Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-15 21:13:52

LOGOUT.hu

Az ajánlott gépek listájához, a gyakran használt beállításokhoz és
karbantartási tippekhez olvasd el összefoglalónkat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2617) cipofuzo87 válasza AttiMM (#2613) üzenetére


cipofuzo87
tag

Köszi, íme a tapasztalataim 1 nap után a deLonghi ECAM 370.95 Dinamica Plus-ról:
- A képeken nem igazán tetszett. A Philips Series 5400 külsőre jóval jobban tetszett, de élőben össze tudtam hasonlítani a kettő típust, és a Delonghi is egész jól néz ki szerintem.
- Feketében szerintem szebb, a titánium színű olcsó hatású
- Tejhab minőségére nagyon kíváncsi voltam. Ugyan nincs összehasonlítási alapom Philipssel, de a szerintem nagyon jó minőségű a Delonghis tejhab, szépen megáll a cukor a tetején.
- Szép színes a kijelző, érintős, könnyű kezelni, modern, menő. Mobil appot még nem próbáltam (feleslegesnek tűnik, ígyis úgyis kell alá bögrét tenni).
- Örlő 1-7 (1-es a legfinomabb szemcsére őröl) fokozattal rendelkezik. Alapból 5-ösön volt, menet közben kell finomabb fokozatra állítani egyesével/főzet.
- Első pár főzet (csak cappucinot próbáltam) elég híg volt, vizes. Ezt írják is a felhasználói kézikönyvben, hogy telítődnie kell a rendszernek. Pár lépésben átállítottam 1-esre az őrlőt, így már nyoma sincs ennek, mostmár jó telített a főzet.
- Cappucino finom, de nem tudom más gépekkel összehasonlítani, mert Szarvasi technológiáról upgradeeltem :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.