Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29701) Mister_X válasza Synthwave (#29699) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aha, ha nem vagyok pedofil, akkor egyből meleg? ;] :U Egyébként jó, hogy nem ebédeltem, mert majdnem lehánytam az iPadet.

u.i.: lolicon!!4

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29702) Synthwave válasza saelin (#29700) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem, a féltékenység a bizalom és / vagy az önbizalom hiánya. Egy tusrajz irányába meg már egészen elgondolkodtató. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29703) Synthwave válasza Mister_X (#29701) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kár lett volna a kis Almáért. ;]

:>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29704) Totheground válasza saelin (#29700) üzenetére


Totheground
addikt

Lóf*szt. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#29705) Máté94 válasza Synthwave (#29699) üzenetére


Máté94
addikt

Free!!!! *.* >.<

De, aggodalomra semmi ok. Nem vagyok célközönsége; nem értem miért olyan fantasztikus. :) Úszást alapjáraton+bishounen-eket kedvelő lányismerősöknél viszont teli találat. :))

[ Szerkesztve ]

(#29706) Mister_X válasza Synthwave (#29703) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Engesztelés gyanánt elfogadok tíz mindfuck, de amúgy baromi szórakoztató (vicces) anime cím - picit ecchi is lehet, mert mé' ne. Most vagyok olyan idegállapotban a munka meg az egyetem miatt, hogy megnézném a High School DxD-t (ez legyen a referencia), de sajna már korábban megnéztem. Amaburiból sajnos csak egy epizód jön hetente.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29707) saelin válasza Synthwave (#29702) üzenetére


saelin
veterán

Ah... feladom. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29708) Synthwave válasza saelin (#29707) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezt nem feladni kell, hanem alaposan és objektíven végiggondolni, majd elfogadni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29709) Synthwave válasza Mister_X (#29706) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ilyen nem nagyon van. A HS DxD nem mindfuck.
Monogatari-kat láttad már.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29710) Máté94 válasza Synthwave (#29708) üzenetére


Máté94
addikt

Ígérem, a bejárónőt fizetni fogom, ha más már úgy sem lesz.. :R

;]

[ Szerkesztve ]

(#29711) Synthwave válasza Máté94 (#29710) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezek szerint a fentebb leírtakon neked sem ártana elgondolkodni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29712) Pttypang válasza Mister_X (#29701) üzenetére


Pttypang
veterán

Vagy meghalsz perverzkent, vagy megeled hogy melegge valsz :DDD

Everybody lies.

(#29713) Mister_X válasza Pttypang (#29712) üzenetére


Mister_X
nagyúr

C választás (normális emberként leélni az életem) nincs is? :O :DDD

Na de találtam is magamnak animét, bár a neve nem ugrik be. 12+1 epizód, a főhős eléggé perverz, vannak benne "halálistenek" (死神) és a főszereplő "halálisten" (hosszú vörös haj, "emberközelibb" testalkat) a főhős perverzsége által generált energiájából tölti a manáját. Az OP tetszik :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29714) Pttypang válasza Mister_X (#29713) üzenetére


Pttypang
veterán

Te azert teheted, amit teszel, mert normalis ember mar nem lehetsz ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#29715) Máté94 válasza Mister_X (#29713) üzenetére


Máté94
addikt

Dakara Boku wa, H ga Dekinai.-nak hangzik...

[ Szerkesztve ]

(#29716) Mister_X válasza Pttypang (#29714) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondjuk nem baj, legalább nem lógik ki a sorból itt ;]

@Mate94: az lesz az.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29718) saelin


saelin
veterán

Psp-re tudtok valami jó anime játékot? Gods Eater és Fate Extra az tudom hogy van. Az sem ártana, ha tudna angolul a gém.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29719) Totheground válasza Mister_X (#29713) üzenetére


Totheground
addikt

"C választás (normális emberként leélni az életem) nincs is"

Már nincs. ;]
Meg az különben is unalmas. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#29720) Máté94 válasza Totheground (#29719) üzenetére


Máté94
addikt

Enyém a 'D' opció. :DDD

(#29721) Mister_X válasza saelin (#29718) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sajnos ugyan az a szituáció, mint a nyugati film/sorozatadaptációknál... tehát semmi extra, sajnos. Itt egy lista, innen kiemelhető a Tales of... és az Eiyuu Densetsu széria, valamint felkerült a Persona (3) és a Final Fantasy is - ezek ugye normál játékok, nem adaptációk. Amit még megemlítenék egynek elmegy kategóriába, az a Sword Art Online: Infinity Moment.

Egyébként tényleg sokkal jobban jársz, hogyha rendes japán játékokat keresel (Persona 3, Crisis Core: Final Fantasy VII, Akiba's Trip), amik nem adaptációk, hanem max. adaptációk készültek belőlük. Én épp a japánságok miatt tervezek PSTV-t venni fizetéskor.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29722) saelin válasza Mister_X (#29721) üzenetére


saelin
veterán

Köszi! :R Amint haza érek megnézem a listát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29723) Máté94


Máté94
addikt

PSYCHO-PASS S02E07

Mikor lesz már csütörtök? :3

[SPOILER]
- Több szöveg, kevés akció, de annál több információ és csűrés-csavarás-
- Éreztem, hogy a terapeutánk is sáros a dologban, ahogy Tougane-nek is már csak kevés hiányzik, hogy kiderüljön a valódi mivolta.
- A repülőgép baleset is kézenfekvő volt, már az elején is észrevehettük.
- Sassuga Hinakawa-kun, ii ko-ii ko. ^^
- És az e heti legszerencsétlenebb karakter díját kapja:
- Igen, már megint Mika az. ;]
- Szegényt azért jól beoltották a készítők, főleg a Hinakawa után való jelenettel... :DDD

[/SPOILER]

(#29724) saelin válasza Mister_X (#29721) üzenetére


saelin
veterán

Igaz, hogy nem volt a listán, de végül a Valkyria Chronicles 2-vel kezdtem el játszani. A harcrendszere tetszik és a történetmesélése is, kicsit visual noveles, csak nincs választható párbeszéd. A gods eater burst meg túl fárasztó, így inkább hagytam és lecseréltem a monster hunter freedom unit-re, elég besza-behu egy gyűjtögető mániás embernek mint nekem.

(Én emulátoron tolom tabon billel. A kontrollerem analógja meghalt, majd azt is venni kell...)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29725) Synthwave válasza saelin (#29724) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Erre van külön topik.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29726) Mister_X válasza Synthwave (#29725) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kék :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29727) Synthwave válasza Mister_X (#29726) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mivel itcafe-t használok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29728) Mister_X válasza Synthwave (#29727) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dehát kék :Y

Lehet volt valami Aoi nevű loli karakter és azért? ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29729) Synthwave válasza Mister_X (#29728) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy az is lehet, hogy az IT hírek jobban érdekelnek és a szemem se folyik ki.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#29730) saelin válasza Synthwave (#29725) üzenetére


saelin
veterán

Hmm. :R

Néha tuti benézek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29731) Máté94


Máté94
addikt

[SPOILER]
- Hinakawa néha szereti Tougane személyazonosságát elvenni... hmm...
- Illetve, Hinakawa nem húzta meg a ravaszt igazából, amikor elsütötte a fegyvert... animációs munka level Tatsunoko Pro. :U

[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

(#29732) unclefucka


unclefucka
senior tag

SAO II e20:

[SPOILER]
Kirito belépője igen hatásosra sikerült így a végén. :K
[/SPOILER]

A Kiss X Sis mangában mostanra már -bőven- összegyűlt egy következő évadra való, igazán kiadhatnák végre.
Itt szívatnak minket évtizedenként egy OVA-val. :(((
Mikuni a legnagyobb perverz. ;]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#29733) #57770240


#57770240
törölt tag

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem a téli szezon nem lesz valami érdekes...Nálam legalábbis csak az Aldnoah meg a Tokyo Ghoul lesz nézős.Mondjuk az őszi szezonnal is így voltam, aztán a Parasyte megtetszett.

[ Szerkesztve ]

(#29734) oriic válasza unclefucka (#29732) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SAO

No igen, sejtettem hogy megjelenik. Mi lehet a csaj titka?

Live-Die-Respawn

(#29735) Máté94 válasza #57770240 (#29733) üzenetére


Máté94
addikt

Én, mint ~90%/szezon, ezt nem mondanám. :DDD

Durarara!!!x2, Ansatsu Kyoushitsu, Death Parade mind-mind húzónevek lesznek.

(#29734) orichalcos: Titok? Mire gondolsz? :D

(#29736) Ijk: Emiatt akartam elkezdeni az előző sorozatokat, de úgy vagyok vele, hogy nem kell. Ez a story is pont megfelel. Nem érzem, hogy tudatlan lennék az előzmények fényében. :)

[ Szerkesztve ]

(#29736) Ijk


Ijk
nagyúr

Fate Stay/Night UBW remake elég jóra sikerült, nagyon jóra. Először forgattam a szemeimet amikor meghallottam hogy újra csinálják, de minden várakozásom felülmúlta. Archer például igazi badass lett, nem olyan súlytalan mint a régiben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#29737) Pttypang válasza oriic (#29734) üzenetére


Pttypang
veterán

Mar elmondta egyszer asunanak kirito, hogy mit mondott harc kozben a lanynak.

Everybody lies.

(#29738) Totheground


Totheground
addikt

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#29739) oriic válasza Pttypang (#29737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet nem figyeltem? Mi volt?

Live-Die-Respawn

(#29740) neko18 válasza Totheground (#29738) üzenetére


neko18
senior tag

:K hát
:C

kdxsv

(#29741) Pttypang válasza oriic (#29739) üzenetére


Pttypang
veterán

A 19. reszben, 13-14. perc kornyeken, mikor egyutt uldogelnek egy mezon. A spoiler miatt nem irom le, meg a vegen megint sirna mindenki, hogy elfogyott a gyori keksze. :U

Everybody lies.

(#29742) oriic válasza Pttypang (#29741) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglesem akkor újra köszi. (szerk: Meg is van. )

Log Horizon 2

7.rész

Nem tudom, de egyre jobban tetszik ez a sorozat. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#29743) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Attack on Titan 2. évad.....2016ban

Hol van az még? :(

Live-Die-Respawn

(#29744) unclefucka válasza Pttypang (#29741) üzenetére


unclefucka
senior tag

És gondolod, hogy Kirito feltevése Yuuki-val (Zekken-el) kapcsolatban helyes?
Mert végül is nem mondott el mindent Asuna-nak, amit megtudott róla, azért mert "nem akarta befolyásolni ezzel".
(vagy olvastad a mangát és tudod, hogy Yuuki ki is valójában)

Igazából, személy szerint én még csak sejtem, hogy mi a "csaj titka".

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#29745) unclefucka válasza Totheground (#29738) üzenetére


unclefucka
senior tag

:C Ezt kipróbálom teló háttérnek :DDD

Vagy mégsem, mert már az asszony is megtanulta kezelni az Androidot. :O

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#29746) PR0JECTNR56 válasza unclefucka (#29745) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szörnyű milyen lelki terhet jelentenek a párkapcsolatokban ezek a képek. :DDD

(#29747) Mister_X válasza unclefucka (#29744) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is sejtem az elhangzottak + a Mother's Rosario arc OP-ja alapján. Százas zsepit azért majd előkészítem, hátha kell.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29748) saelin válasza PR0JECTNR56 (#29746) üzenetére


saelin
veterán

Jaj, hagyjuk a témát! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29749) Pttypang válasza unclefucka (#29744) üzenetére


Pttypang
veterán

Kirito kozolte, hogy mit mondott neki, yuukinak ennel tobbet nem mondott, yuuki pedig azt mondta, hogy kirito rajott a titkara. Ezen szerinted mi nem egyertelmu? De megnezhetem a mangaban is, de nem tudhatod, hogy mennyire ternek el tole.

Everybody lies.

(#29750) Synthwave válasza PR0JECTNR56 (#29746) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én mindig besírok rajta.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.