Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Moleman válasza havri1 (#1299) üzenetére


Moleman
addikt

Menetközben néha elmosódik, de megállítva legtöbbször olyankor is látszanak a rendszámok, este meg egyszerűen zseniális. Plusz szép vetítési képe van a lámpádnak. :)

Tegnapelőtt én is csináltam éjszakait, szörnyű lett, igazad volt.
Közelre jó, a többi autón látszik a lámpám, de az úton szinte semmi nem látszik belőle (pedig xenon). :( 1:07 körül kapcsolom fel a távolságit, kicsit lassan izzik fel, mert 55 wattos xenon van a reflektorban is, el lehet képzelni, milyen fényár van valójában előttem.

[ Szerkesztve ]

(#1302) bul07 válasza havri1 (#1298) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem mintha a sima G1W-nek szebb képe lett volna , és éjszakaiba is

Ezzel vetettem össze

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1303) havri1 válasza bul07 (#1302) üzenetére


havri1
félisten

Ugye?
Ez pixelesedik sztem..

havri

(#1304) TaaT válasza havri1 (#1303) üzenetére


TaaT
veterán

Lehet bitrátát állítani?

Give them hell Ukraine!

(#1305) havri1 válasza TaaT (#1304) üzenetére


havri1
félisten

Nem, pontosan ugyanaz a menüje mint a simának.
Ez jobban tömörít. Ill kisebb a bitráta az biztos.
A G1W 3 perces videói : 481 Mb
A G1WH 3 percesek pedig : 289 Mb

[ Szerkesztve ]

havri

(#1306) TaaT válasza havri1 (#1305) üzenetére


TaaT
veterán

Az nem jó, a pixeleződés az alacsony bitráta miatt van. :(

Give them hell Ukraine!

(#1307) bul07 válasza havri1 (#1305) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor jön az eladás és veszel újra G1W-t?

Remélem azért nem vonják ki a forgalomból a G1W-t , mert itt az új széria, nem örülnék neki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1308) havri1 válasza bul07 (#1307) üzenetére


havri1
félisten

Megvan mind a 2 még, de azt hiszem kollégámat rábeszélem a G1WH-ra, jobb az neki, több fér a memóriakarira :)

Szerk.: Na holnap tesztelem mind2-t, azonos körülmények között.
Most itt a szobában a G1W is 283mbos videókat csinált.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1309) bul07 válasza havri1 (#1308) üzenetére


bul07
nagyúr

Na ara kíváncsi leszek
Meg tudod úgy vágni hogy egymás mellé kerüljön a két felvétel? valahogy így

(#1310) havri1
Értem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1310) havri1 válasza bul07 (#1309) üzenetére


havri1
félisten

Nem szeretném kibontani a tartozékokat, mert azért mégis originált kért.
Majd megpróbálom megoldani valahogy.

havri

(#1311) ЯΞD válasza havri1 (#1310) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Engem érdekelne! :R

(#1312) Iburidu válasza havri1 (#1254) üzenetére


Iburidu
csendes tag

Igen estore-től van, azt irta, hogy 2 hónap garanciát vállal a termékekre. Azt irta hogy a memóriakártyám szar hozzá, pedig ugyanaz a trascend 32-es, amit itt többen vettetek. Leformáztam géppel, leformáztam a masinálval, de csak megáll mindig.. A felvételen is elkezd remegni a kép, aztán megáll egy képkockán és néha az idő azért még megy tovább a jobb alsó sarokban, a másodpercek egymásra égve elmosódva látszanak, miközben szól a zene. Egyértelmű szoftverhiba, szóval csere. Majd írok mennyire volt korrekt.

(#1313) havri1 válasza Iburidu (#1312) üzenetére


havri1
félisten

Tehát ha jól értem, működik egy ideig, aztán behal?
Ha kikapcsolod ilyenkor, majd be, ismét működik?
Reset gombot próbáltad rajta? Másik memóriakártyával..?
Nekem nagyon sokat rosszalkodott az előző memkarikkal, de ezt írtam is itt.
Volt amelyikkel nem dolgozozz, volt, amelyikkel késett, volt, amivel hibás volt a kép.
Ilyenkor, amikor megáll a felvétel, a kamera látszólag jól működik?
Emlékszem egy videóra amit linkeltél, de azon mintha egy befagyott képet adna csak a G1WH.

Más:

Elhoztam mind2 kamerát most (G1W, G1WH), és mindenféle kiegészítőt, megpróbálom felrögzíteni a szélvédőre őket a buszba :DDD
Teljesen egyforma videókat készíthetnék így, valóban ez lenne a legjobb összehasonlítási alap. A videókat mivel lehet így összevágni?
Sokat nem szenvednék vele az az igazság. Ha szívás, akkor lesz 2 youtube videó aztán ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#1314) havri1


havri1
félisten

Már látszik a különbség.
Megformáztam mind2 kártyát, default beállítások, majd loop recording 3p.
G1W a 32gb kártyára 2ó:48p hátralévő időt ír, a G1WH 5ó:27p.
Tehát már eleve kisebb a bitráta.
FHD1080 mindkettő a beállítások alapján.
Na indul a felvétel ;-)

[ Szerkesztve ]

havri

(#1315) ЯΞD válasza havri1 (#1314) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Tedd majd fel dropbox-ba mind2 felvétel nyers anyagát kérlek. Összeszerkesztem neked és visszaküldöm. De a nyers fájlok mindenképp érdekelnének. üdv,

(#1316) Locutus


Locutus
veterán

Egy ilyen vajon tudhat folyamatos felvételt, ami felülirja a régebbit? Tehát hogy autós cuccnak is jó legyen. Nyilván gyújtáskapcsolást nem fog tudni, de talán ez elviselhető negatívum ahhoz képest, hogy sokkal jobb a képminősége. :F

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1317) Iburidu válasza Iburidu (#1312) üzenetére


Iburidu
csendes tag

Nem is tudtam, hogy van reset gomb rajta, megnézem majd. Elindítom az autót és x idő múlva az egész képernyő egyszínű lesz. Ha kikapcsolom és vissza, akkor jó, de sokszor ilyenkor másodpercekre rá megint kifagy és ilyenkor már nem reagál a kikapcsolásra se. Csak ezzel a memóriakártyával próbálkoztam (trascend 32gb, ugyanaz amit linkeltetek korábban). Nincs is másik kártyám jelenleg és húzós lenne csak úgy próbaszerencse megvenni újabb kártyákat. De, mint írtam 2 hétig hibanélkül üzemelt, ezért nem hiszem, hogy a memóriakártyával lenne a baj. Furcsa.

Mennyibe kerül a visszapostázás kábé? Azt nem állja estore

(#1318) havri1


havri1
félisten

Megvannak a videók. Kerestem 2/2 db szeletet, amin viszonylag csendben vagyok :DDD

Videó 1 - G1WH G1W

Videó 2 - G1WH G1W

Töltöm fel az eredeti videókat Dropboxra.

havri

(#1319) havri1 válasza havri1 (#1318) üzenetére


havri1
félisten

Azt elfelejtettem, hogy csináltam resetet mind2 kamerán, és full formatot.
Megegyeznek a bitráták, a file méretek. Ami furcsa, hogy üres memóriakártyát berakva, a G1W 2óxp ír ki, hogy annyit tud rögzíteni. A G1WH a valósat, 5h valamennyit.
A valóságban mind2 pont ugyanannyit rögzített, szinte mb-ra ugyanakkorák a fileok (minimális eltérés van csak).
Így már nem látok nagy különbséget..kicsit a fénnyel más, ami látszik is, hol ez jobb, hol az.
Nem tudom eldönteni, van e különbség közte. Jó lett volna teljesen sötét videó is (van, de leesett a G1WH mindig az üvegről, nincs teljes videó).

havri

(#1320) fetus83


fetus83
újonc

Sziasztok,

Tegnap megérkezett a G1WH-m.
Teljesen megvagyok vele elégedve. Azt kaptam amire számítottam. Sőt...
Viszont szeretnék venni bele egy 32-es kártyát.
Van esetleg olyan jellegű tapasztalata valakinek, hogy milyen típusú, illetve gyorsaságú krtyát nem szeret a szerkezet?

(#1321) bul07 válasza havri1 (#1318) üzenetére


bul07
nagyúr

Jobb a képe, viszont mintha a G1WH-nak kékesebb lenne a felvétele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1322) havri1 válasza bul07 (#1321) üzenetére


havri1
félisten

Mármint a H-nak jobba jképe szerinted?
A kékes színt én is észrevettem, lehet a wbr kicsit másképp muzsikál.. Másképp reagál a fényre.
Maradt a H- nálam, kollegamnak külsőre is jobban tetszett a sima.

havri

(#1323) bul07 válasza havri1 (#1322) üzenetére


bul07
nagyúr

Rosszul fogalmaztam
Az előző felvételtől jobb
A kettőt összevetve nekem még mindig a G1W felvétele tetszik, valahogy természetesebb
Első kettő videón még jobban látszódik az a kék árnyalat, engem zavarna
[link]

Dropbox-os felvétel linkeket nekem is elküldenéd

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1324) havri1 válasza bul07 (#1323) üzenetére


havri1
félisten

Persze, itt vannak az eredeti videók :

06250014_G1W.MOV
06240014_G1WH.MOV

11550085_G1W.MOV
11550085_G1WH.MOV

A kékes dolog szerintem olyasmi, mint a kézi kameráknál régebben volt, hogy a fényt ki lehetett választani, hogy természetes, mesterséges, stb. Na ha pl mesterséges féyn volt beállítva, és kint fotóztam, na akkor volt ilyen kék..(vagy pont fordítva)
Ez a WBR szerintem, ki fogom majd próbálni, hogy kikapcsolom, hátha.

havri

(#1325) havri1 válasza fetus83 (#1320) üzenetére


havri1
félisten

(#1326) Locutus válasza _Petya_ (#1297) üzenetére


Locutus
veterán

Hát ütköztem itt némi akadályba... nekem ugyanis teljesen a sarokban van a matrica, szóval oda nem tudtam tenni a kamerát. Ráadásul a műszerfalam is olyan, hogy domborzatilag teljesen alkalmatlan a kamera rögzítésére. Csináltam ugyan egy felvételt úgy, hogy oda volt csak biggyesztve, de ebből csak egy dolog derült ki: Amint a rendszáma olvashatóvá válna az előttem lévő autónak, egyből kitakarja azt a szélvédő alja. Szóval oda pont nem alkalmas ez a megoldás.
Mindenesetre én visszaküldöm az enyémet, mert képminőségtől is többet vártam (bár ami képeket videókat itt látok, G1W stb ezeket simán hozza, de én ezt nem tekintem elegendőnek... ), illetve ami még zavar, hogy valami bazinagy microsdt kéne vegyek bele, mert a 2 gigásat negyed óra alatt telerakja. Alapvetően nem rossz kis cucc, de én még nézelődők másfelé.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1327) bul07


bul07
nagyúr

Ezt olvassátok ell
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1328) TaaT válasza bul07 (#1327) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem ez egy kicsit olyannak tűnik mintha valaki fellökne egy másik embert az utcán, én ezt rögzítem, a fellökő ezt észre veszi, ha nem jelentem fel csak azt mondom hogy ez fel fog kerülni az internetre akkor ő fog engem feljelenteni személyiségi jog sértés miatt, Aha, és ez így teljesen jó az ombudsman szerint.

Amúgy itt leírták a frankót. [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#1329) havri1 válasza bul07 (#1327) üzenetére


havri1
félisten

Privátoltam is a videókat, nehogy még pert akasszon vki a nyakamba ;]

havri

(#1330) hzcs


hzcs
senior tag

Ami a kocsiban van, nem magántulajdon? Ha nem használjuk fel sehol a felvételeket, akkor mi alapján akarják megszabni, hogy mit csinál az ember fia a saját autójában?

Kedves Olvasóink figyelmébe szeretnénk ajánlani, hogy az új Polgári Törvénykönyv, amely gyakorlatilag betiltotta a fényképezést Magyarországon, milyen kiváló adóelkerülési módszert adott a kezünkbe cserébe.

Az új rendelkezés szerint ha valakit lefényképeznek, az kártérítést követelhet személyhez fűződő joga sérelme miatt. Ehhez nem is kell a képet semmi módon felhasználni, elég, ha a kép elkészül. A képen szereplő személynek semmilyen sérelmet nem kell igazolnia, csak a kép létezését.

Ezek után a feketefoglalkoztatás előtt új dimenziók nyíltak meg. Felejtsük el a sok buta közterhet, adót, járulékot, TB-t! Elvégzi Melós Pista a munkáját, majd a munkáltató lefényképezi őt. Melós Pista erre begurul, és polgári pert indít ellene, mondjuk 200 ezer forint nem vagyoni kártérítésért. A bíróság előtt a munkáltató készségesen elismeri a jogsértést, és egyben közli, hogy elfogjadja Melós Pista követelését. A Polgári Perrendtartás szabályai szerint ha a peres felek valamiben egyetértenek, azt a bíró köteles elfogadni, így máris ítéletet hoz, és megítéli Melós Pistának azt a 200 ezer forintot.

A polgári perben kifizetett nem vagyoni kártérítés tudniillik mentes mindenféle jövedelem- és egyéb adó alól. Még az adóbevallásban sem kötelező feltüntetni, lévén hogy hivatalosan nem jövedelem, hanem kártérítés, tehát a kifizetése után nincs vagyongyarapodás. Melós Pista tehát törvényesen megkapja a fizetését, amit a munkálató szintén törvényesen fizetett ki. Az adóhivatal meg nyaljon sót.

A legcélravezetőbb módszer egyébként, ha az alperes el sem megy a tárgyalásra, és nem reagál semmilyen levélre. Ez esetben ugyanis a felperes kérheti, hogy a bíróság ne ítéletet hozzon, hanem bírói meghagyást. Ennek tartalma ugyanis az, amit a felperes kér, a bíró nem mérlegelhet semmit, tehát azt sem mondhatja, hogy túl nagy a kártérítési összeg, és csak pl. a felét ítéli meg. Ha az alperes 30 napon belül ezt nem vitatja, akkor ugyanúgy jogerőre emelkedik, mint egy ítélet.

Ugyanez a módszer arra is alkalmas, hogy két ember egymás közt tisztára mossa fekete jövedelmét. Bankár Bélának és Svihák Samunak egyaránt van egy-egymillió forintja egy offshore cégből, de nincs kedvük adót fizetni utána? Nosza, fotózzák le egymást, indítsanak kölcsönösen pert, és mindketten elismerve a másik fél igényét, fizessenek egymásnak kártérítést. Mindjárt legális a bevétel, és viszontlátás, NAV.

Sok sikert kedves olvasóinknak a frissen keletkezett joghézag kiaknázásában!

(#1331) havri1 válasza hzcs (#1330) üzenetére


havri1
félisten

Hát ha ez tényleg így van, hatalmas!

havri

(#1332) huncutka1029


huncutka1029
addikt

Sziasztok,

Olvasgatom a fórumot, és nem nagyon találtam erre a típusra HSz-t véleményt. youtube-on ezt a tesztet néztem ez alapján meg is rendeltem egyet.

az egyik hazai webáruház is árulja, csak sokkal drágábban :O
Várhatóan napokon belül nálam lesz. vettem hozzá egy Adata 16GB class10 kártyát.
Valaki esetleg ismeri ezt a tipust, vagy tudtok róla valamit?
Előre is köszi minden választ. :R

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1333) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
Ezzel kapcsolatos dolog,......(érdekesség)
A minap volt a "híradó"-ban valamely csatin,h elütöttek valakit és egy éppen arra járó "kamerásautó" tulaja adta hozzá a felvételt,amivel +lett a cserbenhagyó. A baleset után "összefutott vele" (betört szélvédős autó) és mikor odaért a helyszínre a balesethez,beugrott neki,h jött vele szemben egy ilyen autó. Visszanéz.stb-stb..........rendőrség, tettes meg van!!
Semmi nem volt megvágva,kockázva ,mi1más 1az1ben leadta a tv a felvételt.

Sony® & PlayStation®

(#1334) bul07 válasza Tegla80 (#1333) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem emlékszer melyik csatorna és melyik nap mert visszanézném

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1335) Tegla80 válasza bul07 (#1334) üzenetére


Tegla80
addikt

a napokban és tv2 ha jól emléxem.
"cserbenhagyó gázoló" vagy ilyesmi volt a főcím a riport alatt.
megpróbálom megkeresni Én is majd holnap,ha ráérek és fellelhető neten

szerk:
itt van,bocs rtlkláb. [link]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#1336) bul07 válasza Tegla80 (#1335) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi
Az ilyenek örökre elvenném a jogosítványát , azért mert elhajtott
Ha csinál valamit az ember vállalja a felelősséget is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1337) Calogero


Calogero
addikt

Sziasztok

Van valakinek ezzel típussal valamilyen tapasztalata? :[link]

(#1338) TaaT válasza Calogero (#1337) üzenetére


TaaT
veterán

Egy kevés van.

Give them hell Ukraine!

(#1339) Calogero válasza TaaT (#1338) üzenetére


Calogero
addikt

pozitív vagy negatív?

(#1340) TaaT válasza Calogero (#1339) üzenetére


TaaT
veterán

Alapvetően pozitív, semmi kiemelkedően rossz vagy jó. Ha GPS-es FullHD kamera kell akkor ennél olcsóbban (Kínai ár 70$) nincs más alternatíva. :)

Give them hell Ukraine!

(#1341) zozor76


zozor76
tag

Üdv!
Vettem egy K6000-es kamerát estore-tól:
[link]
Kingstone 8 gb-os c10-es kártyával üzemel
1 hete használom, eddig gond nélkül üzemelt, tetszik, meg vagyok vele elégedve- eddig... Ma reggel nem akart bekapcsolni, a kábel sem vette a delejt, viszont 2 perc után elég rendesen melegedett a kamera teteje az usb-nél. Meg volt az az érdekes műanyag szaga is, mintha égne, de csak nem... Namost itthon gépre dugtam, eddig mindig bekapcsolt magától, ahogy csatlakoztattam, de semmi, csak a töltésjelző világított és ugyanúgy melegedett, pár perc múlva már forró volt a teteje...
Ilyyenkor, ha már adtam pozitív választ (3 napja) akkor is lehet még reklamálni, ugye? Mert ez így nem nagyon okés...

[ Szerkesztve ]

(#1342) TaaT válasza zozor76 (#1341) üzenetére


TaaT
veterán

Írj neki, és megmondja mi a teendő.

"Warranty: 7-days Return for Refund/ 1-year Repair."

Give them hell Ukraine!

(#1343) havri1 válasza zozor76 (#1341) üzenetére


havri1
félisten

Persze, a garancia él elvileg.

havri

(#1344) huncutka1029 válasza zozor76 (#1341) üzenetére


huncutka1029
addikt

én is tőle rendeltem x3000 est de még nem jött meg.
azért őt választottam, mert a kommentek alapján neki a legjobb a supportja, és a megítélése.
Most kicsit betojtam, :((

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1345) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Nincs valakinek eladó vagy közeljövőben eladásra szánt G1W , G1WH-ja? Ha igen kérem írjon rám.

(#1346) havri1 válasza huncutka1029 (#1344) üzenetére


havri1
félisten

Mikor rendelted?

havri

(#1347) havri1 válasza huncutka1029 (#1344) üzenetére


havri1
félisten

Illetve nekem mindig adott hozzá trackinget. Ott mit látsz?

Tracking

havri

(#1348) huncutka1029 válasza havri1 (#1347) üzenetére


huncutka1029
addikt

03.07-én rendeltem, elvben 03.24-04-04 között jelezték előre az érkezést.

Általában gyorsabban meg szoktam kapni a cuccokat. Most kicsit fullon van a postájuk.

Destination Country - Hungary:Tracking Consuming:2652 Millisecond
2014-03-21 21:32, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:780 Millisecond
2014-03-21 00:00, Despatched to overseas (Country code: HU)
2014-03-10 00:00, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
======================================
Power by www.17track.net

Ennyi, lehet, hogy fenn akadt a vámon?
neked kellett vámot fizetni vagy "átcsusszant"?

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1349) havri1 válasza huncutka1029 (#1348) üzenetére


havri1
félisten

Ó, ezt csak 21-én küldték el az országba. .
valahol sokat torlodott.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1350) huncutka1029 válasza havri1 (#1349) üzenetére


huncutka1029
addikt

no igen,
ez azért nem szép dolog egy postától sem.
A cég ahol dolgozom, napi szinten indít fogad kínai árut, max 1 nap alatt megvan a vám, és a ki - be léptetés.
most várhatok még 2-3 hetet mire megkapom. pedig most nincs is peakseason :O

ezek után az lesz a szép, ha még nem is működik.
akkor harakiri lesz!

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.