Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6651) #65675776 válasza 5000watt (#6650) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ehhez már védelmet kell törni, amit pl az EULA és a törvények is tiltanak.

emellett Te magad írtad, hogy "eredeti lemezt vagy 10 éve nem láttam :D" Ergo eléggé gyenge magyarázat.

[ Szerkesztve ]

(#6652) Brian_GT válasza 5000watt (#6650) üzenetére


Brian_GT
őstag

Persze, hogy nem rakja fel rendesen meg hibát ír ki, hisz egy eredeti lemezről akarsz te tört verziót csinálni. Azért ez nem így működik, mint egy DVD film esetén, hogy csak felmásolom a gépre és ennyi.

Amúgy az hogy az eredetivel is ezt csinálná érdekes lenne...egy eredeti játékhoz nem kell daemon tools vagy alcohol 120% ... de biztos mi nem értünk hozzá, elvégre mi eredeti játékkal játszunk :) :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6653) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Találtam egy nagyon jó kis autó szimulátort név szerint: City Car Driving. A következő a problémám. Volna nekem hozzá egy Logitech MOMO kormányom. Fel is ismeri a játék a beállításokban de nem lehet semmilyen funkcióját beállítani tehát nem tudok a kormánnyal játszani vele. Mit csinálok rosszul? Sehogy nem bírom működésre bírni. :/

(#6654) 7600 GS


7600 GS
addikt

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy feletelepítettem az LA Noire-t és amikor el akarom indítani a játékot, akkor odáig jutok, hogy előjön egy kis képernyő, amin különböző menüpontok vannak, tetején a "Launch Game"-el. Itt hiába kattintok rá, semmi sem történik, csak eltűnik ez a kis képernyő. Esetleg valami ötletetek van?

(#6655) Orias válasza 7600 GS (#6654) üzenetére


Orias
csendes tag

Nálam az első indításkor kb 5-8 perc múlva indult a játék.Én is többször lelőttem a feladatkezelővel.A javításokat érdemes előtte feltenni,mielőtt elindítod.És ne a LANLauncher.exe-vel indítsd.Nálam így műkódik.És
a SocialClubot frissíteni kell!!

[ Szerkesztve ]

(#6656) 7600 GS válasza Orias (#6655) üzenetére


7600 GS
addikt

Hol tudnám a frissítéseket felrakni és a Social Clubot updatelni?

(#6657) Hilmerus


Hilmerus
csendes tag

Sziasztok !

A Guns of Icarus online ingyenes ?

(#6658) FehérHolló válasza 7600 GS (#6656) üzenetére


FehérHolló
veterán

Steames? Milyen oprendszer?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6659) pylon válasza Hilmerus (#6657) üzenetére


pylon
tag

Nem ingyenes (Free 2 Play), de csak egyszer kell megvenni mivel nincs havidíj.
Guns of Icarus Online 9,49€

Will there be a subscription fee?

The game is a one-time retail purchase, with additional downloadable content. There will never be a subscription fee for Guns of Icarus Online.

Havidíjas lesz a játék?

A játékot egyszer kell megvenni a letölthető tartalmakkal együtt.
Soha nem lesz havidíj a Guns of Icarus Online-hoz.

forrás

[ Szerkesztve ]

(#6660) Hilmerus


Hilmerus
csendes tag

Köszönöm a gyors helpet.

Nekem bejön ez a game.

(#6661) 7600 GS válasza FehérHolló (#6658) üzenetére


7600 GS
addikt

Dobozos változatom van, Windows 8-ra telepítettem fel.

(#6662) FehérHolló válasza 7600 GS (#6661) üzenetére


FehérHolló
veterán

Valószínűleg ebben nem tudok sajnos segíteni.

Talán ennyi, hogy a launcherben, esetleg a konfig fájlban próbáld dx9-re állítani.

Skynet is real. It's called Google.

(#6663) Brian_GT válasza 7600 GS (#6654) üzenetére


Brian_GT
őstag

Kimondottan játékodra nem tudok választ, mert még nem volt hozzá szerencsém, de ilyennel már találkoztam én is és ilyenkor sajnos sablon szöveg, de sokszor bevált nálam is....nézd meg, hogy directx....physx driverek... visual cc++ stb amiket felszoktak dobni a gammák megvannak és okésak-e. Nem tudom az LA-ben van-e...legtöbb játék a telepítés végén...vagy auto...megmutatja mi kell neki és megmondhatod felrakja-e vagy nem kell...ot ajánlott engedni neki had rakja.

Talán bejön és mégis valami hiányzott vagy verzió eltérés volt...direct x esetén is ahány játék annyi directx altípust használ... nem hiába frissíti azt is mindig a játék.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6664) alratar


alratar
addikt

Remélem jó helyre írok!

Rá lehetne venni az Assassin's Creed 2-öt, hogy gamepoddal engedje végigjátszani?
(tudom, kicsit furcsán fogalmaztam, de szerintem érthető mit szeretnék)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6665) Gomez86 válasza alratar (#6664) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia,

Nos menjünk sorjában: Szerintem gamepAd -ra gondolsz. Gamepod ez a honlap amit látogatunk :)

Mivel nincs gamepad szolgáltatás AC-ben (sajnos) így én ezt a megoldást találtam neked:

Van itt egy ilyen program, amivel sok játokból lehet gamepadosat csinálni: Program

Ha ez megvan akkor pedig itt van a kész profil AC2-höz: [link]

A program ingyenesen kipróbálható, és ha megtetszett akkor 5700k kb és meg is veheted. (3 mozi ára ha szereted a popcorn-t :) )

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6666) alratar válasza Gomez86 (#6665) üzenetére


alratar
addikt

Igen, gamepad akart az lenni, de úgy látszik elírtam! :)

A választ meg köszönöm!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#6667) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani néhány újabb sandbox jellegű játékot? Assassin's Creed, Batman és GTA kilőve, ha kontrollerrel is lehet irányítani, az nem hátrány. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6668) genndy válasza Bjørgersson (#6667) üzenetére


genndy
addikt

Skyrim, Saint's Row: The Third

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6669) pylon válasza Bjørgersson (#6667) üzenetére


pylon
tag

Sleeping Dogs, Just Cause 2, Fallout New Vegas

Far Cry 3, Bordelands 2, STALKER

[ Szerkesztve ]

(#6670) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az kimaradt, hogy lehetőleg fantasy elemek nélkül. A Skyrim egyébként is RPG, nem? :)

Köszi srácok, már játszottam minddel, de egyik sem fogott meg annyira, hogy végigjátsszam őket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6671) BomiBoogie válasza Bjørgersson (#6670) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sleeping Dogs, Just Cause 2, Fallout New Vegas
Far Cry 3, Bordelands 2, STALKER

Ezek közül mindegyik csak annyira "fantasy", amennyire az Assasin's Creed az.

Mindegyik sandbox RPG is kicsit, mert valahogy feljődsz és el kell dönteni az irányokat.

(#6672) Bjørgersson válasza BomiBoogie (#6671) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Skyrimre értettem a fantasyt, a Far Cry 3-at pedig már végigjátszottam, most vettem észre, hogy még szerkesztette utána.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6673) ollie válasza Bjørgersson (#6667) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eve Online

***

(#6674) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! counter strike 1.6 szerverben szeretném a bunnyhopot megcsinálni.... a plugin bentvan csak finomhangolni kellene. Előre is köszi!

(#6675) Crowent válasza Joe Swanson (#6674) üzenetére


Crowent
tag

Sziasztok!

Van online böngészős játék, ami TELJESEN ingyenes, és sokan játszanak vele? Lehet autós, akár rpg féleség... köszi a helpet...

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#6676) Gomez86 válasza Crowent (#6675) üzenetére


Gomez86
őstag

eRepublik Hehehe. teljesen ingyenes, és ilyen gazdasági politizálós harcolós féleség :)

Ez az új világ :D:D

freeroam12

Szerintem inkább itt tedd fel ezt a kérdést: http://gamepod.hu/tema/counter-strike_1_6/friss.html

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6677) gamer187


gamer187
tag

Lehet hülye kérdés, nem értek hozzá..
FIFA játékkal lehet ketten játszani PC-n, egy billentyűzeten??
Vagy pedig muszály minimum 1 bill + 1 controller?

(#6678) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Sziasztok!

Nagyon-nagyon régen volt egy Descent nevű játék. Valami hasonlót keresnék most.
Tehát ilyen kis űrhajós-repülős játék. Joystickkal lehessen irányítani. Belső nézetes, lövöldözős legyen.
Aki ismer ilyet, kérem ne tartsa magában!

Köszi!
CsodaPOK.

(#6679) genndy válasza CsodaPOK (#6678) üzenetére


genndy
addikt

Csak régebbieket tudok :B :
Tie Fighter, X-Wing Alliance, Privateer
Hasonlóak, de nem annyira 'csaklövősek' mint a Descent volt, van bennük küldetéscsinálás is bőven.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6680) MasterMark válasza Crowent (#6675) üzenetére


MasterMark
titán

Gyere játszani: [link] :))

Switch Tax

(#6681) Gomez86 válasza gamer187 (#6677) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia, Valószínűleg nem lehet mert a billentyűzetek nagy százalékán "csak" 5-6 gomb nyomható egyszerre (ezután jön a sípolás :) ) valszeg ezért találták ki hogy kelljen egy Joy is...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6682) feri1


feri1
aktív tag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni a Medal Of Honor 2010 játékkal kapcsolatosan.

Kérdésem az lenne,hogy a következő pálya nem így indul:

[link]

Mikor a gépen lőni kell a géppuskával akkor a kép teljesen fekete.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

Üdv: feri 1

(#6683) Brian_GT válasza feri1 (#6682) üzenetére


Brian_GT
őstag

Próbáld meg frissíteni mind a diretcx mind a vga driveredet. Most nem néztem rá az adatlapodra, de akkor is beüthet ilyen baki, ha túl nagy akadást kapna úgymond a gép. Szóval az fps szám jó lehet a gépben, mert nincs akkora leképezés, meg effekt...de amint felnéz a katona a géppuska állványhoz és kinéz, rögtön hó...fény..katonák...erdő stb lehet hirtelen ott kapsz egy olyan fps visszaesést amit nem tud lereagálni a géped.

Ha olyan grafon játszol amin el el döcög még akadás mentesen a gép, akkor a fenti frissítések után, ha akkor sem jön helyre...akkor vedd vissza a grafikát szép-egészséges fps szintre ( 50-60 fps ) és nézd meg úgy is.

Ha így sem akkor a mentés is lehet hibás... nem tudom van-e lehetőség betölteni egy régebbi mentést, ha igen próbáld meg.

Én ezekre tippelnék.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6684) Lenry


Lenry
félisten

létezik az, hogy az Assassin's Creedhez nincs serial?
eredeti játék, de sehol nem találom a kódot hozzá...
telepítéskor és játéknál sem kérte, de kód nélkül nem tudom beregisztrálni UPlayen...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6685) Gomez86 válasza Lenry (#6684) üzenetére


Gomez86
őstag

Ez az első AC? mert úgy emlékszem hogy akkor még nem volt Uplay, szóval lehet hogy nincs felkészítve erre a lehetőségre.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6686) FehérHolló válasza Lenry (#6684) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam sincs hozzá kód, megy anélkül.
UPlayre egyáltalán nem lehet regisztrálni az AC1-et.

Skynet is real. It's called Google.

(#6687) Lenry válasza FehérHolló (#6686) üzenetére


Lenry
félisten

kár, mert a többit sikerült, aztán gondoltam itt se koptatom a lemezt...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6688) anonimus25


anonimus25
tag

sziasztok ide irok elsőnek mivel innen ha nem jo át tudtok irányitani.A problémám a következő lenne,van egy laptopom és van egy játék.a játékban történt egy frissités és azota a kép és a játék élvezhetetlen sajna.csak ez a játék az ami nem megy rendesen minden más az jol fut.most tettem ujra a windows rendszert és azota sincs semmi változás.ebben kérnék segitséget töletek mint profiktol.és elöre is köszönöm.

[link]

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#6689) genndy válasza anonimus25 (#6688) üzenetére


genndy
addikt

Ez valami videokártya-driver hiba, a játék nem jól kezeli, vagy a felbontással van valami gondja.
- Videokártya driver frissítés
- DirectX frissítés
- Flash frissítése
- Java frissítése
- böngésző frissítése
- Más böngészőből megy jól?
- felbontás állítgatása
Ennyi jutott eszembe így hirtelen.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6690) anonimus25 válasza genndy (#6689) üzenetére


anonimus25
tag

szia esetleg valami linkeid vannak hozzá?más böngészöben is ugyanezt csinálja sajnos.egyébként egy fujitsu siemens amilo pro v2030 a laptop tipusa pontosan

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#6691) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

Hali nekem olyan gondom lenne hogy a steam-en nem indul el a dirt2 játék. Mi lehet a hiba? töbször úra telepitettem magát a játékot és már a steam-et is. Elötte vagy 3-4 honapot simán játszottam vele és 1ik naprol a másikra krepált be. A válaszokat elöre is köszönöm üdv.

A hiba jelenség ma az hogy rákattintok az inditásra, kicsit gondokodik és aztán nem történik semmi, és nem ir ki semmit se a steam se a játék hogy bármi hiba alapján elindulhatnék.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#6692) VoidXs válasza Hellboy2387 (#6691) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nekem Windows 7-nél a .NET bekrepálása után történtek hasonlók, nem indult el a Mass Effect 3, mert a Phys X-nek kell a .NET (WTF?), meg a Borderlands 2 sem. Oprendszert kellett újrarakni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6693) BomiBoogie válasza VoidXs (#6692) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Miért nem raktad újra a .NET-et?

(#6694) VoidXs válasza BomiBoogie (#6693) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Megtettem, nem volt jó így sem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6695) Gomez86 válasza Hellboy2387 (#6691) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia,

Eseménynapló rögzít valami error-t?

(computer-->manage-->Event viewer-->win logs-->App log)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6696) matepalfi


matepalfi
aktív tag

Üdv!
az lenne a kérdésem, hogy ha én megveszem a CS Source játékot CD/DVD változatban, akkor azt csak egyszer tudom feltelepíteni vagy többször? Gondolok arra, hogy ha ellopnák az accountom, akkor a játékot tudom-e újrarakni egy másik accra? szóval a CD/DVD változat védelmet nyújt-e steam account lopásra, vagy ugyanúgy ha ellopják az accountot, újra meg kell venni a játékot.
feltételezzük, hogy nem tudtuk később visszaszerezni az accountot.

(#6697) Brian_GT válasza matepalfi (#6696) üzenetére


Brian_GT
őstag

Annyiban tudok segíteni, hogy a steam accountodhoz jegyzi ugye a játékot amit felraksz. Szóval ha elvész a steam acc elvész a játék is amit aktiváltál rá. Hogy ezt te lopás stb esetén, mint fizikai adathordozó tulajdonos miként tudod bizonyítani az szerintem csak egy steam support tudja neked megmondani. Gondolom, hogy fényképek és egyéb útján lehetséges + ha a számlát is feltudod nekik mutatni.

Ellenkező esetben nem fogják elhinni tied a játék. Szerintem. Steamnek szerintem van magyar supportja is, ha ennyire érdekel akkor kérdezz rá, de ha elraksz mindent amivel bizonyítani tudod tied a játék nem lesz gond.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6698) genndy válasza Brian_GT (#6697) üzenetére


genndy
addikt

Megkérdezte a Steam topikban is, kapott is rá választ, úh szerintem már tárgytalan.
Azért kösz, amit írsz a fényképekről az stimmel :K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6699) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Valaki el tudná küldeni nekem az L.A. Noire mentését aki magyarítással együtt játszott?
Sajnos elveszett, és régen játszottam vele. Külföldi mentésre meg corrupted file, Reefer Madness küldetésnél jártam, hadseregtől ellopott morfium készletes küldetés után. Végigjátszott se gond, azt hiszem külön ki lehet választani az ügyeket.
Az eredeti steames complete pack verziót használom. Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#6700) petiwr


petiwr
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami olyan játékot ami FPS vagy hasonló esetleg MMORPG amit barátokal lehet végig vinni "Hamachin" ilyen Counter-Strike, CoD, Dead island ilyesmik érdekelnének.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.