Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-15 21:13:52

LOGOUT.hu

Az ajánlott gépek listájához, a gyakran használt beállításokhoz és
karbantartási tippekhez olvasd el összefoglalónkat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Frontiner válasza dbius (#3950) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Megtettem :)
2 napja türelemmel várok a válaszukra.

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#3952) jambiyya válasza Frontiner (#3943) üzenetére


jambiyya
őstag

Ugyanez, de erősség 2/5. Most épp lavazza van, de két kedvencünk is van, ami jobb.
1.
2.

(#3953) salapp válasza Frontiner (#3949) üzenetére


salapp
addikt

Fura, hogy egy ilyen normális társaság is így megváltozott. Írhattam volna inkább, hogy kár...

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#3954) Frontiner válasza salapp (#3953) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Nem azt mondom, hogy nem jó fejek, vagy megváltoztak.
De a próbaüzem, lehet 1-2 adagban kimerül ott meg nyilván nem fog látszódni a endellenes mellészórás. Itt egy másik kép. Ezt azután csináltam, hogy visszaérkezett a gép és lefőztünk 4 espressot.

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#3955) salapp válasza Frontiner (#3954) üzenetére


salapp
addikt

Ugyanilyen szutyok volt a mienkben is három hónaposan, utána döntöttem el, hogy elbúcsúzunk. Éppen az őrlő+karos párossal járó nagyobb dzsuvázás miatt próbáltuk be annak idején az automatát.
Nem vagyok szakértő, de ez szerintem amiatt lehet, hogy túl sok őrleményt tölt be a főzőegységbe és préseléskor a felesleg félremegy.
Az amúgy jó ötlet, hogy csinálsz róla videót és a Philips ügyfélszolgálatnak elküldöd.
Tuti, hogy be kéne valamit állítania a szerviznek, hogy megszűnjön a probléma.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#3956) Toobee válasza salapp (#3955) üzenetére


Toobee
veterán

Az új Ena 4-et próbálta már valaki? Tudom, nem a 100e Ft-os Philips kategória, meg nem fancy nyálgyártós, de minőségre jobbnak tűnik.

https://barbieripnk.hu/

(#3957) salapp válasza Toobee (#3956) üzenetére


salapp
addikt

Jópofa dizájn. Sajnos nem ittam még ilyenből kávét, de megkóstolnám.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#3958) Rolly válasza Toobee (#3956) üzenetére


Rolly
veterán

nekem az álmom egy Ena 8 :) de mivel sikerült megcsináltatni az Jura Ena Micro 9 OTC-t 50e körül így marad az még egy jó ideig :)

(#3959) Dr. Szilikát válasza salapp (#3955) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

Annyit már nem bírna összenyomni sem, túlterhelés miatt leáll olyankor. Majd áramtalanítás után visszatér alaphelyzetbe.

Számolja a darált fordulatot, aminek van egy alapértelmezett értéke. Összenyomáskor méri a hajtómotor áramát, ebből detektálja, hogy mennyit "erőlködik". Ha túl sok vagy túl kevés az áramfelvétel, legközelebb korrigál pár fordulatot, azaz kicsit kevesebb vagy több kávét darál be (öntanulási szakasz, néhány periódusban).

Bizonyos határ felett (túl nagy motoráram) letilt teljesen.

Egyszer elszúrtam, kivettem a főzőegységet, tettem bele őrölt kávét. Berakom, de utána valamit variáltam és közben elindítottam véletlenül a darálós főzést.

Nyilván rádarálta a már benne lévőre, utána belefagyott a dupla adagba, nem tudta összenyomni.

[ Szerkesztve ]

(#3960) konzumpro válasza Frontiner (#3954) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

Nálam akkor ilyen ha túl durva az őrlemény. De ha túl finom, akkor keserű. Ha rövid a kávé, nedves marad a pogácsa. Ha hosszabban főzöm, egyben marad, de keserű a főzet.
El kellett döntenem, hogy szép zaccpogácsákat gyártok maceramentesen, vagy iszok finom kávékat.

(#3961) szendyfree


szendyfree
csendes tag

Sziasztok, bocsánat ha kicsit off, de tud valaki olyan boltot ahol elektromos kotyogós kávéfőzöhöz lehet kapni alkatrészt? A talpán lévő kuplung kellene (olyan mint a vízforralók alján). Sunlight SLD-101A a csatlakozó típusa. G3 Ferrari G10028 a kávéfőző. Kicsit leolvadt, mert a fiam a kerámialapra rakta álmosan megszokásból....

talaldki.hu

(#3962) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, vettem egy márciusban vásárolt és azóta keveset használt philips ep 2231/40-es latte go kávéfőzőt ajándékba feleségemnek.
A dobozban volt kávéolaj és tej tisztító tabletta, de a zsír tubus hiányzik, milyen zsírt érdemes venni hozzá? A karbantartó videó már megvolt.
Mondjuk egy teljesen alap szerelőzsír jó lehet?
A philips saját kávéolaj eltávolító tablettája helyett van vmi olcsóbb alternatíva?

Másik kérdés az aquaclean filter: mivel nem sokat volt használva a gép, gondolom a filter kiszáradt. Raktam a tartályba vizet, próbáltam kávét csinálni, de csak megdarálta a kávét és érintetlenül átment a tartályba, folyadék nem jött ki belőle. Ha kivettem a filtert, akkor viszont minden rendben volt.
Csináljam újra az aktiválási folyamatot (felrázás, buborék kiengedésig vízzel tölteni majd a helyére rakni) vagy ezt inkább már cserélni érdemes?
Mit vesztek ha aquaclean nélkül használom?
Illetve ez az utángyártott filter jó ehhez a kávéfőzőhöz?

A darálógomb beállítójának csak én nem látom a beállítási nyilat? Tehát hogyan tudom ellenőrizni, hogy milyen értékre van beállítva?
Illetve milyen beállítással érdemes használni (darálás erőssége, kávé erőssége, hőmérséklet, stb)? Főleg presszó és capuccinot készítenénk vele, lehetőleg minél erősebbet.

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3963) jambiyya válasza Zirowe (#3962) üzenetére


jambiyya
őstag

Olvass vissza zsír témában, sokfélét próbáltak már, több-kevesebb sikerrel. Én a gyárit használom, az jó.
Aquacleant újra rázogatni, meg víz alámeríteni kell, mintha újat tennél be. Szárazon nem fincsi a kávé. :)
Nekem a daráló a legfinomabb beállításon van, de figyelj, hogy csak darálás közben állítsd.
A hőmérséklet maxon van, az erősséget pedig a keserű/savanyú finomhangolásra használom, már jó ideje 2/5 kávészemen van.
Lehet kapni CA6707/10 néven gyári készletet, amiben minden benne van. Néha ki lehet fogni akciósan. Én csak gyárit használok, de van akinek bevált az utángyártott, pl. lidli saját márkás (kereső+visszaolvasás ajánlott).

(#3964) Dr. Szilikát válasza Zirowe (#3962) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

Ásványolajból készült zsír / olaj a szilikongumi tömítéseket tönkreteszi, duzzasztja, oldja egy idő után, illetve nem is "ehető". (Létezik egyébként lítiumos szilikonzsír is, de az is más.)

Ide szilikonzsír való, ami ártalmatlan, illetve tiszta változatban is gyártják, ami élelmiszeripari eszközökhöz is alkalmas. Egyik az Oxett A2, ami szobahőmérsékleten folyós (gyakorlatilag olajnak tekinthető). De van annyira sűrű, hogy erre a célra még éppen használható, sőt fecskendőbe is tölthető vagy olajozó eszközbe is.

Csak érdekes módon azt a műanyagot, amiből a tubus kupakja készül, megtámadja, megrepeszti, nekem még a műanyag olajozó tetejét is elrepesztette. De ezt tapasztaltam már a Gumiámnál is, szilikonos sajátosság, a kupakot tönkreteszi mindig.

Majd raktam az Oxett A2-re valami Piros Arany kupakot és vigyáztam, hogy nem húzom meg. Egy idő után látom, megint meg van repedve. Reménytelen...

A főzőegység műanyagjának természetesen nem árt.

Praktikerben is van szilikonzsír (csaptelepek javításához például), az meg már túl kemény, illetve felemás, némi olaj is válik ki belőle, keverék.

[ Szerkesztve ]

(#3965) dethroner


dethroner
veterán

Tudnátok egy Philips ügyfélszolgálati email címet adni? Én végigtúrtam az oldalt többször is, de csak a csetbotos marhaság van a messengeren, de az nem tud segíteni. Szeretnék egy hivatalos állásfoglalást a gyártótól, hogy bekapcsoláskor kell-e kifelé is öblítenie a saeco gépnek, vagy sem.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#3966) konzumpro válasza dethroner (#3965) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

Régen a consumersupport@philips.com-ról jöttek az űrlapon feltett kérdésre a válaszok, referenciaszámmal.

(#3967) dethroner válasza konzumpro (#3966) üzenetére


dethroner
veterán

Köszönöm, megpróbálom :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#3968) konzumpro


konzumpro
Topikgazda

Mindenféle ajánlással szembemenve a Bellarom Crema karos gépben is igen jó tud lenni, kicsit könnyebb jó lefolyást elérni vele mint a Bioval, ami már nem olyan jó mint régen, talán túlpörkölik vagy más fajtából készül. Magas hőfokon a Cremának kétféle íze van, egy csokis sötét pörkölésre jellemző és egy ami a Biora volt jellemző, amíg jó volt, tehát ez valami blend.

A Metro Rioba Platinumhoz képest kb. kétszer olyan jó. A Platinumot magasabb hőfokon sikerült ihatóvá tenni, automatán is, kb. középre állított őrlővel a legjobb, az alatt keserű, közepes hőfokon meg furán fanyar. Szóval nagy hőfok, közepes őrlemény. De a Bellarom nagyságrendekkel jobb.

Van esetleg valami új bolti szemes, amit ezek mellett érdemes kipróbálni? Az Auchan sajátmárkás "Nívó" és "Prémium" kávéit próbálta valaki?

(#3969) sepsi0 válasza konzumpro (#3968) üzenetére


sepsi0
őstag

Bellarom Crema

Már lassan 4 éve csak ezt isszuk, először karosban DeLonghi, most PicoBaristoban, ez ízlik a legjobban és van benne koffein is. 2 éve csak nem hagyott nyugodni és vettünk mindenféle kávét 5eft/kg-ig bezárólag, hogy találunk e jobbat. Volt amelyik finomabb volt (az is Lidlis), de gyenge volt nekünk.
Igaz mi tejjel isszuk, de sok kávé megy bele.
Én meg ihattam a melóhelyen szarvasiból a sok megvett kávét vagy 1 évig.
Örülök, hogy nem csak nekünk ízlik ez a kávé, máshol lehurrognának...

Sőt a Lidl sajátmárkás Bellarom Nespresso kapszulája is jó, ez a szervízgépünk, most is szervízben van a PicoBaristo.
Philips változtatott, most már nincs ingyenfutár aki elviszi a gépet a szervízbe, oldjam meg magamnak, mert 10kg alatti... Szerintem megint vagy 10 évig hanyagolni fogom a Philipset, mint márkát. 2020 januári gép, másodszor van szervízben. Most az LCD, de ezt már írtam. Meg megkértem cseréljenek tömítéseket is, meg nézzék át a gépet teljesen, most a Saeco szervízbe küldtem. Kíváncsi leszek, eddig jeles, küldtek futárt a gépért, jó kommunikáció.

[ Szerkesztve ]

(#3970) viktorhu válasza konzumpro (#3968) üzenetére


viktorhu
veterán

Mostanában az aldi alkalmi kilósai. Nem a 2000 forintos alap kilós aldis, az simán csak megbízhatóan semmilyen, de ezek az új típusok nekem pozitív meglepetések. Eddig azt hittem, hogy csak agyonpörkölt kávét tudok automatával főzni - ezek nem olyanok, mégsem lesz savanyú az eredmény.

Szerk: a tesco kilósát viszont nem tudta a daráló egyenletesen őrölni, és eltömítette az állítható nyomásfokozót nálam többször is.

[ Szerkesztve ]

(#3971) jambiyya válasza konzumpro (#3968) üzenetére


jambiyya
őstag

Mi több próba után arra jutottunk, hogy 40% robusta arány, finom őrlemény, és kicsi ízerősség a bejövős. Nem keserű, és ami a legfontosabb: nem savanyú, nem savas. Volt már olyan KV, ami azon túl, hogy kiegyensúlyozottan nem volt rossz, még plusz ízeket (csoki, karamel, fahéj) is tartogatott. Linkeltem kettőt nemrég.
A mostanság divatos citrusos ízeket szerencsére nem sikerült produkálni. :)

(#3972) Rolly válasza sepsi0 (#3969) üzenetére


Rolly
veterán

Nekünk is a Bellarom Crema jött be, mert ez az ami nem cseszi annyira a refluxomat...

(#3973) salapp válasza Rolly (#3972) üzenetére


salapp
addikt

Akkor az nem savas? És csokis ízvilág? Utálom a citrusos, fűszeres, akármilyenes divatkávékat.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#3974) Rolly válasza salapp (#3973) üzenetére


Rolly
veterán

ízvilágban nem vagyok annyira otthon :) nekem bejön és nekem nem savas. De én latte machiatoként iszom. Előtte a robustát is tartalmazó kávéktől illetve a pörköltebb kávéktól nekem fájt / égett a gyomrom és a savat tudtam volna köpni. :( ...

Ez bevált erre.

Illetve bár nincs olyan mint 1-1 prémium kávé (ittam már nagyon finom arabicát) de egy jó kompromisszumnak gondolom ár / érték arányban.

Félreértés elkerülése végett én erről beszélek mi ezt isszuk:

Zrnková káva Crema/Espresso, 500 g

[ Szerkesztve ]

(#3975) salapp válasza Rolly (#3974) üzenetére


salapp
addikt

Köszi, majd kipróbálom.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#3976) Voice24


Voice24
őstag

Mi most teszteljük, próbálgatjuk a Bellarom Barista kávékat, a Crema van használatban, eddig bejön. Remélhetőleg az Espresso is jó lesz, bár nem lehet rájuk berendezkedni, mivel nem kaphatók állandóan.

(#3977) salapp válasza Voice24 (#3976) üzenetére


salapp
addikt

Az Espressot én is vettem, de majd később kerül sorra.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#3978) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Van egy 40k-s ajándékkártyám media marktba. Jól gondolom, hogy ez kevés lesz egy normális kávé géphez? Igazából csak presszó kávé kellene mindenféle extra (daráló, tejhabosító, stb.) nélkül. [link] Csodát nem várok tőle, de jó lenne, ha lehetne érezni a különbséget vele egy pörkölőtől jövő frissen őrölt kávé és egy bolti előre csomagolt között.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#3979) coolabácsi válasza inf3rno (#3978) üzenetére


coolabácsi
tag

Ha jól értem, akkor neked egy karos gép lenne megfelelő.Nekem volt, míg tönkre nem ment, aztán jött az automata.
50 körül vannak Delonghi gépek, de ugye picit macerásabb mint az automaták.
Viszont jól lehet érezni a különbséget a kv márkák között, én szerettem nagyon.

(#3980) konzumpro válasza inf3rno (#3978) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

Talán a DeLonghi Stiloza, ami 35e és még a gőzcsöve is normális, bár az tudom, nem szempont.

(#3981) inf3rno válasza coolabácsi (#3979) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az 50 még belefér, maximum ráfizetek egy tizest. Olyat szeretnék, amibe nem kell kapszulát, szűrőt, ilyesmit venni, csak kávét. Inni espresso-t és hosszú kávét iszom. Volt egy olcsóbb karos régebben, de elkezdte lelökni magáról a kart és beterítette az egész konyhát a kávé zacc. Azóta papír szűrőzöm, de már nagyon unom, meg sok szeméttel jár.

Buliban hasznos! =]

(#3982) coolabácsi válasza inf3rno (#3981) üzenetére


coolabácsi
tag

Mind a 2 van az MM-ben:

Olcsóbb : [Stilosa EC235.BK ] ~ 35K ESE pod (kávépárna) is tud
Drágább : [Dedica Style EC 685.M ] ~ 55K ESE pod, Ennél lehet programozni vízkeménységet, vízhőmérsékletet, mennyiséget, kikapcsolás időzítőt, vízlágyító szűrőt lehet hozzá venni .
De azért nézd meg te is, hogy mik a különbségek, mik fontosak neked.

(#3983) inf3rno válasza coolabácsi (#3982) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi! Akkor megnézem ezeket.
Láttam, hogy van még ilyesmi árban vagy picit drágábban van még Gaggia Viva De Luxe (52k) [link] és Viva Prestige (60k) [link], illetve KRUPS XN510810 Essenza Plus Nespresso (57k) [link] is. Ezek jó márkák, vagy nem éri meg ilyenben gondolkodni, és a De Longhi a legjobb ár-érték arányban?

Illetve még olyan kérdésem van, hogy rémlik, hogy valaki kotyogós Bialetti Mokát (17k) [link] ajánlotta régebben, hogy ezek ahhoz viszonyítva ég és föld ugye?

Buliban hasznos! =]

(#3984) coolabácsi válasza inf3rno (#3983) üzenetére


coolabácsi
tag

Hát nem tudom, nekem a Delonghi szimpibb a 2 Gaggia-tól, de ez teljesen szubjektív.
A Krups az kapszulás, olyat nem akarsz.

A kotyogós meg ugye nem espresso-t köpköd ki magából, ahogy a mester is írta :C :
#899
"de a Szarvasi a másik véglet, a kátrányos, pakurás, égett zsíros, szenes, formalinos, jobb esetben parafás, gyantás, pézsmás ízeket hozza ki, jóval töményebb, erősebb kivonatot ad, kotyogóshoz áll közel."

(#3985) inf3rno válasza coolabácsi (#3984) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Oké, akkor marad valamelyik Delonghi. Köszönöm a segítséget!

Buliban hasznos! =]

(#3986) Palesztin994 válasza konzumpro (#3900) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

Szia! Mikor beszéltünk, átállítottam 1-esre, 2 hetet nem voltam itthon, tehát kb. 1 hetet használtam azóta és lement 0%-ra az aqua. Gondolom az 1-es beállítás a leglágyabb vízre van, mivel a laica feltehetően elég lágy vizet csinál, így kötve hiszem, hogy a 3-mas opción jó lesz, a többit meg már próbáltam. Átteszem még a 3-masra egy új szűrővel. Ha ezzel is így megy le, akkor mi lehet a baj?

(#3987) Dr. Szilikát válasza Palesztin994 (#3986) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

Alábbi kép egyik Saeco szervizdoksiból van, de általában ezt szokták ismételgetni több típusnál is.

Az impulzusokat a gép "vízórája" adja, ami egy kis forgó lapátkerék egy mágnessel, Hall-elemes érzékelővel, így számolja a fordulatokat a processzor. Ez az átfolyásmérő a tartály után, a vízpumpa előtt van beiktatva, ahol még alacsony a nyomás.

Mivel ugyanaz méri a kávéhoz szükséges vízmennyiséget is, ha hiba lenne vele, akkor azt sem mérné rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#3988) Dr. Szilikát válasza Palesztin994 (#3986) üzenetére


Dr. Szilikát
őstag

Illetve volt szó korábban még erről is:

https://prohardver.hu/tema/automata_kavegepek/hsz_3164-3164.html

(#3989) konzumpro


konzumpro
Topikgazda

Egy ideje dobozában pihent az automatám, ma elővettem és gyári állapotába hoztam, nem volt egyszerű, folyt a víz a tálca alá, gyanús volt hogy valami szivárog, és hát igen, a kiszáradás megtette hatását, a pipacsőre hátulról menő két nagynyomású cső gyorskötözőkkel van gyárilag rögzítve, azok ereszteni kezdtek, cserélni kellett, meg kicsit meg is dupláztam, hátha tovább bírja.

A karoson a gőzölésnél az impulzust és hőfokot variálva jöttem rá, hogy nekem több víz kéne a gőzbe automatán, hogy inkább folyékony mint habos legyen a gőzölt tejhab. Visszaraktam a gyári Phoenix pumpát aminek nagyobb a vízhozama. Végülis gőzre így jobb lett, a főzésre meg mindegy lesz, mert minden gyári középállásban van, nem elvárás a lassú lefolyás.

Most még pár napig tesztelem, aztán körbekérdezem a családot, kell-e valakinek. Kb. két éves, gari már nincs rá, érdekes hogy ennyi idő kellett neki hogy átlag felhasználóként totálkár benyomást keltsen a szivárgással, persze még sokáig fogja bírni. Azt tudtátok, hogy a pumpára 9 óra az élettartam?

Jó lenne ha kicsit átgondoltabban fejlesztenének a Philipsnél (is), simán lehetne megfelelő anyagminőséggel évtizedekig működő, javítható gépeket gyártani. Bár most már lassan ideje újragondolni a kávé jövőjét is.

(#3990) salapp válasza konzumpro (#3989) üzenetére


salapp
addikt

Mi ez a kilenc óra és hol van leírva?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#3991) konzumpro válasza salapp (#3990) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

Rosszul számoltam 😅12 és fél napig bírja ha egy percet működik, egy percet pihen.

Infó innen

(#3992) coolabácsi válasza salapp (#3990) üzenetére


coolabácsi
tag

Van most is minőségibb anyagból összerakott gép, úgy hívják hogy "ipari", csak az otthonra ugye megfizethetetlen.

(#3993) konzumpro válasza coolabácsi (#3992) üzenetére


konzumpro
Topikgazda

Nem ez a megoldás, hanem hogy nem kéne szart gyártani.

(#3994) Toobee


Toobee
veterán

Nem túl hőigényes kávé, igen jó árban. Kóstoltam már, iható. Jó sötét pörkölés, viszont - szerencsére - nincs benne robuszta.

https://barbieripnk.hu/

(#3995) DEGU83


DEGU83
tag

Esetleg van olyan fórumtárs aki 5 év garanciával vett delonghi kávéfőzőt? Csak azért mert nekem most lenne aktuális az éves vízkőoldó csomag (garanciális feltétel) amit szerződött szerviztől kell megvásárolni. Közölték velem, hogy már nem ők a hivatalos szerviz, a vízkőoldót megvásárolhatom, de nincs már 5 év garancia. Szép mi? Tehát megvettem a gépet, mivel 5 év garanciával árulták, megvettem minden évben az éves vízkőoldó csomagot most meg puff :((( azt mondják, hogy az már megszűnt!!!!! :((( Esetleg ha valaki hasonló cipőben jár az írjon privibe és felveszem vele a kapcsolatot. Együtt talán többre megyünk, gondolom nem én vagyok az egyetlen aki 5 év delonghi garanciával vett kávéfőzőt.

(#3996) salapp válasza DEGU83 (#3995) üzenetére


salapp
addikt

Ne már! Így működik ez is? Hát, még utána nézek, de nagyjából most lépett a Delonghi be abba a díszes körbe, amiben nálam a Samsung, LG, Electrolux, Rowenta-család, Beko, Candy, kínai szarok vannak. Soha semmit tőlük.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#3997) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Van valahol most aquafilter akció? (6903 megy bele ugye?)

(#3998) ToBeY válasza ToBeY (#3997) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mi a különbség a CA6903/00 és a CA6903/10 között? Az utóbbi feleannyi a kerül

(#3999) DEGU83 válasza salapp (#3996) üzenetére


DEGU83
tag

Igazából a delonghi ügyfélszolgálatnál kedvesek voltak, nem a delonghit hibáztatom csak amennyire hozzáadja a nevét..... maga a szervíz vállalta az öt év garanciát amennyiben tőlük veszem a vízkőoldót 5 éven keresztül......

(#4000) rigoberto válasza Toobee (#3994) üzenetére


rigoberto
őstag

9220 Ft 1kg szemes kávéért jó ár??
Ráadásul Alza márka, vagy mifene. :F
Valamit nagyon benéztél.
Vagy ha nem te, akkor én. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.