Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5201) Kassadin válasza spyduck (#5189) üzenetére


Kassadin
addikt

BF3, Metro 2033.

Legutóbbi prohardver tesztben Dirt 3/Far Cry 2/STALKER: CoP/AvP/BFBC2/Starcraft 2 eredményeket mértek.

(#5202) spyduck


spyduck
nagyúr

Köszönöm srácok :R

(#5203) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.
Adott egy Assassins Creed játék , elég sokáig eljutottam ,aztán egyik bekapcsolás után ilyen játékkép fogad [link]
Érdekes hogy háttal állok, de a torz képen hősünk arca látszódik. És már loadingolás közben is ezt csinálja, amikor futkározhatok a semmiben. Más játékoknál jó!
Aztán letöröltem a Catalyst 11.11 -et, majd felraktam újból és pár napig jó lett, most meg megint ugyanez a helyzet.
Leszedtem a 11.10 et, ott is ugyanaz van, pedig azelőtt 11.10 el toltam nagyon sokáig és semmi gondom nem volt vele.

Valami ötlet? :O
Köszi előre is :R

(#5204) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na sikerült közben rájönnöm.
Eddig úgy játszottam, hogy játékon belül Multisampling ki volt kapcsolva és a CCC ben AA és AF volt fullra húzva.
Így ment a játék egy bizonyos helyen , egy bizonyos pontban 90 fps el.
Itt kezdett el egyik pillanatról a másikra sz*rni a game (ahogy az a képen is látszik) és amikor kikapcsoltam az Anti-Aliasing et akkor megjavult.

Miért van ez?
Ja és miért megy ugyanazon ponton ahol eddig 90 FPS el ment most 30 al, ha CCC ben kikapcsolom és játékon belül 8X re teszem a Multisamplinget?

Létezik, hogy a gépem ne bírja vinni a játékot?
Amikor part mellett (város szélén) futkározok akkor 25 alá is képes menni, HA játékon belül 8X en van, de ha CCC ben teszem maximumra, akkor 90 és az felett teljesít szinte mindenhol (csak most elkezdett sz*rni ,ezért muszáj volt kikapcsolni a driverben).

[ Szerkesztve ]

(#5205) Kassadin válasza DeathAdder (#5204) üzenetére


Kassadin
addikt

Javítást próbáltál feltenni a játékhoz? Szvsz a hiba, a driverben keresendő.

[ Szerkesztve ]

(#5206) 3.Aragorn válasza 3.Aragorn (#5157) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Valakinek van ötlete?

Nem minden vándorút céltalan...

(#5207) 3.Aragorn válasza 3.Aragorn (#5206) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Az eredeti kérdés...

Pl most a Taspir 3 bolygón vagyok, ez egy úgymond "lávás" pálya. Itt is az van, hogy egy bizonyos (nem túl nagy) távolságon túl minden tereptárgy, hegy, ház, stb eltűnik, és csak a sandbox alapszíne marad.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#5208) Kassadin válasza 3.Aragorn (#5207) üzenetére


Kassadin
addikt

Régebbi driver se jó? Amúgy csak opengl-ben lehet futattni a játékot?

[ Szerkesztve ]

(#5209) 3.Aragorn válasza Kassadin (#5208) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ha "opengl-ben" alatt azt érted, hogy bemásoltam az adott dll-t az adott könyvtárba és utána ripsz-ropsz megoldódott a probléma, akkor igen. Anélkül nem menne.

Nem minden vándorút céltalan...

(#5210) Kassadin válasza 3.Aragorn (#5209) üzenetére


Kassadin
addikt

Értem, sajnos én abba a játékba ilyen mélyrehatóan sose turkáltam, csak eszembe jutott, hogy például a cs 1.6-ban is lehet váltogatni az opengl/d3d/(meg még valami, ha jól rémlik) között, gondoltam hátha itt is lehet, és megoldaná a problémát.

(#5211) 3.Aragorn válasza Kassadin (#5210) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Majd utánanézek, h van-e ilyen...

Nem minden vándorút céltalan...

(#5212) 3.Aragorn válasza Kassadin (#5210) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Itt nincs ilyen beállítás. Viszont az említett opengl.dll file nélkül is elindul a játék. A beállításokat reseteli és megjelenik egy sűrű köd, amit ha konzolban kiveszek, ugyanaz a levágott kép van, mint eddig. Ott vagyok, ahol a part szakad...

Nem minden vándorút céltalan...

(#5213) Csokibácsi


Csokibácsi
tag

Sziasztok!
Kedvem támadt egy kis henteljük szét a világot játékra és ráakadtam a Dungeon Fighter nevű gémre csak sajnos még EU-ban nincs, ha esetleg vki tud vmi infot hogy mikor jelenik meg nalunk az kérem ossza már meg velem.
Vagy estleg aki tud valamilyen hasonló játékot az adhatna egy két tippet
Előre is köszönöm!
Aki még nem ismerné a játékot annak egy kis ízelítő:
[link]

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#5214) 3.Aragorn válasza Csokibácsi (#5213) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Jajj nee. :N Az ilyen és ehhez hasonló játékok azok, amikkel vszeg soha nem fogok játszani...

Nem minden vándorút céltalan...

(#5215) Csokibácsi válasza 3.Aragorn (#5214) üzenetére


Csokibácsi
tag

hát most pont ilyen kill 'em all játékhoz van kedvem :D

[ Szerkesztve ]

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#5216) 3.Aragorn válasza Csokibácsi (#5215) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nem az, csak ez a manga stílus nem jön be.

Nem minden vándorút céltalan...

(#5217) Kassadin válasza Csokibácsi (#5213) üzenetére


Kassadin
addikt

Henteljük szét a világot fps nézetben:
Painkiller vagy Serious Sam.

(#5218) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Valakinek van tapasztalata a ChessMaster XI Grandmaster Edition c. játékkal, vagy a CM korábbi verzióival?

Nem minden vándorút céltalan...

(#5219) Csokibácsi válasza Kassadin (#5217) üzenetére


Csokibácsi
tag

Jah tudom gondolkoztam rajta de ha fps játék akkor cod :)
Abban is jól lehet hentelni :)
Most valami ilyenféle játékot keresnék mint ez a DFO.

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#5220) black ops


black ops
csendes tag

hello

Lenne egy kis problemam.
A medal of honor allied assault-al akarok jatszani de nom tudok mert amint,bele akarok lepni
a jatekba elsotetul,aztan szurke lessz a monitor de nem tom mer.
aztan kiirja ezt a szoveget hogy:GLW_StartOpenGL ( ) - could not load openGL subsystem.

bocsi a helyesirasi hibak miatt csak nemet at op. rendszer.

de koszonok minden apro kis segitseget. :R

(#5221) Ilsyde válasza black ops (#5220) üzenetére


Ilsyde
őstag

(#5222) wikings2 válasza Csokibácsi (#5215) üzenetére


wikings2
őstag

Requiem: Bloodymare
Véres Mmorpg ajánlom figyelmedbe :)

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5223) Csokibácsi válasza wikings2 (#5222) üzenetére


Csokibácsi
tag

uhhhh
elég jónak tűnik
betesztelem az tuti
köszi szépen

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#5224) Csokibácsi válasza wikings2 (#5222) üzenetére


Csokibácsi
tag

És mi a különbség a bloodymare és a memento mori között?

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#5225) wikings2 válasza Csokibácsi (#5224) üzenetére


wikings2
őstag

bloodymare volt a season 2. mostmár közel 1,5 éve season 3 van ami a memento mori nevet kapta :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5226) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

nem tudom pontosan hova kellet volna írnom,de próbálkozok itt.

Ma feltelepítettem egy szg-re az NFS Carbon-t.Mindent hiba nélkül fel is telepített,de mikor inditom el ezt a hiba üzenetet írja ki folyton: 0x0073099f .

A gépben egy ABIT SG-72 lap van 1Gb+128 Mb Ram, intel 2.6 GHz cpu.A lapnak integralt kartyaja van: SIS 330 Mirage Integrated VGA.

Mi lehet a gond?Segítsetek. :R :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#5227) 3.Aragorn válasza atti1848 (#5226) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Én a videókártya drivert és a directx-et nézném meg 1. körben...

Nem minden vándorút céltalan...

(#5228) #65675776 válasza 3.Aragorn (#5227) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem vagyok biztos abban, hogy az az IGP bármilyen szinten is elég lenne a Carbon-nak...

(#5229) 3.Aragorn válasza #65675776 (#5228) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ennél gyöngébb konfigon is láttam futni, bár az integrált vga gondot okozhat...

Nem minden vándorút céltalan...

(#5230) atti1848 válasza 3.Aragorn (#5229) üzenetére


atti1848
senior tag

Próbáltam már directX 9c is tenni,másik drivert is, patch-et is ,de semmi ugyan ez a hibaüzenet.

Asszem az lesz megoldás,ha teszek bele egy vga-t.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#5231) #65675776 válasza atti1848 (#5230) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gyanítom, hogy az IGP szolgáltatásai közül hiányzik ez-az. Pl hw T&L, vagy shaderek.

(#5232) Rica


Rica
senior tag

Sziasztok!
Ajanljatok leci a WoW-hoz (esetleg a Tomb Raider-hez) hasonlo jatekelmenyu game-t leci, amit egy 4870-es kartya meg erolkodes nelkul elvisz. Koszi.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#5233) wikings2 válasza Rica (#5232) üzenetére


wikings2
őstag

Ez eléggé nagy témakör. Elkéne dönteni ,hogy mmo vagy sima játékot szeretnél, mivel mmo millió egy van WoW feelingel, de a tomb raider eléggé más világ :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5234) AzŐsgén


AzŐsgén
tag

Sziasztok! Van egy kis gondom, a BFBC2-vel szerettem volna játszani, de kidobott a szerverről azzal a hibaüzenettel, hogy nem tud kommunikálni a PnkBstrA.exe, vagy mi...
Rákerestem, de nincs ilyen fájl a gépemen. Frissítettem a punkbustert, újra is telepítettem, de nem segített, évek óta játszom ezzel a játékkal, még sose volt ilyen, miért van ez?
Hogy lehet elíndítani, tudja valaki? :F

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#5235) wikings2 válasza AzŐsgén (#5234) üzenetére


wikings2
őstag

Szia
Ebben a videóban találsz segítséget hozzá. Ugyan a videóban a Cod-ban nem akarja az igazságot ,de sok játéknál előfordul ez.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5236) Csokibácsi válasza wikings2 (#5225) üzenetére


Csokibácsi
tag

De akkor mindegy melyiket töltöm le?
jah most látom hogy csak a memento morit lehet :D
és milyen karaktert érdemes húzni ami jó?
wowban sokat rugóztam ahogy elnéztem van ebben is csak két fajta

[ Szerkesztve ]

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#5237) wikings2 válasza Csokibácsi (#5236) üzenetére


wikings2
őstag

mindegyik jó valamiben.
Van tank vagy healer, firemage aoe vagy healer/firemage van assasin ebből ijász , 2 kardos vagy keverék, meg van ranger aminek a legnagyobb a rangeja vagy csapdás ranger aki ugyanúgy lő csak csapdákat is tud rakni.
Érdemes mágussal kezdeni amíg megszeded magad pénzel. Nehéz egy assasint összerakni a 0 ról.
Természetesen szeretettel várunk a klánunkban. Susogós mackók a neve.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5238) Csokibácsi válasza wikings2 (#5237) üzenetére


Csokibácsi
tag

aham értem
hát akkor betesztelem és ha bejön a gém akkor hozok pár havert és akkor lehet csatlakoznánk hozzátok 4-5 fő kb

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#5239) AzŐsgén válasza wikings2 (#5235) üzenetére


AzŐsgén
tag

Köszi a segítséget, végül is újra kellett telepítenem a játékot, nem tudom mi akadt össze, de most műxik! :R

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#5240) Rica válasza wikings2 (#5233) üzenetére


Rica
senior tag

Mmo-t szeretnek WoW feelinggel a kozepso lanyomnak (13), aki nagyon kreativ es nagyon ugyes gamer. :R

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#5241) Ilsyde válasza Rica (#5240) üzenetére


Ilsyde
őstag

Allods Online-t tudom ajánlani, nagyon hasonlít a WoW-ra de ingyenes. Igényes, atmoszférikus játék. A Heroes of Might and Magic 5 fejlesztoi készítették:

[link]

(#5242) 3.Aragorn válasza Ilsyde (#5241) üzenetére


3.Aragorn
addikt

A screenek alapján látszik, h a wow hatással volt a készítőkre...

Nem minden vándorút céltalan...

(#5243) Rica válasza Ilsyde (#5241) üzenetére


Rica
senior tag

Koszi szepen! Azt sajnos elfejtettem mondani, hogy az internet hozzaferes nagyon lassu (120Kb/s :(( ). Van meg tippetek? Koszi :R

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#5244) Kassadin válasza Rica (#5243) üzenetére


Kassadin
addikt

Runescape?

(#5245) nacsamarci


nacsamarci
csendes tag

régi operációs rendszerem volt ekkor még viszonylag minden játék el indult kb(pl:Metin2)de ujra kelletett telepiteni gépet mert lassu volt meg tul sok minden volt rajta stb de miután ez megtörtént nem tudtam használni játéknál(win7et fel raktuk ) (pl:metin2,counter strike.1.6)kérehetnék egy kis segitséget sztem videokártáyvla van baj AMD Sempron(tm) 2800+ 1.60Ghz ram:1GB 32 bites
S.o.S

S.o.S

(#5246) wikings2 válasza Kassadin (#5244) üzenetére


wikings2
őstag

+1
kb 6 éve játszom és ha gyépés "MÁR CSAK 2 LVL ami 60 óra" ember vagy akkor az a te játékod :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5247) wikings2 válasza nacsamarci (#5245) üzenetére


wikings2
őstag

A géphez nem igazán passzol a Windows 7 főleg ha játszani akarsz rajta. Stabilabb lenne egy Xp Sp3 al játszani rajta , mivel abból az 1gb ból épp hogy az oprendszer tud táplálkozni nem hogy egy gigákat plusszba igénylő játék.
Sp3 a legfrisebb/stabilabb driverekkel.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5248) nacsamarci válasza wikings2 (#5246) üzenetére


nacsamarci
csendes tag

valakinek segiteni kell ember de ez nem a te gondod sztem én cska segitséget kértem:D
:C :C

S.o.S

(#5249) TTomax válasza nacsamarci (#5245) üzenetére


TTomax
nagyúr

VGA drivert is raktatok fel?DirectXet is? :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5250) nacsamarci válasza TTomax (#5249) üzenetére


nacsamarci
csendes tag

vgat nem:S

S.o.S

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.