Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#537) Turbomann


Turbomann
tag

Tisztelt bucka lakók. Itt szeretnék tájékozódni, hogy rendőrség bíróság elfogadja a kocsiba szerelt kamera felvételeket? Ez azért is fontos, mert egy szituban lehetnek pici momentumok amik fontosak lehetnek és olyan életbeli helyzetek, amit a másik fél letagadna. Ezeket mennyire fogadják el és használhatóak?
Én kutatgattam googléban és elégé vegyesen értelmeztem például egy cikk, ami nem mindig szabad komolyan venni sem, mert csak egy cikk, de nálam ez meg nem életszerüsem:
"Egyre több sofőr szerel olyan fekete dobozt autójába, amelyben egy kamera van elrejtve. Ez az autó előtti, vagy mögötti útszakaszt figyeli. Saját egészségünk és tulajdonunk védelménél viszont mások magánéletére való jogáról sem szabad megfeledkezni."
Itt az én meglátásom, hogy az Ő személyes magán élete joga van, de onnantól Ő okozot kárt kellemetlenséget onnantól kezdve ne burkolózon ilyen mondva csinált jog mögé? Ha netán eseményem keletkezet azt nehogy már e törvény alapján ne használjam fel, mint bizonyíték ként. Így például elutasítják a felvételt, de Ő elmondását már bizonyíték erőként tudja ellenem felhasználni, mely a felvételen meg az Ő elmondása ellenkezője történik. Viszont elfogadják azt a tényt ami nem igaz! Ez szimplán fantazmagória csak a jogi hát terek érdekelnek és a rendőrség miként tudja elfogadni, ha birtokomban van egy ilyen felvétel és a másik fél meg hivatkozik az Ő jogaira. Holott én nem sértek semmit, mert nem teszem fel youtubra nem osztom meg csak a rendőrséggel és a bírósággal a felvételt! Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.