Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5401) janos1988 válasza persil (#5400) üzenetére


janos1988
addikt

Nem mondasz, az. Ezer köszönet! Szerintem soha nem jutott volna eszembe a cime.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#5402) persil válasza janos1988 (#5401) üzenetére


persil
nagyúr

Én sem tudom honnan ugrott be, sosem játszottam vele, csak arra emlékszem, hogy vicces volt a bob nevű angyal:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5403) Deep7


Deep7
csendes tag

Sziasztok!!

Olyan problémám lenne,hogy bármilyen sd,micro sd kártyát teszek be a asztali pc-be(van kártyaolvasó) 2 gb-os karira azt írja hogy 1gb-os!

Viszont ha notiba teszem és ott formázom akkor jó!Gyárilag a kártya tényleg 2 gb!

Mi a gondja pc?

Nem értem!

Választ előre is köszönöm!

(#5404) kefir081


kefir081
csendes tag

Amnesia: The Dark Descent

nekem egy olyan képzavarom lenne ezzel a játékkal, hogy a fény textúrákat valahogyan teljesen fordítva rakja be.Először ez éppen fordítva volt, hogy a fények jól voltak, de a plafonon jártam...

raktam fel egy 1.2-es patchet és újratelepítettem csak úgy viccből gondolom, hogy nem ilyen jellegű a probléma

olyat olvastam valahol, hogy ez a játék nem nagyon támogatja az ATI videókártyákat:
ASUS AH3450 Series(512 MB) na meg persze ATI

1
2
3

[ Szerkesztve ]

(#5405) HummeRC válasza Deep7 (#5403) üzenetére


HummeRC
senior tag

Igen nagy valószínűséggel az asztali PC-d kártyaolvasója nem ismeri az SDHC (nagy kapacitású SD kártya) formátumot, míg a laptopod igen. Pont 2GB-nál volt a váltás a formátumok között. Ennek a megoldása, hogy veszel kb 2-3'000Ft-ért egy új usb-s SDHC kártyaolvasót.

(#5406) Deep7 válasza HummeRC (#5405) üzenetére


Deep7
csendes tag

De egy pár hónapja jó volt! Ez benne az érdekes!

(#5407) mmdms


mmdms
addikt

A Jericho grafikai motorjával adtak ki más játékot is? Nem tudja esetleg valaki?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#5408) HS 2142 válasza mmdms (#5407) üzenetére


HS 2142
őstag

Én úgy tudom, hogy a készítők a saját fejlesztésű motorjukat használták, így lehet, hogy a többi játékuk alatt is az teljesített szolgálatot, de biztosat nem tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5409) persil válasza kefir081 (#5404) üzenetére


persil
nagyúr

Nem vesztettél sokat.

Az a játék kb annyira félelmetes, mint az Esmeralda következő része. Pedig vártam anno, ígéretesnek tűnt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5410) mmdms válasza HS 2142 (#5408) üzenetére


mmdms
addikt

Igen saját fejlesztés, nekem személy szerint nagyon tetszett, és szívesen látnám vissza más játék alatt is. Szerintem lényegesen jobb lett az ut3 engine-nél.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#5411) Doki16


Doki16
addikt

Mi a különbség a Fahrenheit és az Indigo Prophecy között? Valami olyasmit hallottam, hogy csak a cenzúra.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5412) HS 2142 válasza Doki16 (#5411) üzenetére


HS 2142
őstag

Az Indigo Prophecy az Észak-Amerikai változat és igen, egy két meztelenkedős jelenetet ki/megvágtak, de komolyabb cenzúra nem volt.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5413) kefir081 válasza persil (#5409) üzenetére


kefir081
csendes tag

elsősorban nem horror játékot kerestem mikor rátaláltam a "Penumbra készítőitől" ragadott meg benne semmi több, a játék maga a logikai feladatok amiket eléd rak azok rendben voltak nem?

(#5414) persil válasza kefir081 (#5413) üzenetére


persil
nagyúr

Megmondom őszintén, hogy annyit egyszerűen nem foglalkoztam vele, hogy ez kiderüljön, akkorát csalódtam benne. Úgy lett bejelentve, ráadásul a leírásokban is azt olvastam, hogy hú a legrémisztőbb játék évek óta, szinte már borzasztó stb, én meg szeretem a horrort, de itt az első 2-3 órában meg sem fordult a fejemben, hogy szoronganék/ijesztő lenne.
Az elején csak pár egyszerű fizikát használó feladat van.

A penumbrát imádtam, ez viszont az első benyomások alapján közel sincs ahhoz. Pedig az - szerintem - nem is horror, mégis annyira eltalálták az atmoszférát, hogy sokszor tényleg "egyedül" éreztem magam, mint ahogy talán a főhős is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5415) kefir081 válasza persil (#5414) üzenetére


kefir081
csendes tag

azért köszi a negatív véleményt is, már kevésbé érdekel :)

(#5416) persil válasza kefir081 (#5415) üzenetére


persil
nagyúr

Félre ne érts, nem akarlak eltántorítani, nehogy miattam ne próbáld ki :D

Ez csak szubjektív vélemény:)

Nem tudom van-e demoja, de legalább azt nézd meg, hátha velem van a baj :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5417) kefir081 válasza persil (#5416) üzenetére


kefir081
csendes tag

amíg textúra problémákkal küszködik addig élvezhetetlen

felírtam a kipróbálandó játékok közé és ha lesz egy jobb gépem újra próbálkozom vele

(#5418) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Olyan autós játék érdekelne, amit lehet ketten osztott képernyővel játszani. Windows 7 64 bit-en használnám.

Tudtok valami?

═════════════════════════════════════════

(#5419) Balázs9503


Balázs9503
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy majd valamikor szeretnék beszerezni egy win7 64bit-et és érdekelne hogy a meglévő játékaim futnak-e majd rajta rendesen, a játékok a következők: L4D2; Cod mw2, Bo; az AC sorozat 2. része és a Brotherhood és a Dirt3.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#5420) persil válasza Balázs9503 (#5419) üzenetére


persil
nagyúr

Én azóta használok 64 bites win 7-et, amióta megjelent és olyannal még nem találkoztam, hogy a miatt ne menne valami.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5421) Rico45 válasza Balázs9503 (#5419) üzenetére


Rico45
őstag

Simán mennek majd!!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#5422) ollie válasza Balázs9503 (#5419) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom mi az a Bo, de a többi futni fog rendesen.

***

(#5423) Kassadin válasza ollie (#5422) üzenetére


Kassadin
addikt

Pedig adja magát, Black Ops.

(#5424) Balázs9503


Balázs9503
tag

köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#5425) Rica válasza huskydog17 (#5306) üzenetére


Rica
senior tag

Bocs, egy kis fázis késéssel a válasz: Crimesons Sky-jal kezdtem az éjszakákon át tartó gémerkedést, aztán NFS Underground 1-2, majd Most Wanted, utána Carbon a nagy csalódás, és azóta csak FPS. Far Cry 1 az abszolút csúcs, a kettes rész nekem katasztrófa volt.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#5426) Roemedic


Roemedic
csendes tag

Üdv!

Problémám lenne a Serious Sam 3 játékkal. A sztori:

Megvettem hardverapron a SAM3mat VPNes. Megkaptam a leírást de az első lépésnél probléma akadt. Egy bizonyos 'USAIP.pbk' fájlt nem tölt be 711-es hiba. Késöbb támadt egy ötletem.Át mentem laptopra ugyan ezt csináltam ott sikeresen aktiváltam töltöttem is lefele. Át mentem most a PCmre. Belogoltam rámentem a játékra instal. Ekkor egy hiba megint: 'Nem abban a fölrdrajzi régióban vagy ahol a termékkulcsot aktiválták'

Valahol olvastam hogy a 711es hiba orvoslása a vezérlőpult-felügyeleti eszközök-szolgáltatásokban a :

Plug and Play

Távelérés - automatikus kapcsolódás kezelője

Távelérési csatlakozáskezelő

Telefonos szolgáltatások

elindítása. Oké ebből a 2. és a 3. nem tudom elindítani mert 1068as hibát ír ki. Illetve ezek a Secure Socket Tunelling Protocol(SSPT) szolgáltatást függvényében vannak. Ez sem volt elindítva elindítom.1079es hiba.. :N :C :Y :W

Kérem aki segíteni szeretne az priviben írjon rám! :))

Aki megoldja problémámat annak adok steam kuponokat(úgyis roahd rajtam+meghálálom) :C :R

(#5427) FehérHolló válasza RootRulez (#5418) üzenetére


FehérHolló
veterán

A Blur szerintem ilyen.

Skynet is real. It's called Google.

(#5429) Roemedic


Roemedic
csendes tag

És valaki tud rá megoldást? :O

(#5430) janos1988


janos1988
addikt

Nem tudjátok véletlenül, hogy olyan 1992-1994 között milyen (népszerű) szerepjátékok(?szerűség) voltak? Keresek egy játékot, amiről szinte semmit se tudok, csak egy halvány kép van meg :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#5431) HS 2142 válasza janos1988 (#5430) üzenetére


HS 2142
őstag

Tippek: Betrayal at Krondor, Darklands, Eye of the Beholder III, Newcomer. Esetleg végigfuthatsz a Mobygamesen, ha beállítod a platformot, akkor szűkülhet a kör.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5432) janos1988 válasza HS 2142 (#5431) üzenetére


janos1988
addikt

Ha jól rémlik ennyire szines-szagos nem volt, mint pl. ez Betrayal at Krondor. De még annyi rémlik, hogy nagy szó volt vmilyen gyűrűt megszerezni :B

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#5433) ollie válasza janos1988 (#5432) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#5434) Aslan


Aslan
aktív tag

Sziasztok!

Silent Hill 2

Sajnos van benne ez a looping hanghiba. Néha úgy beakad a hang aztán rövid hangszakaszok ismétlődnek. loopingol a hang. A probléma átalános, hisz van rá patch a neten, csak az a baj, hogy kizárólag a US versionhöz jó. Esetleg valami ötlet, hogy elmúljon a looping? Igen csak régen játszottam ezzel a játékkal, sok évvel ez előtt, akkor még más gépem volt, amin XP-ment (Vista sem volt akkor még sehol) és akkor ez a dolog nem jelentkezett... ám kedvet kaptam újra a játékhoz, de a mostani gépemen már ez a fura hanghiba jelentkezik. Nagyon örülnék, ha valaki esetleg tudna valami megoldást rá.

Mostani gépem fontosabb paraméterei:

CPU: Core i7 860
Ram: 2x2 GB Geil DDR3 1333
VGA: Sapphire Radeon HD 5770 1GB Vapor-X
OS: Windows 7 Home Premium 64bit

Mindennemű segítséget előre is köszönök!

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#5435) janos1988 válasza ollie (#5433) üzenetére


janos1988
addikt

Sajna nem.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#5436) Balázs9503


Balázs9503
tag

Sziasztok!

Az volna a kérdésem hogy felraktam a Grid-et és a Dirt3-at és egyszerüen nem ismeri fel a Momo racing kormányomat a játék, de a win meg a logi programja észleli a kormányt. :F .(De a másik dolog hogy bf3-ban meg meghülyíti az irányítást.) Így most a Logitech kontroleremmel tolom a két játékot, de azért jó volna ha menne a kormánnyal is.
A logitech profiler fönt van..( 64-es win7 ha ez számít valamit.) :F
Elöre is köszönök minden segítséget. :R

(#5437) inkubator


inkubator
tag

Tudnátok autós, motoros stb verseny játékokat amiket 2 kontrollerrel lehet játszani 1 képernyőn?
Eddig csak a Split second-ot találtam.

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#5438) kefir081 válasza inkubator (#5437) üzenetére


kefir081
csendes tag

A Blur szerintem ilyen.

(#5439) FehérHolló válasza kefir081 (#5438) üzenetére


FehérHolló
veterán

Lopod a szövegem? :P

Skynet is real. It's called Google.

(#5440) kefir081 válasza FehérHolló (#5439) üzenetére


kefir081
csendes tag

:K

(#5441) inkubator válasza kefir081 (#5438) üzenetére


inkubator
tag

Köszi, sajnos az nem ment 64bites win7-en, mondjatok még többet! :)

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#5442) kefir081 válasza inkubator (#5441) üzenetére


kefir081
csendes tag

DiRT 3
F1 2011
Trackmania United
Need For Speed:Most Wanted,Carbon (a többi NFS-et nem ismerem)

(#5443) inkubator válasza kefir081 (#5442) üzenetére


inkubator
tag

Köszíííí :C

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#5444) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

keresek egy játékot, hátha tudtok segíteni:
maffia szimulátor szerűség volt, sim city-s környezetben. Védelmi pénzt lehetett szedni, kaszinókat telepíteni, különböző felszereltségű behajtókat tartani, stb. Dereng valakinek a címe? :)

...csak én vagyok helikopter?

(#5445) persil válasza Sethdobaloah (#5444) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem egyedül a Hooligans jut eszembe, ami hasonló, nem is tudom volt-e más ilyen jellegű játék.

Mond, hogy arra gondoltál és akkor már 2 embernek segítettem régi/elfeledett játék megtalálásában :D

Szerk.: habár most utólag beugrott hogy ez javarészt inkább a primkó, barbár focihuligános témát dolgozza fel, szóval mégis simán lehet, hogy másra gondolsz:)
Kis keresés: Gangsters, Mob Rule :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5446) ollie válasza Sethdobaloah (#5444) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#5447) persil válasza ollie (#5446) üzenetére


persil
nagyúr

Ez a gangland mókásnak tűnik, nem is hallottam róla.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#5448) Sethdobaloah válasza ollie (#5446) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

köszi, constructor volt :) de a gangland is megfogta a fantáziám :)

...csak én vagyok helikopter?

(#5449) AMD Power


AMD Power
titán

Ezzel játszik valaki?

The Settlers Online

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5450) dellfanboy válasza AMD Power (#5449) üzenetére


dellfanboy
senior tag

én igen
.
egyszerűen kva lassú (vagy csak én akarok gyorsba játszani), viszont h online és FB accal mukodik parádés.
tegnap kiléptem ma reggel meg be és lett plusz 230 fám... ennyit régebben szerintem 20-30 perc alatt simán össze lehetett hozni.

neked mi a véleményed/tapasztalatod?

pozítiv h semmit se kellett telepítenem böngészőből fut szerintem melo időbe is rá lehet pillantani.de kibaszotttttt lasssssúúúúúúú

azon gondolkozik, hogy nekem jobban megéri játékélmény szempontjából megvenni a settlers 3-at és azzal játszani vagy más számomra hardcore RTS-t mert se ez se az aoe online nem hozott lázba...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.