Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Swiss_audio válasza celf (#15748) üzenetére


Swiss_audio
tag

Ha hozzátudsz tenni egy kicsit akkor sokkal jobban járnál szerintem egy SAL fejegységgel 9000Ft, USB,Memóriakártya befogadással, 3év garanciával. Mivel a leírásod szerint nem túl nagyok az igények, ezért ez tökéletesen megfelelne szerintem.

(#15752) footy válasza Az-X (#15716) üzenetére


footy
addikt

Sajnos ezt és ezt is csak gépen lehet meghallgatni, de mindenképp érdemes :K

Hogy ne csak off legyek, érdemes lecserélni Connection Best SL 214-t(hangszórkábel) CAT6-ra?

(#15753) k-feri65 válasza footy (#15752) üzenetére


k-feri65
senior tag

Ha beleillik a CAT6 a rendszerbe akkor igen...
nálam se RCA-ra se hangszóróra nem volt jobb a mostaniaknál...

értem én de le sz@..m

(#15754) footy válasza k-feri65 (#15753) üzenetére


footy
addikt

Na meglátjuk, holnap kiderül. Csináltattam egy Neotech RCA-t Rean dugókkal (WBT ónnal forrasztva :B )is kiváncsi vagyok hogy muzsikál.

(#15755) Az-X válasza footy (#15752) üzenetére


Az-X
őstag

Nem gyengék :C

:)

(#15756) cicmanyek válasza footy (#15752) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

A hangszórókábellel vigyázz!
cat6-ot csak a magasnak húzzál be mert a mélynek nem lesz jó.
rca-ra viszont kiváló...legalábbis nálam.

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#15757) Tomate válasza orbano (#15750) üzenetére


Tomate
veterán

Hát kialakítom benne a helyet a csipogónak az A oszlopra formázom, ráerősítem az a oszlop takaró műanyagra, majd 2 komponensű kittel szépen összedolgozom (ettől masszív is lesz) és az egész elemet lefújom matt feketével. Valamiért nem látom értelmét, hogy masszívabb kivitelből próbáljam megcsinálni. (+ nem is tudnám mert nincsenek meg a szerszámaim hozzá) Mondjuk nem ebben a hungarocell típusban gondolkodom elsősorban hanem valami keményebbet kellene találnom. Mint mondjuk a lábazati szigetelő. Az masszív egy anyag.

[ Szerkesztve ]

(#15758) lajosx


lajosx
őstag

Hello.

Csak lesz karácsonyi ajándék,ma megkaptam az Audio Sytem mx 165 szettet:)
Remélem nem bánom meg,és lesz olyan jó, vagy jobb, mint a hertz szett lett volna.Jót olvasni róla mindenhol,nameg bennetek is bizok..

Majd irok ha kocsiba lesz, milyen is.

Kellemes Ünnepeket.
Üdv.Lajos.

[ Szerkesztve ]

(#15759) cicmanyek


cicmanyek
aktív tag

Hallelúja , hallelúja!!!! :))
Készen lett a Phase erősítőm , ma hozza ki a Zoli a lurdyhoz és rakunk bele valamilyen fejet és meghalózzuk... :C :C :C

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#15760) killer1203


killer1203
senior tag

Sziasztok.

Nem éppen ide való a kérdésem de a megfelelő topik elég kihalt. Van egy Xsara II gyári kazettás autórádióval, ezt nem igazán szeretném kicserélni, de jól jönne valami Fm Transmitter vagy valami kazettás adapteres dolog. Mit tudnátok ajánlani ami nem túl drága megoldás ( 5000 Ft alatti ), és le tudom játszani a hallgatni kivánt zenéimet.

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#15761) rooland válasza killer1203 (#15760) üzenetére


rooland
senior tag

Bármelyik szórakoztató elektronikai boltban találsz tonnaszámra FM transmittereket 2K körül. Mindegyik egykutya, mindegy melyiket veszed az igényeidet kielégíti.

(#15762) Az-X válasza cicmanyek (#15759) üzenetére


Az-X
őstag

Germaniummal lesz mar a hallgatozas??? Mar en is rettento kivancsi lennek mit szol a rainbow a piros szekerhez :D

:)

(#15763) cicmanyek válasza Az-X (#15762) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Igen , bár ma nem hallgattuk meg , de a jövő hét elején jön a 958-as fejem és akkor már tulajdonképpen a végleges konfiggal fog működni... :))

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#15764) Az-X válasza cicmanyek (#15763) üzenetére


Az-X
őstag

Valoszinu a ket unnep kozott nem megyek vissza, de utana nem uszod meg az oszinte velemenyem :DDD

A QSF szett meg kiprobalason van Gabo-nal. Bar szegenynek csak a jovo hetre keszul el a kocsija. Kivancsi vagyok mit pradukal a melyszegeny kornyezetben :))

:)

(#15765) gabo01 válasza Az-X (#15764) üzenetére


gabo01
senior tag

Reméljük kész lesz jövő héten! Kopp-kopp! :K :DDD
Ha hasonlóan fog szólni nálam mint a Vovóban tegnap akkor ki sem veszem az tuti! :D

(#15766) orbano válasza gabo01 (#15765) üzenetére


orbano
félisten

Na mar csak nekem kene melyet varazsolni a kickembe, de az csak januarban lesz sajnos :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#15767) gabo01 válasza orbano (#15766) üzenetére


gabo01
senior tag

Kíváncsi vagyok mikorra lesz kész az autóm mert Gyuri egyenlőre nem találja a hibát! Asztalon működik, visszateszi az autóba és azonnal elszáll az RSII! :W :F

(#15768) k-feri65


k-feri65
senior tag

Boldog Karácsonyt Emberek!!!!

Reszelem a szobai hifim:)))))

értem én de le sz@..m

(#15769) Az-X


Az-X
őstag

Boldog Karácsonyt minden kedves fórum és hifitársnak! :)

:)

(#15770) Az-X válasza gabo01 (#15765) üzenetére


Az-X
őstag

Tudom, hogy ez a téma nem annyira kapcsolódik a topik témájához... de gaboéknak olyan finom pálinkájuk van, hogy... :B Tegnap este megkóstoltunk egy birs és egy kajszibarackot... komolyan mind illatra mind ízre egyszerűen hihetetlen jó. Egyetlen baja van, hogy idővel ez is el fog fogyni mint minden más pálinka :DDD De szerintem fogunk mi még felétek járni nem csak hifi ügyben :C

:)

(#15771) codilandi


codilandi
tag

:) Kellemes Karácsonyt mindenkinek! :)

(#15772) orbano válasza Az-X (#15770) üzenetére


orbano
félisten

és még a hifi is jobban szól tőle :D

Felharmónikusokban és részletekben gazdag, boldog Karácsonyt mindenkinek :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#15773) gabo01


gabo01
senior tag

Boldog békés karácsonyt mindenkinek! :K :)

(#15774) gabo01 válasza Az-X (#15770) üzenetére


gabo01
senior tag

Nagyon örülök, hogy ennyire ízlett! Van még kb. 40 féle pálinkánk, mire azt végigkóstoljuk talán összeáll mindkettőnk rendszere! :DDD

(#15775) codilandi válasza gabo01 (#15774) üzenetére


codilandi
tag

:DDD :))

(#15776) Tomate válasza gabo01 (#15774) üzenetére


Tomate
veterán

Az igen :Y :C

Hogy ne legyek off:
Így képzelem el. Ez még A béta állapot béta állapota. Először is kell keresnem másik A oszlop takaró műanyagot amit nem sajnálok "összecseszni" Majd ráillesztem, összedolgozom vele és lefújom matt feketével.

Boldog karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

(#15777) footy válasza footy (#15754) üzenetére


footy
addikt

Tegnap átkábeleztem az erősítőt, sajnos a pattogás nem szűnt meg 100%-ban, de már sokkal ritkábban hallatszik és halkabb is lett. Furcsa ez a dolog, mert a hangszórókábeltől minimum 3-4cm-re van és nagyjából derékszögben. :F Na mindegyis, majd jövőre kiderítem mi lehet. Arra is gondoltam, hogy lehet a gyári hangszórókábel szed össze valamit.
A Neotech kábel viszont rengeteget dobott a hangzáson, több lett a részlet, teltebb a mély. :B

Ui.: Boldog Karácsonyt mindenkinek!

(#15778) cicmanyek válasza Az-X (#15770) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Azokból már én is kóstoltam talán a cigánymeggyet meg a törkölyt... :))

Békés Boldog KARÁCSONYT kívánok minden kedves fórumozónak!

˛ °_██_*。*. / .˛* .˛.*.★* *★ 。*
˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫*˛.* _Π_____. * ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •.˛*/______/~\ *. ˛*.。
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田 田 |門|╬╬╬╬ .
¯˜"*°•♥•°*"˜¯`´¯˜"*°•♥•°*"˜¯` ´¯˜"*°´¯˜"*°•BMW•°*"˜¯`´¯˜"*°•

[ Szerkesztve ]

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#15779) Tomate


Tomate
veterán

Rendeltem egy ilyen antennát: [link] Ennyit azért talán megér. Az /////alpine logó befigyel. :D
Elsősorban a fizikai felépítése tetszik. Hiába veszek ilyet ha egyszer nem lehet esztétikusan felrakni sehova...

(#15780) rooland válasza Tomate (#15776) üzenetére


rooland
senior tag

és ezzel a magassal ilyen távolságból a fejedet célzod be? :DDD
respekt... :))

(#15781) Tomate válasza rooland (#15780) üzenetére


Tomate
veterán

Azt olvastam fülmagasságban kell elhelyezni. Valahogy így lenne a szög alapján amit bezár. Nem jó? Szar lesz? Segítsetek hogy csináljam :R

Vagy ne bonyolítsam túl? Rakjam rá a műszerfalra azt csókolom?

[ Szerkesztve ]

(#15782) rooland válasza Tomate (#15781) üzenetére


rooland
senior tag

Ez nem teljesen igaz, de vannak akik nálam jobban tudják. Én úgy tudom, hogy igen törekedni kell a fül magassághoz, de ugyanakkor minél távolabb kell elhelyezni. Egy kompromisszumos megoldást kell találni, ahol kicsit a füledtől lejjebb van, viszont cserélbe hátrébb tudod tolni az A oszlopon.

Konkrétan a Hertz magasáról szólva, nekem a tükör háromszögekben voltak, egymás felé néztek és így is leordították a fejemet. El sem akarom képzelni milyen érzés az A oszlopban felém nézve. :DDD
De persze ízlés kérdése, ha te bírod és szereted a brutál magas tartományt csináld így nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#15783) Tomate válasza rooland (#15782) üzenetére


Tomate
veterán

Köszi az infót!

Lehet lejjebb dobom akkor, (ezért jó, hogy még csak béta :) ) Valahova az A oszlop tövének a közelébe. Mondjuk a 120-asba elég nagy a tér.

(#15784) Typhoon47


Typhoon47
őstag

vajon ilyen időbe érdemes nekiállni ajtót szigetelni? :F

"Education is important but big biceps are importanter"

(#15785) Captor válasza Tomate (#15783) üzenetére


Captor
tag

Először hallgasd meg több helyen is, és ha megtaláltad a neked megfelelő hangzást akkor az legyen a végleges helye.

(#15786) Az-X válasza Typhoon47 (#15784) üzenetére


Az-X
őstag

Garázsban :K

:)

(#15787) gabo01 válasza Typhoon47 (#15784) üzenetére


gabo01
senior tag

Én két részletben csináltam az enyémet Soudaband-al! Először 20 C-ban az egyik ajtót a másikat meg 30-ban! Szerintem a 20 C az ideális mert melegben iszonyatosan ragad! Viszont hidegben meg lehet nem ragad rendesen! :DDD :K

(#15788) Typhoon47 válasza Az-X (#15786) üzenetére


Typhoon47
őstag

Hát ezaz, hogy garázsba most nem férek be, tehát szabadba csinálnám. de süt a nap, a levegő olyan friss, hogy élvezet szippantani.. jó munkakörnyezet : )

Köszi Gabo! akkor valszeg majd tavasszal nyomom :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#15789) cicmanyek válasza Typhoon47 (#15784) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Attól függ mivel csinálod...normál bitulappal esélytelen , soudabanddal lehet csinálni , egy két kocsimon én is ilyen időben csináltam ,

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#15790) Typhoon47 válasza cicmanyek (#15789) üzenetére


Typhoon47
őstag

melegítetted sokat?

"Education is important but big biceps are importanter"

(#15791) cicmanyek válasza Typhoon47 (#15790) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Nem , egy sima hajszárító elég hozzá , csak kib@szottul zsírtalanítsd le.
A legjobb a féktisztító , mert az lemossa a dzsuvát , míg a hígítós ronggyal csak szétkened.

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#15792) Typhoon47 válasza cicmanyek (#15791) üzenetére


Typhoon47
őstag

köszönöm:R

"Education is important but big biceps are importanter"

(#15793) orbano


orbano
félisten

na bekerült azátmeneti helyére az xt3... nyami :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#15794) Az-X válasza orbano (#15793) üzenetére


Az-X
őstag

Mélyed is lett tőle? :DD :DD :DD

:)

(#15795) gabo01 válasza Az-X (#15794) üzenetére


gabo01
senior tag

Mondtad már 2X is, hogy nem jó a Van Den Hul kábel a magasaimnak! Mit ajánlanál helyette ami nem heroin áron van? :U :DDD

(#15796) rooland válasza Az-X (#15794) üzenetére


rooland
senior tag

:DDD :DDD

(#15797) cicmanyek válasza gabo01 (#15795) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Már kokain áron is vannak jó kábelek... :))

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#15798) cicmanyek válasza Az-X (#15794) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Ja úgy megjött neki , hogy le is hagyta... :))
Abba az ajtóba be kell rakni 2 Raptort attól megjönnének a mélyek... :DD

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#15799) rooland válasza orbano (#15793) üzenetére


rooland
senior tag

Kíváncsi vagyok mi az a kevés mély. Nekünk elvileg ugyanolyan ajtónk van, ugyanúgy megcsinálva. Össze kéne egyszer ülni. :)

(#15800) cicmanyek válasza rooland (#15799) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Neki konkrétan mikor hallgattam nem volt...

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.