Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) havri1 válasza huncutka1029 (#1350) üzenetére


havri1
félisten

Nem, ez még nem a vamon akadt, ez még nincs az országban.
3 at rendeltem eddig, de mind atcsuszott eddig; )

havri

(#1352) trancer


trancer
csendes tag

Sziasztok!

1,5 hónap után a végre megérkezett a G1W-m, én is estore009-től rendeltem eBay-en, ahogy mások is, de szerintem én nem eredeti G1W-t kaptam, vagy hibásat, mert a videó minősége nagyon rossz. Közelében sincs annak amiket mások feltöltöttek a YouTube-re (pl. Technoman tesztje). A doboza is elég szokatlan. Írtam tegnap az eladónak, kíváncsi vagyok, hogy mit mond. A videó felvételek nem élesek, elmosódottak, a rendszámok csak közelről felismerhetőek. Elég gáz.

-

(#1353) TaaT válasza trancer (#1352) üzenetére


TaaT
veterán

Ez a 3. féle doboz amit látok, amúgy milyen felbontással rögzítettél?

Give them hell Ukraine!

(#1354) havri1 válasza trancer (#1352) üzenetére


havri1
félisten

Ez G1WH doboz, illetve a H jött ilyenbe nekem.
Tudsz feltenni videót?
Ha jól látom, pedig MOV-ban rögzít, eredeti lesz az.
Milyen beállításaid vannak?

[ Szerkesztve ]

havri

(#1355) fetus83


fetus83
újonc

Nekem is ilyen dobozban jött pár hete a G1WH-m és estore009-től rendeltem.

(#1356) trancer válasza havri1 (#1354) üzenetére


trancer
csendes tag

Nappali és éjszakai videók:

https://www.dropbox.com/s/vjcb2tcfq649w8z/02150010.MOV

https://www.dropbox.com/s/l23o07fmlumyl0s/12060027.MOV

Próbáltam 1080 és 720P-t is, de mindegyik videó elmosódott, nem éles.
WDR: on, Exposure: 0.0

-

(#1357) havri1 válasza trancer (#1356) üzenetére


havri1
félisten

Hm, csinálj egy factory resetet. Nekem olyannak tűnik, mintha nem jól fókuszálna. Felbontás pedig rendben van sztem.

havri

(#1358) TaaT válasza trancer (#1356) üzenetére


TaaT
veterán

Nálam valamiért csak SD minőségben működik a dropbox, szal nem tudok nyilatkozni.

Give them hell Ukraine!

(#1359) havri1 válasza TaaT (#1358) üzenetére


havri1
félisten

Le tudod tölteni a filet :)
De valami tényleg nem kerek ennél. Felbontás megvan, de iszonyat szar a kép.

11.9 mbit/sec kép bitráta, fhd felbontás megvan, mov kiterjesztés..

[ Szerkesztve ]

havri

(#1360) huncutka1029


huncutka1029
addikt

Na ma végre én is megkaptam az X3000 -es kamerát.
az az érdekes, hogy 21-én indította a singpost, és én írtam Estore009nek, hogy ez mi ez, hogy 10 napig tököl a posta, és morci vagyok.
Szinte rögtön visszaírt, hogy beszélt a postával, és pusholta őket.
Most nézem a csomagoláson, hogy economy helyett priority-n küldték ;] ;] ;]
Sajna élesben még nem volt időm kipróbálni, mert későn értem haza, de bekapcsolva működik, a gps gyorsan jelet fog, és mindkét kamera (első / hátsó) szépen rögzít.
mondjuk a tápkábele szerintem kicsit rövid, még egy 40-50 cm-rel adhattak volna hosszabbat.
A kamerát a visszapillantó tükör mögé tettem, a kábelt a napellenző mögött az ajtó keret kárpitja mögé behúztam, de a kesztyűtartó alatt már nem ér el a középkonzolig.
Így kellett vennem egy szivargyújtó elosztót, aminek 70 cm kábele van, ezzel már jó lett.
És pesrze van plusz 2 csatlakozóm, és egy USB aljtzatom hozzá. :B :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1361) TaaT válasza havri1 (#1359) üzenetére


TaaT
veterán

Tényleg le lehet menteni :) amúgy ja homályos a kép, nem az igazi.

Give them hell Ukraine!

(#1362) havri1 válasza trancer (#1356) üzenetére


havri1
félisten

Most jobban megnéztem, és szerintem nem jól van a lencse összepattintva.
Ha jól meglesed, a nappali videón, az ablaktörlő tűéles fókusszal megy. Tehát szerintem maga elé közvetlenül fókuszál, ezért a távoli meg homályos.
Ezt okozhatja olyan hiba, mint itt már valakinek, hogy valami a belsejében nem volt jól összerakva.
Mit írt estore? Ha nemleges a válasza, én tuti szétszedném, ez így használhatatlan.
Küldj neki youtube videót, bár nekem azt írta a múltkor, kínába nem tudja megnézni az én linkemet, szűrik a tartalmat vagy tököm se tudja..

havri

(#1363) zozor76 válasza zozor76 (#1341) üzenetére


zozor76
tag

Nos... Van pár levélváltás a sráccal (vagy csajjal,mert Vicky-ként ír alá), szóval küld másikat,de fizessek 18$-t postázásra,mert hát ez nem az ö hibájuk, hogy elfüstölt a kamera. Irtam neki, inkább g1w-t kérek, természetesem fizetem a többletet; oké, nem probléma, de a 18$ postát is fizetnem kell! Ez rendben van ilyenkor? Miért fizessek még1x , ha hibás készüléket küldött? Febr.27-én vettem, paypall-t érdemes belevenni a dologba, tud valamit érdemben tenni?

(#1364) bul07 válasza zozor76 (#1363) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt kell eldöntened hogy megéri e így neked vagy ha vissza kell postáznod a rosszat akkor hogy jön ki

De mindenképp kérj nyomon követési számot

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1365) ЯΞD válasza zozor76 (#1363) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Örülj neki, hogy kapsz egy másikat. Mondhatná azt is küld vissza (ami ugye ön költség lenne) azt majd kicseréli...

(#1366) huncutka1029


huncutka1029
addikt

ma este próbából készítettem egy felvételt az x3000-rel éjszaka.
itt megnézhető.

Szóval, biztos nem fognak megbünteni személyiségi jog megsértéséért, a túl jó minnőség miatt, mert ez elég gyengusra sikeredett.
:N

De azért aminek kell az látszik rajta. Meglepően tisztán rögzíti a hangot, a külső zajokból szinte semmi nem hallatszik.
a kép"stabilizátor" be volt kapcsolva, és próbaképpen bementem a végén egy jó kátyús földútra is.
A felbontástól eltekintve nem dolgozik rosszul.
60 Hz PAL-ra volt állítva, mindkét kamera rögzített, bár az utastérből nem sok minden látható éjjel.
a GPS modult nem dugtam rá, mert elég nehezen lehet kihúzni a csatlakozóját

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1367) havri1 válasza huncutka1029 (#1366) üzenetére


havri1
félisten

Én nem akartam írni, mert nagyon elfogult voltál ezzel a készülékkel kapcsolatban.
Tesztekben, youtubeon nézett videók alapján nem egy erős eresztés kép ügyileg :(
Én úgy gondolom, jelenleg a G1W a legjobb vétel, újra kapni estore-nál.

havri

(#1368) bul07 válasza huncutka1029 (#1366) üzenetére


bul07
nagyúr

Meg mintha fel lenne gyorsítva a lejátszás, direkt csináltad így vagy ilyen a felvétel?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1369) huncutka1029 válasza bul07 (#1368) üzenetére


huncutka1029
addikt

nincs felgyorsítva, ez a normál tempóm ;]
este van, kis város....

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1370) havri1 válasza huncutka1029 (#1369) üzenetére


havri1
félisten

De a lejátszás csal valamennyit, nézd csak meg az mp-ket :)

havri

(#1371) huncutka1029 válasza havri1 (#1367) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem voltam elfogult, csak ez megtetszett.
és jól esett volna vélemény, nem véletlenül kértem.
Tulajdonképpen, egy baleset bizonyításához szerintem ez a képminőség bőven elég, majd holnap kipróbálom hogy csak a külső kamera menjen, és nappali körülmények közt mit mutat.
Az Új PTK miatt meg "külön jó" ha csak ilyen gyengus :P
DE lehet, hogy később veszek jobbat.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1372) huncutka1029 válasza havri1 (#1370) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem figyeltem a mentésnél a jplayeren 1:1 speed értékkel mentetem.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1373) havri1 válasza huncutka1029 (#1371) üzenetére


havri1
félisten

Bőven elég egy bizonyításhoz!
Én a helyedben vigyáznék rá, és elpasszolnám :)
Nagyon sokan akarják megvenni folyamatosan az enyémet is, a melóhelyen, itt is. Biztosan akad rá vevő, érdeklődő.
Sokszor még bőven felárral is, mert sürgős, és nem szeretné az ember az ebayes tortúrát végigcsinálni.
Természetesen Te döntésed, én csak azt mondom, én mit tennék:)
Pár e ftért többért van G1W, igaz az csak 1 lencsés, és nincs GPS.

havri

(#1374) bul07 válasza huncutka1029 (#1372) üzenetére


bul07
nagyúr

Ment a videó és a telefonom stopere, 25 másodpercet ment a felvétel a stopper meg majd 21másodpernél járt
Csal kicsit
Ha tudod passzold el
Bár én nem szólok egy szót se mert az itteniek közül nekem van a legolcsóbb, fránya minőséggel ;] (keveset vezetek és elég az is)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1375) Apaxp


Apaxp
senior tag

Szép estét mindenkinek!
Most tervezem egy autós kamera beszerzését, ezért kérdezősködnék hogy mik azok a paraméterek amiket figyelembe kell venni egy készüléknél?
Néztem több youtube videót és tetszett a roadcam hd20 és hd30 is.
Erről a készülékről esetleg van valakinek véleménye? Ami tetszik benne az a GPS vevő és az hogy nem kell tappancsos tartó.
Viszont félek hogy a ragasztó ami az üvegre rögzíti, hogyan viselkedne nyári melegben.
Az itthoni ár is zavaró de még más helyeken nem kerestem.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#1376) huncutka1029


huncutka1029
addikt

nappali felvétel 2 kamera X3000 tipussal azoknak, akik hozzám hasonlóan, mellé lőnek, és nem járják alaposan körül a felbontást.
átlag 110-145 km/h a tempó.
PC-n tök normális volt a tempó, és a stopper is rendesen ment. Jplayerrel is, és VLC-val is
feltöltöttem dropboxba, és gyorsabb lett.
Mi a franc van vele nem tom.. :(

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1377) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit talán offtopic, ahogy így az utolsó párszáz hozzászólást nézem, de azért csak témába vág, megkérdezném: milyen dashcamet vegyek?

A szempontok:

- Kínából nem szívesen rendelek, ahogy olvasom, a minőség is kétesélyes, a szállított termék is, meg nincs kedvem visszaküldözgetni, meg reklamálni sem.
- Eleve szeretnék valami márkás cuccot...
- 720p és 1080p között mennyire mellbevágó a különbség? Videókat nézem, de ugye youtube eleve átméretez, meg gondolom függ az optika minőségétől is. Nem akarom az út szélén az apróbetűs információs táblákat olvasgatni, az autók meg forma és szín alapján nagyjából úgyis azonosíthatók, gondolom - a rendszámot meg én személy szerint az 1080-as felvételeken sem mindig tudom elolvasni.
- GPS mennyire úri huncutság? Azon kívül, hogy követhető az útvonal utólag a google mapsen, ér valamit?

Ezeket a készülékeket néztem:

Mio MiVue 338, 358, 388 - árban kb 95-120-200 EUR
Garmin Dash Cam 10 és 20 - 195 és 210 EUR

Valakinek esetleg tapasztalat, vagy használja valamelyiket, neadjisten összevetés az olcsó, noname modellekkel, mint amilyen a sokat emlegetett G1W?

Ami kérdés még a továbbiakban is felmerült bennem:

- Mennyire bumszlik ezek a készülékek, mennyire tudnk kvázi észrevétlenül megbújni valahol a tükör mögött?
- Mekkora probléma lehet a szélvédő mögött hagyott készülék esetében az akku (illetve az egész készülék) felmelegedése?
- Ha fix bekötést szeretnék, azt hogyan lehet megoldani? Az ablakkeretnél végigmegy egy sokméteres kábel, amit valahogy rögzítenek, és ezt belevezetik a műszerfalba, valahova a rádió mögé, és ott csatlakoztatják tápra? Mert ez kevéssé elegáns megoldásnak tűnik, viszont elképzelni sem tudok mást - hacsak nem a kárpit alatti bújtatást esetleg... De hogy az meg mennyire megoldható, az gondolom típustól függ.

Ehh, tudom, sok a kérdés, de minden ötletet, választ szívesen látok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1378) H1N1 válasza parandroid (#1377) üzenetére


H1N1
aktív tag

(#1379) aronpapa válasza parandroid (#1377) üzenetére


aronpapa
tag

Nem minden kínai cucc gagyi, nagyon jó minőséget is lehet venni, de annak megkérik ők is az árát.

GPS nélkül én nem vennék kamerát, egy esetleges bizonyítás során biztosan értékelnék a pontos helyszín adatokat is.

A MIO MiVue cuccai nagyon jók,minőségiek, 40e Ft körül az Ebay-ről már vehetsz.
A 3 sorozatot már ne nagyon nézd, kifutó széria, helyette az 5 jött be (pl. 528, 538).

Nézz meg pár videót, amit ezekkel készítettek, az éjszakai felvételek is tökéletesek.
Ezek már tudják pl. azt is, hogy ha leállt az autó, és a kamera mozgást észlel, automatikusan elindítja a felvételt.

Ha tényleg minőségit kamerát akarsz, akkor ettől olcsóbbat nem nagyon kapsz.

(#1380) bul07 válasza aronpapa (#1379) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem csak egy bajom van a GPS-el rendelkező kamerákkal, ezek ugye álltalában a sebességet is jelzik a felvételen(ha kikapcsolható ez a funkciója akkor tárgytalan ez a hozzásszólás)

Na és ha elfogadják a felvételt mint bizonyíték akkor a kijelzet sebességet is , és ha van egy kis sebességtúlépés a balesetkor ki tudja hogy itélik meg
Zöld hullámba egy kis gyorshajtás könnyen megy 50-en helyet mondjuk 65-70-el , simán, észre se vesszi az ember, vad esetben még ráfoghatják hogy 50-el elkerülhető lett volna

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1381) huncutka1029 válasza bul07 (#1380) üzenetére


huncutka1029
addikt

a lementett felvételeken nem látszik a sebesség.
Legalább is az én "gagyi" x 3000-es kamerámnál.
Csak időbélyeg.
A GPS adatok, és a sebesség csak és kizárólag a Kártyára települő Jplayerrel jelenik meg, ahogy a G sensor adatai is. Arra van lehetőség, hogy az útvonal adatokat lementsd egy KML- fájlba, de sebességet ez sem fog logolni, csak útvonal adatokat.

Ergo nem adod oda a kamerát, és a kártyát, csak kimented az adott felvételt, és azt adod át mint bizonyítékot.
:K

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1382) trancer válasza trancer (#1352) üzenetére


trancer
csendes tag

Sziasztok,

Megírtam estore009-nek, hogy gond van a G1W kamerával, küldtem nekik két eredeti videót amit megnéztek és elismerték, hogy hibás a kamera. Felajánlották, hogy küldenek másikat vagy visszafizetik a pénzt. Abban állapodtam meg velük, hogy visszaküldöm nekik a kamerát tartozékok nélkül és ők küldenek egy újat. Ma adták fel a hongkongi postával. Elég korrektek voltak, remélem, hogy az új kamera már hibátlan lesz.

-

(#1383) havri1 válasza trancer (#1382) üzenetére


havri1
félisten

Úgy küldtek volna másikat, hogy a rossz marad nálad?
alkatrészenek jó lett volna.

biztos nem vágnak át, sokat rendeltem tőlük, mindig segítőkészek voltak, akarkivel is leveleztem az accbol.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1384) parandroid válasza aronpapa (#1379) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"GPS nélkül én nem vennék kamerát, egy esetleges bizonyítás során biztosan értékelnék a pontos helyszín adatokat is."

Tekintve, hogy a kamera mutatja a környezetet is, nem gondolom, hogy akkor aprobléma a helyszín meghatározása. A kocsiban meg amúgy is van navi.

Mio-kat forgalmazza itt a helyi hülyeazértnemvagyok bolt is, a héten nem bírtam bemenni, de hétvégén remélem meg tudom nézni őket élőben.

Az 5-ös sorozatot Eu-i oldalon gyakorlatilag sehol nem találni, amit találtam neten, az orosz, vagy ukrán webshop, illetve rengeteg taiwani és kínai találat, amit konkrétan nem értek - de nem is rendelnék ilyen messziről. Igazából még hírt sem találtam, hogy mikor jönnének ezek Eu-ba - nem mintha különösebben sürgő lenne a kérdés.

"Ezek már tudják pl. azt is, hogy ha leállt az autó, és a kamera mozgást észlel, automatikusan elindítja a felvételt."

Igen, ez a parking mode, erről is olavstam, állítólag van vele gond bőven, egyrészt akkumulátor és betáplálás oldalról, másrészt hogy gyakorlatilag csak az autó előtt történteket veszi, így oldalról, vagy hátulról történő eseményeket nem tud rögzíteni (vandalizmus, autófeltörés általában nem a szélvédőn keresztül történik, utóbbi esetben ráadásul gondolom megy a kamera is, ezzel csak extra célpontot jelent).

Az ár "nem probléma", ha az embernek van egy új, vagy kvázi új autója, akkor az a 100 EUR egy normális rendszerért ne okozzon már gondot, a kérdés inkább az, hogy érdmes-e a nagyobb felbontású, GPS-es verziót venni. A GPS-nek különösebben nem látom előnyét, akármilyen jópofa, a felbontáson még gondolkodom. A különbség a Mio esetében csak 20-30 EUR a nagyobb felbontásért, cserébe gondolom nagyobb tárhelyre van szüksége a videóknak, ezért kevesebbet rögzít, ellenben a drágább modell is tud kisebb felbontáson is rögzíteni, ha egy hosszabb úton ez szempont lenne.

Tényleg, van erről valami táblázat valahol, hogy GB-onként milyen időtartamot képesek különböző felbontásokban ezek rögzíteni?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1385) StarDeLuxe


StarDeLuxe
tag

Sziasztok!
A napokban rendeltem egy G1WH-t a Foxoffer-ről. Pikk-pakk megjött 7 munkanap alatt, Rekord.
Tesztelgetem két napja, a képminőség rendben van. Viszont egy olyan problémával találkoztam, hogy kb egy óra rögzítés utáni fájlokat nem játsza le, olvashatatlanok. A fájlok megvannak, de semmilyen lejátszóval nem tudtam lejátszani. Tapasztaltatok ilyesmit? A kamerával lehet gond vagy a kártyával? Vagy valami beállítás? A kártya egy Samsung 32Gb Class 10. A beállítások: 1080FHD, WDR on, 10min.

Köszi előre is a válaszokat!

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#1386) havri1 válasza StarDeLuxe (#1385) üzenetére


havri1
félisten

Mármint 1 óra után, tehát a 6-7ik file már rossz?
Nekem kártya gyanús, ki tudod másikkal próbálni?

havri

(#1387) snal2


snal2
újonc

Vannak olyan alkalmazások, amely megváltoztatja a smartphone egy carcam, mint a "Torque App", "Autoguard", "DailyRoads Voyager" ..

Az is lehetséges, hogy egy erre a célra carcam. Például A s.will, stb ..

(#1388) huncutka1029 válasza snal2 (#1387) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ez most mi akart lenni?
Nem magyar vagy ugye?

Egyébként igen, vannak olyan alkalmazások, melyek az okos telefon kameráját használják úgy, mint a dashboard kamerák.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#1389) da012807 válasza havri1 (#1325) üzenetére


da012807
csendes tag

Szia!

Én is ugyan innen vettem kártyát, de az csak ilyen eredményeket produkált:

Vissza is küldtem azon nyomban. Nem jó a CA F500 kamerámba. 10 perc fullhd felvétel után az egész kép belilul.
mintha nem tudna rendesen írni a kártyára. :(

(#1390) havri1 válasza da012807 (#1389) üzenetére


havri1
félisten

Hali!

Hű, ez gáz. És ugyanezt a kártyát rendelted?
Milyen olvasóban próbáltad, miben mérted ezt az eredményt?

[ Szerkesztve ]

havri

(#1391) zozor76 válasza bul07 (#1364) üzenetére


zozor76
tag

Üdv!
Írtam nemrég egy K6000-ressel kapcsolatban (#1341), másik memóriakártya sem javított rajta, így visszaküldés helyett inkább egy 2014y G1W-t kértem,ami már úton van. Remélem ezzel már nem lesz probléma... :)
A másikat azóta sem lehet életre kelteni, fene tudja mi lett vele.
Amit vettem 16GB-os Transcend C10-es memóriakártyát, ezt tudja:

[ Szerkesztve ]

(#1392) bul07 válasza zozor76 (#1391) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért vidd el egy szakemberhez és nézesd meg hátha javítható
Érintkezési hiba vagy valami más

Ha nem kell neked a postát álom ha elküldöd ingyen ;] :)) :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1393) zozor76 válasza bul07 (#1392) üzenetére


zozor76
tag

Egy kollega még megnézi (számítógépes ember, hátha), talán tud kezdeni vele valamit. Aztán meglátjuk, majd jelzem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1394) StarDeLuxe válasza havri1 (#1386) üzenetére


StarDeLuxe
tag

Igen, kipróbáltam egy másikkal is, de még nem ment azóta egy óránál többet. Sajnos úgy néz ki hogy egy hamis kártyát sikerült vennem az ebay-en. a 32Gb helyett 6gb-ot lehet ráírni. Leteszteltem, próbáltam ráírni valami nagyobb fájlt, 6GB-nél mind megállt. A sebességéről ne is beszéljünk. Úgyhogy óvatosan a kártya vásárlásnál! rengeteg a hamisítvány, nem voltam elég körültekintő. Most levelezgethetek az eladóval hogy visszakapjam a pénzem ... Van valami hasznos ötlet hogy kaphatom vissza az árát? Gondolom cserének nincs értelme, küldene egy másik hamisat :) Azt akarja hogy majd ő küld egy progit, azzal teszteljem le és arról küldjek neki képet. eddig nem küldte, szerintem csak az időt húzza. Egyébként a kamerával sem stimmel valami. A 1080p-s felbontáson szép képet produkál szerencsére, de ha kisebbre veszem, akkor a kép alján pixelkockás lesz. A lényeg hogy FHD-n jó a felvétel.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#1395) havri1 válasza StarDeLuxe (#1394) üzenetére


havri1
félisten

Kitől rendelted, linkeld már be pls, a kamerát és a kártyát is!

havri

(#1396) Moleman válasza StarDeLuxe (#1394) üzenetére


Moleman
addikt

Milyet vettél? Én eddig Team márkájúakat rendeltem, fillérekért (pc_galaxy eladótól), több 16-os és 32-es is hibátlannak bizonyult.

[ Szerkesztve ]

(#1397) StarDeLuxe válasza havri1 (#1395) üzenetére


StarDeLuxe
tag

A kamerát Foxofferről rendeltem, a kártyát az Ebay-ről aquawayindustrial eladótól.


[L:/dl/upc/2014-04/06/491318_rsucv3b9wtsjoh3e_card_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-04/06/491318_rsucv3b9wtsjoh3e_card_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#1398) StarDeLuxe


StarDeLuxe
tag

és ez a kártya. Csak ebben a tokban volt, semmi Samsung csomagolás.

Oneplus 3 / Oneplus 7T Pro / Amazfit GTR 2e

(#1399) havri1 válasza StarDeLuxe (#1398) üzenetére


havri1
félisten

Ez így valóban fake gyanús:(
Én mindent egy eladótól rendelek, így még sosem ért meglepetés.
Próbáld meg refundolni, semmiképpen se kérj újat!
És ne is postazd vissza.
Ebay-es topicban többet tudnak segíteni.

havri

(#1400) da012807 válasza havri1 (#1390) üzenetére


da012807
csendes tag

Hali!
A Te linkedre kattintva vettem meg, elvileg ugyan azt. Viszont a kártya ami jött, az már festett volt, nem olyan mint a képen az ebay-en. Megreklamáltam, ragszámos ajánlott levélként visszaküldtem. Kb 1200 péz volt.
Rendeltem helyette SanDisk-et, máshonnan. Na az talán még lassabb, mint ez volt. Most ezzel is küzdök, hogy visszakapjam az árát.
Van egy Adata 8 gigás cl6 kártyám, torony magasan veri mindkét bóvli vackot.
Mértem én usb-s olvasóba dugva, laptop sd slot-ban, androidos telóban is. Nem egyforma értékek voltak, de az Adatának nyomába se értek egyik esetben sem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.