Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Turbomann válasza TaaT (#542) üzenetére


Turbomann
tag

Köszönöm és alphanak is.:)

Akkor a gps, mint azért arra lehet alapozni, hogy például a gyorshajtás kizárja? Például az ellenfél arra hivatkozna, hogy én túl gyorsan jöttem azt Ő ezért nem tudta elkerülni a balesetett.

2. kérdés két írányú forgalom és záró vonal van ami út kereszteződésben busz mögöt szabájtalanul ki előz és a maci sajtról elsőbségadás kötelező. Útról balra halad és be halad, mert jobbról neki nem jön balról busz fordul jobbra. Így nem keresztezi, de a záro vonalon haladó kielőzi szabálytalanul a buszt és vissza térne a sajátsávjába, de ott össze ütközik a maci sajtossal. Na itt a kollegákkal vitatkoztunk, hogy a szabálytalan közlekedő a hibás, de Ők azt mondják 50% ide oda osztozik, de így én ezt nem fogadom el, mert ha szabálytalan akkor a másik tól elveszi azt ami meg védte volna.

(#552) alphamoon válasza Turbomann (#551) üzenetére


alphamoon
csendes tag

A második kérdésedre alszom még egyet:)

A gyorshajtásra való hivatkozásnál, és abból kiindulva, hogy esemény történ(koccanás, személyi sérüléses baleset) ott a rögzíthető nyomokat veszik alapul. Féknyom, anyagmaradványok helyzete, fémszerkezeti károsodás, időjárás, útviszony, stb. Ezek alapján kiszámítható a sebesség igen nagy pontossággal. A kamerád adatai csak közvetett információnak számítanak, mert nem hitelesített. Nem szabad összekeverni a teherautók tachográfjával( ha nem manipulált), mert azt hitelesíteni kötelező.
Továbbá a relatív gyorshajtásod nem a közvetlen oka egy balesetnek, ha a védett útvonalon közlekedtél.
Pl. egyenrangú útkereszteződésnél nem adják meg neked az elsőbbséget(jobb-kéz szabály) , koccanás és kiderül, hogy ittas vagy... na ki a felelős a balesetért?
A másik fél, téged az ittasság miatt fognak elmarasztalni.

Persze az élet és az ügyvédek mindenre képesek :)

(#553) alphamoon


alphamoon
csendes tag

Tapasztaltabb fórum társak!

Adna valaki egy linket valódi GS 1000-ről! Szeretnék egyet vásárolni, de elvesztem az információk garmadában...

Köszönöm!

(#554) havri1


havri1
félisten

22-10-2013 15:43:00 Your parcel has arrived at your Postal Distribution Center and will be delivered to you in 2 to 3 days.
22-10-2013 05:31:06 Your parcel is being transported to the distribution center for further handling.
14-10-2013 13:00:00 Your parcel has been checked-in for transport by plane.

:C

Alpha : Én ezt rendeltem volna, de végül G1W lett belőle : 100% GS1000 Car DVR built-in GPS+G-Sensor HD1920*1080P H.264 Codec Vehicle DVR . Ez GPS sensoros.

[ Szerkesztve ]

havri

(#555) bartmat


bartmat
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni.
Most szeretnék vásárolni az autómba kamerát, milyet vegyek?
20.000 Ft fölél nem szeretnék menni.

Ezt néztem ki eddig:

http://viewitem.eim.ebay.hu/HD-Dual-Lens-Car-Camera-Dash-27-Screen-Vehicle-DVR-X3000-GPS-GSensor-R300/370843650819/item

Fontos nekem hogy jó minőségben rögzítsen, és szeretném hogy GPS is legyen benne.

Köszi.

Üdv.

(#556) havri1 válasza bartmat (#555) üzenetére


havri1
félisten

Ez szerintem nem eredeti.
Aki megvette tőlem a DVR027 -et, neki volt ilyen a kocsiban. 20 felett néztem az eredetit mindenhol. Szerintem ne rendeld meg ezt.
Én az alábbi linkelt GS1000-et néztem ki magamnak, sok videó van a neten róla.
A GPS végül rájöttem, nem sokat ér, hisz csak akkor mutatja a térképen, ha a saját programjával nézed.
Igaz, a koordikat lehet ráégeti a videóra.

[ Szerkesztve ]

havri

(#557) havri1 válasza bartmat (#555) üzenetére


havri1
félisten

1280 x 480 30FPS (2CH Record),640 x 480 30FPS (1CH Record)

Ez nem full hd felbontás..

havri

(#558) TaaT válasza havri1 (#554) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem is, úgy látszik ugyanazon a gépen érkezett mind2 :) Ha nem lenne a hosszú hétvége lehet már a héten a kezünkbe lennének a kamerák.

bartmat: az X3000 nem HD kamera
"1280 x 480 30FPS (2CH Record)" [link]
"640 x 480 30FPS (1CH Record)" [link]

Ha nem kell a dual lens kamera akkor amit az előbb linkeltek GS1000 youtube video vagy GS9000 youtube video ez utóbbi jobb képminőséget, nagyobb látószöget kínál az előbbinél, ellenben nem olyan stabil a rögzítése.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#559) H1N1


H1N1
aktív tag

Nekem lehet eladó lesz a GS9000.

(#560) TaaT válasza H1N1 (#559) üzenetére


TaaT
veterán

Mi lesz helyette? :)

Give them hell Ukraine!

(#561) H1N1 válasza TaaT (#560) üzenetére


H1N1
aktív tag

Ilyet szeretnék,de még nem biztos,hogy összejön, alszom rá vagy kettőt.

[ Szerkesztve ]

(#562) TaaT válasza H1N1 (#561) üzenetére


TaaT
veterán

Hát az ebay-es ára alapján nem mondanám jó ár-érték arányúnak :) (mondjuk a blackvue cuccok sosem voltak azok)

Give them hell Ukraine!

(#563) Asmodeus01 válasza havri1 (#554) üzenetére


Asmodeus01
tag

Az enyém is ott van!! :) : 22-10-2013 15:43:00 Your parcel has arrived at your Postal Distribution Center and will be delivered to you in 2 to 3 days.

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#564) bartmat válasza TaaT (#558) üzenetére


bartmat
csendes tag

TaaT:

Köszönöm. Nincs szükségem dual lens-re, igazából a minőség fontos nekem, sajnos már volt rá példa hogy belém jött egy kamion és le nullázta az autómat, csak a kamionos cégnek fontosabb hogy ők nyerjék a pert és nem kicsit lefizették az egész bagázst és majdnem hogy engem hoztak ki hinásnak... [link] A pereskedés kb 1 évig folyt, folyamatos kihallgatások, eltűnt rendőrségi idézések, de mégis aláírta valaki helyettem, stb... szóval most már rögzíteni szeretnék mindent... :U :((

(#565) bul07


bul07
nagyúr

Erről a háromról kinek mi a véleménye
[link] , [link] , [link] (a második kettő alja ezeknek de mégis)
Ez is érdekes [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#566) havri1 válasza TaaT (#558) üzenetére


havri1
félisten

Még csak most jön a vámos eljárás nem? DVR027 -nél majdnem 1 hétig ültek rajta ott.. :(
Már marha jó lenne, tegnap majdnem volt egy esetem..

havri

(#567) havri1


havri1
félisten

És igen! Most hozták meg :)
Se vám, se semmi..

havri

(#568) TaaT válasza havri1 (#567) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem sem volt semmi, ezt gyorsan lerendezték. :)

bul07: Az első jónak tűnik, csak a rögzítése elég tré. A 2. belseje megegyezik valszeg a 4. belsejével, erősen felejtősek. A 3. sem tűnik biztatónak (ha a típusszám végén 1 betű van pl "S" "L" általában a butított verziót jelöli.)

Give them hell Ukraine!

(#569) havri1 válasza TaaT (#568) üzenetére


havri1
félisten

A 32-es memkarimmal nincs kibékülve. Memory errort ír rögzítéskor. Most formázom újra az egészet, sdformaterrel, hátha..16ossal jó.

havri

(#570) TaaT válasza havri1 (#569) üzenetére


TaaT
veterán

Én egyenlőre 8gb-ossal fogom kipróbálni, később talán veszek bele egy 16-osat.

Give them hell Ukraine!

(#571) havri1 válasza TaaT (#570) üzenetére


havri1
félisten

Megformáztam, és ugyanúgy : memory error..
Szuper lesz, ha nem eszi meg a 32-es kártyát :(

havri

(#572) havri1


havri1
félisten

Angolból jó valamelyikőtök?
Nekem ez már sok :)
Találtam egy fórumot, ahol pontosan ugyanaz a problémája a srácnak, mint nekem, és nem tudom, végül sikerült a megoldania:

[link]

Valaki meglesné, hátha van megoldás? Azt láttam, hogy Transcend-el megy neki, csak a Sandisk-el nem..nekem is olyan van.

havri

(#573) havri1


havri1
félisten

Az enyém hibás lesz sztem.
Most a 16os samsungal is szarakodik..ELkezdi a rögzítést, majd amikor leállítom, card full üzenet, és megfagy a kamera.
Persze előtte formáztam fat32-re a kártyát.
Jól indul..

havri

(#574) sto1911 válasza havri1 (#572) üzenetére


sto1911
veterán

Csak belepillantottam, akinek megy, az 3-5 perces loopra allitotta, probald ki te is ugy.

(#575) havri1 válasza sto1911 (#574) üzenetére


havri1
félisten

Alapból ott van :(
Samsungal is néha rosszalkodik, de most restet után ezzel jó, úgy néz ki.
Sandisk továbbra is Memory Error. De egyből, a rögzítés kezdete után 2-3 mp-vel, tehát nem akkor, amikor lezárná a filet.

Köszi amúgy!

[ Szerkesztve ]

havri

(#576) TaaT válasza havri1 (#573) üzenetére


TaaT
veterán

Nálam sem fenékig tejfel a dolog, ott kezdődig a probléma hogy lötyög a foglalatában a kamera :((( [link] Neked is?

2 felvételt csináltam, a másodikat nem lehet lejátszani. :(( itt az első [link] ezt meg nem lehetett megvágni, bele tört a progim bicskája amit hosszú ideje használok :W

Na jó, eddig nagy csalódás ez a cucc...

Give them hell Ukraine!

(#577) havri1 válasza TaaT (#576) üzenetére


havri1
félisten

Mindjárt csinálok én is egy ilyen videót, bár szerintem ez egy fokkal feszesebben áll a tartóban.
A videón 1080p-ben is csinálnál egyet?
A WDR ki van kapcsolva? Az a remegést simítja, vagy nem?:-)
Azt hiszem ettől hamar megválok :DDD
Videót a windoes movie maker-ével szoktam vágni, eddig jól teljesített. Ezen még nem próbáltam.

Akksija is fura. Több mint 1 órája töltőn van, és 1-es rubrikán áll továbbra is.

[ Szerkesztve ]

havri

(#578) TaaT válasza havri1 (#577) üzenetére


TaaT
veterán

"WDR Technology (Wide Dynamic Range), which enables the camera to deliver video with near perfect exposure in the harshest of lighting conditions."

Ez sztem a szélsőséges fényviszonyokat próbálja kiküszöbölni. De semmi extrát nem láttam pedig be volt kapcsolva ez a funkció.

"A videón 1080p-ben is csinálnál egyet?"

1080p-s a videó amit felraktam.

Give them hell Ukraine!

(#579) havri1 válasza TaaT (#578) üzenetére


havri1
félisten

Most rakom fel a videókat.
A Tieden csak 720p-t lehet kiválasztani.

G1W videók :

Beszerelés, fix tartókar :D

Memóriakártya csere fail

Teszt első

Teszt második

Fura ez a youtube, elsőre nekem sem engedte, csak 720p-t aztán már 1080p is megjelenik a beállítások között. De összehasonlítva az eredeti videóval, ezen látszik a konvertálás. Rosszabb a minősége mint az eredetinek!

[ Szerkesztve ]

havri

(#580) TaaT válasza havri1 (#579) üzenetére


TaaT
veterán

Ez a youtube bug-ja, volt hogy én is csak 720p-ben tudtam nem frissen feltöltött videókat megnézni. Én mondjuk ki tudom választani a videómnál az 1080p-t.

Neked is ugyanannyira lóg a rögzítés mint nekem, csak a te autód nincs ültetve. :)

Ez természetes, a youtube ront a minőségen, pl van aki fájlmegosztóra feltölti az eredeti fájlt és belinkeli a videó leírásába.

Give them hell Ukraine!

(#581) havri1 válasza TaaT (#580) üzenetére


havri1
félisten

Igen, lóg, elég gagyi.
Mondjuk valamivel megpróbálom kihézagolni, lehet valami ragasztóval kicsit megvastagítom a peremet a karnál, hogy "feszüljön".

Ráírtam az eladóra amúgy, hogy nem jó a 32-es karival, kíváncsi vagyok mit reagál..

havri

(#582) TaaT válasza havri1 (#581) üzenetére


TaaT
veterán

Ilyen amikor papíron jónak tűnik vmi, aztán kézbe veszed és mégsem az igazi. :B

Give them hell Ukraine!

(#583) havri1 válasza TaaT (#582) üzenetére


havri1
félisten

Igen, és akkor újra a nagy kérdés.
Kamerát, de milyet? :U
Neked volt GS1000, annak is van ilyen jó a képe? Mert annak legalább jó a karja :)

havri

(#584) TaaT válasza havri1 (#583) üzenetére


TaaT
veterán

Annak kicsit zajosabb a képe, de minden másban jobb :) én videóm külföldi vid

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#585) havri1 válasza TaaT (#584) üzenetére


havri1
félisten

Rendeltem egy TRANSCEND MICRO SDHC PREMIUM 32GB CLASS 10 UHS-I U1 32G 32 G GB MICRO SD NEW, remélem ezt felismeri a kamera.
Mert nekem ez a 2h40p rögzítés nagyon kevés FHD-ban a 16gb kártyára.

havri

(#586) havri1 válasza TaaT (#582) üzenetére


havri1
félisten

Megjött a válasz.
1-2 dolog nem tiszta.

Dear havri1,

Hi,friend,
Sorry to hear that,but do not worry,we will solve it !

Please have a try to do one simple test on this item once again in this way:
1)Please remove its memory card form camera also;
2)Plug into car cig lighter to see if it can power on or not?

If it can power on,it indicated that it was the problem of its memory card;

And also,according to our experiences,there are some possible reason for this problem:

1)Memory card can not compatible with this device!
So,please have a try to power on device without any memory card!
If it can power on without any memory card,it seems that it is the problem of its memory card!

2)Or you can have a try formatting a FAT32 partition on the SD card by your computer firstly,not to format this sd card by this camera unit!

Or we send you one 8G Card,and you pay us if it can work with our camera when it arrived in,ok?

Anyway,do not worry about this return,we did offer this return within 2months,so you can return it within 2 months anytime!

For your understanding,we really do not like this negative feedback or LOW DSR on this transaction.So pls believe we will try our best to solve it!Best regards,
Vicky

Amit írt, kipróbáltam, biztos, hogy kártya inkompatibilitás szerintem is, hisz a fórumon is ezt a típust írták, hogy problémás.
Viszont amit vastagítottam, nem értem.
Mit akar a 8gb-os karival? Küldi, és ha jó, akkor fizessem ki a kártyát?
:F

havri

(#587) TaaT válasza havri1 (#586) üzenetére


TaaT
veterán

Arra gondol hogy próbáld ki másik kártyával, azt hiszi nincs másik kártyád. :)

Give them hell Ukraine!

(#588) havri1 válasza TaaT (#587) üzenetére


havri1
félisten

Bakker, hát erre válaszolt :

Dear estore009,

Hi!

Arrived in G1W camera. 2 memory card is present. Sandisk Ultra 32GB, and Samsung 16GB.
The Sandisk, it does not work for the camera. Memory error message to give.
Do you know anything about that? Be incompatible?
Or bad for the camera?

Thank you!
- havri1

:D
Na szerinted mit válaszoljak neki?:-)

havri

(#589) TaaT válasza havri1 (#588) üzenetére


TaaT
veterán

Igazából volt már olyan hogy kérdeztem vmit és nem arra válaszolt az ember, pedig közös volt az anyanyelvünk. :D

Sztem várd meg ezt a másik memkártyát (az az eladó elég gyorsan postáz), ha azzal sem fog működni akkor vagy kérsz vissza egy kis pénzt vagy visszaküldöd. :)

Give them hell Ukraine!

(#590) havri1 válasza TaaT (#589) üzenetére


havri1
félisten

De nem azt írta, hogy küld egy 8gbosat, és ha működik vele, akkor fizessem ki a 8g-s kártyát?
(Tuti működik vele, hisz a 16-ossal megy, átvágni se szeretném, korrekt amúgy)

Más: Esti felvételt most nem csináltál még vele?
Szerk.: AZ utolsó videót nem tudom megnyitni a kártyán, hm..azt írja, a filet nem tudja megnyitni :W

[ Szerkesztve ]

havri

(#591) TaaT válasza havri1 (#590) üzenetére


TaaT
veterán

De pont azt írta, de te nem vagy előrébb ha működik a 8GB-ossal :)

Nem csináltam esti felvételt, már beálltam a garázsba.

Nekem is ugyanezt írta ki a második azaz az utolsó fájlra...

Give them hell Ukraine!

(#592) havri1 válasza TaaT (#591) üzenetére


havri1
félisten

Így van. Sebaj, lezárom az ügyet, ha jó a transcend kari, jó lesz ez. Csak ezt a vibrálást kellene megoldani. Meg elég hülye helyen van a tápcsatija. Jó abból a szempontból, hogy felül van, mert így ha felül vezetem el a tükörnél a vezetéket, nem zavaró. Viszont marha nehéz beledugni, ha már a helyére pattintottam a kamerát.

Még tesztelgetni kell, lehet beállítás kérdése. Viszont azt észrevettem, hogy a 3 perces filmeknél, majdnem 10mp a kiesés a 2 film között. Class 6-os a kártya..(16gb samsung)

havri

(#593) TaaT válasza havri1 (#592) üzenetére


TaaT
veterán

10sec? :Y na bakker, én 5percre állítottam a loop recordingot és csak 4percre mentem a postára :DDD

Give them hell Ukraine!

(#594) havri1 válasza TaaT (#593) üzenetére


havri1
félisten

a két felvétel között megálltam a gyalogátkelőnél, az kajak nincs meg :D
Kb 10, lehet 8, de akkor is... :C

havri

(#595) havri1 válasza TaaT (#593) üzenetére


havri1
félisten

Lemértem, 22 másodperc hiányzik a 2 felvétel között, 5 perces loopnál, class 6-os kártyával, FHD felbontásban. :U

havri

(#596) TaaT válasza havri1 (#595) üzenetére


TaaT
veterán

Ennek már a fele sem tréfa :W

Give them hell Ukraine!

(#597) havri1 válasza TaaT (#596) üzenetére


havri1
félisten

Lemérnéd majd Te is egyszer?
Lehet csak kártyahiba ez is, viszont akkor lehet az én készülékem szarakszik.
Ma csináltam 720p 60fps videókat, borzalmas :DDD
Teszek mindjárt fel, csak a hangot le kéne csípni róla, megy a karattyolás keményen benne :B
Movie maker nem látja a mov-ot, nem tudja szerkeszteni..

havri

(#598) havri1


havri1
félisten

G1W- 720p/60FPS

Csalóka, mert a Youtube felajánlja az 1080p-t is, pedig csak 720p a felvétel.
Valószínű a hang levágásakor valamit elkonvertált a movie maker..de sajnos a kép az pontosan ugyanilyen rossz eredetiben is.

Úgy látszik, ez a készülék csak 1080p-t tud szépen.

havri

(#599) TaaT válasza havri1 (#597) üzenetére


TaaT
veterán

Ok megmérem én is a hézagot a fájlok között :K

A 720p-s videódra azt írja a youtube hogy privát. :B

Give them hell Ukraine!

(#600) havri1 válasza TaaT (#599) üzenetére


havri1
félisten

Most , átállítottam.

havri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.