Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) havri1 válasza Winner_hun (#1900) üzenetére


havri1
félisten

Akkor mi a megoldás szerinted?

havri

(#1902) Winner_hun válasza havri1 (#1901) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha az eladóval nem lehet dűlőre jutni akkor sajnos az ajánlott levélként visszaküldés. De csak szigorúan PayPal vita esetén ha a PayPal is már ezt kéri.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1903) huncutka1029 válasza Winner_hun (#1902) üzenetére


huncutka1029
addikt

srácok, ez mind szép, de visszatérnétek az eredeti témához?
Autós kamerák.
Ha nem akkor legalább tegyétek offba!
Köszi

Hogy visszavessem a témát: ;) ;) ;)

Péntek 13 Bambinak annyi!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1904) bul07 válasza huncutka1029 (#1903) üzenetére


bul07
nagyúr

De a kocsi elejének is annyi
Nem volt szerencséje az első autótól megijedt és az árok felé fordult majd meggondolta magát és a második kocsi elé ki is futott

Amúgy a kamerák visszaküldése is a DVR témához tartozik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1905) huncutka1029 válasza bul07 (#1904) üzenetére


huncutka1029
addikt

Az autó nem sokkal előtte előzött le, ;)
nekem bejött a fiday 13. :C Pedig mérgelődtem is hogy mi a francnak került ki, ha most meg lassab megy előttem, mint mikor utánam jött.
Szerencséje volt a mukinak, mert elcsúszott az őz, és inkább csak a lökhárító alsó részén sérült a kocsi, meg a ködlámpa. Ha feljebb kapja el, még a légzsák is kinyílhatott volna.

Ha a visszaküldést ilyen részletekbe menő adok kapok -ban kitárgyalni még belefér, akkor én kérek elnézést mindenkitől. :R :R :R

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1906) Calogero válasza bul07 (#1904) üzenetére


Calogero
addikt

A pénztárcája is laposabb lesz, mire kifizeti a vadkárt.

[ Szerkesztve ]

(#1907) bul07 válasza Calogero (#1906) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát tudod a fenne egye meg a vadat, majd ha a vadásztársasság is fizet a kocsi kárában
Azt lett a mániájuk hogy kirakják az őzes táblát és részükről le is van tudva(a felvételen is van), kötelezném őket a biztosításra ami fedezi a vadkárt
Ha a portáról kiszökik a kutya és elüti az autó a lakás biztosítás fedezi a kárt , nekik van hasznuk a vadból akkor legyen biztosításuk

De azt tudjátok hogy miért van ennyi vad kár , mert nem jönnek a németek olaszok kilőni a vadat, a magyar vadászok meg nem lövik mert sokat kell érte fizetni, és túl vannak szaporodva a szarvasok, őzek
Tesóm a múlt évben kettőt is elütött , először 550.000Ft-os kár szerencsére volt Caskó a buszon(15 személyes), másodjára édesapám kocsijával csapta el (kép a kocsi orráról) 130.000Ft-os kár
10-15ével ezelőtt nem lehetett olyat hallani hogy valaki őzet ütött , mert egyszerűen kevés volt belőlük (itt mifelénk)

Nem kis megelégedéssel töltött el mikkor a minap mondta egy zettorros hogy három kis őzet trancsírozott széjjel a fűkaszával (mielőtt bárki rosszat gondolna a zetorosról nem az ő hibája nem lehet észrevenni a lucernában megbújó őzet), ezek se futnak kocsi elé

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1908) Calogero válasza bul07 (#1907) üzenetére


Calogero
addikt

Egy ismerősöm 1 év 3 hónapot kapott felfüggesztve, mert gázolás után a hülyéje az őzet csomagtartóba rakta. A falu határában meg lekapcsolták a rendőrök, kiszúrták a törött az autót.

Az autó kár: 160 000 Ft
A vadkár : 200 000 Ft.

A vadásztársaság táblára hivatkozva nem fizetett..

Ez a tábla pakolás ebben országban nagy divat.....
Az út javítás is abból áll hogy kiteszik a 30-as táblát..... utána meg a yard megy fotózni....

(#1909) Gépötty


Gépötty
senior tag

Külföldi vásárlással kapcsolatos tanácskérésre legjobb a külföldi vásárlással kapcsolatos fórum.
Mellesleg én már eleve nem reklamáltam volna (esetleg az ő hibájuk miatt kértem volna partial refundot ["nép"nyelven fájópézt :DDD ], és eladtam volna a készüléket itthon. Szerintem még jól is jött volna ki belőle az áldozat. Nyilván ez akkor működik, ha van pénz másikat venni, vagy van mit használni, és ráér.

Bambit meg sajnálom, jól elb@szták a napját :(

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1910) Moleman


Moleman
addikt

Kici olcó Ambarella A7. G1WH-G10W helyett megérné? Nem sokkal drágább.

(#1911) Gépötty válasza Moleman (#1910) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nem sokkal drágább? $88. A G1WH meg 56, G1W volt (van?) most Banggoodon 40+ Dollárért. Ahhoz képest azért nem olcsó. Ráadásul az A7-ből ki lehet hozni 1296p felbontást a 1080 helyett, a mini0803-as például tudja is ezt. Meg GPS-t is, és valahol $90-100 környékén jellemző az ára. Én inkább olyat választanék.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1912) Moleman válasza Gépötty (#1911) üzenetére


Moleman
addikt

A G1WH-G10W 65-66 dollár, a 0803 viszont 106, GPS-szel 128, az már nagyon sok. Amúgy tetszene, csak a 135 fokos látószög tűnik kevésnek a többihez képest. Ha az is 88 dollár lenne, meggondolnám. (A nagyobb felbontás biztos jótékony hatással van a képminőségre, de a gépem már az 1080p lejátszásával is küszködik, nem biztos, hogy kihasználnám.)

[ Szerkesztve ]

(#1913) huncutka1029 válasza Moleman (#1912) üzenetére


huncutka1029
addikt

ne legyen kevés a 130 fok, ami annál nagyobb, annál jobban torzíthatja a képet.
Nézz meg egy általam linkelt mini801-el (concorde roadcam HD40) itthon 25 K magyar garival készült képet az is 130 fok.
És minden látszik ami kell.
egy teszt videó

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1914) havri1 válasza Moleman (#1912) üzenetére


havri1
félisten

54$ -ért szvsz a G1W még mindig a befutó.
Semmivel sincs jobb képe a G1WH-nak, nekem volt mind2, össze is hasonlítottam őket.
Viszont ezt a linkelt jamerát lecsekkolnám élőben, vagy egy tényleg erősebbet a G1W(H)-nál már. Kicsit kinőttem már ezt :)

havri

(#1915) Otisz


Otisz
őstag

Sziasztok!

Visszapillantó tükörbe épített DVR-t keresek, amihez van hátsó (tolató)kamera is. Elfogadható minőségben, elfogadható áron. Leginkább a tolatókamera érdekel, de ha már beruházok egyre, akkor jó lenne ha fekete dobozként is használható lenne.
Van, amit tudnátok ajánlani? Ahogy elnézem, nem nagyon van itt ilyennel senkinek tapasztalata.

:R

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1916) huncutka1029 válasza Otisz (#1915) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ez lesz a te barátod :K Mondjuk csalóka, mert csak 640 x 800 a kamerák felbontása!

itt van még néhány találat, mazsolázz.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1917) Gépötty válasza Moleman (#1912) üzenetére


Gépötty
senior tag

mini0803 $100-ért GPS-szel. A legördülő menüből választhatod ki, mi kell hozzá.

Szerk.:
Bocsánat, most látom, hogy csak 8 és 16GB belső memóriásak vannak, a többi kifogyott. Viszont biztos lesz majd, és nem csak ők forgalmazzák.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1918) Moleman válasza Gépötty (#1917) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi szépen, erről is olvastam, hogy megbízható oldal, akkor lehet ez lesz. Vagy az olcsó G1W, köszi neked is, havri1!

(#1919) bul07


bul07
nagyúr

Techmoan
Mini 0803 - (Probably) The Best Mini Dashcam in the world

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1920) Gépötty válasza Moleman (#1918) üzenetére


Gépötty
senior tag

Én innen rendeltem az LS650W-m és egy haveromnak egy G1WH-t. Mindkettő elfogadható időn belül, hiánytalanul megérkezett. Problémás esetek kezeléséről nem tudok nyilatkozni, mert olyan nem volt, egyszer írtam a supportnak, másnap válaszoltak, ami az időeltolódás miatt elfogadható.
Részemről ennyit tudok róluk mondani.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1921) Gépötty válasza bul07 (#1919) üzenetére


Gépötty
senior tag

Hmmm... Érdekes, hogy a 1296-os felbontás csak egy trükk, hogy ezt vedd meg. Így már érthető, hogy egy csomó A7-es Ambarellával szerelt kamera miért csak 1080-at tud, eddig azt hittem, a képérzékelő a szűk keresztmetszet. Mindenesetre a sötétben mutatott képességei miatt le a kalappal előtte, azt hiszem, továbbra is kívánnék egyet magamnak :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1922) havri1 válasza bul07 (#1919) üzenetére


havri1
félisten

Ez lesz a követlező kamerám, csak egy zavar..nem tapadókorongos a felfogatás, így nem tudom hurcibálni magammal..

[ Szerkesztve ]

havri

(#1923) bul07 válasza havri1 (#1922) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen, főleg hogy a fixen odaragasztott talpba kell dugni a táp kábelt

Azért nem tudom a Mobius nekem még mindig szimpatikusabb

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1924) havri1 válasza bul07 (#1923) üzenetére


havri1
félisten

Ha nem viszi magával másik autóba az ember, akkor nem tűnik rosszank, hisz maga a kábelezés nincs babrálva, és csak egy mozdulat, és vihető a kamera.
Nekem a szgk-ba ideális lenne, ha megmaradna a G1WH is a buszba. (Azt se hagyom ott, félek éjjel kilopják amikor nem dolgozom.) De a ennyire azért nem megy jól a szekér, hogy 2 kamerát vegyek :O

Mobius? Régen néztem, azóta lehet van frissebb változat. De mintha annak G1W közeli képminősége, és kijelző nélküli változata lenne, nem?

[ Szerkesztve ]

havri

(#1925) huncutka1029 válasza havri1 (#1924) üzenetére


huncutka1029
addikt

megoldás a mobilitásra aki két autóban akarja használni.
GPS nélküli talp 1500 Ft

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1926) havri1 válasza huncutka1029 (#1925) üzenetére


havri1
félisten

Ami hozzá van eredetileg, az GPS - es?

havri

(#1927) huncutka1029 válasza havri1 (#1926) üzenetére


huncutka1029
addikt

igen

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1928) bul07 válasza havri1 (#1924) üzenetére


bul07
nagyúr

igen nincs kijelzője , viszont a 60fps-es felvételi képessége jól jöhet
Techmoan tesztje róla

De kijelző nem léte annak hátrány aki ki be szerelni , bár a felfogatót kocsiba lehet hagyni
Mert ugye a felvétel belövéséhez jól jön egy laptop amin lehet nézni és beállítani a pontos pozíciót hogy mit vegyen

amúgy ez a nem gyenge 14,743db-ot adott már el [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1929) ЯΞD válasza havri1 (#1922) üzenetére


ЯΞD
senior tag

De lehet ám venni nem túl drágán 3M-es ragasztóval szerelt tépőzárat. Nekem hegyekbe áll itthon ilyen 2.5cm-es csíkokba. Nos azzal szerintem meg lehetne oldani a mobilitást és nem kell tapadókorong. :)

(#1930) Gépötty válasza havri1 (#1924) üzenetére


Gépötty
senior tag

Lehet hozzá GPS-es és anélküli talpat is kapni, onnantól már csak a tápellátással kell foglalkozni.

Ez a műbigyusz se szar, még mindig gondolkozom, hogy hátra jobb lenne egy ilyen, mint a mostani G1W klón. Pont úgy lehet felrögzíteni, hogy ha valaki hátradől, a fejével lökdösi. Sokkal feltűnőbb is, pedig - főleg a pozícionálás nehézsége miatt - jobb lenne bennhagyni a kocsiban. Na, ez majd még kiforrja magát, egyelőre marad az eredeti felállás.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1931) Gépötty válasza ЯΞD (#1929) üzenetére


Gépötty
senior tag

Azt kell megnézni, mekkora helyet hagy mozogni. A kétoldalas ragasztó fixen rögzít, a tépőzár kicsit engedi mozogni.
Viszont létezik olyan tépőzár, aminek mind a két fele egyforma, kis pálcikák végén lévő golyók pattannak egymásba. Kicsit nehezebb is összeilleszteni a két felet, de stabilabban is tart. Valahol van nekem, nemrég volt is a kezemben, csak hirtelen nem tudom, hova tettem. Ha meglesz, lefotózom.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1932) Gépötty válasza Gépötty (#1931) üzenetére


Gépötty
senior tag

Milyen gyorsan megtaláltam. Bezzeg ha nekem kell valami, napokig hajtom, mire előkerül :(((

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1933) havri1


havri1
félisten

Na, így már egész jó a helyzet.
Akkor vagy 2 talp és 2 töltő, vagy ilyen tépőzáras..
hm..

havri

(#1934) Gépötty válasza havri1 (#1933) üzenetére


Gépötty
senior tag

Rákerestem a gyártóra. A ragasztóból gondolhattam volna, hogy 3M, rájuk jellemző módon hihetetlen jól ragad sokadszorra is, és a kinézete, állaga, szaga is jellemző a márkára.
Itt van.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1935) huncutka1029 válasza Gépötty (#1934) üzenetére


huncutka1029
addikt

PE és PP felületre nem alkalmazható.
szerinted a kamera burkolata/ talpa miből van?
Tuti rajta marad? :F

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1936) bul07 válasza Gépötty (#1934) üzenetére


bul07
nagyúr

ebay
[link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1937) Gépötty válasza huncutka1029 (#1935) üzenetére


Gépötty
senior tag

PE a tejfölösdoboz, abból nem hiszem, hogy csinálnak ilyen burkolatot. PP (Polip Ropilén) már necces, de inkább ABS a szokásos burkolat-alapanyag. Mellékesen a többivel sem hiszem, hogy gond lenne, maximum picit megmarja.
Nekem a kihangosítóm kijelzője-kezelője volt a képen látható darabkákkal feltéve, gond nélkül tartotta, és vissza is lehetett róla szedni könnyedén.

Az e-bayes tippeket köszönöm, gondoltam, hogy egy hajszállal olcsóbb lehet, mint itthon :DD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1938) Moleman válasza Gépötty (#1911) üzenetére


Moleman
addikt

A Banggood megbízható hely? 42 dollárt tényleg megér a G1W, ha csak kipróbálni is, aztán legfeljebb később veszek 0803-at. Már a G1W is jobb lenne, mint a mostani kamerám vagy a kompakt fényképezőm (és nem kéne cipelni éjszakára a kompaktot).

(#1939) bul07 válasza Moleman (#1938) üzenetére


bul07
nagyúr

Én rendeltem már párszor tőlük , lámpát , gyerek holmit , tolató radart , eddig azt küldték ami a termékjelmezőkben le voltak írva (lámpa esetében még jobbat is mert nem T6-os ledel volt szerelve a lámpa hanem U2-el)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1941) cigam válasza Kalandor (#1940) üzenetére


cigam
félisten

Miért nem rendelsz be ebay-en egy g1w-t, fele ennyiért? Egy(két) hónap és itt is van.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#1942) havri1 válasza cigam (#1941) üzenetére


havri1
félisten

2-3 hét most a posta Kínából..

havri

(#1943) Moleman válasza bul07 (#1939) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi, akkor bevállalom, rendelem is. :)
Techmoan a tesztjében lehúzta a nappal szemben nyújtott teljesítményét, rendeltem egy polarizáló lencsét hozzá (kemény 358 ft-ért), majd valahogy ráapplikálom, hátha ér valamit.

(#1942) havri1
Igen, én is ezt tapasztalom, az utóbbi 2 hétben volt olyan csomagom is, ami a jósolt kézbesítés előtt egy nappal már itt volt. Csak egy volt, amit 37 napra kaptam meg, szegény eladó már újra elküldte. :D

[ Szerkesztve ]

(#1945) Gépötty válasza Moleman (#1938) üzenetére


Gépötty
senior tag

Én fióksíneket rendeltem tőlük legutóbb, meg is jöttek rendben. Az más lapra tartozik, hogy a hat pár sín, amiből négy pár negyvencentis, kb. ugyanolyan súlyú, mint az itthon vásárolt egy pár 25 centis.
Egy kamerához használható HDMI kábelt is vettem (kilenc nap alatt ért ide a csomag többi részétől külön), ahelyett telefonhoz valót küldtek.
Kb. ennyi tapasztalatom van velük, nem hiszem, hogy egy ismert terméknél ennek jelentősége lenne.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1946) huncutka1029 válasza Kalandor (#1940) üzenetére


huncutka1029
addikt

Én is ilyet vettem, nagyon jó kis kamera, keresd vissza a tapasztalatimat amit írtam, ha van kedved.
Én a 220 volt-tól vettem, lassabbak mintha kínából rendeltem volna. :(
És Tracer follow névre szitázva küldték. :Y De a magyar cimkén amit rányomtak a dobozra, és a használatira, már concorde roadcam HD40 van.
Ha meg tudsz barátkozni a kis kijelzővel, és a fix tükör mögé bújtatható mérettel, ami szerintem nagyon jó, akkor csak ajánlani tudom.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1948) huncutka1029 válasza Kalandor (#1947) üzenetére


huncutka1029
addikt

Akkor ne habozz vedd meg, de kérdezz rá a szállítási időre! :C

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1949) Babsanyi


Babsanyi
csendes tag

Sziasztok!

Régóta szemezek ezekkel a kamerákkal, egyetlen bajom van velük, hogy szeretném a kütyük számát elfogadható szinten tartani a kocsiban. Nem a kedvenc időtöltésem állandóan le és felszerelvényezni ezeket minden parkoláskor.

Most találtam egy all-in-one cuccot:

http://www.ebay.com/itm/Car-Dash-DVR-5-Touch-Screen-GPS-Navigation-Tablet-PAD-1080p-3-Lens-Camera-GD001-/321398114732?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ad4d209ac

Mi a véleményetek? Ismeri valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.