Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6101) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

üdv.

experience 112 címú játékot ismeri valaki?
van egy kis problémám vele. legvégén járok és kidob egy hibaüzenetet. ki tudom x-elni és tudok tovább mozogni de nem megy tovább a cselekmény.

kép a hibaüzenetről.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6102) MarioAna


MarioAna
senior tag

Üdv!
Keresnék egy olyan játékot, amelynek a lényege, hogy nyomozós-detektíves, és netről kell összevadászni hozzá az infókat. Ha valaki ennyiből rájön arra a játékra amit én keresek, akkor nagyon hálás lennék :R .

(#6103) Diablo50 válasza Silencer83 (#49) üzenetére


Diablo50
tag

Én úgy tudom hogy a F1 2012

(#6104) MarioAna válasza Diablo50 (#6103) üzenetére


MarioAna
senior tag

2006-os kérdés :DDD

(#6105) ldave válasza MarioAna (#6104) üzenetére


ldave
félisten

De a válasz aktuális :)

A Slime draws near! Command?

(#6106) james001


james001
veterán

Sziasztok,
Tudtok ajánlani olyan autós játékokat amihez nem kell bika gép,de szép és sok kocsi van benne? :) (Régi NFS-eket kivéve)
Köszi előre is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6107) FehérHolló válasza james001 (#6106) üzenetére


FehérHolló
veterán

Flatout 2?

Skynet is real. It's called Google.

(#6108) james001 válasza FehérHolló (#6107) üzenetére


james001
veterán

Hmm azt lehet kipróbálom,bár már régen PS2-őn nyomattam. Esetleg vmi versenyzős játék,rendes zárt pályákon? Tehát ilyen Forza feeling?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6109) G.Peter


G.Peter
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy milyen játékokat ajánlotok kipróbálásra?
A CoD4, BFME2 óta nem nagyon játszottam (2006-2007 környéke). Leginkább az FPS, RTS érdekel, illetve valami NFS szerű játék (Az Underground 2-t nagyon szerettem, azt azóta is volt, hogy elővettem és végigjátszottam mégegyszer. A Most Wanted, Carbon nem nagyon jött be. Nem rendőrökkel szeretnék szenvedni, hanem versenyeznék :) )
A CS: Source-szal sokat játszottam, de arra nem akarok visszaszokni, mivel azzal eltölteném az egész napomat.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#6110) nemtudomte


nemtudomte
csendes tag

30 fps-em van minden játékba pedig véleményem szerint nem rossz a gépem, egy kis segítség jól jönne

AMD 8120 eight core 3.10 Ghz
8.00 GB RAM
Sapphire HD 4870 VGA

(#6111) po1son válasza nemtudomte (#6110) üzenetére


po1son
addikt

Milyen játékok? Sapphire HD 4870 elég gyenge videokártya, ha a mostanában megjelent játékokkal akarsz játszani.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6112) ollie válasza nemtudomte (#6110) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Konkrétan milyen játékokban és milyen felbontáson?

[ Szerkesztve ]

***

(#6113) nemtudomte


nemtudomte
csendes tag

1600x900
Alice madness returns
L.A Noire
De az a vicc h nem csak a játékban de az elején amikor kiírja a készítőket vagy támogatókat h EA games stb
már akkor 30 fps

(#6114) po1son válasza nemtudomte (#6113) üzenetére


po1son
addikt

VSync ki van kapcsolva?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6115) ollie válasza nemtudomte (#6113) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek konzol portok, valószínűleg direkt ennyi az fps.

***

(#6116) nemtudomte


nemtudomte
csendes tag

igen

(#6117) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Keresek, játékot. Forma, Formula 1-es, ahol a régi nagyok futnak az autókkal. Új kiadások közt létezik ilyen?

F.K.T.

(#6118) nemtudomte


nemtudomte
csendes tag

Megoldódott köszi
A játék lekorlátozta... -.-'
Azért köszönöm a segítséget

(#6119) kutga válasza psg5 (#6117) üzenetére


kutga
nagyúr

F1GP4, az új Codemasters féle játékokban szerintem max csak moddal lehet előcsalni a régi versenyautókat+versenyzőket, ha egyáltalán lehet.

Let the Zone take me if I am.

(#6120) kornyiktamas


kornyiktamas
aktív tag

Sziasztok.
Az a kérdésem lenne, hogy mitől lenne több FPS-em Counter-Strike 1.6ban? nem kell,hogy nagyon sok legyen de legalább ne ugrándozzon lefele.

3.2ghz intel pentium proci
1x1GB dual ram
512mb Ati radeon HD 4350 512MB
350Watt régiszartáp :D

az a helyzet hogy általába 99, de ha esetleg olyan map van vagy többen vannak lecsökken ilyen 50re.
Mit vegyek a gépemhez mit cseréljek ki, vagy hogyan?:D ilyen rate meg egyéb dolgokkal ne jöjjetek hisz már 6éve játszom vele:)

(#6121) psg5 válasza kutga (#6119) üzenetére


psg5
veterán

Köszi megnézem!

F.K.T.

(#6122) kutga válasza psg5 (#6121) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem egy mai darab de nagyon élvezetes, és rengeteg a mod hozzá.

[link]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#6123) Gomez86 válasza kornyiktamas (#6120) üzenetére


Gomez86
őstag

Szia,

Úgy nézem elég régi a gép, de jó lenne látni hogy CS alatt mi terhelődik a legjobban.

Ha jól sejtem akkor XP-t használsz, próbálj meg rákeresni teljesítmény monitorozó programokra amit elindítasz mielőtt a CS-t, aztán amikor kilépsz, akkor meglesed hogy mi ment pirosba és abból veszel.
Mivel nincs a közelemben XP így csak találgatni tudok hogy ez pl jó lehet: [link]

Amúgy ha sokat játszol vele akkor lehet hogy érdemes lenne inkább összetenni 20-30k-t és nézni egy használt gépet aminek a teljesítménye jobb lehet ennél, mint hogy erre költenél.
PL: [link]

De nézz körül szerintem mert az egész gép csereérettnek néz ki.

Üdv

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6124) kornyiktamas válasza Gomez86 (#6123) üzenetére


kornyiktamas
aktív tag

szia akkor inkább nézek gépet, amibe pl az enyémet is beszámítanák :D amd gép az játékokra van inkább igaz?:D az én gépemet monitor nélkül mennyiért számítanák be? a monitor is számít fps téren? benq 19 colos van lCD

(#6125) kornyiktamas válasza Gomez86 (#6123) üzenetére


kornyiktamas
aktív tag

Ja és igen 80gb hdd :D nemtudom mi lenne akkor a jobb igazából nem kell egy full gamer gép hisz ezzel is megvan a full fps csak sokszor fps lagg van:D

(#6126) kornyiktamas


kornyiktamas
aktív tag

Sziasztok.
Mit érdemes cserélni, hogy jobb legyen a gépem és több FPS-em legyen?

Alaplap:Asrock Conroe 1337-D667
VGA:ATI Readon HD 4350 512MB
350WATT ADK TÁP
Intel pentium 4 3.2ghz cpu 800mhz/1mb
2x1GB WINTEC ram

(#6127) FehérHolló válasza kornyiktamas (#6126) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az egész gépet, de először a procit. :(

Skynet is real. It's called Google.

(#6128) kornyiktamas válasza FehérHolló (#6127) üzenetére


kornyiktamas
aktív tag

De én csak egy olyat szeretnék,hogy meglegyen a fix fps counter-strike 1.6ban :D szóval annyira nagy változtatást nem akarok, csak hogy több legyen az fps. akkor a procit cseréljem ki? ha igen akkor milyenre? milyet bírna el a 350 wattos tápom? esetleg linkelnétek is innen? köszi <3

(#6129) kutga válasza kornyiktamas (#6128) üzenetére


kutga
nagyúr

Hát ha engem kérdezel gép bővítésénél jobban megéri az alkatrészeket egyszerre cserélni nem külön-külön.

Szvsz döntsd el mennyi a kereted és kérdezz utána itt:

Milyen asztali gépet vegyek?

Let the Zone take me if I am.

(#6130) kornyiktamas


kornyiktamas
aktív tag

Sziasztok.
Szerintetek ez jó gép megér ennyit?

Mennyivel jobb, mint a mostani gépem?

Alaplap:Asrock Conroe 1337-D667
VGA:ATI Readon HD 4350 512MB
350WATT ADK TÁP
Intel pentium 4 3.2ghz cpu 800mhz/1mb
2x1GB WINTEC ram

(#6131) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Legutóbb amikor vettem fel Frapssal egy videót,akkor ezt Movie Makerrel(Win7)átalakítottam(vagyis elmentettem) és a több gigából alig néhány száz mega lett. Most ugyanezt megcsináltam,de az előző esettel ellentétben a Youtube most csak 480p-ben rakja ki(a felbontásom 1440x900). :( És ezért több,mint egy órát vártam a gép előtt! :W :W :W
Szóval:
Milyen programot tudtok ami a nagy méretű Fraps videót átalakítja kisebb méretűvé,de a minőség nagyjából megmarad?

(#6132) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Milyen programot tudtok ami a nagy méretű Fraps videót átalakítja kisebb méretűvé,de a minőség nagyjából megmarad?

(#6133) opti06 válasza AkosAkos (#6132) üzenetére


opti06
aktív tag

Xilisoft video converter

(#6134) whited


whited
addikt

üdv
hány évnek kell eltelnie, hogy 1 játék mindenféle szankció nélkül letölthető legyen?
Mert teszem azt van 1 játék amivel szeretnék játszani, de hivatalosan már nem tudom megvásárolni, akkor letölteni se szabad ? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6135) MarioAna válasza whited (#6134) üzenetére


MarioAna
senior tag

általában a régebbi játékokat ingyenesen letölthetővé szokták tenni a nagyobb gyártók (pl Rockstarnál a GTA2 azt hiszem), de hogy legálisan a már nem árult játékokat hogyan lehet beszerezni az jó kérdés :/.

(#6136) AkosAkos válasza MarioAna (#6135) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Az egy nagyon kis százalék szerintem. A legtöbbet nem tesznek ingyenessé,de mégse kaphatóak sehol.

[ Szerkesztve ]

(#6137) HS 2142 válasza whited (#6134) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem az abandonwarere gondolsz, de ez mostanában már elég ritka, tekintve, hogy a kiadó még lát benne potenciált (pl.: eladja a GoG-nak a licencet, ami talán a jobbik eset, mert így megvásárolhatóvá válik) -vagy csakazértsem akar jót tenni a játékosokkal-, de az olyan akció is divatos, hogy az újonnan megjelenő játékhoz hozzácsomagolják az előző részt, ha meg ingyenessé tették volna korábban, akkor ez is értelmét vesztené.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6138) ollie válasza whited (#6134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen nincs. Ha a kiadó/jogtulajdonos nem teszi közkincsé a játékot, akkor a törvények szerint nem lehet legálisan letölteni.

***

(#6139) whited válasza ollie (#6138) üzenetére


whited
addikt

és ha közben a kiadó megszűnt?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6140) ollie válasza whited (#6139) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az mindegy. Mindig van jogutód.

***

(#6141) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Ha azt akarom, hogy valaki PayPalra küldjön nekem pénzt akkor nyugodtan megadhatom a Tranfer ID-t, ebbe semmilyen személyes nincs, megadhatom ugye (máshogy nem is lehet szerintem utalni)?
Igazából már utaltak így nekem,de akkor így kell?

(#6142) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Doom3 BFG Editionben nincs a fegyvereknek hangja. Pontosabban van, de a center hangszóróból nem jön semmi, csak a mély hangjuk van meg (sub). Beszédeknek, ajtóknak, effekteknek van, de a fegyvereknek nincs. Erre van gyógyír? :( Már újra is telepítettem a játékot, de úgy maradt.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#6143) ollie válasza AkosAkos (#6141) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A paypal-os email címedre kell küldenie. De ha ingyenes accountod van, akkor évente csak párszor kaphatsz pénzt.

***

(#6144) AkosAkos válasza ollie (#6143) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

De ha bankkártyáról utal akkor hova írja be az e-mailt? Mert eddig mi úgy csináltuk OTP kártyával,hogy interneten a megadott Unicredites címre utaltunk és beírtuk a megjegyzés(vagy ilyesmi)mezőbe a Transfer ID-t. Így minden OK volt. Akkor így kell?

Erről most hallok először....Évente hányszor(mondjuk nagyon kevésszer szoktam,csak azért kíváncsi vagyok)??

[ Szerkesztve ]

(#6145) ollie válasza AkosAkos (#6144) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bankkártyáról nem tudom, de nem is kártyáról utalsz, hanem számláról. De le van írva ez szerintem a PayPal FAQ-ban.

***

(#6146) zolee5016 válasza james001 (#6108) üzenetére


zolee5016
őstag

Szia Racedriver Grid?????

Más...olyan gondom van: feltettem Avg-t..meg logitec profilert a kormihoz...ennek kb 1 hónapja....
Azóta nem indul a dirt 2,és a 3 sem...semmi hibaüzi csak gondolkozik 20mp-t és nem történik semmi...ötlet???
Van a gépen 12 autós game...7 nfs-.race07-one.-.grid,-driver san fransisco gti race,azokkal nincs gond
nem letöltött tört szarok,hanem eredeti játékok!!!!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6147) zolee5016


zolee5016
őstag

Beteszem a dirt lemezt és telepiteni akar..ha rákattintok..."kivánom-e felülirni" mivan most???

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6148) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

üdv.

ezt a Lucius-t játszotta már valaki?
érdekelne miféle játék azon túl h videót nézzek róla..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6149) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Helló !

Kellene egy kis segítség !

Adott ez a játék !
A játék tartalmaz 2 DLC-t ! Na ezel most mit kell tenni ? Külön kódot nem látok sehol.
Nem volt még dolgom ( DLC-vel) és azt se tudom mit kell csinálni, vagy letölteni vagy mit kezdjek vele?

Köszi a segítséget ! :R

Üdv,

(#6150) napoleon2323 válasza S.O.S. (#6149) üzenetére


napoleon2323
tag

Szia!

Mivel a hirdetésben írják, hogy két DLC kódját adják, akkor valószínűleg letöltős lesz (és kell tartalmazzon kódot mindenféleképpen).

With every conflict I grow stronger!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.