOTAL LOKI
tag

Régen sok rallys játékkal játszottam, de ilyenre nem emlékszem.

TL

(#5943) G4ga


G4ga
őstag

egy gyors kerdes:

l.a. noire social clubos acc revoke-olhato az accrol ugy mint anno a Gta4 volt?
valaszokat elore is koszi

arra lennek kivancsi hogy atteheto esetleg masik accra?

(#5944) ollie válasza G4ga (#5943) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a social clubnál nincs aktiválási korlát, hiszen egyszer aktiválod a GTA4-et rajta, és aztán végleg ott lesz, csak be kell majd lépned. Eltávolítani az accountodból nem lehet.

***

(#5945) G4ga válasza ollie (#5944) üzenetére


G4ga
őstag

a gta4 lelehetet szedni.
tudom mert adtam el hasznaltan es betudtak aktivalni.

amugy az l.a. nal kell valamire a social klub? tudok offline jatszani vele?
elerheto social acc nelkul a dlc?
csak azert kerdezem mert ha mukodik minden megveszem hasznaltan.

koszonom a valaszt ollie!

(#5946) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

A Slender vajon miért akad?

P4 3 GHz, 2 GB RAM, HD4650, Win7 32-bit.

Switch Tax

(#5947) Kassadin válasza G4ga (#5943) üzenetére


Kassadin
addikt

Ott magát a serialt távolítottad el, attól még a regisztrált fiókod megmarad.

ollie: Utolsó gta iv patch letörli a social club alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#5948) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok!

Az Intel Extreme Graphics 2-nek hála előkotortam a Red Alert 2-t és a Tiberian Sun-t, de ugye a Westwood becsődölt, hivatalosan nincs szerver. Nem lehet valahogy még is online multizni ezekkel?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5949) Kassadin


Kassadin
addikt

Hali! Ilyen régebbi játékok (Baldur's Gate/Icewind Dale, stb.) futnak vajon win7-en? Köszi előre is.

(#5950) Gomez86 válasza Mister_X (#5948) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia,

Próbálj keresni olyan oldalakat ahol még játszanak Hamachi-val vele. Szerintem az a legjobb esélyed.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.