Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12001) eeXaa válasza 3L1T3 (#12000) üzenetére


eeXaa
addikt

Baromság... a pc-s tábor növekszik ;)

(#12002) .LnB válasza 3L1T3 (#12000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A PC jelenleg sem egy PC-s platform. Gondolj bele, hogy mennyien használják munkára a PC-t, és mennyien játszanak. Még maga a Microsoft is csak most a Win10-zel kezdett el jobban odafigyelni a játékosokra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12004) 3L1T3 válasza MageRG (#12003) üzenetére


3L1T3
addikt

:R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#12005) k-adi válasza 3L1T3 (#12000) üzenetére


k-adi
nagyúr

csakis a pc!

pc mutarraceeeeeeeeeeeeeee

(#12006) 3L1T3 válasza k-adi (#12005) üzenetére


3L1T3
addikt

Ja láttom, laggoló AC Origins :W :DDD De legalább 60 frame, csak mikrolaggos

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#12007) Devas válasza 3L1T3 (#12006) üzenetére


Devas
őstag

Gondolom aki PC-t vesz játékra, nem biztos, hogy csak ezek a dedós konzol játékok érdeklik. Pl stratégia szerelmesei.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12008) 3L1T3 válasza Devas (#12007) üzenetére


3L1T3
addikt

Félre értesz! :)

Elsők között rendeltem elő az Age of Empires Definitive Edition, sikítoztam mint egy kislány amikor ugyan ilyen verzióban bejelentették a 2. és 3. részt, és amikor a 4. részt! :)

Azóta closed beta tesztelő vagyok. :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#12009) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv Sziasztok!
Megint hozzátok fordulnék mitől lehet az hogy az x nem működik már az előző billentyűt ki is dobtam de lehet elmegyek kukázni mert a második billentyű is másnapra ezt produkálta valakinek valami ötlete ?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12010) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Helló Life is strange before the storm-al szemezek a steam-en, de nincs meg a minimum gépigény szerinti proci erő. I3-2100 (3.1 ghz) van megadva, de nekem csak egy i3-4005u-m van (1.7 ghz). Érdemes lehet beruháznom a game-re vagy hagyjam a csába ? (az első része szépen futott btw) :R

no fate but what we make

(#12011) Scrake^;DD válasza kisselandras (#12009) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Nézd meg, hogy nincs-ee alatta valami retek, nem ment-e bele valami lötty, vagy az a kis gumi nincs-e kiszakadva alatta

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#12012) kisselandras válasza Scrake^;DD (#12011) üzenetére


kisselandras
senior tag

Vadi új billentyű nem hiszem hogy retek lenne :DD :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12013) kisselandras válasza kisselandras (#12012) üzenetére


kisselandras
senior tag

Köszi meg van a hiba ! Nividia Geforce shield ben volt a hiba ! x most már jó ! sajnos valahogy hozzá rendelte a hanghoz pedig hangnak parancssor r volt meg adva :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12014) voyager4.4 válasza voyager4.4 (#12010) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Erre valaki ? :R

no fate but what we make

(#12015) Heavyrain válasza voyager4.4 (#12014) üzenetére


Heavyrain
őstag

Vedd meg Steamen, ha nem fut rendesen, akkor meg visszaadják az árát.

(#12016) #65675776 válasza Heavyrain (#12015) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy amennyiben két hétnél nem régebbi a beszerzés, és két óránál nem több a játékidő benne.

(#12017) kismokesz


kismokesz
tag

metro last light magyarítás van-e?

(#12018) oriic válasza kismokesz (#12017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simához passzolom, Redux kiadáshoz a szokásos helyről tölthető: [link]

Live-Die-Respawn

(#12019) kismokesz


kismokesz
tag

reduxhoz találtam én is. de simához valakinek nincsen magyarosítása? illetve felirat is jó lenne.

(#12020) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!

Tudnátok javasolni (indie/platform) játékokat kisgyerek számára?
ilyenekre gondolok mint pl a Giana sisters: the twisted dreams, vagy a Sonic széria
a hardver amin el kéne döcögnie: Core 2 duo T9400 proci 4G RAM és Radeon HD3650Mobility
Köszi előre is :R

(#12021) Heavyrain válasza bacsis (#12020) üzenetére


Heavyrain
őstag

Van benne ami nem platformer, de gyerekeknek ezeket ajánlanám:

-Az összes LEGO játék
-Trine 1-2
-Castle of Illusion
-FEZ
-Superfrog HD
-DuckTales: Remastered
-FLY'N
-EDGE
-Crayon Physics Deluxe
-DuckTales: Remastered
-Lili: Child of Geos - Complete Edition
-Stacking
-Disney Mega Pack
-Disney Mega Pack 2
-Disney Princess and Fairy Pack
-ibb & obb
-Rayman Legends
-Rayman Origins
-Poi
-Yooka-Laylee
-World of Goo
-Contraption Maker
-Sonic & All-Stars Racing Transformed
-LEGO Worlds

[ Szerkesztve ]

(#12022) bacsis válasza Heavyrain (#12021) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szuper, köszönöm, szemezgetünk :R

(#12023) #74018560


#74018560
törölt tag

Lesz mostanában valami jó játék?

Végigvittem az új Wolfensteint és CoD-ot és már nem tudom mire használjam a (gamer) gépet :DDD

(#12024) Devas válasza #74018560 (#12023) üzenetére


Devas
őstag

Slaps and Beans (dec. 15.) :D

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12025) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok! Régen játszottam egy játékkal, ami nagyon tetszett de elfelejtettem a címét. Főszereplője egy lovag, lovagi korban is játszódik, felülnézetes klikkelgetős, de fő eleme a sok hülyeség, a párbeszédek viccesek, főhösnek is hülye hangja van. Azt még tudpm, hogy több része is van a játéknak, a következő például a világháborúban játszódik. Asszem.

Valaki esetleg sejti mi lehet ez?

We are only Stardust...

(#12026) morfondőr válasza Jinxb1rd (#12025) üzenetére


morfondőr
őstag

Deathspank, 3 része van! Én mostanában vettem elő újra, nagyon jó és humoros játék! :)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#12027) Jinxb1rd válasza morfondőr (#12026) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Azaz, köszi szépen. Szerencsére fenn is van Steam-en, majd megveszem. :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#12028) De4d


De4d
őstag

Az Assassins Creed sorozat, egyes részei között van átfedés? Esetleg, valamelyik folytatja a másikat sztoriban?
Vagy igazából mind egy külön történetet mesél el.

Minden jó, ha a vége jó!

(#12029) .LnB válasza De4d (#12028) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van átfedés, átívelő sztori szál.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12030) szami777 válasza De4d (#12028) üzenetére


szami777
addikt

Van átfedés, elég sok.
Kiadás sorrendjében nyomjad.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#12031) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Sziasztok! Xboxosként tudok játszani a Rocket League játékkal PS4-es játékossal? Mert állítólag már van cross-platform play ebben a játékban.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#12032) Lézerparaszt válasza Scrake^;DD (#12031) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szia, mindenkivel tudsz játszani.

A játék az nem játék!

(#12033) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Egyik ismerős gépével szenvedtem 2.5 órát de. de egyszerűen feladtam. Steamen van fent ez a Scrap Mechanic játék, játék indításánál egyből "Unable to initialize DirectX " hibát dob és nem tudok vele mit kezdeni.
Alapból a gpu driverrel nem stimmelt valami, mert gép indításánál valamilyen nvidiabackend.exe hibát dobott fel, de azt megoldottam hogy DDU-val leszedtem mindent, majd a legfrissebb Nvidia drivert felraktam a gépére. Bármivel próbálkoztam egyszerűen ezt a DirectX hibát dobja a játék indításánál egyből.

Szerintetek mit kellene megpróbálni? A GPU Driver hibát tutira kizárom. DirectX-et frissítettem, mi az ami esetleg még játszhat, gép újratelepítésen kívül? Win 7 x64 van fent. GTS250 gpu. Tudom hogy nem valami acélos neki, de lehet esetleg hogy ezzel a vidkarival nem kompatibilis valami a játékkal?

:R

iPhone 13 Pro Max

(#12034) Devas válasza jozsi252 (#12033) üzenetére


Devas
őstag

service pack fennt van winhez?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#12035) jozsi252 válasza Devas (#12034) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen fent van. :K

iPhone 13 Pro Max

(#12036) laskr99


laskr99
addikt

Üdv!

Játékon belüli beszédhez milyen mikrofont ajánlotok? Monitor és a gép közt van egy 20x30 hely és csak annyi a lényeg,hogy jól legyen hallható és ne legyen 10+k olyan max 5k-ra gondoltam. Mikrofonos topik halott sajna. Csak játékbeli voice chatre menne.

(#12037) VoidXs válasza laskr99 (#12036) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A Hama 500 forintért adta a régi nagyon jó talpas mikrofonját, most egy 2000-es Tracerem van, még hálót is adtak hozzá, hogy ne lehessen beleköpni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#12038) FehérHolló válasza laskr99 (#12036) üzenetére


FehérHolló
veterán

Egy közepes webkamera jó rá.
Például logitech c525.

Skynet is real. It's called Google.

(#12039) #74018560


#74018560
törölt tag

Tudtok ajánlani valami túlélő játékot PC-re, ami hasonló mint az Androidon "Last day on Earth: Survival" ?
Falloutot ismerem :DDD

(#12040) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok , hogy Steamen megvettem a Star Wars : Force Awakenst amit ketten szoktunk játszani,de egy idő után egyszerűen kidob asztalra. Semmi hibaüzenet, semmi magyarázat. Láttam neten ,hogy mások is találkoztak már ezzel a problémával, de azon kivül hogy vegyen le DX9-re DX11-ről semmit nem találtam.(Nem tudom hol kellene, mert menüben semmi nincs). Remélem más is találkozottt már ezzel a problémával, és meg lehet csinálni.:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#12041) chungee


chungee
addikt

Napot!

Nosztalgiázni szerettem volna a Tomb Raider Legends-szel. Sajnos ez fogadott :( Eredeti Steam-en vásárolt. Természetesen az indító exe-ét rendszergazdaként és a kompatibilitást is több verzióval próbáltam. A gúglin keringő megoldások nem segítettek mivel a többi user-eknél a hiba egy bizonyos mapon jön elő. Nálam meg az intró vidi végeztével egyből kidob :( Még a menüig sem jutok be :(

Konfigom: Win7 ultimate 64 bit || i5-3470 || XFX7870 2GB Ghz Edition DDR5

[ Szerkesztve ]

(#12042) #74018560 válasza chungee (#12041) üzenetére


#74018560
törölt tag

Win10 64bit-en próbáltam, azon működik :F

(#12043) mad1


mad1
veterán

Kimondottan arckifejezesre gyurt akcio jatekokat keresek pc re mint pl.
Enslave
Hellblade
Remember me
stb.
Tudtok nekem ilyeneket ajanlani?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#12044) Butcher82


Butcher82
senior tag

Üdv. Bocsánat, ha nem ide tartozik, de egy HD 5970-el a Mass Effect Andromeda játszhatóan fut?

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#12045) mad1 válasza Butcher82 (#12044) üzenetére


mad1
veterán

Persze batran merem ajanlani.Kompromisszumokra azert lehet szamitani.
Milyen kihallt ez a topik regen nagyobb volt erre a nyuzsi.kar erte. :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#12046) Butcher82


Butcher82
senior tag

Köszönöm a választ mindenkinek, HD5970 és GTX 650 Ti 2Gb (nem Boost) között vacillálok, tápegység van rendes, ár meg kb. ugyanaz.

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#12047) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Üdv Mindenkinek!
Érdeklődnék, hogy a Mandagon, és a Line of Sight játékoknak van mentés mappája, vagy a szerveren tárolja?
Köszönöm!

(#12048) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Ha szeretem az arcade autós játékokat akkor a Forza Horizon 3 megér 7500 Ft-ot?

Ezt amúgy csak a windows store-on keresztül lehet megvenni?

Ja és még annyit, hogy billentyűzettel normálisan irányítható? (Mint mondjuk egy nfs)

Köszi

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12049) morfondőr válasza adamssss (#12048) üzenetére


morfondőr
őstag

Én alapvetően nem szeretem az autós játékokat, már vagy 15 éve nem is játszottam egyel sem. Egy hónapja kb. rám jött, hogy nézni kéne egyet, hogy néha ha leülök, megyek pár kört és a Forza Horizon 3-at vettem meg. Eszméletlen jó játék, rengeteg tartalom van benne, azóta amikor csak időm engedi órákra leköt! Szóval megéri az árát, store-on kívül xbox one kulcsot is vehetsz, amit be lehet aktiválni pc-n keresztül az MS fiókba és tudsz vele játszani PC-n is és xbox-on is (mentéseket is keresztbe szinkronizálja).
Billentyűzettel is irányítható, de szvsz erősen javasolt egy kontroller (nekem xbox one gamepadom van, tökéletesen működik, még a ravaszok is rezegnek).

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#12050) adamssss válasza morfondőr (#12049) üzenetére


adamssss
veterán

Meggyőzött meg a tesztek is. Meg is vettem.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.