Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) bul07 válasza Rick4 (#1700) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet bug a szoftverében
Vagy mondjuk fixre van belőve ha be van kapcsolva a GPS, teát egy adott időzónára áll be ha be van kapcsolva a GPS, ha van rá mód akkor automatikusra kel tenni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1702) Gépötty válasza bul07 (#1701) üzenetére


Gépötty
senior tag

Valamelyik Techmoan tesztben volt olyan kamera (lehet, hogy pont ez, ezt néztem mostanában, amiben GPS volt), amelyiknél kézzel kellett zónát állítani. Lehet ez a megoldás kulcsa.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1703) Gépötty válasza Gépötty (#1702) üzenetére


Gépötty
senior tag

Jól emlékeztem, itt van 09:15-nél.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1704) Gépötty


Gépötty
senior tag

Ha már mini 0801:
Egy csomó helyen meg lehet venni ezt a kamerát GPS nélkül. Ezek vajon tudják ezt a funkciót, és csak talpat kell hozzájuk venni, vagy szoftveresen is le vannak butítva, úgyhogy hiába van talp, nem lehet helyet összehozni a képpel? Sok helyen lehet venni póttalpakat is, gondolom azért, hogy másik autóban is tudd használni, természetesen van GPS-es is.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1705) bul07 válasza Gépötty (#1703) üzenetére


bul07
nagyúr

De jó is lenne annyira tudni angolul hogy értsem is hogy mit mond ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1706) Gépötty válasza bul07 (#1705) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nagy vonalakban annyit akar közölni, hogy a kamera automatikusan beállította a GPS szerinti időt (UMT), ami nála egy órával kevesebb, mint a valóságban, ő pedig nem állította utána kézzel, de nem kell megijedni.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1707) huncutka1029 válasza bul07 (#1698) üzenetére


huncutka1029
addikt

az út stimmt, az irány is, de nem lada hanem suzuki.
;]
Zóna beállítást nem találtam a menüben.
van 19-20 féle almenü, amiben lehet matatni, de időzónát nem találtam.

Ma reggel azt próbáltam, hogy bekapcsoltam a kamerát, ésa beállítottam az aktuális időt, amint felcuccoltam a GPS.es talpra, +5 órát hozzá adott, miután jelet fogott agps.
utána visszaállítottam az aktuális időre, miközben be volt kapcsolva, így most az aktuális időn maradt.
Délután minden kiderül, miután visszateszem és elindulok haza.
Mondjuk ez legyen a legnagyobb probléma ami előfordul vele, hogy kézzel be kell állítani inulás előtt az időt.
:K :K :K

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1708) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok. Most akkor mi a best buy és kitől? Szeretnék venni a napokban egy autós kamerát. üdv,

(#1709) Gépötty


Gépötty
senior tag

Szerintem a mostani best buy - úgy, hogy nem teszteltem (még ;) ) - a mini0803.
Megbízható eladó? Pl. estore009 az Ebay-en, de ő is küldött már itt valakinek fake G1W kamerát. Viszont ő szinte biztosan nem direkt csinálta.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1710) Piet_ válasza aronpapa (#1690) üzenetére


Piet_
tag

levélként nagy barna borítékba adta fel, és be volt rajta pipálva 2 helyen is hogy ajándék, így nem volt. De ekkora összegnél már tartottam tőle én is hogy lesz.

(#1711) TaaT válasza Piet_ (#1710) üzenetére


TaaT
veterán

A gift pipa nem jelent semmit. Mekkora összeg volt ráírva?

Give them hell Ukraine!

(#1712) Piet_ válasza TaaT (#1711) üzenetére


Piet_
tag

hát mivel nem vámolták meg így nem igazán nézegette, csak kidobtam :DDD

ilyen a képe, vagyis ennél jobb, de miután feltöltöttem ilyen lett [link]

[ Szerkesztve ]

(#1713) Piet_ válasza Piet_ (#1712) üzenetére


Piet_
tag

Ezek meg a tartozékai+egy ajándék akksi és +12$ felárért kiegészítve egy autós tapadóssal, meg egy autós töltővel.

(#1714) Gépötty válasza TaaT (#1711) üzenetére


Gépötty
senior tag

Onnantól, hogy minden, ami az országba beérkezik ajándék, és $20 az értéke, ezek csak tájékoztató jellegű adatok, és ezt azok tudják legjobban, akiknek a kezén átmennek ezek a cuccok: a vámosok.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1715) Gépötty válasza Piet_ (#1712) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ez teljesen jó! Ha ilyen lenne annak a képe, amit G1W helyett kaptam, nem is adnám el.

Szerk: persze így is inkább a hátsó ablakba fogom kitenni, ennyiért jól van az ott.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1716) Piet_ válasza Gépötty (#1715) üzenetére


Piet_
tag

Ezzel már nincs is bajom, ezért vettem a GS8000 helyett mert az nem volt az igazi, erről meg láttam egy csomó videót köztük go-pro 3-al összehasonlítva, és mivel szemmel látható különbség nem volt köztük, így 25k-t megért. aztán még az is lehet hogy ha nem tudom eladni a "régit" akkor nekem is megy hátra biztos ami biztos :DDD

(#1717) bul07 válasza Gépötty (#1714) üzenetére


bul07
nagyúr

Olyan hogy ajándék nem létezik ha fizet az ember érte , ha 1$-ért vesz az ember valamit és azt elküldik már nem ajándék

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1718) TaaT válasza Piet_ (#1716) üzenetére


TaaT
veterán

"ezért vettem a GS8000 helyett mert az nem volt az igazi"

Csak nehogy valaki ezt olvasva azt higgye hogy a GS8000 gyenge minőségű, a tiéd GS8000L azaz fake GS8000. ;)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#1719) huncutka1029


huncutka1029
addikt

megoldódott a HD 40 GPS idő probléma.
:W Jól benéztem, a Time setup első karaktere, amit észre sem vettem, azt hittem a grafika része, a GMT+/- időzona beállítása.
+5-ön volt így csórikám mindig Megfejelte a beállított időt, amikor a GPS jelet fogott.
Asszem romlik a szemem, ragaszkodni kellett volna a 2,7" kijelzőhöz. :B

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1720) kets


kets
újonc

Sziasztok!
Hosszú kutakodás után, ma megrendeltem a DOD LS430W autós kamerát, a hétvégére meg is kapom.
Először PowerUCC Panorama II-t szerettem volna, majd G1W, G2W, de nézegetve az Ebay-t, mintha nem eredetiek lennének az ott árult termékek.
Itthoni forgalmazónál is gyanús volt, hogy a G1W, csak 25 fps, a gyári 30-al szemben.
Abban szeretnék tanácsot kapni, hogyan állítsam be a paramétereket, a loop hány perc legyen, a G-szenzort érdemes-e beállítani, ha igen, hány G-re? A 32 GB memóriakártya formázását rábízhatom-e a készülékre?

(#1721) Gépötty válasza kets (#1720) üzenetére


Gépötty
senior tag

Jó választás, grat! :)
A beállításokat majd kitalálod.
A G-szenzor akkor jó, ha a rázkódástól nem zárja le a felvételeket, de ha ütést kap (mondjuk véletlen belemész egy nagyobb gödörbe, amin már hajlik a felnid), azt írásvédi. Namost ezt szerintem te sem szeretnéd tesztelni :) Nekem gyári alapbeállításon van.
A loop mikor jobb? Ha több rövid szakaszból áll, és később esetleg össze kell illeszteni a videókat, vagy ha hosszabb videók vannak, amikből ki kell vágni a fölösleges részeket?
Ilyen kérdésekre kell választ adnod, és az előzőleg feltettekre is megkapod a választ.

Az meg, hogy az e-bayen milyen cuccok vannak... Lehet ilyen webshopban is simán.
Én megszívtam az elsővel, fake volt. Mire megjött, már rendeltem a hátsó ablakba egy GS8000L-t (az olyan, amit vártam, de nem is vártam tőle sokat), most gyakorlatilag két különböző kinézetű, de azonos tudású kamerám van, és a posta szerint már itthon van a foxoffertől rendelt harmadik, amiről ha bebizonyosodik, hogy szintén fake, eret vágok :(((

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1722) kets


kets
újonc

:) Azért azt ne tedd!
Én is úgy gondolom, majd belejövök, csak próbáltam megkönnyíteni az életem és holnap kiderül eredetit kapok-e?
A DOD már a harmadik fimware-t adta ki ehhez a típushoz, úgy hogy, ha nagyon muszáj lesz lehetőségem. Gondolok itt egy fentebb írt hsz-re, hogy a menü, csak négy oldalnyi és nem tudja kikapcsolni a GPS-t.

(#1723) BorgBoss


BorgBoss
tag

Skacok, vettem egy Shadow GT550WS. A képminőségével nagyon meg vagyok elégedve. Viszont az anyagminőség bőven hagy kívánni való maga után. Jó egy hónapja teszi a dolgát. Ha leszámítom ez utóbbit, akkor csak ajánlani tudom.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#1724) Gépötty válasza Gépötty (#1721) üzenetére


Gépötty
senior tag

Reménykedtem, hogy a héten megkapom az LS650W-t, erre ma ez fogad a posta tracker oldalán:
2014.05.20
12:35
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014.05.21
09:36
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

Most rágom a körmöm ezerrel.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1725) kets


kets
újonc

Volt már hasonló eseted? Ez vajon még érvényes? [link]

(#1726) Piet_ válasza TaaT (#1718) üzenetére


Piet_
tag

miből gondolod hogy a GS8000L a Fake, ha rákeresek simán a GS8000-re akkor is az L-eseket dobja be több mint 90%-ban, és közülük van olyan ami a krómozott lencsés, na én arról olvastam hogy az fake, de az enyém az a rendes fekete. :F

(#1727) Piet_ válasza kets (#1725) üzenetére


Piet_
tag

2013 szeptemberében változott a jogszabály, ez már nem érvényes, de ha rágooglizol hogy küldemény vámkezelése vagy valami ilyesmi akkor ad egy olyan találatot, talán a postánál, ahol le van írva tételesen hogy mekkora összegtől mekkora vám és áfa kötelezettség terhel. Akkoriba rendeltem az USA-ból valamit és így bukkantam rá én is, illetve a postán is ezt erősítették meg.

(#1728) Gépötty válasza kets (#1725) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ajánlom figyelmedbe az összefoglaló kinyitása gombot, minden benne van.
kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1729) kets


kets
újonc

OK. értem. Én megvettem számlára, elég nagy a forgalmazó cég, az ÁFA visszajön, van egy év gari, összességében úgy gondolom jobban jártam, mint a magánimporttal.
Egyébként a 170 fokos látószög nem torzít nagyon?

(#1730) kets válasza Gépötty (#1728) üzenetére


kets
újonc

Ez tényleg nagyon jó, részletes, egyértelmű írás, kösz.

(#1731) TaaT válasza Piet_ (#1726) üzenetére


TaaT
veterán

A GS8000/9000 szériánál a hozzáadott L betűvel jelölik az olcsó, az eredetihez képest gyenge (novatek) belsővel rendelkező verziókat. [link] [link]

A kereső azért dobja az eredetit is mert csak +1betű az eltérés. [link] [link]

Van olyan típus ahol DVR-027 az eredeti és DVR-047 a fake, itt már ritkábban keveri össze a kereső. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#1732) Piet_ válasza TaaT (#1731) üzenetére


Piet_
tag

aha, tehát akkor amit "ambarella" belsővel árulnak az lenne az eredeti? amiket linkeltél tényleg sokkal jobb a minőségük.

(#1733) Gépötty válasza Piet_ (#1732) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az Ambarella és a Novatek is csinál jó dolgokat, bár ahogy én látom - persze lehet, hogy tévedek - az Ambarella kicsit előbbre jár. Például a Novateknek nem tudom létezik-e már SuperHD dvr-e, Ambarellával tavaly szeptember óta biztosan léteznek kamerák.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1734) Piet_ válasza Gépötty (#1733) üzenetére


Piet_
tag

például amit most vettem ez az sj4000, ha rádugom usb-n a gépre akkor ez is novatek-nek hívja magát, és mégis sokkal jobb a képe, mint a réginek. :K

(#1735) TaaT válasza Gépötty (#1733) üzenetére


TaaT
veterán

"Az Ambarella és a Novatek is csinál jó dolgokat"

A novatek meg szart is. :D

(#1732) Piet_: Igen, az adott esetben az ambarella az eredeti.

Give them hell Ukraine!

(#1736) Gépötty


Gépötty
senior tag

A haverjaim ismernek engem, ezen már csak röhögnek. Én is, bár annyira azért nem őszinte a mosolyom. De ez annyira jellemző rám...
"2014.05.22 12:40 Küldemény információ: Postai vámkezelés alatt / Under postal customs procedure"
Akkor adjunk hozzá még 5.500-at. :((

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1737) havri1 válasza Gépötty (#1736) üzenetére


havri1
félisten

Ez még semmi, volt, hogy nekem ilyen státusz alatt csengetett a postás.
Ha megfogják, azt fogja írni, adatok bekérése folyamatban. (vagy valami hasonló)

[ Szerkesztve ]

havri

(#1738) bul07


bul07
nagyúr

Ha még nem változatátok meg az ebay-es jelszavatokat akkor tegyétek meg mert adatszivárgás volt náluk

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1739) TaaT válasza bul07 (#1738) üzenetére


TaaT
veterán

Én nem változtatom meg.

Give them hell Ukraine!

(#1740) bul07 válasza TaaT (#1739) üzenetére


bul07
nagyúr

Én megtettem, nem tartott semeddig
Amúgy főleg azoknak érdemes akinek össze van kötve a paypal-al, tehát vásárlásnál nem kéri a paypal jelszót

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1741) TaaT válasza bul07 (#1740) üzenetére


TaaT
veterán

Nálam kéri a jelszót a paypal. Szal így marad.

Give them hell Ukraine!

(#1742) Gépötty válasza havri1 (#1737) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ezt már megfogták sajnos.
Először volt a "Postai vámkezelés alatt / Under postal customs procedure", aztán a "Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs"
Lehet, hogy csak holnap/hétfőn látszik majd az adatbekérés.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1743) Rick4 válasza Gépötty (#1742) üzenetére


Rick4
félisten

Ha beküldöd a számlát, hogy 25-ért vetted, nincs rá plusz pénz, ennyi. Mert hogy több nincs ráírva, az tuti.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1744) bul07


bul07
nagyúr

Kérdés
Szerintetek ez megér 8$-t, tolató radar
Édesapám ezeréves autójába menne

Ez se lenne hülyeség 2.25$-ért

Van általános autós fórum de az kicsit halott

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1745) kets


kets
újonc

Már reggel meghozták a DOD-ot, napközben ment is.
Nemrég felraktam a legújabb firmware-t, azután egy koreait, majd egy januárit és ott vagyok, ahonnan elindultam. Pedig tudom az aranyszabályt: ha jó a fw, ne piszkáld!
Viszont segíthetnétek, hogy ezeket mire érdemes állítani:
standby speed display
anti-shaking
capture mode
sharpness

(#1746) Gépötty válasza Rick4 (#1743) üzenetére


Gépötty
senior tag

Számlát?
A Foxoffertől van egy levelem a vásárlás részleteivel, meg van egy PayPal kivonatom amit el tudok küldeni.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1747) Gépötty válasza kets (#1745) üzenetére


Gépötty
senior tag

A stndby speed display az lehet, mikor van rajta gyújtás, de nem használod a kamerát. Közben mutatja a sebességed. Vagy nem? Bedienungsanleitung mit mond?
A rázkódásvédelmet teszteld. Mivel szoftveres, lehet, hogy többet ront a képen, mint használ, de ezt ki kell tapasztalni. A capture mode nem tudom mit takar (éjjel-nappal-napsütés-vízalatti is lehet tőlem), a képélességet meg elsőre defaultra, aztán ízlés szerint.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1748) Gépötty válasza bul07 (#1744) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ezeket az árakat hol látod? Vagy eleve tudják, hogy balek vagyok, és nekem magasabb árak jelennek meg? :U Mindenesetre nálam $12 és $5,50 játszik.
A hőmérőt nem ismerem, de ilyesmi tolatóradart már volt szerencsém beszerelni. A tapasztalatom az volt, hogy amíg a garázsból kiálltam veszettül csirimpolt (biztos, hogy ne essek be az aknába), de mikor megfordultam, és vissza akartam tolatni, már nem érezte feladatának, hogy értesítsen a szél által mögöttem becsukott vas garázsajtóról ami felé tolatok. még jó, hogy van tükör is.
További tapasztalatom az, hogy míg magamtól is tudtam, lehet-e menni, ő sem szólt, hogy ne tegyem, viszont amikor már olyan közel voltam bármihez, hogy szükség lett volna rá, hogy helyettem figyeljen, már csak egyfolytában sípolt.
Nem tudom, ez milyen minőség, de arra minden elköltött Forint kidobott pénz volt.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1749) kets válasza Gépötty (#1747) üzenetére


kets
újonc

Köszi.

(#1750) bul07 válasza Gépötty (#1748) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát 50%-os kuponnal annyi

Lentebb a négy értékelés jókat ír róla , amúgy megrendeltem majd kiderül

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.