Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5751) Nesti


Nesti
tag

Hello, valaki nem tudd egy "Alan Wake"-hez hasonló túlélő horrot vagy mondjuk a "Obscure"-hoz, vagy ugye a jó öreg "Silent Hill" annyi a lényeg hogy gondolkodtató feladatok legyenek benne..:D de azért legyen meg a rettegős filling!

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#5752) FehérHolló válasza Nesti (#5751) üzenetére


FehérHolló
veterán

Amnesia: The Dark Descent? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5753) Runner_fxr válasza FehérHolló (#5752) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az elég kemény cucc. :)

Még a Cold Fear nevű játék is elég jó volt, 2005-ös!

(#5754) Nesti válasza FehérHolló (#5752) üzenetére


Nesti
tag

Én egy kicsit "Alan Wake"-esebbre gondoltam ilyen rohangálos, gondolkodtatósra..:D csak az Alan Wake , nem tudom hogyan futna 6650m-en..:/

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#5755) szben05


szben05
tag

Sziasztok!

Régen játszottam egy játékkal, de már nem emlékszem a címére. Csak kis foltok rémlenek, de hátha valaki így is tudni fogja, hogy mirõl van szó.
Amire emlékszem: A fõmenü egy faházban volt, ami jövõbeli dolgokkal volt berendezve. A fõszereplõ egy szõke kisfiú volt baseball sapkával. Egy mászkálós játék volt, a sztoriról lövésem sincs, de valami fekete nyálkaszerûségek elõl kellett menekülni, amik ha megettek kiköpték a gyerek sapkáját és cipõjét. :D
Todom, hülyén hangzik a kérdés, de ma eszembe jutott ez a játék és egyszerûen nem hagy nyugton.
Szóval aki felismeri a játékot az kérem mondja el a címét! :)

(#5756) FehérHolló válasza szben05 (#5755) üzenetére


FehérHolló
veterán

Heart of darkness. ([link])

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5757) szben05 válasza FehérHolló (#5756) üzenetére


szben05
tag

Uh köszi, ez az :D

(#5758) pr1mzejEE válasza FehérHolló (#5756) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nagyon unatkozhatott az, aki ezt a videót csinálta..

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#5759) FehérHolló válasza pr1mzejEE (#5758) üzenetére


FehérHolló
veterán

A játék ~70%-a arról szól, hogy ezeket az animációkat nézed. :D
Elég nehéz darab. (Jó sztori, kihívás is van, egyszerű kezelés + ügyességi/logikai feladatok.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5760) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A heroes 6-ban az online mód is tegnap elérhetővé vált.

(#5761) #56230144


#56230144
törölt tag

Valaki tud egy Hearts Of Iron féle játékot/kat?

(#5762) Csucsu88


Csucsu88
tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem ajánlani vonatos (vonat szimulátor) játékot, ami a teljes magyarországi vasútvonalat (esetleg európait is) magában foglal? Már ha egyáltalán van ilyen...

(#5763) FehérHolló válasza Csucsu88 (#5762) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mintha a MS Train Simulator topicjában ([link]) láttam volna egy teljes magyar térképet is. Érdeklődj ott is.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5764) Lmh


Lmh
őstag

Valaki tudna abban segíteni, hogy a Borderlands az adatlapomon látható konfigom miért 30-55 fps között erőlködik, akadozik?
BF3-ban kétszer ennyi van.
Előre is köszönöm!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5765) jooker82


jooker82
nagyúr

Ezt láttátok már??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5766) Lmh válasza Lmh (#5764) üzenetére


Lmh
őstag

közben javítanék. 30 és 62 között. Olyan mintha lefogná vmi vsync, de nem találok a beállításoknál ilyet. Lehet vmi álneve van :P Elég érdekes nevű állítási lehetőségek vannak...-.-
CCC-ben beállítottam, hogy soha ne legyen vsync, nem segített.
Előre is köszi :R

jooker: Nem semmi, na ez már vmi! :C Fejlődünk rendesen. Mondjuk ehhez ilyen úszószemüveg féle szemcsi kéne, h ne lehessen felül kikukucskálni :)
Coop módban viszont teljesen tökéletes!
jaj amúgy mi az az fps játék amivel játszanak?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5767) HS 2142 válasza Lmh (#5766) üzenetére


HS 2142
őstag

Ez első felében CoD: Black Ops szerintem, a második felében meg Battlefield 3.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5768) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Párom nagyon odavan a Mystery of Legend szériáért. Tudtok mondani olyan címeket ami ugyan ilyen játék? Nyilván történet más lesz, de ugyan ilyen dolgokat kelljen benne csinálni. Mutattam neki Runaway stílusú játékokat az nem igazán tetszik neki.
Ilyeneket szeretne mint a MoL.
Köszi

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5769) Kassadin


Kassadin
addikt

Hali! Tudtok olyan játékot mondani, amivel lehet fejleszteni az angol tudást? Köszi előre is.
Üdv: Kassadin

(#5770) FehérHolló válasza Kassadin (#5769) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mindennemű szerepjáték, ahol a történeten is nagy hangsúly van. Tehát nem Skyrim.
A Rage of Mages 2-t is meleg szívvel ajánlom. Sokat szívtam vele, de utána egész jól ment már az angol. ;]

Skynet is real. It's called Google.

(#5771) sunnymarcell válasza Kassadin (#5769) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Fable akármelyik része. kicsit érdekes az emberek kiejtése, de tökéletesen érthető, és a legtöbb helyen felirat is van.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#5772) ollie válasza Kassadin (#5769) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem bármelyik játék megteszi, amiben sok szöveg van, és van pause. Elő kell venni a szótárt egy nem ismert szónál (alt+tab és google translate is megfelelő a szavakra). Én is így tanultam annak idején szavakat.

***

(#5773) flash-


flash-
veterán

sziasztok

érdeklődnék hogy miért kell egyes gamereknek ilyen 80-100-150 es fps?
mikor a legtöbb lcd monitor 60-75hz-et képes megjeleníteni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#5774) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!
Melyik NFS részben voltak kategorizálva az autók?
Gondolok itt tekintély stb...
Előre is köszönöm!
üdv!

(#5775) sunnymarcell válasza dbilas (#5774) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

carbon-ban voltak olyanok hogy izomautók, exotikusok, stb.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#5776) Kassadin válasza FehérHolló (#5770) üzenetére


Kassadin
addikt

sunnymarcell & ollie : :R

[ Szerkesztve ]

(#5777) Kassadin válasza flash- (#5773) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha nincsen bekapcsolva a vsync, hogyan függ össze az fps a monitor képfrissítési értékével?

(#5778) Petiapó


Petiapó
tag

Sziasztok!
Olyan játékokat keresnék, ami freeware, könnyű, rövid szakaszokból áll (pl.: puzzle vagy más "pálya alapú", vagy szint alapú), nyelvtudás nem kell hozzá, és lánynak lenne... Azaz barátnőmnek kéne, csak oroszul tud, így az angol se a legjobb :D

Kérdeztem, hogy milyenre gondol... De mintha a hidegfúzióról érdeklődnék... Soha nem volt gépe, gondolom értitek...
Leszedtem magamnak a Diablo 2-t oroszul, de attól nem volt elragadtatva... Nem is tudom miért :DD

Az autós játékok még szóba jöhetnek... De szerintem a többségük elég nehéz egy ABSZOLÚT kezdő számára

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

(#5779) #56230144


#56230144
törölt tag

Tud valaki world of tankshoz hasonló játékokat?Van egy kitétel: Ugyanaz a grafika legyen.

[ Szerkesztve ]

(#5780) Brian_GT válasza Petiapó (#5778) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szia!

Amit javasolni tudok, hogy mindenképp nézz körül tudsz-e olyan játékokat találni a gyűjteményedben vagy akár venni amin van orosz nyelv.
Én szerintem az orosz sem annyira távoli nyelv, mármint a népszerűek közül amik játékokban szoktak lenni ( angol-német-japán-francia-olasz stb.) hogy ne tegyék bele.

Diablo-t nem csodálom nem kedvelte meg, nekem ,,rendes" magyar párom van de ami bonyolúlt neki sem jön be. Gépezgetett korábban is, de nem egy nagy játék fanatikus, viszont ha talál valamit ami bejön neki odaszögezi hosszú órákra....csak találjam meg neki ezeket a játékokat....elhiheted nem könnyű :) Ahogy látom tapasztalod te is :)

Autós játék ha tetszene neki, akkor azt ajánlom az NFS részeket felejtsd el feléje, az eleje mindnek könnyű aztán akár a tapasztaltat is megtudja izzasztani.
Race Driver Grid nagyon szép grafikával van ami tetszhetne neki, de megint az a gond, könnyű kezdés után erőteljes szint kell már hozzá.
Amit én javasolni tudok neked az a Dirt 2 és 3. Mivel ha jól emlékszem 5 nehézségi szint van nagyon jó skálázható ez végett. A legalacsonyabb szinten olyan időeredményeket kell menni és olyan ellenfelek vannak amit meg tud ő is csinálni simán.
Ez tapasztalat, én párom is megtudja csinálni..igaz őt Gran Turismo 5 alatt tanítom kormánnyal...gamepadot nem annyira szerette :) de azzal sem volt bénácska.

Én azt javaslom mutasd meg neki a játékot egyáltalán a rally-rallycross forma tetszik-e neki és ha igen akkor gamepaddal ugorjatok neki. Ha nincs gamepadod szerintem párodért szerezd be, mert billentyűvel szenvedés lesz neki.
Az meg megint egy jó pont ami a Dirt 2-3 mellett szól, hogy nem kell feltétlen sorban menni a pályákon. Ha a sima A pontból B pontba rally tetszik neki és a hegyi versenyek csinálja azokat. Ha a rallycross ahol ugye több ellenfél van, vagy a Gymakhana feladatok nem tetszenek neki vagy hagyja ki vagy ha nem tudja mert nincs más versenye akkor max. besegítesz neki.
Kezdésnek próbáljátok meg ezt. Remélem tudtam segíteni kicsit.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#5781) HS 2142 válasza Petiapó (#5778) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem a PopCap játékok (pl.: Zuma, Peggle, Plants vs Zombies) jók ilyen szempontból, viszont egyik sem ingyenes. Cserébe semmi angoltudás nem kell, egyszerűek mint a faék és viszonylag szórakoztatóak.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5782) ollie válasza #56230144 (#5779) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs hasonló. Esetleg kipróbálhatod a wargaming korábbi játékát, az Order of War-t.

[ Szerkesztve ]

***

(#5783) #56230144 válasza ollie (#5782) üzenetére


#56230144
törölt tag

Megnézem.

(#5784) Hunork válasza Kassadin (#5769) üzenetére


Hunork
veterán

Fallout 3, Deus Ex, Deus Ex 2. Sok párbeszéd, sok olvasnivaló. Például. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5785) sunnymarcell válasza Hunork (#5784) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

srácok, nem tudom a diablo sorozat mióta tartozik a bonyolult játékok körébe

szerintem azért nem tetszett a barátnőtöknek mert idióta primitív játék amiben egyetlen cél a féktelen gyilkolás. de ahhoz képest iszonyatosan jól van megcsinálva. ha valaki ráérez a játéknak a feelingjére, abbahagyni sem tudja.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#5786) Hunork válasza sunnymarcell (#5785) üzenetére


Hunork
veterán

Szerintem mielőtt válaszolsz, nézd meg, hogy kinek és miért teszed! :U
Fogalmam nincs, hogy miért írtad, amit írtál, és bevallom őszintén, nem is érdekel, de én egy teljesen más ügyben írtam, amit. De azért jó fórumozást néked! :DD

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5787) #56230144 válasza Hunork (#5786) üzenetére


#56230144
törölt tag

Még új itt,nézd el neki :U

(#5788) sunnymarcell válasza Hunork (#5786) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

bocsi, újat akartam írni válasz helyett :D a felettem lévő két delikvensnek akartam válaszolni, akik elújságolták, hogy a diablo 2 nem tetszett a barátnőiknek.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#5789) Hunork válasza sunnymarcell (#5788) üzenetére


Hunork
veterán

No problem! :K Előfordul, csak szóltam, hogy máskor figyelj.
Amúgy meg az én feleségemnek szinte egyik játék sem tetszik.
Erre mi mond egy férfi: - Én sem kritizálom a tamponodat, a gombaölő krémedet! :D :DD :DD

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5790) babferi


babferi
tag

Sziasztok . Jatekot keresnek :B , no nem egy bizonyosat . A lenyeg , amolyan RPG-strategia kevereke legyen ( lehet bongeszobol futtathato is ). Amolyan birodalom kieepito szeruseg , ahol felfejlesztem az "orszagon" ,varam stb. es kulonfele elfoglaltsagokat lehet talalni penzszerzes gyanant , megtamadhatom a tobbi jatekost , esetleg szovetkezem veluk. Korabban kb masfel evig toltam OGame-el , valami hasonlo legyen , csak tobbretubb es nem bannam ha rendes animalt 3D jatek , de ha nem az az se baj . Tobb jeloltet is irjatok es ranezek melyik szimpatikusabb . Elore is koszi .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#5791) Kassadin válasza babferi (#5790) üzenetére


Kassadin
addikt

Travian, Ikariam, KingsAge, Age of Empires Online, The West.

Stronghold, Heroes of Might and Magic, Age of Empires, C&C Generals részek, Hearts of Iron.

[ Szerkesztve ]

(#5792) DeFranco válasza Hunork (#5789) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Erre a gombaölő kérmre nem biztos, hogy kiváncsiak voltunk ;]

@Petiapó: az a baj, hogy már a steam summer sale után vagyunk, fillérekért lehetett ilyen játékokat venni. Mindenesetre a Trine-t valahogy szerezd meg, azt szeretni fogja. Nem nehéz játék, édes grafikával, és azt hiszem talán magyar felirat is van benne. Ha nem, akkor sem veszít sokat tulajdonképpen, nem kifejezettem story alapó.

[ Szerkesztve ]

(#5793) ollie válasza babferi (#5790) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Spellforce: RTS + RPG keverék
Lord of Ultima: online grand strategy, de nem 3D-s

***

(#5794) Kassadin válasza DeFranco (#5792) üzenetére


Kassadin
addikt

Első részben biztosan nincs benne, külön kell telepíteni hozzá. Nekem sehogy sem akart működni a felirat, próbáltam már mindent, amit az interneten találtam.

[ Szerkesztve ]

(#5795) DeFranco válasza Kassadin (#5794) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát, akkor ez nem jött be. Mindegy, akkor lefordítom:

Három hős blablabla
Mágikus tárgy blablabla
Gonosz erő jön blablabla
Elindultak blablabla
Továbbjutottak blablabla
Odaértek blablabla
Legyőzték blablabla
Happyend blablabla

;]

(egyébként most utánanéztem, másnál meg működik..)

[ Szerkesztve ]

(#5796) Kassadin válasza DeFranco (#5795) üzenetére


Kassadin
addikt

:D

Igen, előfordul, hogy van ami egyeseknél működik, másoknál meg nem. :K

(#5797) Ilsyde válasza babferi (#5790) üzenetére


Ilsyde
őstag

Spellforce amit ollie is írt, Kohan Immortal Sovereigns (meg a sorozat tobbi része), Heroes of Annihilated Empires.

(#5798) #56230144


#56230144
törölt tag

Sziasztok.Valaki tud olyan játékot,ami gyengébb gépeken is fut,ingyenes,online,és sokan játszanak vele? (lehetőleg FPS,de jöhet más is)

[ Szerkesztve ]

(#5799) ollie válasza #56230144 (#5798) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Team Fortress 2

***

(#5800) #56230144 válasza ollie (#5799) üzenetére


#56230144
törölt tag

Röhögni fogsz,szaggat

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61GHZ

Azért köszönöm szépen :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.