Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6801) JóGeri. válasza VoidXs (#6800) üzenetére


JóGeri.
tag

Értelek..majd megvárom azt az időt amikor kiöregszik a gépem,és eldől..:)
Addig majd cibálgatom a bajszát a cpu-nak/vga-nak aztán csak tovább húzom..:P

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#6802) wikings2 válasza JóGeri. (#6799) üzenetére


wikings2
őstag

Ha nem vagy full grafika mániás, szerintem bőven jó a konfigod. Nem vennék rá mérget hogy élvezhetően fogsz rajta Bf4-ezni , de szerintem elfog döcögni low grafon.
Pont ma próbálkoztam a saját konfigurációmmal a Witcher 2 -re 1 év után, mivel annó kinevettek egy másik topicban hogy kb a Witcher első része is élvezhetetlen lenne rajta mit próbálkozom ezzel a vastömeggel, és csodák csodájára medium grafikán 50fps el szalad a játék, szóval a lényeg hogy újítás előtt szerintem mindenféleképpen érdemes ránézni a játékra és állítgatni a beállításokat ha tényleg nem a grafika a lényeg.

Természetesen ha már újítasz amúgy is az lesz a cél hogy high/ultrán minden zökkenőmentes legyen, de én azt vallom hogy minél később újítok annál tovább halmozódnak a jó címek és annál később kell vegyek új gépet megint :)) :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6803) JóGeri. válasza wikings2 (#6802) üzenetére


JóGeri.
tag

Teljes mértékben egyetértek Veled! Nem vagyok full graf mániákus..:N És én is mindig tovább-és tovább húznám az újítást..És mindenki mondogatja a szleng dumát pl h bf3 csak 4 magos géppel megy...hát youtube a barátom,és rengeteg 2magos pc viszi el majdnem maxon..És nem lehet h több 10 - vagy akár 100 vidi fake legyen..:K
Köszi az építő hasz.-ed! :R

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#6804) Brian_GT válasza JóGeri. (#6795) üzenetére


Brian_GT
őstag

Sajnos a játékok és a hardverek olyan ütemben fejlődnek, hogy egy újonnan összerakott 250.000es gép jó fél év múlva már, azt mondhatni erős túlzással, hogy kompromisszumokkal viszi már csak a játékokat.

Nyilván ez nem minden játékra igaz, de a most mondok valamit 100 játék közül kijön 10-15 olyan ami eléggé húzó cím és általában ezeknek kell a legtöbb kakaó is. Például pont egy BF4 nem fogja visszafogni magát, ők olyan grafikai szintre készülnek ami álleejtős stb és oda olyan kakaó fog kelleni, hogy az csak nah...Gondoljunk csak a 64 fős multira.

Sajna ez ilyen, nincs már mint régen, hogy 5 évre veszek gépet.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6805) holozis_HUN2 válasza Freddy TNT (#6780) üzenetére


holozis_HUN2
tag

Akkor van ez a Journey játék mászkálós nagyon hangulatos és egy kicsi stratégia mert keresgélni kell valamilyen szallagokat.

(#6806) JóGeri. válasza Brian_GT (#6804) üzenetére


JóGeri.
tag

hát ezt sajnálattal hallom..O.o De akkor is a legvéksőkig fogom húzni a váltást..:D Addig húzom,ameddig a proci/vga-t lehet húzni,és bírják a strapát..:K

..ne érezd magad feljebbvalónak, nem tudod kivel beszélsz!

(#6807) BomiBoogie válasza holozis_HUN2 (#6805) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Csak sajna nincs PC-re. :(

(#6808) fpeter07


fpeter07
veterán

LA Noire -nál milyen nyelvekből lehet választani? Csak angol, vagy létezik tán német felirat is?

(#6809) FZsolt15 válasza fpeter07 (#6808) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Van magyar felirat is [link]

(#6810) fpeter07 válasza FZsolt15 (#6809) üzenetére


fpeter07
veterán

Hallottam róla. Csak hát ugye a kellemest a hasznossal... :))

(#6811) FZsolt15 válasza fpeter07 (#6810) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Van olyan felirat is :)

(#6812) N3zykee


N3zykee
csendes tag

Melyik a leg gép igényesebb játék?

(#6813) VoidXs válasza N3zykee (#6812) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Kimaxolva a Crysis 3, minimumon valamelyik Metro, ha leszámítjuk a Crysis 3 DX11-igényét, mert akkor minden esetben az.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6814) FehérHolló válasza VoidXs (#6813) üzenetére


FehérHolló
veterán

duke nukem 3d, ha leszámítjuk az elmúlt 15 évet!!!!!!!!!

Skynet is real. It's called Google.

(#6815) DEV_NULL válasza Syklas (#6742) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Balls of Steel nekem megy 64bites Win7-en. A legjobb flipper ami létezik!

(#6816) Anulu79


Anulu79
addikt

Tudtok olyan tárgykeresős játékot mondani ami magyar nyelvű?

(#6817) Brian_GT válasza Anulu79 (#6816) üzenetére


Brian_GT
őstag

Fejből nem mondom meg a címét, de az a csapat aki csinálta az Operaház fantomját is, nah nekik a 3 címből 2höz van magyarosítás.

Up: Mystery Legends és Operaház fantomja van, a Szépség és a Szörnyeteg meg a Sleeping Hollow, de ahhoz azt hiszem már nincs. Volt párom játszott vele, vannak benne jó gondolkodtató részek.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6818) Anulu79 válasza Brian_GT (#6817) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi ezekre rá is keresek. :R

(#6819) N3zykee


N3zykee
csendes tag

Valaki tudna írni vagy linkelni egy rövid összefoglalót a Logitech F710-ről?
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#6820) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

A Sims 3 topik nem nagyon pörög, ezért itt kérdem meg.
Az érdekelne, hogy a sárkányos kiegészítőben, hogy lehet sárkányt szerezni?
Direkt emiatt raktam fel a kiegészítőt, van új város, új tárgyak, stb, csak pont a videókon és képeken látott sárkányokat nem találom... :(

(#6821) Gomez86 válasza N3zykee (#6819) üzenetére


Gomez86
őstag

Heló!

Itt vannak user kommentek: http://ipon.hu/webshop/product/logitech_wireless_gamepad_f710/161526

Itt van egy kis összefoglalás arról hogy mi is ez:
Teljes mozgásszabadság játék közben. A Logitech Wireless Gamepad F710 2,4 GHz vezeték nélküli technológiája az elhanyagolható, nullához közelítő reakcióidőnek köszönhetően ideális társ a játékhoz. Két vibration feedback motorjának köszönhetően a legapróbb rezdülést is hűen közvetíti. A gombok a klasszikus séma szerint kerültek elhelyezésre, ezért nagyon gyorsan „megtanulhatók“.

2,4 GHz vezeték nélküli technológia
Széleskörű játéktámogatás
Szélekörű játéktámogatás
Szoftveres támogatás az egyes profilokhoz
Klasszikus elrendezés
Úszó D-Pad

Itt meg egy angol teszt: [link]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6822) FZsolt15 válasza N3zykee (#6819) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A Gamepad-os topikból:[link]

[ Szerkesztve ]

(#6823) wikings2 válasza AthlonXP (#6820) üzenetére


wikings2
őstag

Topkommentek meg a videó esetleg segíthet :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#6824) DEV_NULL válasza AthlonXP (#6820) üzenetére


DEV_NULL
őstag

tyüü! :C szuper a nicked! :R

[ Szerkesztve ]

(#6825) AthlonXP válasza wikings2 (#6823) üzenetére


AthlonXP
őstag

Köszi!

(#6824) DEV_NULL: Így emlékezem meg a régi gépemről, ami több, mint 4 évig szolgált hűségesen, aztán mivel kellett a pénz az újra, sajnos el kellett adnom. De már nagyon megbántam, jó kis Athlon 3200-as rendszer. :)

(#6826) akaido


akaido
addikt

Üdv!
Quake 2-t tolom Doomed moddal. A Episode 1 map 8: Phobos Anomaly map-nél kinyírom az összes Bosst, de nem dob át a teleport a folytatásra mint ebben a videóban: [link] így nem tudok tovább jutni a játékban.
Előre is köcce a tippeket.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6827) Gomez86 válasza akaido (#6826) üzenetére


Gomez86
őstag

Te aztán nagy Q2 fan lehetsz ha még mindíg ezt tolod :)

Sajnos a témában nem tudok segíteni :(

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6828) Samee


Samee
tag

Sziasztok!

Elkeseredetten keresek egy régi játékot, kb. 2000-2005 között volt egy Gamestar? cd mellékletén fent. Egy felülnézetes egyszerű autós játék volt, változatos pályákon kellett menni időre, ahol át kellett érni a vonat előtt, meg mindenféle ilyen trükk volt benne. Talán egy taxival, busszal, tűzoltóautóval meg terepjáróval lehetett menni?

Köszi előre is :))

Ha nem válaszol senki, hülyeséget kérdeztél!

(#6829) VoidXs válasza Samee (#6828) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Crazy Taxi. Okostelefonra is van. De nem felülnézetes.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6830) Samee válasza VoidXs (#6829) üzenetére


Samee
tag

Áhh sajna nem az, olyan volt, mintha egy terepasztalon játszódott volna az egész felülnézetben. Talán még nitro is volt benne?? :)

Ha nem válaszol senki, hülyeséget kérdeztél!

(#6831) VoidXs válasza Samee (#6830) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Már tudom miről beszélsz, én is ismerem, mintha Namco-játék lenne, de ennél több nem jut az eszembe.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6832) FehérHolló válasza VoidXs (#6831) üzenetére


FehérHolló
veterán

itt is.
:(

Skynet is real. It's called Google.

(#6833) DEV_NULL válasza Samee (#6828) üzenetére


DEV_NULL
őstag

(#6834) VoidXs válasza DEV_NULL (#6833) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Én nem erre gondoltam, de ezt is ismerem. Volt Gamestarhoz? Egyébként egy cheat kóddal lehetett normális nézetet varázsolni, én mindig úgy játszottam.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6835) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok!
Unokaöcsémmel játszanék Lanon Rome Total War-t.
A vicc az,hogy kb két hónapja játszottunk,működött,láttuk egymást. Azóta annyi változott,hogy a router nekem nem oszt DHCP-t,hanem fix IP-t állítottam be magamnak,valamint az ő gépére fel lett telepítve a hamachi.M próbáltunk újra játszani,és nem látjuk egymást.Azonos verziók,eredeti játékok.

Hamachi nélkül játszottunk régen,viszont most hogy nála fel lett telepítve,okozhat gondot?Blokkolhatja a játékban beállítható Lan konfigot,vagy ilyensmi?Tűzfal átengedi a játékot,régen se kellett babrálnunk vele.

Előre is köszönöm. :R

(#6836) akaido válasza DEV_NULL (#6833) üzenetére


akaido
addikt

Az Ignition után érdeklődőknek jelzem, hogy némi "hegesztés" után akár win 7 64 bit alatt is skeráztatható a játék: [ph-s Ignition fórumunk]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6837) DEV_NULL válasza akaido (#6836) üzenetére


DEV_NULL
őstag

tyüü :R

(#6838) Brian_GT válasza Kiki18 (#6835) üzenetére


Brian_GT
őstag

Elvben mivel mindkettő játék eredeti így simán játék alól tudnotok kell játszani egymással, itt ilyenkor nem kell tűzfal vagy vírusírtó babrálás, mint lan esetén, mert ilyenkor a géped csak kifele kommunikál ergó azt mindig engedi a router is minden.

Hamachi állít a hálózaton igen és én sohasem ajánlottam, akkor már tunngle. Én letörölném a fenébe és felraknék egy tunngle-t a helyére ha kell. Ezerszer jobb és nem rontja el a hálózatot.

Neked a fix ip meg azért fölösleges, mert ha eredeti úgy is megtaláljátok egymást.... másik meg fix ip addig működik amíg nem frissít a neted.

Én ezt mondanám első körben.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#6839) Kiki18 válasza Brian_GT (#6838) üzenetére


Kiki18
őstag

Rendben,köszönöm a véleményt. Más játéknál működik (pl age of mithology) ,de ettől függetlenül én a hamachira tippelek. :(

Megpróbáljuk anélkül,aztán írok,hogy mi a helyzet. :R

(#6840) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Más is kapott ilyen tartalmú levelet?

"Security update regarding your Ubisoft account
- please create a new password

Dear Member,

We recently found that one of our Web sites was exploited to gain unauthorised access to some of our online systems. We instantly took steps to close off this access, investigate the incident and begin restoring the integrity of any compromised systems.

During this process, we learned that data had been illegally accessed from our account database, including user names, email addresses and encrypted passwords. Please note that no personal payment information is stored with Ubisoft, meaning your debit/credit card information was safe from this intrusion.

As a result, we are recommending that you change the password for your account: ........."

read-only mode on the forum

(#6841) ollie válasza AtHoS (#6840) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen. És tényleg meghackelték az uborkát.

***

(#6842) DEV_NULL válasza ollie (#6841) üzenetére


DEV_NULL
őstag

cumi ;]

(#6843) AtHoS válasza ollie (#6841) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No, akkor tényleg komolyan kell venni és megváltoztatni a jelszót :(

read-only mode on the forum

(#6844) FZsolt15 válasza VoidXs (#6829) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Van okostelefonra Crazy Taxi? Én nem találtam, vagy ez is csak IOS-ra?

(#6845) VoidXs válasza FZsolt15 (#6844) üzenetére


VoidXs
nagyúr

iOS-re biztos, Androidra csak gondoltam. Általában mindkettőre megjelennek, ha ekkora retro címről van szó.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#6846) holozis_HUN2 válasza FZsolt15 (#6844) üzenetére


holozis_HUN2
tag

van revolt próbaverzió fizetős a teljes :) a crazy taxit nagyon imádtam :)

(#6847) FZsolt15 válasza holozis_HUN2 (#6846) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Meg is van, IOS-ra 5 euró. A Sega blogjan azt írja, hogy jön androidra is :))

(#6848) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Itt a nyár, lett is egy kis szabadidőm egy új MMO-ra. Remélem a segítségemre tudtok lenni, ezeknek a 'követelményeknek' kellene megfelelnie:
-lowlevel content legyen (lehetőleg sok) már pár órai játék után (lanpartin kezdenénk társasággal)
-lehetőleg f2p kevés megkötéssel (itemshop nem zavar)
-kinézet lényegtelen
-komplexitásban azért verje a MuOnline-t
-inkább legyen letöltős mint böngészős
-RPG vagy RTS. De inkább RPG

Eddig amikkel játszottam: WoW, GW2, EvE Online, Runes of Magic, MuOnline :D.

(#6849) DEV_NULL válasza Balazs_ (#6848) üzenetére


DEV_NULL
őstag

Lineage 2? :DDD

(#6850) Sósperec válasza Balazs_ (#6848) üzenetére


Sósperec
tag

Azt nem tudom hogy a feltételek mindegyikét teljesíti e de itt van ez.
elég összetett.skillfa. Alapból egyedül mész a mapokon csak a városokba vannak a többiek, de ha hívsz valakit partyba akkor többen tudtok menni és aratni.

Vagy TERA online

Az elsővel még az elején játszottam azóta nem tudom hogy alakultak a dolgok, de a TERA-val most is játszok és az tetszik.
:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.