Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) Hgovi válasza Dinter (#22200) üzenetére


Hgovi
aktív tag

Azt nem tudom, én mindig a régi alkatrészekből mazsolázom/dobozokból/ ,Buborékos nylon esetleg+doboz?

Üdv Hgovi

(#22202) Dinter válasza Hgovi (#22201) üzenetére


Dinter
addikt

Megvan az eredeti doboza, de buborékos nylon nincs.

(#22203) Hgovi válasza Dinter (#22202) üzenetére


Hgovi
aktív tag

Akkor pótold egy vattával,ha nincs valami anyag darabbal,hogy biztos légy -nem sérül.

Üdv Hgovi

(#22204) 5000watt


5000watt
aktív tag

melyik alaplap lenne a legjobb választás ?
7870 vgahoz majd később sli-hoz
8-16gb ramhoz

1.ASUS P8Z77-V

2.ASUS Maximus V Gene mATX Z77

3.P8P67 DELUXE

Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna.. http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=5000watt

(#22205) Def26


Def26
félisten

Üdv.

Tudtok nekem olyan am3+ alaplapot javasolni amiben működik crossfire módban x8 sebességen a két kártya? Ez szerintetek az? [link]
Olyan 18-21k környékén nézelődök.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22206) Hgovi válasza Def26 (#22205) üzenetére


Hgovi
aktív tag

Üdv
Ez megy dual-ban 8x.

Üdv Hgovi

(#22207) Def26 válasza Hgovi (#22206) üzenetére


Def26
félisten

Szia

No, igen, de ezen is "csak" 970 chipset van és mindenfelé azt olvasom, hogy csak a 990x és 990fx chipset támogatja a (x8 x8) és a (x16 x16) pci-e sebességet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22208) Hgovi válasza Def26 (#22207) üzenetére


Hgovi
aktív tag

Az egy kicsit drágább kategória ahogy nézem.

Üdv Hgovi

(#22209) Viktoár válasza Def26 (#22207) üzenetére


Viktoár
addikt

Jól olvasod. :))

Üdv:Viktor

(#22210) Def26 válasza Viktoár (#22209) üzenetére


Def26
félisten

Jaja. De még is az asrock esetében x8 -ot ír dual módban. Most akkor mi van? :F

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22211) Viktoár válasza Def26 (#22210) üzenetére


Viktoár
addikt

A lap felépítése lehetővé teszi a 8x8-at a 2-es és 4-es sín használatával:

SLI-be működik,bizonyára az ATI sem kivétel.

Üdv:Viktor

(#22212) dragonfx


dragonfx
veterán

az hogy lejhetséges hogy b75ös asus lapomban g860 mellett az 1600as memoriák 1333on mennek a cpu-z szerint is aida64 szerint is?
nem csak 1066 lenne a sebbessége ennek a procinak?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#22213) Def26 válasza Viktoár (#22211) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. :C :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22214) katt777 válasza Rivaul (#22195) üzenetére


katt777
félisten

Sosem követtem vallásokat, és semmi mást, amely megfosztana a saját tapasztalástól. Amikor jó volt az ATI/AMD, olyan kártyám volt, azóta meg évek óta nV (leszámítva a mostani kényszermegoldást). AzAMD most azért érdekel, mert már nem harmatgyenge (ill. olyasmiben gyenge, amit vagy nem használok, vagy amit kivált egy nV kari), és jó az IGP-je, valamint olyan alkalmazások is 4 magnak látják a 2 pd. modult, amelyek a HT-et észre sem veszik, illetve persze az i3 nem tuningolható, a Haswellek meg szintén, bár egészen más okból. Ha az Intel nem segített volna rá, nem gondolkodnék AMD-ben, ahogy az nV VGA-król is az AMD győzött meg, vagy anno amikor az Intel sokkal jobb lett, habozás nélkül váltottam AMD-ről. Nekem csak a teljesítmény-minőség-megbízhatóság kombó számít.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#22215) Rivaul válasza katt777 (#22214) üzenetére


Rivaul
addikt

Nagyrészt viccelődésnek szántam a hozzászólásaim ehhez a témához az első infó óta. Reméltem a hangvételből meglátszik. Nekem teljesen mind1 ki s mit vesz. Nem lehet kategorizálni hogy ez vagy az a jobb mert több olyan terület van ahol egy másik gyártó lesz a jobb a mi választásunk ellenében. Innentől marad a tényleges szimpátia s felhasználási körülmény. Azért remélem nagy csalódást nem okoz a váltás.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22216) default.


default.
őstag

Srácok, az AM3+ -os lapba ugye belemegy az AM3- as proci ?
Visszafele kompatibilis? Tehát AM3+ os lapba belemegy mondjuk egy AM 2 proci is ?

köszönöm!

(#22217) 5000watt válasza default. (#22216) üzenetére


5000watt
aktív tag

első kérdésre igen de nem minden esetben :)
másodikra nem :)

Amúgy az alaplapodat beírod a googlébe és megtudod lesni mit támogat :) :R :R

[ Szerkesztve ]

Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna.. http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=5000watt

(#22218) tottiiii


tottiiii
tag

hello.

Van egy ilyen alaplapom

Ehhez szeretnék videókari drivert letölteni az amd.com-ról de nem tudom hogy miylen alkategróiákba keressem a HD 3000 hez való videókaridrivert..valaki tudna nekem segíteni?előre is köszi.

(#22219) Hgovi válasza tottiiii (#22218) üzenetére


Hgovi
aktív tag

Integrated Motherboard Graphics a step 1-es fülnél.

[ Szerkesztve ]

Üdv Hgovi

(#22220) tottiiii válasza Hgovi (#22219) üzenetére


tottiiii
tag

köszönöm :R

(#22221) Hgovi válasza tottiiii (#22220) üzenetére


Hgovi
aktív tag

Nagyon szívesen.

Üdv Hgovi

(#22222) katt777 válasza Rivaul (#22215) üzenetére


katt777
félisten

OK, csak leírtam, én mit mérlegelek. Ha Intelnél maradok, akkor sem Haswell lesz, hanem egy 3570K.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#22223) default. válasza 5000watt (#22217) üzenetére


default.
őstag

köszi!

(#22224) FID


FID
őstag

Azt szeretném megkérdezni asrock lap x79 hogy pocinélkül is be kéne hogy kapcsoljon mármint felpörögnie a ventiknek vagy nem?

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#22225) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Hello,
az ezen a képen középen látható trutyiszerű kifolyás micsoda? Gondolom a lap kuka? Előre is köszi a választ.

(#22226) Spet válasza HThomas (#22225) üzenetére


Spet
addikt

Mint látható "felrobbant" az IC. A lap nem feltétlen kuka, csak azon kell elgondolkodnod, hogy megéri-e az IC cseréje (hogy akarod-e még tovább használni a lapot).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#22227) HThomas válasza Spet (#22226) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Egyébként a gép amiből kiszedtem elég furán kezdett el viselkedni: egy darabig megy, aztán kékhalál, mindenféle változatos üzenettel. Aztán újra bekapcsolva egy kis idő után megint kékhalál. Kicsit olyan mintha túlmelegedne.

(#22228) Dinter


Dinter
addikt

Alaplappal együtt mit szoktak küldeni? SATA kábel és még vmi? A csavarokat a házhoz szokták adni?

(#22229) FID válasza Dinter (#22228) üzenetére


FID
őstag

satakábel cd-k crossfire és sli hid csavart nem

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#22230) kenta


kenta
tag

Üdv!

C2D E7300, az fsb 1333Mhz-en megy, azt szeretném tudni hogy miért..
A szorzó 8×333.

Eladó cuccok: http://t7.hu/15yk Megbízhatóság: http://t7.hu/15yl

(#22231) Rivaul válasza Dinter (#22228) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha te postázod a használt lapodat akkor csak a lapot és a gyári cd/dvd-t. Kábelek, csatlakozók stb-ket nem szoktak így minden további külön megbeszélés része. Illetve attól is függ hogy mi szerepelt a hirdetésben.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22232) Dinter válasza Rivaul (#22231) üzenetére


Dinter
addikt

Azt írtam, hogy egyéb tartozékokkal együtt, de mivel úgy is újat veszek, így már nekem nem kellenek.

(#22233) Rivaul válasza Dinter (#22232) üzenetére


Rivaul
addikt

Akkor az egyéb tartozékok címszón belül saját belátásod szerint. Ez ugyanis takarhat 1 cd-t illetve az összes hozzá található cuccot is. Én azért meg szoktam tartani a kábeleket stb-ket mert az mindig fogyóeszköz.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22234) Spet válasza HThomas (#22227) üzenetére


Spet
addikt

Jó kérdés, hogy mihez kapcsolódik a szétrobbant IC de valószínű, hogy arra vezethető vissza az állandó hibásodás. Cseréjével valószínűleg megoldódna a halálozás, hacsak nem más IC-k is el vannak szállva.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#22235) Ruszki válasza Dinter (#22232) üzenetére


Ruszki
senior tag

Akár lehetne egy hátlapot is a laphoz küldeni persze ha van! :DDD

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#22236) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok!

"Nagy" itt a baj nálam. Ugyanis ma vettem még 4 GB RAM-ot a gépembe. CSX 4 GB DDR3 1333 MHZ.
És még volt a gépembe egy 2 gigás KINGMAX RAM az is 1333 MHZ-en ketyeg. Újrahúztam a win8-at ugye mert eddig 32 bites volt rajta és az nem ismer 4 gigánál több ramot ( csak 3.25 giga volt elérhető). Most mutatja normálisan a 6 GB-ot, viszont... a processzor élményindexe lecsökkent 5.7-ről-5.2-re. A RAM ugyanígy tett ....
Szerintetek a lappal van a baj vagy velem ? Amúgy a konfigom:
Lap: ECS G41T-M7
Proci: INTEL CORE 2 DUO E4500
Ramokat leírtam.
Videókari: Gainward GeForce GTS 450 GREEN EDITION(Ez 7.0-et kap élményindexen)
Vinyó: 250 gigás Samu 7200 darab fordulattal percenként
Táp: Chieftech 450 Wattos.
Egyszerűen nemtudom miért csökkent az élményindex ... még rosszabb lett a gépem ? Más gépébe 7.9-et kaptak amúgy a RAM-ok Win 7 alatt. Előre is köszönöm a válaszokat!

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#22237) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Sziasztok!

Kérnék néhány ötletet a megvalósításra.
Van nékem egy Asus M4A785TD-M-EVO alaplapom, és rajta ketyeg egy 3 magos phenom II-es proci 720-as black edition.
Az alaplapra észnélkül felhúztam pár hónapja egy frissített romot, amire azt hittem még többet tudok majd a lapról meg vagy jobb lesz...hát nem lett jobb, sőt rosszabb lett.
A gyári bios romot nem tudom visszatenni rá, mert folyton azt mondja hogy a jelenlegi rom újabb mint amit én vissza akarok pakolni a gyári cdről. Mit tanácsoltok hogyan lehetne visszaraknom a régi biost?

(#22238) scope2007 válasza rbertkrl (#22236) üzenetére


scope2007
addikt

azzal nem nagyon kell foglalkozni!
nekem is volt hasonló,
alaplap csere (sokkal jobbra, intel sata3, ssd ugyanaz... sokkal gyorsabb is lett minden (sata2höz képest)
és mégis azon az értéken maradt vagy csökkent egyet nem tudom)

lehet valami adatbázisból dolgozik, mert ismerősnél ugyan az ssd pár hét után is csökkent jóval (semmi nem lett állítva (pl driverek stb)
ssd se lassult be, semmi se változott a rendszeren.. viszont jött ki újabb ssd abból a fajtából és lehet az vette át a max értéket

aztán passz valójában, hogyan is működik ez

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22239) Ruszki válasza Ezekiel Ston (#22237) üzenetére


Ruszki
senior tag

Ha jól emlékszem nekem az M2N4-nél az alaplapi CD-ről visszalehetett állítani a régit de nem vagyok benne biztos.
De talán úgy is meglehet csinálni,hogy amit letöltöttél BIOS frissítést mindig visszarakod az előbbi verziót és mindig mész visszafelé addig amíg a megkapod a megfelelő verziójú BIOS-t.
Szóval:
2104->2103->2006>....

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#22240) Thrawn válasza Ezekiel Ston (#22237) üzenetére


Thrawn
félisten

Van a laphoz gyárilag egy AFUDOS nevezetű BIOS frissítő? Abból létezik Engineering Edition is, ami bármilyen BIOS-t képes oda-vissza flashelni. Azt azért hozzáteszem, hogy az Asus nagyon nem ajánlja a BIOS downgrade-t, mert tönkre is vághatod vele a lapot.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22241) Weilan


Weilan
csendes tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni. Adott egy új Gigabyte H61M-DS2V alaplap és egy Gigabyte GV-R667D3-2GI kártya. Ha beleteszem az alaplapba a kártyát nem ad képet csak a VGA ventillátora pörög.Ugyanez a kártya egy másik gépben tökéletes. Beleprobáltam a H61-es lapba egy kicsi N610-es videókártyát azzal megy szépen.Tápot két félét is próbáltam, a HD6670 egyébként nem igényel külön tápot.Van valami limitációja a H61-es chipsetnek hogy nem megy akármilyen VGA-val?Tanácstalan vagyok. :(

(#22242) Rivaul válasza Weilan (#22241) üzenetére


Rivaul
addikt

A 4-tűs táp csati rajta van a lapon?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22243) Ruszki válasza Weilan (#22241) üzenetére


Ruszki
senior tag

Mekkora tápod van!?
Azt jó lenne tudni!
Esetleg próbálj meg egy BIOS reset-et

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#22244) Weilan válasza Rivaul (#22242) üzenetére


Weilan
csendes tag

Igen rajta van a 4 tűs csatlakozó.Egy régebbi Macron 400-as meg egy vadonat új Lcpower 420-as táppal próbáltam.De valahogy nem hiszem táp lenne, amibe belepróbáltam a kártyát abban is 400-as régi táp volt. BIOS resetet nem próbáltam de egy próbát megér.

(#22245) Weilan


Weilan
csendes tag

BIOS reset sem segített sajnos.

(#22246) Rivaul válasza Weilan (#22245) üzenetére


Rivaul
addikt

Húzz le mindent a tápról. Csak 1 memória. ood, hdd ventik stb mindent köss le s indítsd úgy a gépet. Csak ram, proc, vga legyen a lapon.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22247) Weilan válasza Rivaul (#22246) üzenetére


Weilan
csendes tag

Lehúztam mindent, ugyanazt csinálja.Az integrált vga-val, vagy a kis nvidia kártyával bezzeg vidáman működik.

(#22248) Rivaul válasza Weilan (#22247) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha bele rakod a gépbe a kártyát és az alaplapi kimenetre kötöd a monitort akkor a biosba látod a 6670-et? Illetve nincs valami opció amivel engedélyezhetnéd?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22249) katt777


katt777
félisten

Z87-es lapokhoz semmi VirtuMVP? Akkor hogyan váltják a takarékos módhoz a GPU-kat?

USB3 problémákat javították már? ASUS Z87-A-t néztem ki, de ha nincs Virtu, akkor nagyobb eséllyel lesz Z77.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#22250) Weilan válasza Rivaul (#22248) üzenetére


Weilan
csendes tag

Ha benne van a kártya a gépben akkor nem ad jelet az integrált VGA-ra sem. Kivettem a másik gépünkből a HD4670-est aminek a TDP-je még nagyobb is mint a 6670-nek, és azzal is megy gép :(.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.