Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6501) holodp válasza _stick_ (#6499) üzenetére


holodp
aktív tag

Re-Volt
Bár nem hinném, hogy a mai Windowsokon elindulna sajnos. Azt is sokat nyomtam anno.

(#6502) Gomez86 válasza _stick_ (#6495) üzenetére


Gomez86
őstag

ReVolt?

Bár az annyira nem lassú......

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6503) quigon


quigon
tag

Hello!

Meg tudja mondani valaki, hogy megszünt a counterstrike:source beta, ha nem akkor nekem miért nem indul?Megnéztem a játék könyvtár fent van a gépemen, majd 2,6 GB.780 órát játszottam vele de két napja már nem tudom indítani.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#6504) ollie válasza quigon (#6503) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg most nincs beta, mert a Steam accountomon nem található (korábban ott volt, de nem tudom mikor tűnt el).

***

(#6505) quigon válasza ollie (#6504) üzenetére


quigon
tag

Létezik, hogy egyik napról a másikra szó nélkül megszüntetnek egy játékot?
Frissült a Steam és utána már nem volt ikon.

(#6506) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Sziasztok.

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Olyan játékot, játékokat keresek, amiket egy hamerommal tudnánk tolni, otthonról, együtt.
Nemtudom erre hogy keressek rá gugliba.. Jelenleg Wowozni szoktunk, de azt már ismerjük, meg néha unjuk.
Jó lenne valami hasonló, vagy akár fps, tps, vagy diablo stílusu. ha tudtok ilyet kérlek segítsetek.

Köszönöm! :)

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#6507) genndy válasza Zoshi85 (#6506) üzenetére


genndy
addikt

'Coop' az a szó amire gondolsz szerintem.
Van jópár: Borderlands 1-2, Torchlight 1-2, Left 4 Dead 1-2 ami hirtelen eszembe jut, de van millió.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6508) Zoshi85 válasza genndy (#6507) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Igen, erre a szóra gondoltam, nem jutott eszembe. Köszönöm szépen! :)

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#6509) ollie válasza quigon (#6505) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy máshogy szüntetnék meg?

***

(#6510) quigon válasza ollie (#6509) üzenetére


quigon
tag

Meg írhatták volna, hogy vége a teszt üzemnek vagy valami hasonló.Eddig sem értettem, hogy miért ment a játék ilyen sokáig de ez azért pofátlanság. Arról nem is beszélve ott 30. voltam,a source-ba meg valahol a 139000 körül.

(#6511) Brian_GT válasza Zoshi85 (#6508) üzenetére


Brian_GT
őstag

Borderlands 1-2, Resident Evil 5, F1 Race Stars, Left for Dead 1-2, Command and Conquer 3 és kiegje ( Kane's Wrath), Gears of War,

De igen, nagyon sok van ezer féle műfajban...nyilván eredeti játékokról beszélünk szóval ami olyan 2010-11 körül jött ki szinte mindben van valami coop vagy online party stb. Tengernyi a lehetőség.

Youtubeon keresgélj coop gaming stb beírásokkal, sokan raknak fel játékokat, hogy milyen coop játékokkal játszott stb. És egyből látod videó alapján bejön-e kb.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6512) #65675776 válasza quigon (#6510) üzenetére


#65675776
törölt tag

JA, mert a végleges játkkal játszanak is, akik hajlandóak voltak megvenni. A beta-ban meg csak azok voltak már jelen, akik sajnálják rá azt a pár eurót. Néha vicc áron meg lehet venni.ó, rendszeresen akciózzák.

(#6513) Zoshi85 válasza Brian_GT (#6511) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Köszönöm szépen! :)

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#6514) mad1 válasza genndy (#6507) üzenetére


mad1
veterán

Most mar van par darab ja :K de par eve meg csak moddolt doom 3 al es hl2 vel toltuk a coopot.Mert nem volt igazan jo darab.Leszamitva 2d coopos korszakot.Nah ott volt parezer lehetoseg .

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#6515) quigon válasza #65675776 (#6512) üzenetére


quigon
tag

Ha most rám rám gondoltál, tévedsz.3 jogtiszta csém is van és azon kívül még vagy 30-40 pc+konzol játék.

A bétát lehet nem ismered azért mondod ezt.Az a játék rövid ideig volt csak letölthető, pár ezer ember jutott csak hozzá..A béta grafikája jobb volt.Én azért játszottam vele.Pl. a rendes source-ba nekem kiégeti a szemem a Dust2

(#6516) ollie válasza quigon (#6515) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A CSS-ben ki tudod kapcsolni a bloom-t és/vagy HDR-t.

***

(#6517) quigon válasza ollie (#6516) üzenetére


quigon
tag

Köszi, ennek utána nézek.

(#6518) quigon válasza ollie (#6516) üzenetére


quigon
tag

A HDR-t kikapcsoltam, így már jó :R

(#6519) #65675776 válasza quigon (#6515) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ettől függetlenül a beta egy elhagyott terep volt, ezért tudtál ott magasabban lenni a rankben. Csak erre utaltam.

(#6520) kornyiktamas


kornyiktamas
aktív tag

A következő lenne a problémám.
Counter-Strike 1.6 Februári update után csinálja ezt, előtte sosem.
Indítom a játékot kb a monitor negyedén megjelenik a counter-strike kép majd mikor ugye átrakná teljes képernyőre fehér kép bejön és a következő hibával leáll:
Kép

Már vagy 3x újratettem a Steamet az 1.6ot is, 2 memóriával is próbáltam cserélgettem, a Windows XP-t is újra tettem.
Más játékoknál avagy non-steames 1.6nál ez a hiba nem jelentkezik.

A játékot indítási paramétereknél "-sfot"-al azaz software móddal indítottam így bezzed elindult, mikor átrakom opengl-re akkor pedig Microsot Visual C++ Runtime error.

Mi a megoldás akkor most? köszönöm

(#6521) Gaben1


Gaben1
tag

Hali
GOTHIC 3-ban nem tudja valaki,hogy lehet a harc menüpontban a 3-as szintű fegyverek kezelését megtanulni? illetve kinél? Mert nem ajánlja fel senki..

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#6522) FehérHolló válasza Gaben1 (#6521) üzenetére


FehérHolló
veterán

[link]

Skynet is real. It's called Google.

(#6523) Gaben1 válasza FehérHolló (#6522) üzenetére


Gaben1
tag

Köszi szépen ezzel megoldódott :)

gigabyte eX38 DS5 , Q6600@3000,EVGA KO 8800GTX,4X1 GB kingmax mars ddr2 1066, 1500+1000+640gb+500gb sata2 ,samsung 22'' SA200 2ms Corsair TX 750

(#6525) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy be lehet-e állítani egy játékban, hogy ablakban fusson, abban a felbontásban amit a játékban adtam meg. Konkrétan a Desperados c. játékról lenne szó. 1024x768 a maximum felbontása, ami elég szép lenne, csak nem egy 24"-os monitorra kinyújtva. Azt szeretném, hogy ablakban lehessen játszani a játékot. Van erre valami megoldás? Előre is köszönöm!

(#6526) genndy válasza leikomessi (#6525) üzenetére


genndy
addikt

Az Alt+Enter általában működik. Vagy ha a játék menüben meg lehet ezt adni, akkor van a legegyszerűbb dolgod (sajnos régebbi játékoknál nem jellemző).
Lehet hogy van erre segédprogram is, sajnos erre tippet nem tudok.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6527) leikomessi válasza genndy (#6526) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Sajnos az Alt+Enter nem működik. A játék beállítások között pedig a felbontáson kívül nincs semmi.

(#6528) BomiBoogie válasza leikomessi (#6525) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Parancssorral elképzelhető, hogy meg tudod oldani.

(#6529) FehérHolló válasza leikomessi (#6525) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha steames, akkor library-ban keresd meg, jobbklikk, properties - general - set launch options. Majd oda -sw

Ha nem steames, akkor keresd emg az exe-t, jobbklikk - tulajdonságok - run in windowed mode.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#6530) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok
Ql quake+frogbot honnan tudnám letölteni ?

Gamertag:Rob3rt75

(#6531) leikomessi válasza FehérHolló (#6529) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Nem steames, sajnos ezekkel a beállításokkal sem működik. Próbáltam már -w paranccsal, -r1024x768 meg hasonló parancsokkal de semmi. Az a gond, hogy eléggé elnyújtja így a 16:9 miatt és nagyon pixeles.
Maradok inkább a 800x600-as felbontáson monitor nélkül 1024x600-on :) Így szép nagyon, csak mégis 10" nem 24". De a játékért megéri.

Köszönet mindenkinek a segítségért!

(#6532) Tikakukac


Tikakukac
titán

Hali!

Kérdés, ami lehet nem ide való, jobbat nem találtam neki:

Adott egy fifa2012 amit lakótárs most vett 1,5k-ért, origi, kérdés az, hogy ha már be lett regelve akkor miként lehet kivitelezni, hogy át lehessen vinni másik acc-ra ezt az egész hóbelevancot?

Köszöntük előre is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#6533) FehérHolló válasza Tikakukac (#6532) üzenetére


FehérHolló
veterán

Sehogy.

Skynet is real. It's called Google.

(#6534) Tikakukac válasza FehérHolló (#6533) üzenetére


Tikakukac
titán

Jól tippeltem akkor, köszöntük.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#6535) ollie válasza leikomessi (#6531) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha DVI csatolós a monitorod, akkor a VGA driver beállításainál meg tudod adni, hogy ne húzza szét a képet, hanem tegye középre a megfelelő arányokban. Ezt is kétféleképpen, az egyik lehetőség, hogy csak 2 oldalán lesz 1-1 csík, a másik, hogy az eredeti felbontás is megmarad, így a kép körül mindenhol lesz fekete terület.

***

(#6536) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok!

nem biztos, hogy ide kapcsolódik szorosan, de a következő kérdésem lenne.

Laptopot HDMI kábellel kötök össze, egy Samsung Led Tv-vel(1080P képes)

Több játéknál is feltűnt,(PL:Tomb Raider, Saint's Row The Third, Red Faction Armageddon, Far Cry 3) hogy FullScreenben, amennyiben 1920x1080-as felbontásra állítom a játékot, akkor a TV felbontása automatikusan átvált 1080i-re a TV. Csak akkor áll vissza Progressive módra, ha 30Hz-re állítom a játék frissítését, illetve akkor, ha Borderless Windowed módban futtatom a játékot.

Az egyetlen felbontás, amit kezelni tud Progressivben Fullscreen esetén a gép, az az 1280x720-as felbontás.
Ennek ellenére vannak játékok, aminél ez tökéletesen működik.

Találkozott már esetleg valaki valami hasonlóval?

Annyi Plusszban, hogy csak DirectX11 alatt csinálja ezt, Directx9 alatt, minden játéknál megy FullHDben a Progressive.

[ Szerkesztve ]

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#6537) leikomessi válasza ollie (#6535) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Köszönöm szépen, sikerült megoldani a problémát.

Hagyományos VGA csatolón használtam a monitort, nem a DVI csatlakozóján. Sőt most egy olyan monitoron próbáltam ki, amin csak HDMI-k és VGA van. Működik rendesen, eredeti képarány megtartása, középre bedobja, tökéletes :)

(#6538) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Valaki tud segíteni hogy a Shift 2-ben hogyan tudom levenni a grafikát az elején? Csak mert az options-ban nincs semmi grafikára utaló jel..és borzalmasan szaggat....
Illetve Crysis2-höz szeretnék működő trainer-t(1.0-shoz) mert eddig amiket leszedtem,nem működnek :S

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#6539) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szerintetek mi lehet a gond akkor ha a Call of Duty 2 Single része megy rendesen de a multi indításkor kifagy?

Eddig semmi baja nem volt. A gépem kapott egy új alaplapot és egy Cpu-t azóta csinálja ezt a hibát:

Minden drivert feltelepítettem.

Gépem:
Asrock z77 Extreme 4, i5 3570K, Asus 7870 VGA, Samsung 830 128GB ssd

Remélem tudtok segíteni. Ilyen gonddal még találkoztam.

THX a választ.

UI: Kipróbáltam azt is h kihúztam az SSD-t. Csak a HDD volt a gépben arra telepítettem egy friss Win7-et.
Raktam rá egy Lan driver-t és egy VGA drivert semmi többet de a hiba ugyan úgy megmaradt.
Nem életbevágó a hiba de ezzel játszunk a haverokkal ha van egy kis szabadidőnk.

A képet inkább kicseréltem egy csak a hibaüzenetet tartalmazóra.

[ Módosította: #65675776 ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6540) Brian_GT válasza CarajoEsp (#6536) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nálam kiterjesztett képernyőn van a tv-m, mivel a monitorom nem tudja a tv felbontását.
valószínűleg nálad is ez a helyzet, bár pontos részleteket nem tudok.

A lényege ennek a képkirakás, klónozás dolognak, hogy alapvetően 2 féleképpen használják az emberek.

Kiterjesztett képernyő: Pl ha nem tudja a monitor a tv felbontását.... ilyenkor van a monitorod x felbontáson amin használod álá passzív jobb esetben azon kéne...és ugyan úgy passzív felbontásán a tv-t. Ezt külön külön betudod állítani és a tvn ilyenkor csak a monitorod háttere van ikonok nélkül. Innen áttudod húzni a lejátszó stb weboldal képét a tvre és tudod nézni olvasni stb.

Előnye hogy nyilván a videókártyád nem 2 megjelenítőt kell hogy kezeljen, hátránya hogy pl játéknál ezt külön kell állítani ha tvn is képet akarsz. Helyesbítek, ha ott akarsz, mert együtt a 2 csak felbontás kárára megy.

Példa: Monitor 1280x1024 75Hz....tv 1920x1080 60Hz

Klón: Ha mindegyik megjelenítő azonos felbontást tud. Ilyenkor ugyan azt látod a tvn is mint a monitoron és minden állítgatás nélkül minden ami a monitoron fut a tvn is fog.

Hátránya, hogy bírja is ezt el a géped. Nyilván a tvt ha kikapcsolod attól a géped kiküldi a jelet, más kérdés te nem látod :)

Példa: Monitor 1920x1080 60Hz....tv dettó

Szóval szerintem nálad ezek közül valahol bibi van, tippem a monitor lesz a ludas és nem tudja az 1920at így ha beklónozod akkor a tv a monitor felbontására ugrik össze irtózatos csúnya képpé és frissítéssé.

Remélem vhol beletrafáltam a gondodba és tudtam tippet adni.

Predator: A CoD 4ből kiindulva lehet már 2nél is jelentkezett az a hiba, hogy be kell dugni egy mikrofont ahhoz, hogy jó legyen. Nevetséges de így van.... cod4 is hibával jön amíg nem dugsz be 1 fülest..és lám megy. Próbát megér.

Potyka: Ott akkor valami bibi lehet, emlékeim alapján csomó dolgot lehet állítani a Shift 2ben. Options és biztos van graphics vagy video options stb...azon belül pedig advanced stb. Sokszor shift vagy 2-es gomb hozza elő az extra beállítási opciókat.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6541) leikomessi válasza Predator2 (#6539) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Dugd be a mikrofon bemenetet valamivel. Dugj be egy sima jack dugót a mikrofon bemenetbe, egy toldó kábel nálam megoldotta. Elég csak a front panelen lévőt. Ezután szerintem jónak kell, hogy legyen a játék. Nálam ez megoldotta a problémát és gond nélkül indul a játék multiplayer része.

(#6542) Predator2


Predator2
addikt

leikomessi és Brian_GT

Fogtam egy fülest bedugtam és láss csodát jó lett :D
Nagyon szépen köszönöm.

De ilyen idétlen BUG-ot. Már szétberheltem miatta a gépet.

Nincs rá valami szoftveres megoldás?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6543) leikomessi válasza Predator2 (#6542) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Én nem találkoztam ilyennel, mindenhol ezt a "bedugós" módszert ajánlották.

(#6549) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

nem tud valaki textura packot a GTA Vice City-hez, hogy korrektebbül nézzen ki?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#6550) mad1 válasza Debilon (#6549) üzenetére


mad1
veterán

Textura packokrol nem tudok,moddok azok vannak dogivel.Viszonnt a san andreas merfoldekkel szebb.
Ha nem probaltad azt ajanlom,de nagyon ;)

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.