Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) havri1 válasza cigam (#1149) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!
Ez tetszik, teljesen jó:)

havri

(#1152) gabx76 válasza cigam (#1149) üzenetére


gabx76
senior tag

Hmmm hmmm hmmm...

(Ez most egy ritka értelmes hozzászólás lett, de értitek... :) )

[ Szerkesztve ]

(#1153) havri1 válasza gabx76 (#1152) üzenetére


havri1
félisten

Szólj, ha megrendelted :DDD

havri

(#1154) gabx76 válasza havri1 (#1153) üzenetére


gabx76
senior tag

Egyelőre biztos nem (előbb rendbe rakatom a futóművet tavasszal), de elmentettem magamnak. Köszi a tippet! :R

Más:
A ebay-es eladó srác hajlandó cserélni a kamerát, sőt kaphatok full refundot is, ha visszaküldöm, avagy ad 6 USD kompenzációt és megtartom. (Hajlok ez utóbbi felé, mert nem nagy gond, ráadásul könnyen javítható. Kínába meg nem olcsó a posta aztán várhatok megint minimum egy, de inkább két hónapot, mire kamerám lesz.)

[ Szerkesztve ]

(#1155) havri1 válasza gabx76 (#1154) üzenetére


havri1
félisten

Én szerintem rendelek egyet, de még alszom rá párat, nem sürgős a dolog. De tetszik!
Mondjuk kicsit macerás mindig elovenni a telefont, stb, de szokás kérdése.
Úgy szeretném kivitelezni, hogy a kamera tapellatasat bevinni a műszerfalra, hogy ne szívja le az akksit.

A G1W - d meg szerintem is így a legjobb, és leggyorsabb. Főleg ha teljesen javítható..

havri

(#1156) havri1


havri1
félisten

Több kérdés felmerült bennem ezzel a kamerával kapcsolatban.
A teszt videó nem ez a példány, tehát nem mérvadó, max kb :)
Az ebayen lévőt pl hogy tudom a furatba beletenni? Mert ha megvan a furat a műanyagba, ezt bele kéne pattintani , na de ahoz a kábelt le kéne venni először :D
A kábelt valahol oldani lehet? Nekem nem úgy tűnik a képről..Mennyire vízálló..?
Lökhárítóba tervezem, de akkor az egész fekete doboz a lökhárító belső részén van? Víz, kosz, sár..?
:F

havri

(#1157) rover45


rover45
senior tag

Nézegettem videókat a Mobius-ról. Csak az a bajom vele, hogy menet közben nem lehet kivenni a többi jármű rendszámát.
Túl nagyok az igényeim? :B

(#1158) Iburidu


Iburidu
csendes tag

Fú, az elmúlt 2-2.5 órám olvasással telt, de megérte. Megnéztem a videóitokat, véleményeiteket. Mindezek alapján úgy döntöttem, hogy rápróbálok G1WH-ra a 32-es TRANSCEND memóriakártyával. Remélem nem bánom meg :D

Ez győzött meg: http://www.youtube.com/watch?v=9-GT48jKzvc

Amúgy nincs benne 5-ös sensor, az valami kamu. Utána olvastam pár fórumon és mindenhol írták, hogy csak elírás. Csak a látószög nagyobb.

(#1159) Iburidu válasza Iburidu (#1158) üzenetére


Iburidu
csendes tag

megrendelve :)

(#1160) pernyepandur


pernyepandur
újonc

Sziasztok!

Az alábbi kameráról mi a véleményetek?

http://www.ebay.de/itm/NEW-G2W-FULL-HD-1080P-3-0-LCD-Car-DVR-Dash-Cam-Video-Kamera-Rekorder-G-Sensor-/251417707985?pt=Auto_TFT_Monitore&hash=item3a89a9c5d1

(#1161) bul07 válasza pernyepandur (#1160) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezt jól elemezd ki
G1W vs G2W vs DOD LS300W Night driving test

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1162) alphamoon


alphamoon
csendes tag

Sziasztok !
Sokan dicsérik a G1W-t.
Tudna valaki adni egy ebay-s eladót aki az eredetit forgalmazza, és vásárolt már tőle!
Köszönöm!

(#1163) Iburidu válasza alphamoon (#1162) üzenetére


Iburidu
csendes tag

Itt van.

[link]

(#1164) alphamoon válasza Iburidu (#1163) üzenetére


alphamoon
csendes tag

Köszönöm!!!

(#1165) pernyepandur válasza bul07 (#1161) üzenetére


pernyepandur
újonc

Köszi az infót!

Sok tesztet végig néztem már de ezt pont nem. Ezen tökéletesen látszik a lényegi különbség a kamerák között. DOD LS300W a legjobb csak az ára is a legjobb! ;) G1W egy kicsit rosszabb de még így is nagyon szép képet produkál, a G2W pedig a leggyengébb. Szinte az egész fórum hozzászólásait végigböngésztem, megnéztem a készülékeket amelyekről beszélgettetek amiket ajánlottatok mert mikor belevágtam a neten a keresésbe csak fogtam a fejem hogy mekkora választék van. Ja és készülék és készülék között is milyen különbségek vannak. Az elsődleges szempont nekem az éjszakai felvétel képminősége és ebből a szempontból a DOD LS300W a nyerő. Nézegetem még a DOD LS400W-t tudásban szinte ugyanaz mint a 300W csak egy pár grammal nehezebb. Az hogy a belsejében mit változtattak nem tudom. Árban is 10-20 Euroval kevesebb. Megpróbálok feltenni képet a két gépről és a paramétereikről.

(#1166) pernyepandur


pernyepandur
újonc

[L:/dl/upc/2014-01/20/479756_gbcfhstenzvyef41_ls300w_kep.jpg](IMG:/dl/upc/2014-01/20/479756_gbcfhstenzvyef41_ls300w_kep.thumb.jpg)(/IMG)[/L]LS300W

[ Szerkesztve ]

(#1167) pernyepandur


pernyepandur
újonc

LS400W

(#1168) Iburidu válasza pernyepandur (#1165) üzenetére


Iburidu
csendes tag

Csak árban jóval húzósabb, mint a g1w. GPS nincs is benne? Nem láttam a leírásban. Ár-érték arányban messze alul marad.

(#1169) aronpapa válasza bul07 (#1114) üzenetére


aronpapa
tag

Nem tudod véletlenül, vízálló ez a kamera?
Bringára venném, ott meg azért kaphat vizet ...

(#1170) lazac_ válasza aronpapa (#1169) üzenetére


lazac_
tag

Nem vízálló, és egyelőre vízálló tokot sem kapni hozzá (előrendelni lehetne a joovuu.com-ról, ha nem lenne lehalva az oldaluk, kb. 7e forint, de ki tudja, mikor lesz belőle valami).
Ilyesmi lesz.

(#1171) lazac_ válasza lazac_ (#1170) üzenetére


lazac_
tag

Egyetlen valamirevaló esemény, mióta megvan a kamera. (kop-kop-kop)
Itt pont nem baj, hogy nem látszik a rendszám.

[ Szerkesztve ]

(#1172) kiskacz


kiskacz
senior tag

Bevallom őszintén idő hiányában PONT EBBEN a topicban nem mélyültem el, de sokat olvastam. :K

Menetrögzítő kamera vásárlás előtt állok, de nem igazán találtam sok tesztet :) .. tudom, hogy mindenkinél más a megfelelő, de mégis - vannak ajánlott típusok?

- Overmax 04-ról van tapasztalat? (egyedül ez a típus van a környezetemben...)

Köszi!

Huawei Mate 8

(#1173) bul07 válasza lazac_ (#1171) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem lett volna jó ha elkapod
Múlt évben a tesóm kettőt is elütött, egyet egy 15fős kisbusszal 550E Ft kár , egy másikat meg édesapám kocsijával(mentek a szerelőhöz a saját kocsijáért) 150e Ft-os kár, ebben minden volt ez elejét újjá kellet építeni, hűtő motorháztető lökhárító mindent a motor ép nem sérült

Nem is kockáztatott mikkor vett egy 5éves autót vadkár biztosítás lett kötve rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1174) aronpapa válasza kiskacz (#1172) üzenetére


aronpapa
tag

Személyes tapasztalat nincs, de teszt van: Overmax OV-CAM-04

(#1175) aronpapa válasza lazac_ (#1170) üzenetére


aronpapa
tag

Köszi.

(#1176) kiskacz válasza aronpapa (#1174) üzenetére


kiskacz
senior tag

Köszönöm!!!!

Pont ezt a cikket én is megtaláltam, amikor rákerestem a típusra, de a többi készülék - esetleg egy 10,000 -essel feljebbi kategóriáról... (annyi még beleférne..) - hiányzik...
- belföldön szeretném megvenni, de nem vagyok biztos abban, hogy ez a típus kell nekem.

+1* köszi!

Huawei Mate 8

(#1177) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Nos rendeltem egy ocó G1Wt. [link]

vszeg ez a "gyengébb" G1W azaz nem NT96650el van szerelve... meglátjuk. Majd beszámolok róla. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1178) TaaT válasza Dare2Live (#1177) üzenetére


TaaT
veterán

Ha ilyen lesz a képe akkor nem igazán volt jó ötlet azon a 3500ft-on spórolni.[link]

Give them hell Ukraine!

(#1179) Dare2Live válasza TaaT (#1178) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Abban reménykedek, hogy top rated seller + ha ilyen lesz amit linkeltél akkor nyilik 50+db case ami alapján 90% jön vissza a pénz.

btw ebay, kína imo sosincs garancia. [link] Ők korábban (estore009, totodealhk) NT96650t árultak mindenki őket javasolta ott a leírásban, hogy NT96650 és mégsem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#1180) TaaT válasza Dare2Live (#1179) üzenetére


TaaT
veterán

estore is hibázhat, főleg hogy 52$-t fizetett érte az ember, ami a rendesnek az ára.

Give them hell Ukraine!

(#1181) havri1 válasza Dare2Live (#1179) üzenetére


havri1
félisten

Miért, kapott valaki tőle hamisítványt?

havri

(#1182) TaaT válasza havri1 (#1181) üzenetére


TaaT
veterán

A linken valaki azt állítja. "Aww, I got that orange box too!!! But I bought it from estore009 on ebay (for $52)."

Give them hell Ukraine!

(#1183) Smuky23


Smuky23
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy autós kamerát, de kicsit lusta vagyok vissza olvasgatni. Melyik kamera a legjobb választás max 15ezer jó magyar Ft-èrt. Fixen rögzítenèm, GPS nem fontos!
E-bay linket is elfogadok.
Előre is köszönöm mindenkinek!

Üdv.

(#1184) gabx76 válasza TaaT (#1182) üzenetére


gabx76
senior tag

Az enyém is narancs dobozos, de NT96650 van benne. Tudom, mert szétszedtem, bár nem önszántamból.
Tuti nem fake, ráadásul ebben már le van csavarozva az optika ragasztás helyett. Szóval a doboz nem mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#1185) bul07 válasza Smuky23 (#1183) üzenetére


bul07
nagyúr

G1W ezt többen is használják innen és ettől az eladótól is vették
Keres rá a keresővel és teszt videókat is találsz
Utolsó hozzászólások is erről a típusról szólnak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1186) TaaT válasza gabx76 (#1184) üzenetére


TaaT
veterán

Fura, én még szürkés dobozban kaptam. Mármint az a fura hogy így összekeverték, a régi kameráknál a dobozról meg lehetett mondani melyik a fake.

Give them hell Ukraine!

(#1187) Smuky23 válasza bul07 (#1185) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Köszi szépen! Utána nézek és majd írok mire jutottam.

(#1188) gabx76 válasza TaaT (#1186) üzenetére


gabx76
senior tag

Valószínűleg mindkét doboz lehet eredeti:
Itt egy narancs kicsomagolása (Ilyet kaptam én is)
Gondolom neked pedig ilyen van.

Azt tudom elképzelni, hogy eredeti szándék szerint nem ugyanarra a piacra szánták, vagy nem ugyanabban a gyárban rakják össze.
A fake talán azért lehetett pont narancs színűben, mert a dobozhoz könnyebb hozzájutni, vagy egyszerűbb hamisítani.

(#1189) schumy1


schumy1
aktív tag

Belefutottam egy hamis G1W-be ami szintén narancs dobozban volt, de korrekt volt az eladó és visszaadta a pénzt. Nem külföldről lett véve.
Ami rögtön feltűnt benne hogy 2 AV volt egymás mellett, de adtam neki egy esélyt. Sajnos mikor láttam hogy avi-ban rögzít és mpeg-be akkor hívtam is a srácot, hogy fake.

(#1190) havri1 válasza schumy1 (#1189) üzenetére


havri1
félisten

Hol vetted? Ugye nem itt PH-n?

[ Szerkesztve ]

havri

(#1191) Smuky23


Smuky23
csendes tag

Esetleg Magyarországról tudna valaki kamerát amit érdemes megrendelni?

(#1192) schumy1 válasza havri1 (#1190) üzenetére


schumy1
aktív tag

De itt.

(#1193) passatgt


passatgt
aktív tag

Tudnátok ajánlani olyan DVR-t, amin nincs kijelző? Dvd-s fejegység van a kocsiban és van rajta videó bemenet. Olcsóbb kateógirából, csak ne mjpeg-be vegyen fel.

(#1194) TaaT válasza passatgt (#1193) üzenetére


TaaT
veterán

A legtöbb (hanem az összes) kijelzős dvr-en kikapcsolható a kijelző.

Give them hell Ukraine!

(#1195) gabx76 válasza passatgt (#1193) üzenetére


gabx76
senior tag

Mobius Action Cam-nek nincs kijelzője, viszont az relatív, hogy olcsó-e.

(#1196) passatgt válasza TaaT (#1194) üzenetére


passatgt
aktív tag

Igazából a méret miatt gondoltam, hogy kijelző nélkül biztos kisebb, elférjen a tükör mögött és ne látszódjon

(#1197) TaaT válasza passatgt (#1196) üzenetére


TaaT
veterán

Nem mindegyik cam-ra raknak navi méretű kijelzőt :) [link] [link]

Give them hell Ukraine!

(#1198) _Petya_ válasza passatgt (#1196) üzenetére


_Petya_
őstag

Valami ilyesmi esetleg? [link]

De ha már itt vagyok, akkor én is kérdezek, szerinetek mennyire jó ötlet egy ilyen kamerát a szélvédő jobb alsó sarkába elhelyezni? Nálam pl pont kilátna a rendszám matrica és a szélvédő széle között, ráadásul ott az ablaktörlő is töröl. Szerintetek ez a kamera tudna onnan használható felvételt készíteni? Pont eltakarná a kamerát a rendszám matrica, így kintről, szemből alig látszana.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#1199) havri1


havri1
félisten

Vicc :

http://auto-kamerat.com/

:W

havri

(#1200) bul07 válasza havri1 (#1199) üzenetére


bul07
nagyúr

De durva :D
Komolyan egy cipős doboz neki a fekete doboz
Komolytalan az egész

Kamu címre le kellene adni pár rendelést ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.