Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-15 21:13:52

LOGOUT.hu

Az ajánlott gépek listájához, a gyakran használt beállításokhoz és
karbantartási tippekhez olvasd el összefoglalónkat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) VágniValó válasza Dr. Szilikát (#8999) üzenetére


VágniValó
addikt

Upsz, mondjuk akkor hülyeséget írtam.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9002) beci válasza Aethel (#9000) üzenetére


beci
őstag

Szia.
Mi direkt barista növényi tejet veszünk,azt igen.
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#9003) Aethel válasza beci (#9002) üzenetére


Aethel
aktív tag

Köszi, ez jó tipp!
Feleségemnek van egy bevált mogyoró teje amit kávéba szokott öntögetni felforralás után, egy kis habot csinál de nagyon hamar összeesik, emiatt tartok tőle hogy ezta funkcióját nem is tudná kihasználni. Én meg nem iszom tejjel a kávét csak hétvégente 1x (hétköznapra kell a lórúgás, hétvégén meg csak lazulásképp iszom :D ) így lehet felesleges lattego gépet venni.
Próbáltátok sima növényi tejjel és a nem működése végett használjátok ezt vagy már eleve ezzel kezdtétek használni?

(#9004) Winnie The P válasza Aethel (#9003) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nálunk a lányom szokott növényi tejből cappuccinot csinálni magának, igaz nem Philips van otthona, hanem 290.81.TB.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#9006) robag93 válasza Aethel (#9000) üzenetére


robag93
tag

A barista növényi tejeket baromira felhabosítja.

(#9007) Aethel válasza robag93 (#9006) üzenetére


Aethel
aktív tag

Na, végül meglett. 5400-as Philips lett, mert a kisebb tesók gombjai nagyon nem jöttek be. Szeretem hogy kijelző van rajta :D Bár gondolom a majd 100k-val olcsóbb típus is ugyanolyan kávét főz.
Vettem ilyen barista növényit, valóban egész jól habosítja, a sima 400 ft-os rizstejet talán 2/3 szintre a baristáshoz képest. Próbáltam tehéntejjel is, azzal a legszebb persze.
Köszi a segítséget, remélem nem valamilyen garis üggyel kapcsolatban írok legközelebb.

(#9008) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Lassan túl sokféle kávét próbálok ahhoz, hogy mind megjegyezzem melyik milyen volt, úgyhogy csináltam egy listát, ahová ezentúl beszúrom, ha valami újat próbálok ki. Talán másnak is segíthet, akinek hasonló az ízlése: [link] . És a gép most volt véve karácsonyra, picit több, mint fél éve van meg :DD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#9009) konzumpro válasza jjeahh (#9008) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

Az azért durva a közepén pirossal. :D

(#9010) zsolt19900


zsolt19900
őstag

no picit szétkaptam a gépet és szerintem meglehet a hiba.... (amihez mondjuk nem biztos, hogy szét kellett volna kapni, de így jobban láttuk)

[kép] [kép] ez lenne a hibajelenség innen jön (illetve az ellen oldali cső fellevegősödik ez által) a szörcsögő hang és itt lenne a tömítetlenség.... az ne zavarjon meg senkit, hogy már fekete tömítőgyűrű van rajta, az már a második próba volt, a gyárival is ezt műveli....

maga a szelepvalami [kép] lenne a ludas, abból vásároljak újat vagy a fehér kis csészeszerű dolog a belső egységen ami rácsusszan maga, vagy a tömítésekből vegyek megfelelő méretű gyáriakat?

[kép] ez lenne ugye maga a szelep/nyomáselosztó féleség, ebből remélem nem kell másikat vásárolnom.... ugye ennek a kazánból kijövő csöve levegősödik fel azok után, miután az elégtelen tömítettlenség végett ott kicsapódik az első két képnek megfelelően a vízgőz

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#9011) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#9010) üzenetére


zsolt19900
őstag

néztem közben hozzá "szetteket"

[link] és [link] között kép alapján a pipaidom színe (nem tudom, ez mennyire számít, a formája mintha ugyan az lenne) ill. a fotó közepén található tömítés mintha kisebb/nagyobb lenne.... ha az enyémben jelenleg a fehér pipaidom van, akkor a drágább szettet kell megrendeljem?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#9012) konzumpro válasza zsolt19900 (#9011) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

Ezek a képek nem biztos hogy mérethelyesek.
Bármelyik jó, nálam először egy régi pipa került vissza, mert a gyári érezhetően akadt, valahogy gyártáskor deformálódhatott. Kiszedve a pipacsövet lehet próbálgatni a főzőegységbe. Érdemes kenni is a tömítéseknél, valami nem folyós szilikonzsírral, úgy hogy azért ne tömődjön el a lyuk a pipában.

(#9013) jjeahh válasza konzumpro (#9009) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ma reggel mondta, ki kellett szedjem a gépből :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#9014) zsolt19900 válasza konzumpro (#9012) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszi a tippet, meg is rendeltem a kedvezőbb árú csomagot.... gondoltam, hogy csak annyi lehetett a különbség, hogy az elősző szériás gépeknél volt fekete az a pipa és az újabbaknál volt fehér színű.... a tömítéseket és azt is kicserélem, zsírzok és meglátom, hogy meg lesz-e oldva a probléma

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#9015) Dr. Szilikát válasza zsolt19900 (#9011) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

a fotó közepén található tömítés mintha kisebb/nagyobb lenne

Mint a lap alján felsorolt típusokból is kitűnik, a Saeco Magic / Royal / Vienna rendszerű gépeknél felülről tesszük lefelé a víztartályt, illetve még a listán szerepel a Minuto HD8661 is. Ezeknél másféle a víztartály tömítése, mint az oldalról becsúszó megoldásnál.

https://www.google.com/images?q=Saeco+Philips+Brew+Unit+Water+Inlet+Sleeve

Itt a fehéreknél hiányzik az a rész, ami a feketéről amúgy is letörhet, viszont nem feltétele a rögzítésnek. Bár a fekete talán jobban merevíti a tartást, amíg tőben meg nem törik. Nekem két fekete van, egyik letört, de attól még használható.

Viszont a fehérre írják, hogy ez már strapabíróbb állítólag, más szempontból is.

[ Szerkesztve ]

(#9016) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok, tudtok ajánlani valami nagyon finom krémes szemes kávét DeLonghi Dinamica gépbe. Vergnano-t ittam eddig, de most “elégették” ezt a csomag kávét és nagyon kesernyés lett. Kicsit vissza mennék a krémes felé. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#9017) Csöves


Csöves
senior tag

Üdv!

Nem értem, hogy a folyadék gyűjtő tálcába honnan megy a víz.
Azt meg végképp nem, hogy miért olyan sok.
Naponta telik meg, de csak 6-8 adagot főzünk.
[ez lenne az és csak 2 napos.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#9018) VágniValó válasza Csöves (#9017) üzenetére


VágniValó
addikt

"Nem értem, hogy a folyadék gyűjtő tálcába honnan megy a víz."
Erre nem tudok válaszolni, majd nálam tapasztaltabbak, akik szakik.

A többire: Azért sok, mert a gép öntisztítást végez ki- és bekapcsoláskor, amire oké hogy várni kell, de sokat hozzáad az élettartamhoz. A 6-8 kávé utáni megtelt tál, szerintem normális.

Bár nekem Lirika Plus-om van, de szintén sokat vizel ( ;] ), viszont amióta megvolt az első vízkőmentesítős program, azóta kicsit szolidabb lett alul a víz mennyisége.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9019) Frankie50 válasza Csöves (#9017) üzenetére


Frankie50
tag

Üdv!
Mi használunk egy kis müa. poharat, és a ki-be kapcsoláskor használt öblítő vizet abban fogjuk fel, és kihűlve mehet a virágok alá. Így a csepptálcát csak a zacctartállyal együtt kel üríteni. Nekünk lirika otc van, napi 15-16 kv, fél órás kikapcsolási időzítéssel. Sok az öblítés a használatok közt.

(#9020) Csöves válasza Frankie50 (#9019) üzenetére


Csöves
senior tag

VágniValó, köszi.
Frankie50, mi is felfogjuk és ezért nem értem, hogy honnan megy a tálcába.

Aquila non captat muscas.

(#9021) Dr. Szilikát válasza Csöves (#9017) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

Ez gyakori kérdés és gyakori válasz. Egyszerűen a főzőegységből visszafolyik a maradêk víz.

Öblítéskor több folyik vissza, mert a főzőüreget csak víz tölti ki, ami nem tud továbbmenni, így visszacsorog. Előző képeken az alsó felezett környílás csak erre van kiképezve.

Amikor volt bent pogácsa, akkor is az alatta lêvő üreg és csőszakasz vizének vissza kell csorogni.

[ Szerkesztve ]

(#9022) Frankie50 válasza Csöves (#9020) üzenetére


Frankie50
tag

Ezek szerint nem ez a megfejtés :( nem tudom mekkora a tálcája, a miénk elég szinkronban a zacctartály ürítésével, átlag naponta.

(#9023) Nagya21


Nagya21
addikt

Hali!
Hát nemtom fiuk, de az ösöreg Delonghi Magnifica kvfőző semmit nem pisil a tálcába(kv kifolyón igen de azt felfogjuk pohárba), az otthoni Delonghi 290 már szokott a belül pisilni a tálcába de nem vészes mikor a zacctartályt ürítjuk, kiöntjük onnan is.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#9024) kosmoo81


kosmoo81
tag

sziasztok.

van itt valakinek jura e8 - ena8 gepe?
mi a velemeny rola, mennyire ajanlott?
melitta avanzarol valtanek

(#9025) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#9014) üzenetére


zsolt19900
őstag

nos megjöttek és kicseréltem a tömítések bezsíroztam próbára összeraktam és még sajnos mindig ugyan úgy megvan a szörcsögés és ugyan úgy bepárásítja az előző hsz-ben látható módon a pipa és a becsúszó rész ill. a belső egység azon oldali részét mikor feltermeli a nyomást ill. mikor "főzésre kész" akkor még vissza is folyik a víz (gondolom valahol még levegős lehet?!) a befolyó aprócska átlátszó csövön

mi lehet a probléma? mit nézzek még meg?

Lehetséges, hogy maga a belső egység kopott ki annyira, hogy nem tolja fel tejesen a pipára felcsúszó hüvelyt és ezért engedi el a nyomást? vagy ha ez lenne, akkor hibaüzivel nem is, de nem főzne le rendesen kvt?

találtam valami videófélét, no az enyém is ugyan ezt csinálja, csak nem ilyen durván még.... (persze típus nem azonos, de a mechanizumsra gondolok és a szürcsögésre és kigőzölésre) [link]

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#9026) Gaben92 válasza kosmoo81 (#9024) üzenetére


Gaben92
őstag

Novemberben lesz 2 éves nálam az ENA8 Touch. Semmi probléma vele a mai napig, kávéja finom (Espresso, Cortado, Cappucino hármas megy), tejet jól habosít és gyerekjáték takarítani. Szóval nálam maximálisan bevált.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#9027) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#9025) üzenetére


zsolt19900
őstag

változás történt, még jobban szétszedtem azt a [link] pipacsövet, illetve a tetején amit picit be kell nyomni és egy laposfejű csavarhúzóval el lehet tekerni és kijön 2db tömítéssel, nos ez volt szinte teljesen "beállva" és azért engedte kint lentebb a túlnyomást (gondolom ez lenne valami túlnyomás szabályozó szelepe ennek a pipacsőnek), na most amikor felállítja a nyomást nem szürcsög teljesen jó és megfelelő vízmennyiséget nyom ki az előöblítésnél viszont a második alkalommal ismét visszaszörcsög, de már minimálisan.... ezt a komplett pipacsövet is cserélnem kellene, hogy megoldódjon a dolog?

Miután kivettem és bezsírozva visszatettem a "tetejét" átjárattam és szépen mozog fel-le, szóval nem értem, hogy miért csinálja még mindig a hibajelenséget, igaz már nem oly mértékben

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#9028) tibee77


tibee77
őstag

Szevasztok.

Vettem par napja egy ilyet. [link] Elmondta az eladonö a fontosabb dolgokat vele kapcsolatban de elegge elhadarva igy nem sok minden maradt meg. :D Tudna valaki esetleg par atlag dolgot leirni rola?Milyen sürün vizköteleniteni?milyen sürün a szüröt elmosni illetve azt ahogy emlekszem meg kenni is kellene majd valamivel?Elöre is köszi a segitseget.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9029) Nagya21 válasza tibee77 (#9028) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!
Be kell állítani a menüben, hogy nálad mien kemény a víz, ez alapján fogja majd a vizkőtlenítést kérni.
Víz szűrőt lehet venni a víztartályba, ha raksz akkor a menüben be kell kapcsolni.
Kikapcsolt állapotban vedd ki a víztartályt, mögötte nyisd ki az ablakot, amögött a két piros pöcköt összenyomva kivehető a központi egység.
Hideg vízben mosd el 1-2 hetente.
A dugattyút kell kenni, youtubon találsz karbantartó videókat.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#9030) Dluinet válasza zsolt19900 (#9025) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a központi egység fém szűrőjét érdemes megtisztítani

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9031) Dr. Szilikát válasza zsolt19900 (#9027) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

(#9032) zsolt19900


zsolt19900
őstag

köszi a sok sok segítséget, úgy látszik, hogy megjavult és sikerült a művelet :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#9033) kchris78 válasza Nagya21 (#9023) üzenetére


kchris78
veterán

Ez nálam is így van... ki tudja hány éves volt mikor megvettem a régi Magnifica-t (csak betűs kijelzője van) és nálam is már 3 éve van lassan.. Semmi baja...

(#9034) konzumpro válasza Gaben92 (#9026) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

ENA8-ról tudnál még tapasztalatot írni, hogy milyen időközönként cserélsz benne vízszűrőt és hogyan karbantartod? Milyen kávékkal használod?

(#9035) Gaben92 válasza konzumpro (#9034) üzenetére


Gaben92
őstag

Vízszűrőt akkor cserélem mikor szól. RFID-s filtere van szóval monitorozza folyamatosan mennyi víz folyt át rajta. Az időpont elég random, szerintem olyan 1-2 havonta kér szűrőt attól függően otthon vagyok-e home office-ban. Két méretű szűrő van (Claris Smart+ és Smart+ mini) én a nagyot veszem hármas pakkban. Hétköznap a normál 1 dupla eszpresszó és 3 cappucino, hétvégén ennek a triplája kb, de ha HO-ban vagyok akkor is majdnem.

Tisztító tablettát szintén amikor kéri, nekem általában úgy jön ki a dolog, hogy egy szűrő két tabletta (második tablettázás után szokta kérni a szűrő cserét). Van valami rettentő nagy 40 darabos tablettacsomag azt használom már egy jó ideje. :D

Vasárnaponként elmosom a csepptálcát, zacctartót és átmosom a gőzölőt (lejön az egész és 3 darabra szedhető) áttörlöm a gépet kívül és amennyire hozzáférek belül, közben csak ürítem mikor kéri. Pár havonta cserélek tejcsövet, szelepet és habosító fejet.

Gondolkodtam rajta, hogy így lassan 2 év után nem ártana egy teljes pucolás + kenés neki belül is de nem azért mert érzem, hogy kellene csak biztos nem árt.

Kávéból leginkább Lavazza Espresso Barista Gran Crema megy illetve kis pörkölőüzemek saját cuccai. Most például Düsseldorfból hoztunk a “Röstzeit” pörkölőből “Forza” fantázianevű kávét mert irgalmatlan jó.

Amit nagyon szeretek az ENA8-ban, hogy takarítás szempontjából a Jura valamit nagyon megcsinált. Valhogy olyan anyagokból van az egész, hogy lassan 2 év után is csak meleg vízben elöblítem és egy kefével gyorsan átkefélem és mint ha új lenne. Kefe is csak azért kell mert heti egyszer pucolom, közte csak kiöntöm a tálcát de át se öblítem. Ha öblíteném mindig az is lehet, hogy sima folyó víz alatt lejönne minden… Semmi lerakódás, barnulás, nehezen takarítható vagy súrolást igénylő rész. Pikk-pakk megvan

A dizájn maga amúgy úgy van kialakítva, hogy ha teszel valamit a kifolyó alá, hogy ki és bekapcsoláskor mikor öblít abba menjen a víz akkor mindegy mit csinálsz a zacctartó hamarabb lesz tele mint a csepptálca. Mikor veszed ki az egészet 0 pocskolás, nem kell óvatoskodni vele ürítéskor.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#9036) kosmoo81 válasza konzumpro (#9034) üzenetére


kosmoo81
tag

Latom neked is mozgatja a fantaziadat 😂
amugy en minden gepet szurt vizzel hasznalok, mindenkepp ezekkel a szurokkel kell hasznalni?
meg mindig az e8 a favorit nalam, viztartaly-babtartaly merete miatt, meg a viztartalya az ena-nak picit fura ez a hengeres cucc nekem

(#9037) Dr. Szilikát válasza Gaben92 (#9035) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

RFID a betétet azonosítja, így a gép követni tudja a berakását, meglétét, cseréjét.

Az átfolyó vizet minden gépben a lapátkerekes, Hall-szenzoros átfolyásmérő (egyfajta vízóra) detektálja. Csak más gépeknél a szoftver a felhasználóra van utalva, hogy ő berakta a szűrőbetétet vagy sem, a gép nem tudja "magától".

(#9038) Dr. Szilikát válasza Dr. Szilikát (#8984) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

Közben feltűnt, hogy mióta ez így megoldódott, ritkábban telik meg a Krups csepptálca, normál használat közben is.

Ma néztem, kávéfőzés után 16 g víz folyt vissza a bojlerből, most már előtte és az áztatási szünetben sem folyik vissza víz. Az áztatási szünet azért érdekes, eszerint eddig elengedte a nyomást, abban a rövid szünetben is, majd ismét fel kellett nyomni. De az elengedés és felnyomás további vízvesztéssel járt a csepptálcába.

Ráadásul így a digitális kijelzőn beállított vízmennyiség is kevésbé tükrözte a valóságot, mert elment egy része.

Öblítésnél 25 g víz ment vissza, a főzőüreg tartalmával együtt.

[ Szerkesztve ]

(#9039) Gaben92 válasza Dr. Szilikát (#9037) üzenetére


Gaben92
őstag

Jogos. Arra akartam kilyukadni, hogy magától nullázza a szűrőt mikor berakom az újat és mivel 2 méret van tudja a gép, hogy milyen van benne és az alapján szól mikor az adott szűrőhöz tartozó vízmennyiség átfolyt.

kosmoo81:
E8 víztartaly + babrartály kétség kívül nagyobb de ez már olyan, hogy kinek mi. Mi ketten vagyunk és bőven nem érzem kicsinek de négy főre már azért lehet gyakrabban töltögetős lenne. A tartály nekem kényelmesebb a jobb oldalon (emiatt lett ENA8 amúgy) és különösebben nincs problémám vele de hallottam már olyat, hogy valakinek sikerült az alapot megreccsenteni mert emelés helyett billenteni akarta. Nálam ez user error kategória de azért jó tisztába lenni vele. Engem nem izgat mert 5 év garim van rá úgy, hogy ha leverem az asztalról az egész hóbelebancot és ripityára törik akkor is cserélik. :DDD

Amit még jó tudni, ha érdekel az ilyesmi, hogy az ENA8-ba nem megy bele a WiFi dongle csak a BT-s. E8 pont fordítva, abba csak a WiFi-s jó. Ha most vennék gépet amúgy akkor valószínűleg egy Z10-re ruháznék be de az már picit magasabb árkategória.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#9040) konzumpro válasza kosmoo81 (#9036) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

Igen, elgondolkodtató. :D Nekem tetszik az új dizájn.

(#9041) LoyalGuard


LoyalGuard
tag

Sziasztok!

Kaptam egy Philips HD8831_09 kavefozot anyamektol, viszont sajnos nem nyomja ki rendesen a kavet a kiereszton. A nagyresze a talcaba folyik, a kiereszton max csepeg, de csak masodpercekkel kesobb.
Elsore azt gondolnam hogy levegos a rendszer, valamelyik tomites nem lehetett jo.
Kiszedtem a kozponti egyseget es mogotte levo csonkrol az egyik tomites szetszakadt, a masikat pedig leszedtem hogy kicsereljem.

A kerdesem az lenne hogy valaki talalkozott-e mar a fenti hibaval, valamint tomitest honnan tudnek venni pesten? Van par bolt de eleg problemas a nyitvatartasuk...

Elore is koszonom!

"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" - Ősi kínai mondás

(#9042) konzumpro válasza LoyalGuard (#9041) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

Persze. A pipacsövön időnként cserélni kell a tömítést. Bolttal sajnos nem tudok segíteni, mert mindig online rendelek mindent.

(#9043) LoyalGuard válasza konzumpro (#9042) üzenetére


LoyalGuard
tag

Igen az hozza tartozik hogy par honapig nem nagyon volt hasznalva, de akkor megnyugodtam hogy talan nincs nagy gond :)
Online bolt is jo, bar jo lett volna ha meg most a hetvetgen tudok vele foglalkozni :DDD

Koszi!

"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" - Ősi kínai mondás

(#9044) konzumpro válasza LoyalGuard (#9043) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

A Kávégépbolt az Üllői úton 8-17-ig nyitva van.

(#9045) jjeahh válasza Winnie The P (#8941) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ezt a Kimbot kipróbáltad már amúgy. Most rendelnék és ezen agyalok, esetleg Top Flavour, vagy Espresso Barista. Az Extra Cream és a Top Flavour professional line, szal gondolom kávézóknak szánták, nem otthoni gépbe :F . Ettől még lehet finom.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#9046) Winnie The P válasza jjeahh (#9045) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia!
Még nem került a gépbe. Volt még Pellini Vivace N82 de lasan kifogy a gépből. Nagyon kíváncsi vagyok rá.
Ha megvolt a kóstolás írok róla.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#9047) kchris78 válasza jjeahh (#9045) üzenetére


kchris78
veterán

ha mar kavezo: [link] ki ismeri ezt... ez volt Napolynal az egyik legjobb.. Persze boltban nem elerheto :D .

(#9048) Skizz


Skizz
addikt

Sziasztok

~1 éves Dinamica Plus 370.85 az elmúlt hetekben elkezdett csöpögni a zacctartóba.
Van itt tapasztalat a megfelelő tömítés cseréjével kapcsolatban? Szuper lenne megoldani itthon, 2 hét várakozás helyett gariban.

Első fotó -> ahol összegyűlik a víz, második fotó -> ahonnan csepeg. A csepp mögötti kis négyszögű nyílásból érkezik a víz véleményem szerint.

(#9049) Nagya21 válasza Skizz (#9048) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
Szerintem így első ránézésre, a kazánnál levő valamelyik tömítésed efosta magát.....
Youtubon nézz videókat mi hogyan jön szét, mi van ott.
Sztem magad is kitudod cserélni.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#9050) rigoberto válasza Nagya21 (#9049) üzenetére


rigoberto
őstag

Majd szilikát megmondja úgyis a tutit, nem kell videót néznie.;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.