Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) SteveBeard válasza Gépötty (#2000) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Ez is jó.... tetszik, hogy van hátsó kamerád :C

Kár, hogy a buszra nehézkes lenne felszerelni, mert akkor az én felvételemen látszana, hogy az utolsó autó nem is a sorban haladt, hanem a busz mögött kb. 50 méterre levő utcából hajtott ki.
Nem is az zavart, hogy a buszt nem engedik ki, már megszoktam, hanem a zebra sem érdekel senkit....

Steve

(#2002) ZoleeWolf válasza huncutka1029 (#1994) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Nem a kijelzőn megjelenő adat a gondom ott egyébként a dátum van nekem.
Hanem amikor visszajátszom a felvételt a lejátszóval akkor ott a google térkép résznél hibát ír ki, és alul a sebesség mérő sem megy.
Az időt beállítottam CET+1-re, és a tükör mögött van az említett kb 15 cm-es sávban.
A kártyán a GPS mappában vannak log fájlok, de ha belenézek akkor a koordinátáknál csak nullák vannak :((

(#2003) ZoleeWolf válasza Gépötty (#1987) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Na bátor voltam és vakmerő, feltettem az általad linkelt firmware-t, és....
A kamera működik :D
A GPS holnap kiderül mert már nincs kedvem ma vele szórakozni.

(#2004) Gépötty válasza SteveBeard (#2001) üzenetére


Gépötty
senior tag

Igen, jutott hátra, meg még el is adtam egyet, mert hirtelen annyi lett, de ez egy hosszú történet :D
Nem vagyok ám mindig ekkora vulgáris köcsög, biztos valami front lehetett, mert aznap mindenki idiótaként viselkedett az utakon. Szegény párom is megilletődött, pláne mert a kollégái is felkapták a fejüket, ahogy hallották az ordítást a telefonjából :DDD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2005) Gépötty válasza ZoleeWolf (#2003) üzenetére


Gépötty
senior tag

Like :)
Én nem bírnám ki, hogy ne tudjam mi az eredmény. A belsőtér-világításomat például hajnal három után fejeztem be, úgy vonszoltam be magam a lakásba, mint egy zombi. Viszont ha nem végzek vele, képes lettem volna álmomban is azt csinálni, ahogy ez rendszeresen meg is történik.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2006) ZoleeWolf válasza Gépötty (#2005) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Nem semmi vagy! :DDD
Én is türelmetlen típus vagyok de nem ennyire, holnapra is kell valamin izgulnom, és így már van min :)

(#2007) bul07


bul07
nagyúr

Vélemények erről?
K8000 Full HD1080P 2.0 Inch LCD 140 Degree Wide Angle Lens US$ 28.99

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2008) Moleman válasza bul07 (#2007) üzenetére


Moleman
addikt

G1W alá ne add, én is megszívattam magam 2 hasonló gagyival. Banggoodon pont akciós a G1W, én is múlt héten rendeltem meg, 42 dollárért ajándék.

(#2009) huncutka1029 válasza Moleman (#2008) üzenetére


huncutka1029
addikt

Igazad lehet, ebben az 5000-es árfekvésben elég sok a gagyi kamera, amit sokkal jobbnak tüntetnek fel.
De nem tudhatjuk mik a kolléga igényei. Lehet, hogy úgy választ mint én anno, ez tetszik, ha szép, biztos jó is.
Így jártam az X3000-el, szerencsére jól eladtam, és vetem helyette egy roadcam HD40-et. (mini801)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#2010) Gépötty válasza ZoleeWolf (#2006) üzenetére


Gépötty
senior tag

Na, mi a helyzet a GPS-szel?
Nálam megvan a hajnal hármas szerelés átka: már akkor mértem, hogy csak 4,9V jön ki a stab IC-ből, de nem esett jól még forrasztani kettőt, hogy kicsit 5V fölé emeljem a feszültséget. Ennek eredményeként szép lassan lemerül a kamerák aksija. Úgy 200-250km után vettem észre, hogy az első kamera újraindulgat, de estére a hátsó is elkezdett szórakozni. Szerencsére voltam olyan előrelátó, hogy hoztam egy szivargyújtós tápot, de így meg Moha bá nincs. Mindegy, valahogy túléljük, az most jobban zavar, hogy egy szúnyog miatt kitapsoltam pár gombot a billentyűzetből, és ezeket a sötétben nem is találom :W

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2011) Gépötty válasza bul07 (#2007) üzenetére


Gépötty
senior tag

Igazuk van az utánad szólóknak, nem akarod Te ezt :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2012) ZoleeWolf válasza Gépötty (#2010) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Sajnos a helyzet változatlan :((
Nem hajlandó működni :( szerintem a talpával van a gond, mert a kártyára a GPS könyvtárba rakosgatja a log fájlokat, csak a vevőről nem érkeznek az adatok bele.

A stab IC-nél lehet nem a feszkó a gond, hanem esetleg nem tud elég ampert áttolni, hacsak 500mA tud akkor az kevés lesz a töltéshez használat közben.

Na most akkor ki volt a harciasabb? Te vagy a szúnyog :DD

(#2013) Gépötty válasza ZoleeWolf (#2012) üzenetére


Gépötty
senior tag

Sajnálom :(

A 7805 bőven tud 1A-t, de az lehet, hogy a meleg miatt bekorlátozza saját magát. Majd fejlesztünk még rajta.

A szúnyog nyert :)

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2014) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok megjött ma nekem is a G1WH. Már egy hete eldöntöttem, hogy ha megjön el is adom és veszek egy action kamerát mert motorozáshoz is remekül tudnám használni. Ha esetleg van itt érdeklődő első körben ide írok. Holnap készítek teszt videót és felteszem apróra is. Geekbuyingról rendeltem Jun 9.-én ma kaptam meg. Elsőre szép képet csinál nem FAKE! Védő fóliákat rajta hagytam mivel nem tartom meg. Ha érdekel valakit keressen meg pm-ben. thx :R

[ Szerkesztve ]

(#2015) ZoleeWolf válasza Gépötty (#2013) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Na nekem semmi nem jön össze :(((
Tegnap este találtam egy itthoni forgalmazónál raktáron GPS-es tartót a kamerámhoz, még ha majdnem dupla áron is mint Kínából, de kell nekem felkiáltással rögtön megrendeltem!!!

Aztán ma jött a mail a cégtől, "sajnos a raktáron lévő eszköz rossz, nem működik" :((
Kb 2-3 hét és lesz nekik.
Visszaírtam, hogy Kínából én is megtudnám rendelni féláron, szóval köszi de így nem kell...
Kezdek lemondani a GPS-ről, már csak az eladóban bízhatok, nem úszom meg írnom kell estore-nak...

(#2016) Xantor


Xantor
tag

Sziasztok!

Édesapám szeretne venni egy autós kamerát, de sajnos nincsenek tapasztalatok ez ügyben, ezért gondoltam, hogy biztos van ennek is egy topic-ja... :DDD

Röviden és tömören: A lényeg, hogy 8.000Ft-ot (+pár ezres szerintem nem akadály) szánna rá magára a készülékre (+8k a memóriakártya (32GB)) és gondoltam, hogy akkor már kikérdezem a véleményeteket, hogy honnan és milyet volna érdemes venni, illetve, hogy melyik volna a legideálisabb számára. Szeretnek utazni, ezért is volna elsősorban lényeges a kamera, hogy ha bármi történik, akkor legyen bizonyíték. Milyen felvevési minőség mondható elegendőnek, illetve órára levetítve hány GB adatot rögzít átlagosan egy készülék?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#2017) Moleman válasza Xantor (#2016) üzenetére


Moleman
addikt

G1W, itt 42 dollár most. Ez alatt mind sokkal rosszabb minőségű (többnyire értékelhetetlen). 32 gigás kártyáért pedig ne adj 8000 ft-ot, itt kevesebb mint felébe kerül, megbízható bolt.

(#2018) Xantor válasza Moleman (#2017) üzenetére


Xantor
tag

Fontos volna, hogy minden megkapható legyen magyarban (vagy akár legyen valakinek ilyenje eladó) vagy legyen olyan személy, aki segítségével megoldható volna a lerendelés. :)

Körülbelül 1 óra adat mennyit foglal a G1W esetén?

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#2019) Moleman válasza Xantor (#2018) üzenetére


Moleman
addikt

1080p-ben 12 Mbps az adatfolyam, tehát elméletileg kb 5 gigát foglal egy óra, gyakorlatilag nem tudom, még nem jött meg az enyém.
Itthon is megkaphatod, Concorde HD30 néven, cserébe 9500 helyett 20 ezer ft-ba kerül. :) Megéri rendelni.

(#2020) bul07 válasza Moleman (#2017) üzenetére


bul07
nagyúr

Memória kártyában inkább ezt vegye
TRANSCEND 45MB 32GB 32G GB MICRO SDHC PREMIUM CLASS 10 300X UHS-I U1 MICRO SD AU $18.39 ( 3,888 HUF)
Ugyan az az eladó csak másik neve

ebay-es link igaz drágább , de többen ettől az eladótól vették

És még valami
Nem írta hogy külföldi rendelés játszik e
De nem gond ha nem járatos benne van aki segít, Winner_hun-t kell keresni , itt a hirdetése mindent leír

(#2018) Xantor

HOPPÁ :DDD
Pont feljebb van egy itteni eladó , ez a hozzászólás (#2014) ΩМΞGΔЯΞD , kérdez rá és ha minden jó egyezettek meg , ez a kamera

Memóriakártyára meg ott van akit írtam szívesen segít

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2021) TaaT válasza bul07 (#2020) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk az a G1WH majdnem a duplája a 8000ft-os keretnek, és a gari ugyanúgy Kínába szól. :)

Más.

Ezt most láttam, fake G1W, teljesen korrekt nappali képpel. Hátsó szélvédőbe simán elférne ez a minőség (bár szerintem sok embernek elsőbe is), főleg valami 6000ft-os áron. [link]

Give them hell Ukraine!

(#2022) bul07 válasza TaaT (#2021) üzenetére


bul07
nagyúr

Ő említette meg hogy van e valakinek itt eladó, és G1W és e között 2000Ft különbség van(ebay-es eladónál)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2023) TaaT válasza bul07 (#2022) üzenetére


TaaT
veterán

Ha belefér a keretbe akkor hajrá (ahogy látom a 8000ft-os limit nem fix) :)

Give them hell Ukraine!

(#2024) ЯΞD válasza TaaT (#2021) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Miből következtette ki, hogy fake? Abból, hogy cl4-es kártyára rögzített?

(#2025) -Mike-


-Mike-
addikt

Van itt olyan, aki gopro-t használ dashcam-ként?

(#2026) Xantor


Xantor
tag

Sajnos a G1W(H) nem férne bele a keretbe, esetleg volna-e valami ami tényleg 8.000Ft körül kapható? :DDD

[ Szerkesztve ]

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#2027) TaaT válasza ЯΞD (#2024) üzenetére


TaaT
veterán

Az első ami feltűnik a data stamp, nem ott van és nem olyan mint az original-on, a másik a kép, egyből meg lehet mondani hogy más hardver van benne. De annyira nem is rossz.

Ellenben itt ágy másik fajta fake G1W :o [link]

Give them hell Ukraine!

(#2028) bul07 válasza Xantor (#2026) üzenetére


bul07
nagyúr

G1W-nál ne nagyon add lejjebb, és nem is a nappali felvétel miatt, mert kisebb árkategóriában is elfogható minőséget produkálnak napaliba, viszont az éjszakai felvétel ami meghatározza menyire is jó egy DVR

Néz végig pár teszt videót, G1W éjszaka

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2029) Xantor válasza bul07 (#2028) üzenetére


Xantor
tag

Végig néztem jó néhányat, mondhatni, hogy káprázatos, meg minden, de sajnos nem fér bele apámnak.

Annyira nem fontos az éjszakai felvétel egyébként, hisz ha utaznak, akkor úgyis leginkább napközben teszik azt. :)

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#2030) vviktor1 válasza ЯΞD (#2014) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Hát... ha előbb írod nem ebayez(tet)ek, simán átveszem, de mostmár lassan itt az enyém is, 10.-én lett megrendelve. De lesz itt rá huncut azt hiszem, sok sikert ! Am. én is motorozgatok, majd fabrikálok neki tartót rá, csak esőt ne kapjak (ne kapjon)

[ Szerkesztve ]

Ne dudálj, küzdj !

(#2031) bul07 válasza Xantor (#2029) üzenetére


bul07
nagyúr

Most nyáron de télen már 4-kor sötétedik

Esetleg a K6000, majd itt a többiek esetleg linkelnek eladót hozzá(én azt nem vállalom be)
Vagy K2000
Bár ezekkel kompromisszumot kell kötni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2032) Gépötty válasza TaaT (#2021) üzenetére


Gépötty
senior tag

Jaja, nekem van hátul fake G1W-m, és teljesen használható képe van. Ettől független a szaros nyomába sem ér az LS650W-nek (ami ugyanaz mint a G1W, G1WH).
Éjszaka még átgondolom, hogy akarok-e még beletolni egy keveset, hogy vegyek inkább egy mini0803-at. Ha igen, felajánlom 8000 Ft-os kamerának, még 32GB kártya is van benne :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2033) Gépötty válasza ZoleeWolf (#2015) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nyugi, mindig megvannak a körök, amiket muszáj lefutni.
Nekem ma megdöglött a navim, amit ötödszörre használtam a két éve alatt, mióta nálam van...
Törődj bele, ilyen az élet.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2034) bajvan2


bajvan2
tag

Évekig nem szántam rá magam egy kamerára, mert hirtelen mindig a smarty cuccokba "futottam" mint "minőségi" etalon.
Annyira nem vágom a műszaki dolgokat, így had kérdezzem meg, jól látom, hogy ezek igazából 60-70 ezerért minden tekintetben nagyságrendekkel gyengébb kamerák, mint amiket ezen topikba is emlegetni szokás 40-100 dolláros nagyságrendben?

(#2036) Gépötty válasza Kalandor (#2035) üzenetére


Gépötty
senior tag

Megnéztem, nálam egy ötperces felvétel 450-500MB. A 32GB-os (29,8GB) kártyán most éppen 297 felvétel van, természetesen egy csomó nincs öt perc hosszú.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2038) havri1 válasza Kalandor (#2037) üzenetére


havri1
félisten

Az reális méret, nekem is ekkora fileokat csinál a g1wh.

havri

(#2039) Gépötty válasza havri1 (#2038) üzenetére


Gépötty
senior tag

Most nézem, egy ötperces videó képes 600+ MB méretű is lenni. Nappali felvételekből ami 428MB, az még csak négy és fél perc hosszú.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2040) TaaT


TaaT
veterán

Átcsomagolt G1W jó árban :U [link] [link]

Give them hell Ukraine!

(#2041) bul07


bul07
nagyúr

Ha valaki akar egy olcsó DVR-t a hátsó ablakra , akár úgy hogy szétszedi és beépíti
Car DVR Camera 6 IR LED 90 US$ 16.39

Esetleg van ilyen is, bár

1.8 Inch 1.5 Inch LY808A US$ 15.99 (kuponnal US$13.59 )
Ehhez pár videó [link], [link]

Sőt még van kupon is amivel -15% BG8888

G1W US$41.99 és ebből -15% US$35.69
Egy két szaki aki biztosan meg tudja állapítani hogy eredetei nézzen már rá mert ha eredeti akkor gyorsan rendelni kell

Amúgy itt vannak az akciós dolgok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2042) TaaT válasza bul07 (#2041) üzenetére


TaaT
veterán

A 2. link nekem G1WH, gondolom ez akart volna lenni :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#2043) bul07 válasza TaaT (#2042) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen az akart lenni :DDD , csak rossz lapról másoltam ki
Tehát erre gondoltam, US$ 15.99 (kuponnal US$13.59 )

És ezért volt megnyitva a G1WH, kuponnal $46.69 , Coupon: f54ded

És még valami az elsőhöz is van kupon, d97372 , $15.39 jön ki kuponnal

Sőt a fő akció linkjét is eltoltam mert egy al menüt linkeltem , ez a teljes akciós lista

Szerinted eredeti a G1W?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2044) Moleman válasza bul07 (#2041) üzenetére


Moleman
addikt

Én múlt héten vettem, remélem eredeti. Viszont nem hiszem, hogy lehet kuponozni az eleve akciós termékeket, nekem nem hagyta. :)

(#2045) Moleman válasza Moleman (#2044) üzenetére


Moleman
addikt

A G1WH-t viszont bánom, megért volna 5.5 dollárral többet az a plusz 20 fok látószög. :) Bár ha szűknek találom majd a G1W-t (remélem jövő héten már megjön, 3 napja továbbították Svédországból), lehet, hogy rendelek egy ilyet is, ha még akkor is akciós lesz. A CPL és/vagy UV szűrőhöz majd más átalakító kell, mert nagyobbnak tűnik a lencse körüli műanyag átmérője, de az már filléres tétel.

(#2046) bul07 válasza Moleman (#2045) üzenetére


bul07
nagyúr

Simán működik rá a kupon , kipróbáltam már akkor is , de itt a kép

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2047) TaaT válasza bul07 (#2043) üzenetére


TaaT
veterán

"Szerinted eredeti a G1W?"

Nehéz megmondani, nagyon közel vannak a fake és original kamerák árai.

Give them hell Ukraine!

(#2048) Gépötty válasza Moleman (#2045) üzenetére


Gépötty
senior tag

A polárszűrő jó találmány, csak van egy nagy hátránya: csökkenti a szenzorra jutó fény mennyiségét.
Amit a fényképezőgépemhez használok, az legalább egy fényértéket ront, ez pedig nem kevés. Tanácsos lesz úgy rögzíteni, hogy este csak le kelljen kapni, különben többet árt mint használ majd. Még jobb olyan helyre rögzíteni a kamerát, ahol a legkisebb a tükröződés.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2049) Gépötty válasza TaaT (#2040) üzenetére


Gépötty
senior tag

Jó óccsó :)
És még külön kérnek egységet a GPS-vevőért. Meg is érdemli, aki megveszi.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2050) havri1 válasza Gépötty (#2049) üzenetére


havri1
félisten

Az a baj, hogy aki itt vásárol, annak nagy valószínűséggel halvány lila fingja sincs, valójában ez mennyiben kerül.

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.