Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2001) mad1 válasza Sirandrish (#2000) üzenetére


mad1
veterán

rapala fishing
bass fishing
championship fishing
deep sea 1/2
matt hayes fishing
buy extreme fishing

Csak hogy parat emlitsek.

Ne szemetelj ! = Steam

(#2002) Sirandrish válasza mad1 (#2001) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Rapala Fishing és az In Fisherman megvan csak halat nemtudok fogni..ahhoz esetleg segédlet?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2003) mad1 válasza Sirandrish (#2002) üzenetére


mad1
veterán

Nem jatszok ilyenekkel.sorry.

Ne szemetelj ! = Steam

(#2004) ScouserHUN válasza Sirandrish (#2002) üzenetére


ScouserHUN
tag

Te aztán mindennel játszol:)

(#2005) mad1 válasza ScouserHUN (#2004) üzenetére


mad1
veterán

Probalkozik probalkozik a srac... :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#2006) Sirandrish válasza ScouserHUN (#2004) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemis igaz...jelenleg 2 játék van palettán...mint mindig..ez lett volna a 3. de tegnap felraktam az rapalat és nem indult :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2007) Pörp válasza Sirandrish (#2002) üzenetére


Pörp
senior tag

Megfelelő csali, és türelem! :DD

(#2008) Sirandrish válasza Pörp (#2007) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem ezzel van a baj..hanem kapás után nemtudom kiszedni a halat...élőbe sokkal könyebb:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2009) Pörp válasza Sirandrish (#2008) üzenetére


Pörp
senior tag

Hm... Ha élőben is próbáltad, akkor nem tom mi lehet a gond. Nem túl korán vágsz be? :) Ez jó beszélünk erről, mintha valós horgászás lenne :)

(#2010) Sirandrish válasza Pörp (#2009) üzenetére


Sirandrish
legenda

élőben azért fogtam már pár mázsa halat:) játékban szerintem 3 kilót se:D
nem vágok be hamar mert már tépi rendesen mikor odacsürök neki..ha tovább várok akkor elmegy...mé nem igazi horgászás?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2011) Pörp válasza Sirandrish (#2010) üzenetére


Pörp
senior tag

Akkor nem tudom mi lehet a gond. Nincs benne nehézségi fokozat? Esküszöm hazamegyek megnézem ezt a játékot, és horgászok egyet délután. :)) Igazi horgászás, ha jól meg van csinálva a game.

(#2012) Sirandrish válasza Pörp (#2011) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem végülis mindegy mert mint már mondodttam a Rapalat tegnap felraktam és nem indult:(
fekete kép jön be az exe után..nem tudja valaki mi lehet a gond?
Illetve hogy free-be elérhető-e valami pecás játék?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2013) forest_ns


forest_ns
tag

Hali!

Most raktam először Vistat a gépemre és azóta a Far Cry-ban nem tudom használni az egeret (csak a menüben). Xp alatt eddig nem volt gond. Patch kellhet hozzá a Vista miatt? A játék 1.4-re van patchelve, a Vista Ultimate SP1 32bit-es. Ha valakienek volt ilyen problémája pls ossza meg, vayg egy hasznos link is megteszi :)
Előre is köszi

(#2014) GazsóT


GazsóT
csendes tag

Sziasztok!

Most kaptam meg a haveromtól a Diablo2-t. A telepítés sikerült, a video ellenörzés is lefutott. Elindítottam a játékot és csak egy nagy fekete képernyő lett az eredménye. Majdnem teljesen meghal a gép, pedig 2 GHz-es proci van benne. Vígan elégnek kellene lenni.

Van valakinen rá ötlete???

:F

(#2015) ollie válasza GazsóT (#2014) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen oprendszer? Win98 compatibility móddal próbálkozz.

forest_ns: a menüben nyomj egy defaultot a billentyűzet/egér beállításokra, és jó lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#2016) GazsóT válasza ollie (#2015) üzenetére


GazsóT
csendes tag

Win2000-et használok.
A probléma, hogy a menüig sem akar eljutni.Átvált a felbontás 800*600-ra és fekete képernyő. Lehet, hogy van valami vírus a gépen, ami lefoglalja a procit és ezért lassul be?
Virusbustert használok teljesen frissés van tűzfal is.

(#2017) Grungy


Grungy
csendes tag

Sziasztok!

A következő lenne a problémám: nemrégiben kaptam Ausztriából a Diablo II játékot+kiegészítőt. A játék teljesen német nyelvű és én eléggé hadilábon állok az említett nyelvvel. Battle.net-en szeretnék játszani, az account reget megtudtam csinálni, de a karakter készítésénél ugye van kettő négyzet a karakter neve alatt amit ki lehet pipálni és ezeknek nem tudom a jelentését(mi felső és mi az alsó négyzet melletti szöveg jelentése). Gondolom az egyik hardcore karit jelent, de mi a másik?
Ladder karakter, vagy expansion kari? Battle.neten még nem játszottam, de mindenféleképpen szeretném kipróbálni. Aki játszik még Diablo 2-őt battle.neten, vagy tudja a megfejtést annak megköszönném a mielőbbi válaszát. Vagy van esetleg angol fordítása a játéknak amit nem valamilyen hack-nek ismer fel a Blizzard?

"It's better to burn out, than to fade away" - Kurt Cobain

(#2018) Daemon09


Daemon09
őstag

Sziasztok!
Lada racing clubhoz nem tud valaki magyaritást, vagy legalább angol nyelvet? Oroszul elég nehéz csinálni valamit benne.

(#2019) lomha lepke válasza ollie (#2015) üzenetére


lomha lepke
tag

Hali!
Nekem ue. a gondom, telepítés simán megy, de mikor elindítanám csak egy nagy fekete semmi, és a gép is kifagy. Mondjuk én XP-t használok, és ez nem szerepel a kompatibilis op. rendszerek között. Hogy lehet Win 98 compatibility módban próbálkozni? Telepítsem fel a Win 98-at? Azt lehet egyszerre a gépen az XP-vel? Vagy jóval egyszerűbb?
Gyári lemez a Lord of Destructionnel együtt, most vettem kilóra, csak épp nem néztem meg jól a gépigényt... pls help!

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#2020) lomha lepke válasza lomha lepke (#2019) üzenetére


lomha lepke
tag

Up!
Légyszi segítsetek. Ma este már szeretnék játszani. :O

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#2021) Grungy válasza lomha lepke (#2020) üzenetére


Grungy
csendes tag

Nem tudom mi lehet nálad a probléma. Nekem is XP van fent a gépen és megy rendesen a játék, igaz ebben a gépben régebbi videókártya van (Geforce4TI), az új gépen nem próbáltam, de lehet, hogy a videókari kavar be. A hivatalos honlap szerint pedig a kiegészítő óta az xp is teljesen támogatott.

[ Szerkesztve ]

"It's better to burn out, than to fade away" - Kurt Cobain

(#2022) lomha lepke válasza Grungy (#2021) üzenetére


lomha lepke
tag

Nem tudom én se. :(
Bár csak az alap játékot próbáltam indítani...
Lehet, hogy ha felteszem a kiegészítőt is, akkor már elindul? Bár úgy lenne!

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#2023) Grungy válasza lomha lepke (#2022) üzenetére


Grungy
csendes tag

Még tedd fel a legújabb patch-et és ha úgy sem jó akkor próbáld meg a következőt: indítsd el a video tesztet és direct3d támogatás helyett válaszd a directdraw-t (2d), pár másik helyen írták, hogy neki így elindult.

"It's better to burn out, than to fade away" - Kurt Cobain

(#2024) lomha lepke válasza Grungy (#2023) üzenetére


lomha lepke
tag

Köszi, ki fogom próbálni! Ha esetleg még egy linket is tudsz adni a patch-hez, imába foglalom a neved. :D

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#2025) Grungy válasza lomha lepke (#2024) üzenetére


Grungy
csendes tag

[link]
és válaszd az expansion alatti linkek egyikét. Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

"It's better to burn out, than to fade away" - Kurt Cobain

(#2026) ollie válasza Grungy (#2017) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nyugodtan kérj kölcsön egy angol verziót, szerintem fog menni az eredeti CD kulcsoddal és CD-vel.

[ Módosította: 7 ]

***

(#2027) Grungy válasza ollie (#2026) üzenetére


Grungy
csendes tag

Egyszóval ha egy kölcsönkérdm az angol verziót és azt telepítem fel eredeti cd kulccsal és az eredeti cd-t használom ( 1.12-es patch után nincs cd ellenőrzés azt hiszem) akkor probléma nélkül játszhatok a battle.net-en? Fontos lenne ha ezt tényleg megerősítenék még páran, mert nem szeretném elveszíteni a cd kulcsomat.

[ Módosította: 7 ]

"It's better to burn out, than to fade away" - Kurt Cobain

(#2028) forest_ns


forest_ns
tag

#2013-ra valaki?

(#2029) 7 válasza Grungy (#2027) üzenetére


7
addikt

Pontosan.

(#2030) lomha lepke válasza Grungy (#2025) üzenetére


lomha lepke
tag

És tegnap este már gyaktam is az undorító férgeket. Tényleg csak a video tesztnél kellett átállítani, patchet sem töltöttem le.

"Uram, fordítsd tekinteted Grungyra, aki oly önzetlenül oly nagy segítséget nyújtott nekem. Legyen az ő élete hosszú, szeretetben és anyagi javakban gazdag. Amen."

:DD

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#2031) Grungy válasza lomha lepke (#2030) üzenetére


Grungy
csendes tag

Örülök, hogy segíthettem. ;)

"It's better to burn out, than to fade away" - Kurt Cobain

(#2032) diegho


diegho
nagyúr

sziasztok

jöttem megint játék tanács ügyben. Kellene nekem egy autós játék. Vagy túraautók, vagy forma1, de inkább legyen túra. A lényeg, hogy ne legyen túl drága, mert úgyis megunom :D tehát 5k alatt és lehessen billentyűzettel irányítani. GRID-ben sajnos kevés a túraautós rész, ezért hamar ráuntam. Tippek? Néztem amúgy pl motogp 08 demot, szép játék, csak a motorozás olyan rohadt távol áll tőlem... Rally is lehet :B

[ Szerkesztve ]

(#2033) Honda Power


Honda Power
tag

Hello!

Mit ajánlotok mostanában PS3-ra? Milyen játékokat. Autós, meg fps, ugrálós-mászkálós jöhet szóba. Csak ne legyen futurisztikus. Szóval miket ajánlotok?

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#2034) diegho válasza Honda Power (#2033) üzenetére


diegho
nagyúr

ezt talán ne a PC JÁTÉKOK főtopicban kérdezd meg, hanem egyel lejjebb ;)

(#2035) Honda Power válasza diegho (#2034) üzenetére


Honda Power
tag

Igen? Ott ninc ajánló... :U

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#2036) diegho válasza Honda Power (#2035) üzenetére


diegho
nagyúr

akkor konzolos fórumon esetleg? Mivel ez alapvetően hardveres fórum, itt nem fogsz sok konzolost találni.

(#2037) Grungy válasza diegho (#2032) üzenetére


Grungy
csendes tag

Szerintem nézd meg a következő oldalt: [link]

A Gam**pot autóversenyes részelege ez (pc) a legtöbb játékról értékelést és kritkát is találsz (angol nyelven). Ezek után meg biztos tudsz tájékozódni az árakról is pár magyar oldalon. Pl. itt: [link] vagy itt: [link]

Bocsi, hogy nem írtam konkrét példákat, de ebben a műfajban nem vagyok annyira járatos.

[ Szerkesztve ]

"It's better to burn out, than to fade away" - Kurt Cobain

(#2038) Ulf


Ulf
tag

Sziasztok!

Az NFS Pro Street sajnos nem indul el.
Azt írja hogy 800*600-nál kisebb felbontásban nem futtatható, de nem értem mert a gépem bírja (9800GT, A64 3200+, 2GB RAM), nem értem.
msvcr80.dll hibát ír.

(#2039) Ice!? válasza diegho (#2034) üzenetére


Ice!?
őstag

Még csak (újonc). Majd később jobban kiigazodik a fórum-on. :)

(#2040) diegho válasza Grungy (#2037) üzenetére


diegho
nagyúr

köszi :R már kicsit unalmas GRID-ben a 320-as bömössel alázni a gépet. Online meg nem játszok, mert csak felb@sz a sok csicska akik arra mennek, hogy kilökjenek mindenkit.

(#2041) Raptus válasza Ulf (#2038) üzenetére


Raptus
tag

Fel van telepítve a videókártyát driver-e? DirectX verzió? Vagy egyszerűen csak írd be google-be és le is tudod tölteni.

diegho: Neked a GTR, GTR2 részeket ajánlanám, ezek szerintem már az általad említett árkategóriában vannak, ellenben nagyon nagy élményt nyújtanak, ha szereted a szimulációt. A régebbiek közül érdemes lenne kipróbálnod a CRC2005-öt is, ha a régebbi autók is érdekelnek, akkor a GTL-t.

[ Szerkesztve ]

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#2042) diegho válasza Raptus (#2041) üzenetére


diegho
nagyúr

Most kaptam egy Toca3-at azzal szórakozok, a szimulációhoz nulla köze van, de legalább poénos :D egy GP5-nek örülnék, de olyan legyen, mint a 3, mert az volt a legjobb talán. Egyik nyáron végigtoltam Ace fokozaton 100% versenytávval, minden hibalehetőséggel random időjárással, volt majdnem 10 kerékcserés versenyem, mert 10 körönként változott az időjárás :DDD

(#2043) Declare


Declare
őstag

Hello!

Nemrég vettem a következő konfigot:ASUS P5q pro,INTEL core2duo E8400 (3.0Ghz), ASUS EN8800GTS HTDP (512Mb), GEIL Value 2*1Gb DDR2 (800Mhz).
Elsőnek a pro streetet tettem fel, minden beállítás maxon, minden szuperül ment.
Utána crysis. Elsőnek a warheadot a játék menüje bejött, játék indítás után, amikor a betöltés elérte a 100% ot se szó se beszéd kidobott a winbe. Próbáltam újratelepíteni, restartok....semmi. Utána sima crysis (többféle verzió), egyik releas ugyan azt csinálta mint a warhead, másik elindult, de egy idő után mondjuk fél óra kidob a winbe. Újra belépek, folytatom, kb 10 perc múlva kidob. Újra indítom, töltés után kb fél percig megy a game és kidob, utánna újra indítom, eléri a betöltés a 100% ot és kidob. Itt is próbáltam reinstall, ilyen driver, olyan driver semmi. Ha csinálok egy új profilt a folyamat ismétlődik. Melegedni semmi nem melegszik túl, mindent monitoroz a gép. Utánna COD world at war... ment probléma nélkül, kb 1-2 óra játék után kékhalál hogy vga bios hiba lehet vagy valami, egész gép restart, újra játékba, kb fél óra után az előbbi kék ablak.....
A fenti játékokkal, főleg a crysis nek néztem utánna, sehol ilyen panaszok másoknál.....lövésem sincs mi lehet a gond :F teljes a tanácstalanság pls help :Y :O
Gondoltam rá hogy valami hardver, de akkor nfs nek is hülyülnie kéne, lefuttattam 3dmark ot minden full jó volt .....

(#2044) engineeeer válasza Declare (#2043) üzenetére


engineeeer
tag

Milyen drivereket próbáltál?A cod5-nél haveromnak is ilyen gondja volt h kék halál meg nekem is,próbáld meg nem a legújabb videó kártya drivert hanem régebbieket.Nekem megoldotta.

(#2045) mad1 válasza Declare (#2043) üzenetére


mad1
veterán

Nekem amikor hibazott a ramom akkor csinallta.Futtass ramtesztet....

Ne szemetelj ! = Steam

(#2046) Raptus válasza Declare (#2043) üzenetére


Raptus
tag

Szerintem is a memória körül kellene kutakodnod, az okozhatja ezeket a tüneteket. Főleg a kékhalálnál. Esetleg alaplap driver, ami egyszerűbb megoldás lehet. Ha a videokártyád melegedne, akkor simán lefagynál.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#2047) Declare


Declare
őstag

Köszi szépen mindenkinek a válaszokat, esetleg tudtok mondani egy memória tesztelőt amit használjak?

( vicc az egészben hogy vasárnap több órát játszottam a crysissel és egyszer nem hülyült, eggyel régebbi drivert raktam fel....de azért ennek a memóriának utánnajárok)
:R

(#2048) Pörp válasza Declare (#2047) üzenetére


Pörp
senior tag

(#2049) Ulf


Ulf
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy egy ilyen konfigon mi futna el. Érdekelnek mindenféle játékok.
3000+A64,2GB ram,6600 Geforce. Ja és 1680*1050 kellene futnia, nem kell hogy max grafikán mennyen, csak fusson különösebb szaggatás nélkül. A Brother's In Arms simán megy....

Előre is köszi.

(#2050) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Esetleg valaki tudja hogy kell 5.1-es térhangzást varázsolni a Gears of War-ba?X-FI Fatal1ty Platinum Champion+Z-5500.

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.