Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Winner_hun válasza Kekebatta (#1550) üzenetére


Winner_hun
félisten

2-ő = kettő-ő

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1552) Tegla80 válasza Winner_hun (#1551) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem nem jó az 1N-leted
mert a 2-ő az nem lehet egyenlő kettő-ő vel,mivel az 1 ő-vel kevesebb és csak a 2ben 1eznek meg.
de majdnem ..... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#1553) Moleman


Moleman
addikt

Vannak már G10W videók, igaz még csak nappali: [1] [2].

(#1550) Kekebatta
Nagyon jó képe van tényleg, bár nekem kérdéses, hogy megéri-e a kétszeres felárat a G1W és társaihoz képest.

(#1554) bul07 válasza Kekebatta (#1550) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha nemzetközi kamionos vagy figyelj ara hogy Ausztriában vagy Németországban(nem tudom pontosan) nem megengedett a ment rögzítő kamera, és lehet büntetnek is érte
Olvas utána

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1555) Rick4 válasza bul07 (#1554) üzenetére


Rick4
félisten

Jogos, ezzel vigyázni kell. Német ajkú területen érvényes, csakúgy, mint a navigációban a rendőrös poi-k.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1556) widi válasza Kekebatta (#1550) üzenetére


widi
tag

Látom Kapuváron is jártál :)

(#1557) huncutka1029


huncutka1029
addikt

Ma megtapasztaltam, mire is jó a kamera,
És megértettem, miért nem elég a VGA felbontás.
Egy baromarcú kijött elém az alárendelt útról, szerencsére meg tudtam állni,.
a felvételen nem látszik sem a rendszám, sem a köcsög, amikor beint nekem, miután rádudáltam.
19:01:25 nél jön ki elém, pedig jól belátható a kereszteződés.
itt a "némított videó"
Nem véletlenül vettem le a hangot róla :B
És néhány kép:

Szóval a 220voltnál már megrendeltem egy concorde roadcam HD40-et,(mivel ez az X3000 elkelt már, csak addig nálam van, míg nem jön meg a másik) de két héten belül ígérik hogy készleten lesz, addig vissza tudom mondani, ha ajánlotok jobbat, GPS-vevővel.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1558) Moleman válasza huncutka1029 (#1557) üzenetére


Moleman
addikt

HRZ-898, nem? Megállítva látszik. A típus is stimmel.
Az arcát viszont 40 ezres kamerával se látnád, anélkül meg sajnos nem lehet felnyomni az ilyen idiótákat.

(#1559) TaaT válasza huncutka1029 (#1557) üzenetére


TaaT
veterán

A szuzukisnak kb pont a Boszlopának a holtterében voltatok. :) De ez nem változtat a felelősségén.

Give them hell Ukraine!

(#1560) huncutka1029 válasza TaaT (#1559) üzenetére


huncutka1029
addikt

az utca végén, a tábla előtt (ez egy Y kereszteződés) van kb 30 méter, amíg belátható mindkét utca, a sarok tulajdonképpen egy nagy parkoló. Nem lehet úgy kijönni, hogy ne lásd mi jön balról. Én is járok sokat ezen az úton.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1561) huncutka1029 válasza Moleman (#1558) üzenetére


huncutka1029
addikt

félelmetes vagy ! :-)

Egyébként stimm, be is ordítottam a rendszámot, ezért is van levéve a hang, meg amit ezután mondtam, amikor beintett.... ;]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1562) TaaT válasza huncutka1029 (#1560) üzenetére


TaaT
veterán

"Nem lehet úgy kijönni, hogy ne lásd mi jön balról."

Aszem megvolt az élő ellenpélda :)

De az is lehet hogy szét se nézett, az öreg papikák/mamikák szoktak bringával ugyanígy kihajtani elém, majd az autós figyel elképzeléssel. :)

Give them hell Ukraine!

(#1563) Rick4 válasza TaaT (#1559) üzenetére


Rick4
félisten

A szuzukisnak kb pont a Boszlopának a holtterében voltatok... Akkor amikor már kifordult az útra. Viszont amikor elsőbbséget kellett volna adni, akkor tökéletesen látható volt a bekamerázott autó. És ez változtat igazán a felelősségén.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1564) huncutka1029 válasza Rick4 (#1563) üzenetére


huncutka1029
addikt

most nézem a GPS logger képén, egy sarokkal odébb jelzett.( a felvétel végpontjának pozíciója)
A Bajza utcánál mutatja a pozíciót, de egy sarokkal visszább volt az accident..
A + - jel melletti "bermuda háromszög" a kettő közti terület, egy parkoló, ami tök üres.

2G-vel lasultam ;] Azért örülök, hogy nem zúzta le a kocsimat!

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1565) bul07


bul07
nagyúr

Azért az utasokat is megéri ilyenkor megfigyelni, meg azt is hogy az öv mire is való
Hátsó üléssoron lévő mama majd kitörte a sofőr ülést(nem volt bekötve) így is hogy nem volt csattanás (szerencsére)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1566) Kekebatta válasza bul07 (#1554) üzenetére


Kekebatta
tag

Köszönöm, én Ausztriába járok csak nyugati irányba.
Ott általában leveszem, vagy megfordítom.
A keleti irányban meg csak jó ha látják az ablakban, mert még a kocsit is elkerülik, nem hogy megnézzék mit lehetne meglovasítani a járműről. :C
Azért köszi! :R

(#1567) Rick4 válasza huncutka1029 (#1564) üzenetére


Rick4
félisten

Az enyém pontos volt, bár én a tükör felfogatója elé raktam fel, ott csak az üveg volt fölötte, és zavarni se zavart senkit. Meg is volt rendzserint 1 perc alatt a pozíció. Aztán már a pontosság más kérdés. Én regeltem miatta egy orosz oldalra, ahonnan lehúztam egy csomó FW-t hozzá. Fel is pakoltam egyet, azóta neoline-t ír ki indításkor. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1568) Rick4


Rick4
félisten

A mediamarkt elég korrekten áll a dolgokhoz, azon túl, hogy 19900-ért kihozták házhoz a kamerát, jeleztem nekik, hogy a jobb széle homályos a felvételnek, hamarosan küldik a cserekészüléket, egyúttal el is viszik ezt, egy métert sem kell mennem. Ha azt mondom, hogy 12 a gari nélküli változat, ezért meg 20-at fizettem, szerintem jól jártam.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1569) havri1 válasza Rick4 (#1568) üzenetére


havri1
félisten

Őszinte leszek, ha nem mondod, észre se veszem, hogy homályos.
Lehet enyém is ilyen, ennyire nem analizáltam:-)
Ha azt számoljuk, hogy a g1wh 14k körül van, erre jönne az áfa meg a vám, nem is olyan rossz vétel, főleg hogy 2 nap alatt megvan.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1570) Rick4 válasza havri1 (#1569) üzenetére


Rick4
félisten

Nem is a beszerzési árral van gond, hanem egy jó minőségű termék termék életében azért elég sok az egy éve, nyáron 60+°C, télen -15°C, az akksi nem tudom, meddig bírja... És akkor nem beszéltem ezekről, ahol a Q.C. azért nem áll a helyzet magaslatán, simán kiengednek olyan cuccot, amit nem szabadna, visszaküldeni lehet, de mennyibe is fog állni akár csak egy visszaküldés után is?

Lehet egyesek másképp gondolják, mert keveset autóznak, de én havi 6-8 ezret megyek, szóval van, hogy egy nap 15-16 órát megy a kamera, van használva rendesen, és mivel pont azért vettem, hogy a megfelelő alkalommal az én igazamat támassza alá, az nem tuti, hogy probléma esetén küldözgetem, és oda is fél hónap, vissza is fél hónap... Szóval nálam annyira pici volt a két összeg között a különbség, hogy nem vacilláltam.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1571) TaaT válasza Rick4 (#1570) üzenetére


TaaT
veterán

Neked megéri a magasabb ár által nyújtott plusz szolgáltatások, de a legtöbb embernek mondjuk nem. :)

Give them hell Ukraine!

(#1572) Rick4 válasza TaaT (#1571) üzenetére


Rick4
félisten

Mondjuk én mással is így vagyok, inkább megveszem a cuccokat az üzletből, újonnan, garanciával, és nincs gondom.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1573) Gépötty


Gépötty
senior tag

Sziasztok!
De kár, hogy csak ma találtam rá erre a topikra...
Techmoan tesztje miatt már rég fájt a fogam egy G1W-re. Ma érkezett meg. Utólag már épp szégyelltem magam a szarrágásomért, hogy sikerült egy fake verziót beszereznem, hisz nagyságrendileg hét Dollárral volt olcsóbb, mintha az estore009-ből rendeltem volna, de aztán most olvasom, hogy valaki hozzám hasonlóan járt, és pont velük. Hozzá kell tennem a saját védelmemben, hogy az én eladóm minősítése magasabb, így lett szempont a megspórolható kétezer. A lényeg, hogy azért vettem $50+ értékű kamerát, mert a leírásban benne volt, hogy az új chipsettel szerelt, 2013-as modell.
Ehhez képest AVI-ban rögzít, szerintem interpolál, a képénél pedig már csak a hangja rosszabb. Ennek ellenére hátra még megtartanám, ha nem állna meg menet közben. Ilyenkor elmúlik a kép a kijelzőről, villan kettőt, majd megint van műsor. Eközben villog a felvétel jele, de a kártyára nem kerül semmi - egy kivétellel, amikor a felvételből kimaradt egy rész, de később bepótolta :)
Természetesen már írtam az eladónak, csak a Nap nem kelt még fel odaát.
Figyeljetek oda, mit vesztek.

Érdekesség (szerk): az első, amkor gyanút fogtam, az kicsomagolás közben volt: két AV-out aljzat van a cucc tetején. Ami Techmoan videójában van, azon az egyik nem is lyukas, máshol a GPS vevőjének tartják fenn. Nem próbáltam, hogy működik-e, de mindkettőben van csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1574) Rick4 válasza Gépötty (#1573) üzenetére


Rick4
félisten

Kár érte, de ha a kamera tulajdonságai nem fedik a valóságot, visszajár a pénz, plusz fizesse csak az eladó a visszautat, vagy küldjön új kamerát... De ez tényleg nem jó semmire, szemben álló autó rendszáma olvashatatlan.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1575) TaaT válasza Gépötty (#1573) üzenetére


TaaT
veterán

"Figyeljetek oda, mit vesztek."

Nem véletlenül került be az első hozzászólásba anno. :K

"- Ezen kamerák sokszor egyforma burkolata alatt rendkívül sokféle hardver létezik, nem ritka
hogy ugyanazt a kamerát megvehetjük 640x480-at digitálisan felnagyított (interpolált)
pocsék képminőséggel és megvehetjük rendes 720p-s képminőséggel. A 2 verzió között többszörös
árkülönbség is lehet."

Give them hell Ukraine!

(#1576) huncutka1029


huncutka1029
addikt

a 220volt szerint 13-án érkezik meg a gyártótol a concorde roadcam HD40, amit 12 napja rendeltem tőlük.
Remélem megéri a várakozást. :B
Majd beszámolok, és teszek fel teszt videókat, mert nem nagyon van youtube-on sem.
Ha nem válik be, vagy nem tetszik akkor visszaküldöm nekik 8 napon belül, és veszek estore009-től egy G10W-t vagy G1WH-t.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1577) Gépötty


Gépötty
senior tag

És látod: hiába vagy körültekintő, még akkor is belefuthatsz.
Válaszolt az eladó:
"Dear Buyer,
Thanks for your video.
We will contact the factory tomorrow and reply you shortly.
Hope your kind patience and understanding.
Best regards,
Judy"
Pésönszöm, meg andesztendingem van bőven, úgyhogy pihentetek.
Addig is, míg rendeződik a dolog, vennék másikat. Ehhez hagy kérjek a tapasztaltabb kollégáktól segítséget. Hajnalban minden, G1W-t tartalmazó hozzászólást kilistáztam-elolvastam, és soknál az ezekhez kapcsolódóakat is végigböngésztem, és nekem úgy jött le, mintha a G1W-t már kicsit átlépte volna a technika. Tulajdonképpen untig elég lenne az, amit Techmoan tesztvideóiban láttam, de ha tudtok olyat, ami ésszerű kereteken belül kerül csak többe, de ezért az árért jóval többet ad, akkor rendelnék olyat. Persze azt a véleményt is elfogadom, hogy maradjak ennél, és itt gondolok például a G10W okozta csalódásra, de a G1WH képe sem látványosan jobb. Illetve 140 fok látószög a 120 ellenében - ezt még ízlelgetem, lehet, hogy emiatt jobb választás, de lehet, hogy pont azért rosszabb, mert húsz fokkal több információnak kell elférni ugyanazon a helyen, ami a részletek kivehetőségének a romlásával jár. Mindenesetre azt hiszem, hardveresen ez a maximum, ami ezekből az alkatrészekből kihozható. Jól látom? Szerintetek a WH megéri azt az öt Dollárnyi pluszt, amivel többet kérnek érte, mint a W-ért?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1578) TaaT válasza Gépötty (#1577) üzenetére


TaaT
veterán

Belinkelnéd az adott termék linkjét amit megvettél?

Give them hell Ukraine!

(#1579) Gépötty válasza TaaT (#1578) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ő az.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1580) Gépötty


Gépötty
senior tag

Itt van még egy olyan kamera, ami már régebben is tetszett. Főleg, mert ebből létezik olyan, ami tud GPS-t és hátsó kamerát is fogadni (bár inkább hajlok arra, hogy hátra külön dvr-t tegyek).
Ha lejjebb tekertek, van olyan videó, ahol négy DVR képe van egy ablakban. A jobb alsó elég halo-s, de a többi rendben van. Hozzáteszem, a DOD LS300W és a VF300W kinézetre teljesen G1WH. Ha meg belül is, akkor ez a két gép maradt versenyben: LS650W vs. G1WH.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1581) TaaT válasza Gépötty (#1579) üzenetére


TaaT
veterán

A leírásból nem derül ki hogy Fake lenne. Sajnos a narancssárga dobozba már eredetit is raknak így arról sem lehetett volna előre megmondani.

Szerintem nem kell várni a válaszukra, nyiss ebay-en ügyet hogy fake kamerát kaptál. Lehet még a kamerát sem kell visszaküldened és vissza kapod a pénzt. :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#1582) Gépötty válasza TaaT (#1581) üzenetére


Gépötty
senior tag

A narancs doboz stimmel (egyébként annak a tetején, egy kis matricán JL-2201 van, akármit is jelentsen ez), de a képekhez képest ezen két AV-kimeneti csatlakozó van.
A fake kamerákkal készült videókat már én is átnéztem, szembetűnő, hogy mindnél a bal oldalon van a dátum, ahogy az enyémnél is, az eredetiek pedig nagyobb karakterekkel, a jobb oldalra teszik.
Adok egy-két napot a kereskedőnek, mielőtt ügyet generálnék. Nem problémázni akarok, hanem megoldani a dolgot. Lehet, hogy őt is ugyanúgy átverték vele (sőt, ezt tartom valószínűnek).

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1583) TaaT válasza Gépötty (#1582) üzenetére


TaaT
veterán

Most így újra ránézve a leírásra nincs benne fps szám 1920x1080 ez így utólag több mint gyanús, az eredetikhez mindig odaírják 1920x1080, 30 fps :) Persze ha nem 30fps van odaírva akkor is fake.

Én szerintem tudták mit árulnak, csak azt nem értem miért közel az eredeti áráért.

Give them hell Ukraine!

(#1584) Gépötty válasza TaaT (#1583) üzenetére


Gépötty
senior tag

Elhiszed, hogy utólag már nekem is teljesen más színben tűnnek fel ezek a dolgok? :)
Érdekes, de az van, hogy a 'Megrendelem' gombra kattintás előtt ezeknek az információknak nem tulajdonítottam akkora jelentőséget. Nézd meg, az adatlapok 90%-ában van valamilyen tévedés, elírás, pontatlanság, vagy a képek nem stimmelnek. Ettől a termék még akár lehetne jó is, csak most, hogy tudjuk nem az, mindent máshogy látunk.
Én még mindig azt mondom, hogy sikerült beleszaladnom az elkerülhetetlen 10%-ba. Ez viszont már tipikusan vezérgabis, úgyhogy örülhettek, ettől egy darabig megszabadítottalak titeket :DDD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1585) havri1 válasza Gépötty (#1582) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem meg tudja pontosan az eladó, hogy fake-t árul.
Ha eredti lenne, benne lenne a leírásban, hogy MOV-ban rögzít, és FHD-ban 30fps.
Na meg nem árulná ár alatt.
Ne dőlj be neki, és addig reklamálj, ameddig nem adsz értékelést!

havri

(#1586) huncutka1029 válasza Gépötty (#1584) üzenetére


huncutka1029
addikt

nyugi,
én is így jártam az én x3000 kamerámmal, kérdeztem, linkeltem, semmi válasz, csak miután megjött, és posztoltam, hogy nem a legjobb a képe, stb, akkor jöttek a kommentek, hogy igen, tudtuk mi, csak nem akartuk mondani, mert olyan boldog voltál, hogy megrendelted, stb. A videó is mást mutatott, a tesztek is "dícsérték"
Most ugyanebben a cipőben járok,mert az újonan rendelendő roadcam HD40 -et senki nem kommenteli, egy hasznos HSZ-t kaptam eddig, amiben a HD20-as testvérét jellemezték, nem túl jónak.
Lehet nem mindenki ismeri még, vagy csak megint nem akarnak lebeszélni, mert lelkes voltam, és berendeltem egy teszt alapján.
Majd kiderül. Az X3000 elkelt, azzal nincs gondom már, addig van nálam míg meg nem jön az új.
(jövő hét keddre igérték.)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1587) TaaT válasza huncutka1029 (#1586) üzenetére


TaaT
veterán

"kérdeztem, linkeltem, semmi válasz, csak miután megjött, és posztoltam, hogy nem a legjobb a képe, stb, akkor jöttek a kommentek, hogy igen, tudtuk mi, csak nem akartuk mondani"

Első Hsz. :)

"- Nézegessük a youtube-ra feltett videókat. Sok mindent meg lehet belőlük tudni az adott kameráról."

Mert mi sem csinálunk mást ha nem volt személyes tapasztalatunk az adott kamerával, felmegyünk a youtube-ra és szétnézünk.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#1588) havri1 válasza huncutka1029 (#1586) üzenetére


havri1
félisten

Személy szerint csak arról alkotok véleményt, amit megtapasztaltam.
De én is youtuberól csemegéztem mindig is, az a legjobb, ebayes infók mindig felfelé kerekítenek. Aztán jön a hű, meg a há..:(
Amúgy sztem nem kell elkeseredni, én már 2 kamerán adtam túl úgy, hogy mai napig megelégedve használják (2db G1W). Az első kamerámat DVR027 is megvették, srác innen keresett meg, mai napig nmem írt, remélem nem azért, mert annyira szar. Nekem G1W(H) után visszatekintve annak borzasztó volt a képe sajnos.

havri

(#1589) TaaT válasza havri1 (#1588) üzenetére


TaaT
veterán

"Nekem G1W(H) után visszatekintve annak borzasztó volt a képe sajnos."

Igen, akkoriban a G1W képminőségét a több száz dolláros kamerák sem tudták produkálni, többnyire.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na akkor egy kérdés az aktív fórumlakókhoz, az első Hsz-ben az ajánlott kamerákat hogyan frissítsem, mi kerüljön be, mi kerüljön ki?

Azt vágom hogy a DVR207 már rég nem bestbuy szal az repül onnan...

Give them hell Ukraine!

(#1590) huncutka1029 válasza havri1 (#1588) üzenetére


huncutka1029
addikt

jajj, nehogy megsdértődjetek, nem bántani akarlak titeket, csak lelket akartam önteni a kollégába.
Én is sokáig youtuboztam, de azok a videók, éstesztek is jobbbak voltak.
ez a videó győzött meg végül.
Techmoan tesztjei eddig is etalonnak számítottak nálam.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1591) Gépötty


Gépötty
senior tag

Nos, az én véleményem az, hogy a képességeimhez mérten én is megtettem minden tőlem telhetőt, az eladót meg a 99,8%-os átlaga minősíti. Az, hogy milyen leírást kapott, és mellékelt a hirdetés mellé, teljesen másodlagos, az ember lehet, hogy egyáltalán nem ért ezekhez a dolgokhoz, és nem is érdekli, csak árulja. Az elején vagyunk, egyelőre nincs okom direkt átveréssel vádolni, de persze ha pár napon belül nem érkezik megnyugtató válasz tőle, ügyet fogok csinálni az ügyből. Na, ezt jól megaszontam.

Az épp menő kamerák közé én odaírnám, hogy most éppen a NTK96650 chippel, és AR0330 szenzorral szerelt kütyük számítanak a legfelkapottabbnak.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1592) Gépötty válasza huncutka1029 (#1590) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ezt én is nézegettem annak idején, de aztán valahogy nem került sor rá, hogy bevásároljak belőle. Elég sok videót néztem meg én is (bár én jobban szerettem az üzemszerű használat közben keletkezett felvételeket tanulmányozni, például a rusdtp.ru oldalon :) ), de ez az egyik legjobb volt akkoriban. Amiatt meg nincs szégyenkeznivalód, hogy a technika átlépte, így megy ez.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#1593) widi


widi
tag

Megjött a GS 9000 Pro, és elkészült az első videó.
Kérném a véleményezést :)

(#1594) TaaT válasza widi (#1593) üzenetére


TaaT
veterán

Jó nagy látószög, nem rossz. Kínából?

Give them hell Ukraine!

(#1595) Rick4 válasza widi (#1593) üzenetére


Rick4
félisten

0:55-nél a korrektül, záróvonalon előző fabiának nincs rendszáma, a szembejövőknek sincs, 3 perc alatt egyetlenegy rendszám egyetlenegy karaktere se látszott. Feltettem egy g1w-vel készültet, és azt tapasztalom, hogy a youtube nagyon keményen lerontja a minőséget, ígytélni is nehéz a videoból, saját tapasztalatból kiindulva a kamerád képe a gépen nézve ennél lényegesen jobb lehet.
Csináltam is egy képet a youtube és a vlx lejátszója által adott képek közötti különbségről, azt kell mondjam, youtube video alapján ezután nem szabad ítélni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1596) bul07 válasza widi (#1593) üzenetére


bul07
nagyúr

0:53-nél görcsöt kötnék a pöcsére a piros autó sofőrnek :D

Az ilyeneket kellene megbüntetni nem azt aki 50 helyet 58-al megy
Amúgy azt tudtátok hogy már 54-nél jöhet a 5000Ft-os csekk helyszínen, attól füg hogy hogy van beállítva a trafi hogy menyitől kezdi el felvenni a túllépést
Tesóm 58-ra kapott csekket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1597) widi válasza TaaT (#1594) üzenetére


widi
tag

Igen, onnan jött meg 16 nap alatt.

(#1598) Rick4 válasza bul07 (#1596) üzenetére


Rick4
félisten

Az 58-nál meg is állították?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1599) TaaT válasza bul07 (#1596) üzenetére


TaaT
veterán

már 51-re is van 5000ft :)

Give them hell Ukraine!

(#1600) widi válasza Rick4 (#1595) üzenetére


widi
tag

Nagy, vagyis jó minőségű monitoron még én sem tudtam megnézni, nem tudom ott mennyivel jobban látszanak a rendszámok. Egyenlőre mindent a gyári beállításon hagytam, majd próbálok állítgatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.