Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5251) TTomax válasza nacsamarci (#5250) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát pedig egy illesztőprogram ahhoz is kell! :) Mi a típusa,azt tudod-e? :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5252) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Nem pont ide tartozik, de:
Most vettem egy új mobilt (SE Cedar), és sehol nem találok róla infót, hogy az aksit hogyan kell első alkalommal normálisan feltölteni (hogy az üzemidő a lehető legjobb legyen).
Az előzőről még ilyen emlékeim vannak, hogy le kell meríteni teljesen aztán elég hosszú ideig tölteni.
Az akksi egy 1000 mAh-s lítium-ion-os szerkezet.
Jó lenne, ha valaki tudná ennek a pontos módját, mert nem szeretném rögtön elkúrni az új aksimat.

Még csak nem is ide akartam postolni, hanem az "azonnali kérdések órája" topicba...

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#5253) TTomax válasza 3.Aragorn (#5252) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezeket az akksikat már nem kell formázni! :)Tölts fel,és merítsd le párszor!
[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5254) 3.Aragorn válasza TTomax (#5253) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Kösz a linket. Tanulságos. Mit értesz az alatt, h töltsem fel és merítsem le párszor?

Nem minden vándorút céltalan...

(#5255) Rica válasza Kassadin (#5244) üzenetére


Rica
senior tag

Megneztem, koszi, de sajnos ez is on line. Offos jatekot szeretnek venni meglepinek. Ha tagithatom a kort akkor: jo grafika (4870-ig), kalandos feladatok, harc, gyarapodas/felsobb szintekre lepes, kreativitas. Bocs, Sracok, de en csak FPS gyilkolo gamer vagyok, mas jatekhoz hozza sem tudok szolni. :R

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#5256) TTomax válasza 3.Aragorn (#5254) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ezek az aksik nem szeretik ha 40-50%ról töltöd őket,hagyd mindig lemerülni ugy rendesen 10% alá,és ne lógasd a töltőn ha már végzett,akkor biztos vagyok benne sokáig fogod használni! :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5257) 3.Aragorn válasza TTomax (#5256) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Értem, köszi.

Nem minden vándorút céltalan...

(#5258) Brian_GT válasza nacsamarci (#5248) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szerintem wiking marhára semmi rosszat nem mondott azzal, hogy nem win7et kellene rakni olyan gépre ahol legalább a 2G nincs meg. Játék azért sem indulhat el meg lehetnek problémák, mert egyszerűen már nincs fizikai memória, mert felzabálta a windows. Alapban amiért win7et érdemes rakni elveszti ezen a konfigon. Mert csak erőlködik.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5259) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Madden 2008-cal játszik valaki?

Nem minden vándorút céltalan...

(#5260) whited


whited
addikt

Hy
team fortress 2 portable verzióhoz valaki tudna adni 1 linket? :)
( amúgy a game már free :) )

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#5261) wikings2 válasza Brian_GT (#5258) üzenetére


wikings2
őstag

Köszönöm a megmagyarázást :D Nekem se türelmem se erőm hozzá néha :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5262) #65675776 válasza Brian_GT (#5258) üzenetére


#65675776
törölt tag

A W7 és a Vista sem zabálja fel a memóriát, csak a SuperFetch előtölti bele a sűrűn használt dolgokat, és cache-el. Ezt a területet viszont azonnal felszabadítja, amint egy alkalmazásnak szüksége van RAM-ra. A Resource Monitor-ban ez jelenik meg Standby néven. Amihez semmilyen körülmények között sem ad hozzáférést, az a Hardware Reserved és a Nonpaged Kernel Memory (utóbbit a Task Manager írja ki, hogy mennyi). Nálam a kettő együtt jelenleg összesen 66MiB... A többit az alkalmazások használják. Ha nagyon akarnám, akkor összeadnám a rendszer által futtatott mindenféle processek és service-ek memóriahasználatát, és kiderülne mennyi az egész. (Nagyon akartam, és összeadtam 544MiB.) Szóval nem olyan problémás a helyzet, mint azt leírod.

(#5263) wikings2 válasza #65675776 (#5262) üzenetére


wikings2
őstag

Elméletben én is ismerem a Win7 működését, de nekem és sok más játékosnak az xp fekszik jobban. Van hogy olyan fps különbségek vannak a konfigommal egyes játékoknál, hogy néha visszateszem a régi ata winchesteremet játszani mivel semmi kedvem sem volt a sata2-re buherált xp.t telepíteni.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5264) Kassadin válasza Rica (#5255) üzenetére


Kassadin
addikt

Az mmorpg pont azért mmorpg, mert online játsszák. :U

Van egy olyan sejtésem, hogy te rpg-t vagy hack 'n' slash-t keresel.

(#5265) wikings2 válasza Rica (#5255) üzenetére


wikings2
őstag

Oblivion, ha ennyire összetett hosszú és kreatív játékot akarsz.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5266) 3.Aragorn válasza wikings2 (#5265) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Vagy Dragon Age: Origins...

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#5267) nacsamarci válasza 3.Aragorn (#5252) üzenetére


nacsamarci
csendes tag

már mint minek a tipusa?:D :D

S.o.S

(#5268) nacsamarci válasza wikings2 (#5247) üzenetére


nacsamarci
csendes tag

és ugy jó ha letöltöm windows xp service pack 3
?

S.o.S

(#5269) Brian_GT válasza #65675776 (#5262) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nyilván én a felhasználónak akartam megmagyarázni kicsit nagyobb erővel, hogy mit akart mondani Wiking is. Nekem is win7em van ezer éve, előtte vista...nekem sem volt soha gondom vele csak azért írtuk neki, hogy nem okés a win7, mert ott a ram mellett a többi alkatrész sem épp egy win7 párti. Csak nagyjából a ram lett kiragadva.

Szóval csak igyekeztünk szemléltetni feléje, mert kissé nyers modorral állított be a válaszával wiking felé, nekem wiking senkim csak utálom mikor valaki tanácsot kér és paraszt módján válaszolunk vissza. Nah mindegy, oldja meg a felhasználó a baját maga :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5270) 3.Aragorn válasza nacsamarci (#5267) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nem teljesen értem, h mit nem értesz...

Nem minden vándorút céltalan...

(#5271) Rica válasza Kassadin (#5264) üzenetére


Rica
senior tag

Haaat igen :B ennyire szemellenzos FSP gamer vagyok, de most mar tudom legalabb, mit kell keresnem.
3.Aragorn, wikings2 : megnezem az Obliviont es a Dragon Age-t.
Koszi a turelmet! :R

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#5272) Kassadin válasza Rica (#5271) üzenetére


Kassadin
addikt

RPG: Morrowind, Gothic, Fallout.
Hack 'n' slash: Diablo.

De még rengeteg létezik ezeken kívül is.

[ Szerkesztve ]

(#5273) whited


whited
addikt

Hy, ha van rá lehetőség és kedv valaki nyisson 1 topikot mivel nemrég jelent meg 1 mod a jugioh kártyajátékhoz, és akkor lehetne multizni is ;] :B [link]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#5274) 3.Aragorn válasza whited (#5273) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Súlyos :)

Nem minden vándorút céltalan...

(#5275) Rica válasza Kassadin (#5272) üzenetére


Rica
senior tag

Koszi! Kozben megneztem es meg is rendeltem az Obliviont a Shivering Isles-szal egyutt. :R

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#5276) Kassadin válasza Rica (#5275) üzenetére


Kassadin
addikt

Az nagyon jó játék a kieggel együtt, nem fogsz benne csalódni.

(#5277) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Sziasztok !
Adott a játák : Skyrim

Tudja valaki,hogy lehet kigyógyúlni a vámpirizmusból?
Akár merre megyek mindenütt megtámadnak miatta :DDD
Remélem tud valaki segíteni mert így nincs értelme játszani :F

Előre is köszi a válszt !

Üdv,

(#5278) 3.Aragorn válasza S.O.S. (#5277) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Én az Obliviont untam meg a vámpírizmusom miatt...

Nem minden vándorút céltalan...

(#5279) S.O.S. válasza 3.Aragorn (#5278) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Abban a játékban sikerült megoldani a leszedett magyarosításnak hála. :D

(#5280) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Üdv!

Bocsi, hogy ide is beírom, de fontos lenne a válasz :B
[link]

Előre is köszönöm! :R

(#5281) 3.Aragorn válasza S.O.S. (#5279) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nekem nem az angollal volt bajom, egyszerűen ráuntam...

Nem minden vándorút céltalan...

(#5282) HS 2142 válasza S.O.S. (#5277) üzenetére


HS 2142
őstag

Én ugyan nem játszottam a játékkal, de lefordíthatom az elder wiki leírását. Beszélj valamelyik kocsmárossal, hogy tud e valami pletykát és ő majd elirányít Falionhoz Morthalba. Ő elmondja, hogy egy black soul gem kell a rituáléhoz, amit egy emberi élettel kell feltölteni a soul trap varázslatot használva. Ha ez megvan hajnal 6 körül találkozol vele és kigyógyít. Ha nem hajlandó egyből beadni a derekát, akkor támad meg és addig üsd amíg nem segít. Ez csak akkor működik, ha még nem érted el a végső, négyes stádiumot.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5283) Silvestris válasza HS 2142 (#5282) üzenetére


Silvestris
tag

Erdeklodom, hogy mik mostanaban a meno jatekok 12-14 eves fiuk koreiben? Tekintettel a kozelgo Karacsonyra megkonnyitene az eletemet, ha nem celtalanul kene lodorognom a softwareboltban.

Koszonettel: Silvestris

(#5284) HS 2142 válasza Silvestris (#5283) üzenetére


HS 2142
őstag

Valami műfaj, stílus kiindulópontnak? Ár mennyire számít vagy melyik boltban vennéd? (Esetleg szóba jöhet-e internetes vásárlás vagy mindenképp a fa alá szeretnéd rakni?)
Amúgy szerintem egy Assassins Creedel nem lehet hibázni, ha szereti az akció játékokat, amiben sok platform elem van, de az új Batmanról (Arkham City) is jókat hallani. Ha FPS, akkor fontos az is hogy egyjátékos módot kedveli vagy inkább játszana többiekkel online. (Amúgy a Battlefield 3 és a Call of Duty új része is elég nagy hírverést kapott, ezek biztos népszerűek.)
Ha akció szerepjátékokat szeret, akkor Skyrim vagy Deus Ex Revolution, ezekhez nem árt azonban kis angol tudás, magyarosítás nincs hozzájuk. Stratégiai játékok közül nem rémlik sok idén, talán a Total War Shogunt lehetne ajánlani. Ha pedig egy kis logikázás, akkor Portal 2. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5285) Silvestris válasza HS 2142 (#5284) üzenetére


Silvestris
tag

Ami a vásárlás mikéntjét illeti, maradnék a hagyományos módszernek, azaz valami hazai üzletnek, ahol dobozos termeket lehet kapni. A játék jelleget illetően azt tudom, hogy nem stratégiai, de azon túl szerintem minden érdekli, főleg a ami sport, meg hasonló.

(#5286) S.O.S. válasza HS 2142 (#5282) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Köszi szépen !

Mivel már mindenki megtámad igy biztosan vámpír lettem :D
Muszály lesz régebbi mentéseim közül válogatni és onnan folytatni.Majd jobban vigyázok és nem engedek a közelembe vámpírokat. :DDD Valamelyik küldetés során fertőztek meg csak akkor még nem tudtam, hogy mi az.De az a bosszantó,hogy míg elértem a végső stádiumot senki nem ajánlotta fel ,hogy kigyógyít még a templomba sem ahol embereket gyógyítottak. :F

Csak a sok időt sajnálom a mi most kárbaveszett :D

Köszi és üdv,

(#5287) HS 2142 válasza Silvestris (#5285) üzenetére


HS 2142
őstag

Ja igen azt sem kérdeztem, hogy konzol vagy PC, így alapjában véve PC-s szemlélettel gondolkoztam. (Meg ugye abban a topikban is vagyunk.) Akkor a korábban ajánlottakhoz hozzávéve, a sportjátékok terén NBA 2k12 ha a kosaras, Fifa 12 ha focis játék kellene. (A sportjátékok általában konzolra jönnek így az újak közül szűk a választék.) Autós játékok közül talán a Dirt 3 tűnik a legjobbnak, az új Need for Speedet több negatív kritika érte.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5288) HS 2142 válasza S.O.S. (#5286) üzenetére


HS 2142
őstag

Azt nem írtad, hogy quest miatt lettél vámpír, mert akkor van egy másik mód, bár ez sem az igazi: A lényeg, hogyha vérfarkassá válsz, akkor nem leszel többé vámpír. :DDD
Az viszont így gyógyítható lenne, azzal viszont számolnod kell, ha egyszer kigyógyulsz a vérfarkas létből, akkor többé már nem válhatsz farkassá. A vámpírságra ez úgy tudom nem vonatkozik, így azzal továbbra is vigyáznod kell.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5289) S.O.S. válasza HS 2142 (#5288) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Vérvarkas ne ijezgess... :DDD
Akkor ezt a küldetést nem fejezem be. :DD

(#5290) Silvestris válasza HS 2142 (#5287) üzenetére


Silvestris
tag

koszonom a javaslatokat, azt gondolom ebbol mar tudok szemezgetni valamit

Silvestris

(#5291) Rica válasza Kassadin (#5276) üzenetére


Rica
senior tag

Már meg is jött, csak ki kell várnom a januárt, amikor hazamegyek, és akkor nekiülünk a kis csajszikával. Elolvasom az első hsz-t, hogy hogyan tudom kihozni a legtöbbet belőle grafikában. Még az is lehet, hogy beüzemelem a U2311-h-mat :))

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#5292) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nekem volna egy sürgős problémám, remélem valaki jártas kalandjáték témában!
A Syberia I-II. játékhoz nagyon hasonló szoftvert keresek, fogalmam sincs, hogy egyáltalán merre induljak el, mert egyáltalán nem vagyok jártas kalandjátékok terén. Annyit tudok, hogy a Secret Files Tunguska és annak a folytatása kiesett.
Tud valaki még a Syberia-hoz nagyon hasonló kalandjátékot? Természetesen PC-re!

Többet részlettel sajnos nem tudok szolgálni, mivel a játék nővéremnek lesz és ő a Syberia két epizódját nagyon nagyon szerette és sokszor érdeklődött, hogy van-e ahhoz hasonló játék. Amikor megmutattam neki a Tunguska-t, az nem tetszett neki.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5293) Ilsyde válasza huskydog17 (#5292) üzenetére


Ilsyde
őstag

Syberia sorozatot nem szeretem mert nem logikus a fejtorok megoldása (használj mindent mindennel, aztán majd lesz valami). Ezeket mindenképpen ajánlom:

Broken Sword 3
The Longest Journey
Dreamfall: The Longest Journey (az elozo folytatása)

Az elsot a humora, a másik kettot meg az igényessége, atmoszférája és torténete miatt.

(#5294) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Arról tudtok valamit, h a Dexter c. sorozat játékadaptációja végül elkészült, vagy az egész ötlet eltűnt a süllyesztőben?

Nem minden vándorút céltalan...

(#5295) huskydog17 válasza Ilsyde (#5293) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A Syberia neki és nekem is leginkább a gyönyörű történet, sztori miatt tetszett nagyon, valamint a karakterek is szimpatikusak voltak.
A Broken Sword szériát ismerem (az első részt végig vittem), az biztos, hogy nem tetszene neki, mert abban meg lehet halni. A Longest Journey első epizódját én végigvittem, azt majd megemlítem neki. Köszi!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5296) HS 2142 válasza 3.Aragorn (#5294) üzenetére


HS 2142
őstag

Rémlik valami iOS-re, amit aztán PC-re is portoltak, olvastam is róla a PC Guru-ban valami kis tesztet, de már nem nagyon emlékszem a tartalmára, talán közepes értékelést kaphatott. Ha gondolod előkeresem azt a lapszámot.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5297) 3.Aragorn válasza HS 2142 (#5296) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Kíváncsi lennék rá. :R

Nem minden vándorút céltalan...

(#5298) HS 2142 válasza 3.Aragorn (#5297) üzenetére


HS 2142
őstag

Ment PÜ. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5299) 3.Aragorn válasza HS 2142 (#5298) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Válasz is.

Nem minden vándorút céltalan...

(#5300) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Üdv!

2011-ben milyen nagyobb játékcímek jöttek ki? Most lesz új gépem,fel kéne tankolnom. Csomó listát néztem,de ilyeneket láttam,hogy Far Cry 3 kijött júniusban,stb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.