Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11001) -Faceless- válasza Dave567 (#10996) üzenetére


-Faceless-
őstag

Sima lagg csak Bf kisebb "packokban" kezeli azért ilyen, és nem ugrálsz mint más játékokban, hanem "szaggatsz".
Ez minden Bf-ben ilyen 3-tól kezdve, nekem packet loss miatt volt (összecsinálta magát a routerem).

[ Szerkesztve ]

(#11002) Dave567 válasza -Faceless- (#11001) üzenetére


Dave567
addikt

Köszönöm a válaszod.

És ezzel lehet mit csinálni, vagy ez ilyen lesz végig, mert így élvezhetetlen?

Csináltam még két videót, komolyan játszhatatlan volt.

[link]
[link]

Általában 22ms pingű szerverekre megyek, annyi is a játékban a pingem, de valamikor felugrik 200-600-ig is, de nagyon ritkán.
UPC 250/25-ös netem van, ping testben 38ms ping 3ms jitter, felhívtam őket, azt mondták semmi baja nincsen, a modemet meg is pingelték, az is jó, úgy hogy a gépem és a modem között lehet valami ha baj van, újra raktam a windowst is, tök szűz minden, és mindig ezt csinálja.

Most akkor a játékkal van a baj, azaz a szerverekkel, vagy hazudtak a UPC-sek, és még is szarozik a net.

Boldog Új évet Mindenkinek!!!

(#11003) ollie válasza Dave567 (#11002) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Cseréld ki a kábelt a gép meg a modem között, hátha azzal van a baj.

***

(#11004) Dave567 válasza ollie (#11003) üzenetére


Dave567
addikt

Volt cserélve, CAT7-es kábelem van, az is volt eddig, de megtörtént a csere.

(#11005) ollie válasza Dave567 (#11004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát akkor talán a modemmel van a baj.

***

(#11006) Dave567 válasza ollie (#11005) üzenetére


Dave567
addikt

Upc-s csávó meg pingelte, azt mondta tökéletes, de ezt nem értem miért ugrál a pingem, valamikor tartja a 22-23ms-t, de valamikor felszalad 500-ra is.

(#11008) Balázzs válasza #17954112 (#11007) üzenetére


Balázzs
senior tag

Kalózkodás és eredeti játékokkal kapcsolatos kérdőív
Köszi, hogy kitöltötted!

(#11009) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok valami tényleg működő megoldást arra, hogy a Twitch.tv -n nézett streamek ne akadozzanak?
Internet kapcsolat rendben (legutóbbi speedtest ). Chrome, Firefox frissítve van. Próbáltam a Chorme -ban a Twitch server switcher -t, nem vált be. Átírtam a IPv4 DNS kiszolgálót a 208.67.222.222 / 208.67.220.220 illetve 8.8.8.8 / 8.8.4.4 -re, szintén nem segített (a gépet nem indítottam újra, csak ráfrissítettem a honlapra).
Van valami ötletetek?

Köszönöm

(#11010) alratar válasza #17954112 (#11007) üzenetére


alratar
addikt

Megtörtént

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#11011) core i7


core i7
addikt

Sziasztok nem tudjátok véletlenül a Resident Evil 7 -ben lesz-e magyar felirat?

(#11012) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Az mitől lehet, hogy mfc140u.dll hiányra panaszkodik egy játék?

(#11013) VoidXs válasza Runner_fxr (#11012) üzenetére


VoidXs
nagyúr

[link]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11014) core i7 válasza Runner_fxr (#11012) üzenetére


core i7
addikt

Na igen

C++
2005
2008
2010
2012
2013
2015

+DX fájlokat sem árt feltenni

[ Szerkesztve ]

(#11015) VoidXs válasza core i7 (#11014) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A 14.0 a 2012. A DX pedig ma már a Windows része.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11019) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani valami 1szerűbb mmorpg játékot? 10 év WoW után hiányzik valami...
Nem akarok ismét 1 összetett játékba beletanulni inkább Devilian,Kings Road-hoz hasonló játék érdekelne.

(#11020) Romvr


Romvr
őstag

Sziasztok,

Alkalmi játékosként keresek PC-hez valamilyen kontrollert de nem tudom melyik lenne az amit a legtöbb játék támogat. Azon belül is milyen márka megbízható? (trust cuccaim vannak főleg)
Mivel tényleg csak néha venném elő olyan játékokban amikor az kényelmesebb mint billentyűzet és egér kombó ezért nem akarok horror összeget költeni rá, de olyat szeretnék amit tényleg minden szóba jöhető játék támogat.

Ha ez segít akkor főleg Steam-en vásárolok de van mindenféle játék a repertoáromban. Természetesen FPS-t TPS-t továbbra is egérrel irányítanám,de mondjuk egy Witcher 3-at, Force Unleashed-et, Batman Arkham Knight-ot...stb szerintem jobb lenne nem K&M-el játszani.

Minden segítséget előre is köszönök!

Romvr

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#11021) Cheesus válasza Romvr (#11020) üzenetére


Cheesus
senior tag

Szerintem ha biztosra akarsz menni, vegyél egy XBOX360-as gamepadot :)
Az szinte az összes játékot támogatja, nem is veszélyes az ára, használtan pedig még olcsóbban beszerezhető.
Van belőle vezetékes és wireless verzió is, és szerintem a fogása is kényelmes.

https://www.twitch.tv/csehla

(#11022) FehérHolló válasza Cheesus (#11021) üzenetére


FehérHolló
veterán

Olcsóbb megoldás a Thrustmaster GPX.
Pontosan azt tudja, mint az Xbox 360 vezérlője, csak feleannyiba kerül.

Skynet is real. It's called Google.

(#11023) szami777 válasza FehérHolló (#11022) üzenetére


szami777
addikt

Fel is ismeri egyből a játékokat?
Árban jónak tűnik, én is xbox 360 kontroller alternativát keresek, mert nagyon felment az áruk, de pl az nfs rivals és a legujabb nfs csak xbox kontrollert támogat pcn.
Kérdés az hogy ezzel azok mennének e. Ha igen, akkor én is beruháznék erre.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#11024) #65675776 válasza FehérHolló (#11022) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mióta 16k a vezetékes X360 controller?

(#11025) Dinasti válasza #65675776 (#11024) üzenetére


Dinasti
senior tag

Hardveraprón vezetékes új x360as joy szokott 5000-6000ft lenni.

(#11026) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok !

Azt szeretném kérdezni, hogy a Forza Motorsport 6 Apex-nak nincsen multija ? Vagy csak akkor van ha megveszem mellé a premiumot ?

(#11027) VoidXs válasza Maxell014 (#11026) üzenetére


VoidXs
nagyúr

"the game will not feature online multiplayer"

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11028) Maxell014 válasza VoidXs (#11027) üzenetére


Maxell014
senior tag

Köszönöm a válaszod.

(#11029) core i7


core i7
addikt

Sziasztok AKIMBO a kis kungfuharcos játéknak van második része?

(#11030) VoidXs válasza core i7 (#11029) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nincs, és mivel a fejlesztőcégek megszűntek, nem is nagyon lesz. A kiadó még esetleg foglalkozhat vele, de mivel semmi neve, nem fog. Elvannak ők a Sniper Elite-tel.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11031) core i7 válasza VoidXs (#11030) üzenetére


core i7
addikt

Értem kár érte szerettem azt a játékot. Pedig azthittem csinálnak 2-őt mert a végén azt írták agyar még visszatér Meg borító hátulján számomra érthetetlen módon 3 fejű volt agyar és a dombos helyszínen játékba csak 1 fejű a barlangban

(#11032) Apone33


Apone33
őstag

Üdv!

Játszik valaki a dishonored 2-vel? Tegnap óta játszom vele, de nagyon idegesít, hogy random módon kilép a játék az asztalra. Pályabetöltésnél elég sűrűn, játék alatt ritkábban. Másnál is van ilyen? Valami megoldás rá?

Play Hard!!!

(#11033) br.rak válasza Dinasti (#11019) üzenetére


br.rak
őstag

Egy próbát az Old Republic-kal is tehetsz, az alapjáték free to play, de arra jó, hogy megnézd egyáltalán érdekel-e.

(#11034) FehérHolló válasza #65675776 (#11024) üzenetére


FehérHolló
veterán

Rossz helyen néztem, ezer éve nincs készleten náluk és még a régi árat mutatja.

szami777: Annyira, hogy az xbox driverével működik. Mondjuk Win 7 alatt kicsit szenvedtem vele a driver társításnál, de ez mellékes kérdés.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#11035) hitvanyalak válasza Apone33 (#11032) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Szia!
Én játszok vele, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam, pedig rengeteget gyorsmentek-töltök,és jóval satnyább a gépem. Lehet muszáj lesz játszanod a beállításokkal.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#11036) mad1 válasza core i7 (#11031) üzenetére


mad1
veterán

En ugyan igy sajnalom hogy nincs black n white 3. :(

Ne szemetelj ! = Steam

(#11037) Apone33 válasza hitvanyalak (#11035) üzenetére


Apone33
őstag

Hello!

Mit értesz ezalatt, hogy muszáj lesz játsszak a beállításokkal? Nincs laggolás. Ennek köze lenne ahhoz, hogy random főleg a pályatöltésnél kilép az asztalra?

Play Hard!!!

(#11038) hitvanyalak válasza Apone33 (#11037) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Annyira nem értek hozzá, de én józan paraszti ésszel kipróbálgatnám, hogy ha változtatok bizonyos dolgokon, akkor is fennáll-e a probléma.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#11039) Apone33 válasza hitvanyalak (#11038) üzenetére


Apone33
őstag

Ránézek nemsokára. Bár ha szvsz ha köze lenne hozzá, akkor sztem inkább játék alatt lépni ki az asztalra. Érdekes, mert csak ez az egy játék ami furcsaságokat csinál.

Play Hard!!!

(#11040) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

[link]

Erre tudtok valamit mondani?

(#11041) br.rak válasza DrojDtroll (#11040) üzenetére


br.rak
őstag

Egy gyors google ezt dobta. (link)
Ha van típus, akkor érdemes rákeresni az értékekre.

(#11042) DrojDtroll válasza br.rak (#11041) üzenetére


DrojDtroll
addikt

ez így tökéletes

köszönöm :R

(#11043) core i7


core i7
addikt

Nem tudjátok véletlenül ,hogy a HL2 magyar szinkronba ami készül jelenleg beletartozik-e az episode 1 episode 2?

(#11044) mad1 válasza core i7 (#11043) üzenetére


mad1
veterán

Mar par eve keszul,azon sem lennek meglepodve ha egyaltalan nem lenne kesz soha.
Alapjatekhoz keszul tudtommal.

Ne szemetelj ! = Steam

(#11045) VoidXs válasza mad1 (#11044) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nagyon sokat ülnek a magyarításokon. A Mass Effect 3 is több év volt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11046) oriic válasza VoidXs (#11045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz ott csak feliratozás volt, szinkron nem.

Live-Die-Respawn

(#11047) ceia


ceia
őstag

Nem tudom, van-e ennél jobb topik rá, én nem találtam:
Ha 1600x1200-as monitort vennék, az utóbbi évek játékai és az újak támogatják egyáltalán ezt a felbontást? Úgy értem, ebben a felbontásban is tudnak-e renderelni, vagy csak fekete sávokkal lehetséges játszani? A Youtubeon találtam olyan videókat, amin ebben a felbontásaban játszottak, és a képernyő két oldalán volt a fekete sáv, úgy már szinte négyzet alakú lett a játéktér. Csak nem így megy mind? Mondjuk ezt nem érteném, hiszen alul felül lenne logikus, hogy összenyomva kiférjen a 16:9 arányú kép. Esetleg olyan nincs, hogy kirakjon központosan az 1920-ból 1600-at és úgy legyen csak alul felül fekete sáv?

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#11048) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Far Cry primal-ra feltette valaki a HD texture pack-ot? Egyáltalán van értelme ennek Fullhd felbontás mellett? Úgy tudom, hogy csak akkor van értelme ha 4K-ban szeretnénk játszani? Ez igaz? Próbaképp feltettem, de sajnos akad tőle a játék, sokszor lesik az fps 60 alá. Még akkor is ha leveszem az élsimítást. A gépem az ajánlott felett van pedig. Ránézésre mintha kicsit szebb lenne a HD textúra pack-al, de lehet csak bemagyarázom. :) Tulajdonképpen amúgy is szép a játék.

[ Szerkesztve ]

(#11049) VoidXs válasza ceia (#11047) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A legtöbb játék probléma nélkül támogatja. Már nem előbeállítások vannak, hanem a Windowsból olvassák ki a lehetséges felbontásokat, és arányokkal dolgozva támogatnak mindent. Függőleges csík kizárólag felvételi hibával jöhet létre, ugyanis az 1280x1024-et és a 4500x3000-et leszámítva nincs használatban 4:3-nál "magasabb" felbontás. Viszont néhány játék 16:9-re erőltetett, ilyen például az Assassin's Creed sorozat. Persze van hozzá mod, ami ezt megoldja.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#11050) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Most már HD texture nélkül is akad a Far Cry primal egy idő után. Eleinte jónak tűnt, de amint van valami küldetés és harc, leesik az fps. Érdekes, pedig bírnia kéne a gépemnek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.