Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) ujtordai


ujtordai
tag

Hello

Melyik az a dash cam, ami full hd, gps ill. g-sensor van benne, jó az éjszakai felvétele, nagyobb látószögű, pl. 140fok és lehetőleg valami nagyobb kapacitású akku van benne?
Tudnátok valamit ajánlani?

☻♂♫

(#452) TaaT válasza ujtordai (#451) üzenetére


TaaT
veterán

Ezeknek a feltételeknek 100$ alatt legjobban a GS8000 felelhet meg, főleg ha súlyozottan vesszük a full hd felbontást, gps-t/g-sensort-t, és a nagy látószöget.

Éjszakai felvételben gyak egyik kam sem brillírozik, a GS8000 ennyit tud [link]
Nagy akkumulátor kapacitásra nem törekednek a gyártók mert minden autóban van szivargyújtó.

Give them hell Ukraine!

(#453) w0t3rf0ll


w0t3rf0ll
csendes tag

Sziasztok!
Ez túl jól hangzik, hogy "igaz" legyen?
http://www.grando.hu/autos-utvonalrogzito-biztonsagi-hd-kamera-ingyen-szallitassal-1562119545?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=grandodaily_20130921&content=ajanlat_1_title_link

(#455) w0t3rf0ll válasza Enszuke (#454) üzenetére


w0t3rf0ll
csendes tag

:D köszi

(#456) TaaT válasza w0t3rf0ll (#453) üzenetére


TaaT
veterán

De legalább odaírják hogy 640x480, aki kicsit is vágja a témát az tudja hogy miről van szó. :)

Give them hell Ukraine!

(#457) Nigrin


Nigrin
csendes tag

DVR 027 vagy DVR 207 kamerát vennék!

(#458) havri1 válasza Nigrin (#457) üzenetére


havri1
félisten

Oks :DDD

havri

(#459) havri1 válasza Nigrin (#457) üzenetére


havri1
félisten

Használtan vennéd?

Este nem valami nagy szám..:

[link]

havri

(#460) Nigrin válasza havri1 (#459) üzenetére


Nigrin
csendes tag

Használt, új vagy újszerű érdekel, ha valaki tud eladót.
Ha valaki váltani akar full HD-re, itt az alkalom eladni.

(#461) havri1 válasza Nigrin (#460) üzenetére


havri1
félisten

Nekem DVR-027 van, használt, meg vagyok vele elégedve, de szivesen lecserélném komolyabbra az éjszakai felvételek miatt, abban nem erős egyáltalán.
Mennyit adnál érte?

[ Szerkesztve ]

havri

(#462) Nigrin válasza havri1 (#461) üzenetére


Nigrin
csendes tag

Pl: 8 ezer? 10-ért van az Ebay-on.
Te mennyit gondoltál érte?

(#463) havri1 válasza Nigrin (#462) üzenetére


havri1
félisten

Nem, köszi, inkább megtartom.
Most jobban megnézve, elég sokat kellene rádobnom egy komolyabbra, most nem fér bele a keretbe.
(Amúgy hol találtál ebayen 10k-ért DVR-027-et? Nekem [link] ezeket dobta csak ki).

(#464) Nigrin : Teljesen korrekt, na átgondolom :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#464) Nigrin válasza havri1 (#463) üzenetére


Nigrin
csendes tag

10 ezer a max ajánlatom. Szerintem ez korrekt. Érte jönnék.

(#465) Nigrin válasza havri1 (#463) üzenetére


Nigrin
csendes tag

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=321182237505

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=151023506332

(#466) Nigrin


Nigrin
csendes tag

Olyan sokat nem kellene rádobni egy ilyenhez, aminek nagyon jó az éjszakai képe is.

http://viewitem.eim.ebay.hu/G1W-H264-1080P-30FP-Car-DVR-27-LCD-Recorder-Video-Dashboard-Camera-wGsensor/190891280924/item

(#467) havri1 válasza Nigrin (#465) üzenetére


havri1
félisten

Itt ajánlottak egy nagyon jót nemrég, mindjárt visszanézem. Úgy emlékszem 20k alatt volt.
Amik nekem a DVR027 után kellene :

- 1080p 60fps
- éjszaka jobb minőség
- A rendszámok jobban kivehetőbbek legyenek. Úgy gondolom ez nem felbontás, hanem lencse minőség kérdése
- GPS is jó lenne
- Na meg a 2 kamera , hogy hátul is vegyen.

Az a baj, nem látom át a piacot..Ha 20 alatt lenne ilyen, illetve 20 környékén, beneveznék egyre.
Ha nincs 20k környékén, akkor lemondanék a hátsó kamerától, meg a GPS-ről, de a 60fps meg az éjszakai minőség nekem fontos lenne, sokat megyek éjjel.

Amúgy 10k-ért bármikor odaadom, nekem 12500-ba van kb, vigyáztam rá..

havri

(#468) mcll


mcll
senior tag

DVR207-el érdekes dolgot tapasztaltam. Ma este lévén van kis szabadidőm, gondoltam megnézem a mai felvételeimet. Meglepve tapasztalom hogy sehol sincsenek. Régebbi felvételekkel van tele, de ma egyet sem rögzített. A 8GB-os kártyán 7,4GB -nyi felvétel van. Tapasztalta ezt már más is? Mi a teendő, azaz mi a baj?

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#469) Frankye6565


Frankye6565
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Magyarországon szeretnék vásárolni üzletben (az esetleges garanciális gondok miatt) kamerát: GPS, minél kisebb legyen, és hátsó kamerát is tartalmazzon természetesen minél jobb minőségben. Fixre szeretném telepíteni és olyan 20-30e Ft-ot szánnék rá. A legjobb az lenne ha az első kamera is kicsi lenne és az elektronikát a műszerfalban lehetne elhelyezni
Tud valaki ajánlani kamerát ill. boltot?

(#470) TaaT válasza Frankye6565 (#469) üzenetére


TaaT
veterán

Hello!

A gps az egy olyan dolog amit nem igazán szeretnek a dual lens kamerákba belepakolni, persze van amibe raknak.

- olcsó, tűrhető kép, nincs gps
- drága, jó kép, van gps

Az hogy ezekből mit lehet itthon kapni elég nagy kérdés. De pl itt aqua meg itt ipon meg itt mp3plaza lehet menetrögzítő kamerákat kapni. Meg biztos sok más helyen is de mi inkább az ebay felhozatalt nézzük.

Ár érték arányban az a legjobb ha veszel egy gps-es kamerát előre, és vmi egyszerűt/olcsót hátra. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#471) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Üdv.
Tud valaki módosított firmware-t Overmax OV cam02-höz? [link] A gondom a következő. Borzalmas a hang amit rögzít.Nem az enyém rossz, másnak is ilyen és a tesztben is említik. Teherautóban használom és a mikrofonja nagyon érzékeny. Személykocsiban sem az igazi. Van frissítés az Overmax oldalán de a hangproblémát nem orvosolja csak a FullHD lett 25 FPS. A szervizben lepattintottak, hogy ez ilyen.

A saját kocsimban viszont ezt használom: [link]
Ez a "teszkós" kamera. Ha valakinek nem kell a FullHD akkor rohanjon venni amíg lehet, tényleg megéri az árát.
Az lenne a kérdésem, hogy valóban gond nélkül kezeli a 64GB-s kártyát?

(#472) TaaT válasza Wheelbarrow (#471) üzenetére


TaaT
veterán

Ilyenről van szó? [link] Sztem ezt szoftverfrissítéssel nem lehet orvosolni. Vagy volt akinek sikerült? Mi pénz volt amúgy ha megkérdezhetem? Az enyémben is hasonló hardver lehet, bár a hang határozottan jobb. [link]

Give them hell Ukraine!

(#473) Wheelbarrow válasza TaaT (#472) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Igen, ez a probléma. Teherautóban, buszban halmozottan jelentkezik a nagyobb zörgések miatt. Az a furcsa, hogy a hangot miért 512kb/s rögzíti? Az M-Tech csak 176kb/s és ott nincs gond vele. Azért gondoltam a módosításra mert ha alacsonyabb bitrátával vagy alacsonyabb hangerővel rögzítene talán nem lenne ilyen. A mikrofon leragasztása hatástalan, sőt rosszabb mert akkor magas hangok szinte nincsenek csak mélyek.

A Fotoplus-ban vettem 12800ft volt. Írtam az Overmaxnak, ott kaptam egy telefonszámot a szervizhez. Hímezett hámozott az ember, hogy nem tudja, utána néz majd hív. Nem hívott.

Az M-Tech valóban kezeli a 64GB kártyát? Ha nem vagy bizonytalanul akkor nem költenék két kamera árát egy memóriakártyára.

[ Szerkesztve ]

(#474) Frankye6565 válasza TaaT (#470) üzenetére


Frankye6565
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!

Azt hiszem a Wesselényi utcai üzletbe elmegyek, addig is szerinted melyiknek a legjobb a képe 18-32 E Ft között a kínálatukból GPS az legyen benne, HD vagy FULL HD?. Addig is tudok célirányosan keresni a Youtube-on,

Ez mit jelent? Mármint a hátsó kamera?
http://www.mp3plaza.hu/index.php/concorde/autos-multimedia/menetrogzito-kamerak/concorde-roadcam-hd-20-menetrogzito-kamera.html

Ez teszik bár nem vagyok szakértő a témában, mint sokunkat itt fórumon engem is baleset ért és rám akarják kenni a felelősséget. Ezt megelőzendő beszerzek egy kamerát, hogy legközelebb ne legyen ilyen gondom.

Üdv: Feri

(#475) TaaT válasza Wheelbarrow (#473) üzenetére


TaaT
veterán

A szervizeseket érdemes kicsit noszogatni, de ha a probléma a többi ilyen kameránál is fennáll gyárilag akkor jobb mikrofont nem hiszem hogy bele raknának neked (külföldön pl van aki tuningolja ezeket a kamerákat, jobb mikrofon, jobb lencse [link] [link])

A 32GB-ot tuti kezeli, nagyobb nem biztos hogy kell, főleg loop recording-nál.

Frankye6565: Ezzel a kamerával még nem találkoztam de pár youtube-os videó és a leírás alapján igen jó vételnek tűnik a magyar viszonylatban, ellenben a hátsó kameráról semmi infót nem találok. Személyes megtekintésre erősen javasolt. :K

Give them hell Ukraine!

(#476) Frankye6565 válasza TaaT (#475) üzenetére


Frankye6565
csendes tag

Több helyen is árulják azonos áron.
http://concorde.hu/index.php?fk=roadcam&csz=03-01-021#null Itt van használati utasítás magyarul.
Jövőhéten elmegyek a forgalmazóhoz és beszámolok róla. (az már túl szép lenne ha a hátsókép is ugyanolyan lenne mint az első)

Csak magyar találatot ad a Google vagy magyar vagy egy külföldi átcímkézve.

Üdv

(#477) havri1


havri1
félisten

Hali!

Nigrin fórumtárs megvette a DVDR 027-esemet, és most vennék helyette mást.
Megnéztem amit ajánlott, de nem ismerem.
Nekem a GS1000 szimpatikusabb.
Amit ajánlott : G1W

A napokban meg kellene rendelnem, szerintetek? Jó lenne a GPS, de nem ragaszkodom hozzá.

:R

havri

(#478) TaaT válasza havri1 (#477) üzenetére


TaaT
veterán

Jó cucc a G1W :K

Give them hell Ukraine!

(#479) havri1 válasza TaaT (#478) üzenetére


havri1
félisten

Oksa, köszi!
Csak sjanos nem ír sebességet. :(
Kerestem GPS-eset, de nem találtam.
[link] <-- ez szerinted jó lehet?

havri

(#480) TaaT válasza havri1 (#479) üzenetére


TaaT
veterán

Ha kell a gps akkor gs1000, ha nem akkor g1w :)

Remélem hogy jó mert tegnap rendeltem tőle 1-et.

Give them hell Ukraine!

(#481) havri1 válasza TaaT (#480) üzenetére


havri1
félisten

Megrendeltem én is :)

havri

(#482) Wheelbarrow válasza TaaT (#475) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Ez a hangprobléma Overmax betegség lehet. Ezen [link] gondolkoztam, de ez is ugyan olyan botrányos.
[link] :W

(#483) bul07 válasza Wheelbarrow (#471) üzenetére


bul07
nagyúr

Tudom hogy kókány megoldás de mi lenne ha megkeresnéd a mikrofon kis lyukát(mint a telefonokon is van) és egy gyufa szálal bedugnád(vagy szivaccsal) hátha tompítana a hangerőn

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#484) havri1 válasza bul07 (#483) üzenetére


havri1
félisten

Cellux-al leragasztani, próbát megerne ;-)

havri

(#485) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Próbáltam, sajnos nem működik egyik megoldás sem :(((

(#486) bul07 válasza Wheelbarrow (#485) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg szét szedés és úgy betekerni a mikrofont valamivel, bár ha garanciás ez nem játszik
Vagy kikapcsolni a hang felvételt (enyémen ki van kapcsolva így nyugodtan lehet beszélgetni bármiről bárkiről :DDD )

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#487) Wheelbarrow válasza bul07 (#486) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Kikapcsoltam a hangot én is. :DDD
A másik gondom vele, hogy fogalmam sincs, hogy lehet védetté tenni egy videót, hogy ne írja fölül. Nem találok ilyen opciót és sehol nincs a leírásában sem. Van tippetek? Megköszönném.

(#488) H1N1


H1N1
aktív tag

Miért is kell rögzíteni a hangot? :F

(#489) TaaT válasza H1N1 (#488) üzenetére


TaaT
veterán

Néha ad egy kis pikantériát, első jelenet :DDD [link]

Give them hell Ukraine!

(#490) Wheelbarrow válasza H1N1 (#488) üzenetére


Wheelbarrow
aktív tag

Például egy nem szabályos megállítást és igazoltatást végző hatósági közeg miatt jó ha van bizonyíték arra mi hangzott el. Vagy. Balesetnél elismeri a hibáját a másik fél de a rendőrök kiérkezésére meggondolja magát. A csikorgó fék bőgő motor is lehet bizonyíték ha esetleg nincs a látómezőben a "támadó" fél. Több érv szól mellette mint ellene. ;)

[ Szerkesztve ]

(#491) bul07 válasza H1N1 (#488) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy ha mondjuk rendőr vagy mentő a másik fél és a videón nem látszik hogy oldalról neki megy, de ő állítja hogy használta a szirénát és a hang elárulja hogy nem is (mondjuk az ilyen ütközésnek kicsi az esélye)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#492) Asmodeus01


Asmodeus01
tag

Üdv Urak.
Aki most készül HongKongból rendelni az számíthat erre is:

,,Hi friend,
Thank you for your email. I am terribly sorry have kept you waiting for so long.
Your payment was received on 2013-09-04,on the next day, We sent the package and added the tracking number into ebay system,it is RC260374399HK. There is a problem of your shipping now.
We called Hong Kong post customer service center,they told us to safeguard aviation security, Hongkong Post does not accept the sending of air mail items (including Speedpost) that contain dangerous articles such as perfumery products, lighters and lithium batteries. Hence, all mail items entering the Air Mail Centre are subject to x-ray screening. Recently, there is an increasing number of air mail items detected to contain suspected dangerous articles, in particular, lithium batteries, which lengthens the screening process. In this connection, air mail registration service, iMail service and Bulk Air Mail service may be subject to delay.
The notice link from Hong Kong Post is
http://www.hongkongpost.hk/eng/publications/notices/2013/20130910a/index.htm
They told us your package didn´t pass the secutiry and has been returned back to our office
I´m sorry for the shipment delay and bringing you the troubles.
If you still need,we can resend them by singapore Post or China Post again right now .
If you don´t want to wait it any more,we can refund the total money to you ,is that ok ?
Can you tell us which choice is better for you ?
We appreciate your understanding and patience during the hard delivery period.
Best regards
Vicky"

Tegnap kaptam.. :(

[ Szerkesztve ]

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#493) havri1 válasza Asmodeus01 (#492) üzenetére


havri1
félisten

Fasza...

havri

(#494) TaaT válasza Asmodeus01 (#492) üzenetére


TaaT
veterán

"If you still need,we can resend them by singapore Post or China Post again right now ."

Remélem az én cuccomat már okosan küldték :(((

Give them hell Ukraine!

(#495) TaaT


TaaT
veterán

Most nézem hogy nekem Belgian Post-al küldték a csomagom :U

Give them hell Ukraine!

(#496) havri1 válasza TaaT (#495) üzenetére


havri1
félisten

Ezt emailban írta? Vagy hol lehet megnézni?

havri

(#497) TaaT válasza havri1 (#496) üzenetére


TaaT
veterán

Ha shipped státuszba kerül a rendelésed akkor a tracking number-re kattintva ki fogja dobni hogy mivel küldik.

Give them hell Ukraine!

(#498) havri1 válasza TaaT (#497) üzenetére


havri1
félisten

Köszi. Még nem jelent meg.
Faternak akartam egy gs1000-et rendelni karácsonyra, de akkor várok még vele..

havri

(#499) MunezXBK válasza TaaT (#494) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Egy ismerősöm vett kintről androidos motyót a kocsiba, IGO-s kártyával küldték. Vám kicsomagolta, azonnal jelentette az IGO-nak, az meg beperelte, hogy ilyet akar becsempészni az országba. 300.000... :W

Holott csak a csámpásszeműek felejtették benne, mert azzal tesztelik.

(#500) havri1 válasza TaaT (#495) üzenetére


havri1
félisten

Carrier:

BELGIAN POST

Ez jó jel igaz?

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.